Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 28 października 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Doktor tylko Ci zaświadczenie wypisze, albo położna. Ty masz tylko przekazać to zaświadczenie pracodawcy a resztę pracodawca ogarnia 😊
    Wiem, że do porodu jeszcze daleko, ale pamiętaj, że masz 21 dni od porodu, żeby zgłosić jaki chcesz zasiłek (np 80%) albo 100% i 60% 😊

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 28 października 2021, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Malina1991 napisałam priv🙂

    Ok 🙂

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 października 2021, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dziękuję czuje się bardzo dobrze 🙂 u nas wszystko ok, spinam się z wyprawka o coraz mniej czasu 😜

    Dżoni, ja co prawda miałam CC doktor mówil, że niektóre kobiety mogą się oczyszczać dłużej, mialam sporadyczne plamienia tylko po 6 tygodniu od CC, ja bym poobserwowała kilka dni jak będzie się nasilać to bym się skotaktowała z dr.

    Dżoni u mnie też niby już się niby kończyły, a jednak po paru dniach się pojawiają, ja już wizytę zabiegową zaliczyłam 🙄, krwotok z nosa,leki na nadciśnienie dopiero odstawiłam, samo życie, sorki za smecenie 🙈.

    Ps:Dżoni to miała być dla Ciebie odpowiedź, źle mi się oznaczyło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2021, 00:22

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 29 października 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Dżoni u mnie też niby już się niby kończyły, a jednak po paru dniach się pojawiają, ja już wizytę zabiegową zaliczyłam 🙄, krwotok z nosa,leki na nadciśnienie dopiero odstawiłam, samo życie, sorki za smecenie 🙈.

    Ps:Dżoni to miała być dla Ciebie odpowiedź, źle mi się oznaczyło.
    Dzięki za info kochana ❤️ to byłaś już u dr na wizycie? Jak tam sobie radzicie? Pozdrawiam ogromnie 😀

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 października 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Dzięki za info kochana ❤️ to byłaś już u dr na wizycie? Jak tam sobie radzicie? Pozdrawiam ogromnie 😀

    Również pozdrawiamy z Ignasiem 😘 tak ja już zaliczyłam wizytę u gina 🙈 jak sobie radzimy, Igi ma skazę bialkową jestem na diecie, Zapisalam się na konsultacje do mamy doktora M,zobaczymy, jestem mega zmęczona ale najszczęśliwsza 🤗🤗

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Pomocy! Mój progesteron w 3 dniu po transferze wzrósł dwukrotnie, to dobrze czy źle???

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 października 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Dziewczyny! Pomocy! Mój progesteron w 3 dniu po transferze wzrósł dwukrotnie, to dobrze czy źle???

    Bardzo dobrze 🙂

    To teraz jaki masz? Z tym progesteronem to jest tak, ze są te wachania dobowe, ważne, że rośnie a nie spada 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2021, 11:10

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Bardzo dobrze 🙂
    Dziękuję Aniu 0692, tak się zestresowalam, że aż mnie zemdlilo 😱🤦‍♀️

  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Bardzo dobrze 🙂

    To teraz jaki masz? Z tym progesteronem to jest tak, ze są te wachania dobowe, ważne, że rośnie a nie spada 🙂
    Mam 40,09 ng/ml (przeliczyłam sobie, bo miałam podane w jednostkach nmol/l czyli 127,700)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2021, 11:16

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 29 października 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Mam 40,09 ng/ml

    To bym napisała, że idealnie, z mojego doświadczenia transferów i badania proga.

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    To bym napisała, że idealnie, z mojego doświadczenia transferów i badania proga.
    Bardzo Ci dziękuję, czyli jeszcze szansa jest.. Oby mój kropek dał radę ♥️

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 29 października 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Bardzo Ci dziękuję, czyli jeszcze szansa jest.. Oby mój kropek dał radę ♥️

    Jest super!! 🥰🥰🥰 a jaki progesteron i ile razy dziennie przyjmujesz? Badalas przed zaaplikowaniem progesteronu?

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Jest super!! 🥰🥰🥰 a jaki progesteron i ile razy dziennie przyjmujesz? Badalas przed zaaplikowaniem progesteronu?
    Przed transferem i po badałam po zaaplikowaniu. Ja biorę 2x cyclogest i na noc prolutex. Sama już nie wiem, co mam myśleć. Cieszę się, że jesteście na tym forum 😘

    ***Sikorka***, Ciri86 lubią tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 29 października 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Przed transferem i po badałam po zaaplikowaniu. Ja biorę 2x cyclogest i na noc prolutex. Sama już nie wiem, co mam myśleć. Cieszę się, że jesteście na tym forum 😘

    Jest super 🥰

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Jest super 🥰
    😘😘

  • Maraga32 Ekspertka
    Postów: 202 75

    Wysłany: 29 października 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam tak z ciekawości 🤣czy któraś z Was pokusiła się na test ciążowy 4 dni po transferze? 😁 Wiem, ze to raczej głupie pytanie, ale ciekawość czasem jest silniejsza niż rozsądek 🤣Miłego weekendu!

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 29 października 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    Również pozdrawiamy z Ignasiem 😘 tak ja już zaliczyłam wizytę u gina 🙈 jak sobie radzimy, Igi ma skazę bialkową jestem na diecie, Zapisalam się na konsultacje do mamy doktora M,zobaczymy, jestem mega zmęczona ale najszczęśliwsza 🤗🤗

    Pisze prv 😀

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 29 października 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Pytam tak z ciekawości 🤣czy któraś z Was pokusiła się na test ciążowy 4 dni po transferze? 😁 Wiem, ze to raczej głupie pytanie, ale ciekawość czasem jest silniejsza niż rozsądek 🤣Miłego weekendu!


    Test ciążowy na tak wczesnym etapie nie wykaże ciąży bo ma czułość od 20-25. Ja miałam betę 53 7dpt a test i tak pokazał bardzo blada kreskę wiec z ta czułością 20 tez tak nie do końca. Ja betę 5dpt miałam 16.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2021, 20:11

    Maraga32 lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 29 października 2021, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Pytam tak z ciekawości 🤣czy któraś z Was pokusiła się na test ciążowy 4 dni po transferze? 😁 Wiem, ze to raczej głupie pytanie, ale ciekawość czasem jest silniejsza niż rozsądek 🤣Miłego weekendu!

    Ja się odważyłam 6 dni po transferze😉 i była blada kreska a beta dnia następnego 74. Jak coś to polecam testy z rosmanna facelle, bardzo czule, już powyżej 10 wykrywają.

    06.03.2022 Basia❤
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 29 października 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maraga32 wrote:
    Pytam tak z ciekawości 🤣czy któraś z Was pokusiła się na test ciążowy 4 dni po transferze? 😁 Wiem, ze to raczej głupie pytanie, ale ciekawość czasem jest silniejsza niż rozsądek 🤣Miłego weekendu!

    Może być za wcześnie, ja startowałam z beta 9 🙈🙈 testy mi nie wychodziły, możesz zrobić,ale jak wyjdzie negatywny to jeszcze nic nie znaczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2021, 21:03

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
‹‹ 318 319 320 321 322 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ