Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Gratulacje!! 🤩 🤩 Bardzo się cieszę ☺ ♥️Nadzieja88 wrote:Dżoni powodzenia dziś na wizycie, też mam 🙈 jestem w takim szoku, że szok, chyba jestem w ciąży, ( wpadka) raczej jestem bo bhcg dodatnia rośnie koło 6tc 🙈🙈nie ogarniam.
Maraga32, Pszczołaaa kciuki za Wasze kropki ☘️☘️
Nadzieja88 lubi tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:Jest ❤️🙈 wszystko dobrze jak na początek, doktor dołożył leki , kolejna wizyta za 3 tygodnie, ja mam nadal szok i chyba jeszcze będzie trwał.
Cudowna wiadomość ❤️ gratulacje ❤️
Ten twój luz, który miałaś to jest właśnie klucz do sukcesu 💪
Nadzieja88 lubi tę wiadomość

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
Nadzieja88 wrote:Jest ❤️🙈 wszystko dobrze jak na początek, doktor dołożył leki , kolejna wizyta za 3 tygodnie, ja mam nadal szok i chyba jeszcze będzie trwał.
Bardzo się cieszę! I gratuluję ❤️
L
Nadzieja88 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dziewczyny polecacie jakiegoś fizjoterapeutę dziecięcego z Poznania/okolic? Zależy mi na sprawdzonym poleceniu
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
missi_m wrote:Cudowna wiadomość ❤️ gratulacje ❤️
Ten twój luz, który miałaś to jest właśnie klucz do sukcesu 💪
Dziękuję muszę sobie to poukładać w głowie, dziś nie był mój dobry dzień pod względem psychicznym, dr aż trzy razy się pytał czy mąż czeka i nie będę sama wracała samochodem do domu 🙈
Dżoni niby najlepszy jest ASGO na Marcelińskiej jeżeli chodzi o fizjoterapię, znajoma sobie chwaliła dr Rutkowskiego, byłam na jednej konsultacji i bardzo pozytywny 🙂
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Nadzieja88 wrote:Jest ❤️🙈 wszystko dobrze jak na początek, doktor dołożył leki , kolejna wizyta za 3 tygodnie, ja mam nadal szok i chyba jeszcze będzie trwał.
❤️💙🧡💛1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Dżoni byliśmy w ASGO Marcelińska, jak robiłam rozeznanie i czytałam, cieszą się dobra opinią,kolejmy fizjo jak poczytałam też ma dobre opinie.
Dżoni lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
***Sikorka*** wrote:PaulinaP co słychać? 🤗
Właśnie też ostatnio myślałam co tam u Was?🙂 Nie mam sił ostatnio zaglądać na forum,przeziębienie skończyło się zapaleniem płuc i pobytem w szpitalu, wczoraj miałam przyspieszona wizytę u dr, wszystko jest ok, ja jeszcze kończę antybiotyk w domu, jakoś leci, tylko jestem mega osłabiona.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Właśnie też ostatnio myślałam co tam u Was?🙂 Nie mam sił ostatnio zaglądać na forum,przeziębienie skończyło się zapaleniem płuc i pobytem w szpitalu, wczoraj miałam przyspieszona wizytę u dr, wszystko jest ok, ja jeszcze kończę antybiotyk w domu, jakoś leci, tylko jestem mega osłabiona.
O matko, to niezle cie rozłożyło 😢 mnie po wszystkich świętych tez przeziębienie złapało ale jakoś daje radę. Życzę Ci zdrówka i cieszę się, ze już jesteś w domu i ze po wizycie u doktora wszystko jest dobrze. ❤️28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Dżoni wrote:Dziewczyny polecacie jakiegoś fizjoterapeutę dziecięcego z Poznania/okolic? Zależy mi na sprawdzonym poleceniu

Hej, ja z asgo korzystałam (fizjo dorosłych) i nie było źle, ale polecam falmed w Przeźmierowie. Ja chodzilam z własnym kręgosłupem do p. Ani i naprawdę mi pomogla- nie na chwilę ale pokazała jak zapobiegać bólowi. Miałam okazję zobaczyć że ma rewelacyjne podejście do dzieci. Poza tym oni są bardzo nastawieni na maluszki.
Dżoni lubi tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:O matko, to niezle cie rozłożyło 😢 mnie po wszystkich świętych tez przeziębienie złapało ale jakoś daje radę. Życzę Ci zdrówka i cieszę się, ze już jesteś w domu i ze po wizycie u doktora wszystko jest dobrze. ❤️
Dziękuję 🙂 najważniejsze, że już w domu, teraz sezon na przeziębienia, również zdrówka 😘
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Nadzieja88 wrote:Jest ❤️🙈 wszystko dobrze jak na początek, doktor dołożył leki , kolejna wizyta za 3 tygodnie, ja mam nadal szok i chyba jeszcze będzie trwał.
Cóż za wiadomość 😊 gratulacje ❤️Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Cześć dziewczyny, po ponad roku niepowodzeń postanowiłam umówić się na wizytę w grudniu do doktora Macieja. A kontakt dostalam od znajomej, a forum to potwierdziło, że jest do bardzo dobry wybór 😊Doradźcie proszę czy na pierwszą wizytę warto zrobić dodatkowe badania?
Z góry dziekuje za odpowiedź
-
Alicjaaa wrote:Dżoni jak się macie z Jagódką🤗
A dzięki, w porządku ❤️ coraz lepiej się dogadujemy, pierwszy miesiąc był ciężki ale codziennie zauważam spory progres 😍
Ja już po wizycie u dr, wszystko ok, ale niestety nadal jest krwawienie-plamienie, a jutro 6tyg po porodzie 🤷♂️
A co u Was? 😉
Paula1706, Alicjaaa, aśka lubią tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Kasia_pz wrote:Cześć dziewczyny, po ponad roku niepowodzeń postanowiłam umówić się na wizytę w grudniu do doktora Macieja. A kontakt dostalam od znajomej, a forum to potwierdziło, że jest do bardzo dobry wybór 😊Doradźcie proszę czy na pierwszą wizytę warto zrobić dodatkowe badania?
Z góry dziekuje za odpowiedź
Hej, weź wszystkie badania jakie masz
fajnie by było jak byś miała aktualne badania tarczycy, morfologie, cytologie, Amh i jeśli masz jakieś hormony to też wez ze sobą (progesteron, prolaktyna, fsh itp). Jeśli miałaś jakieś zabiegi w stylu histeroskopia to weź wypisy ze szpitala, ogólnie lepiej wziąć za dużo niż za mało 😅
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:A dzięki, w porządku ❤️ coraz lepiej się dogadujemy, pierwszy miesiąc był ciężki ale codziennie zauważam spory progres 😍
Ja już po wizycie u dr, wszystko ok, ale niestety nadal jest krwawienie-plamienie, a jutro 6tyg po porodzie 🤷♂️
A co u Was? 😉
Może dłużej się oczyszczasz, miałam jeszcze plamienia 8 tygodni po CC, dr kazał podjechać na USG, nic niepokojącego nie widział, dostałam antykoncepcję jednoskładnikową i zaczęło przechodzić.
Dżoni lubi tę wiadomość



