Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
Niunia8705 wrote:Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?
Brałam Dostinex na prolaktyne, dr kazał odstawić po pozytywnej becie, acard, clexane biorę cały czas.
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
nick nieaktualnyHey, mi ostatnio lekarz powiedział, że bromergon mam stopniowo odstawić. Wszystko zależy pewnie od dawki itp. Akard i heparyne się kontynuuje. Po prostu dzwoń do lekarza i o takich rzeczach lekarz decyduje:) lekarz o lekach decyduje.Niunia8705 wrote:Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
-
Ewayak wrote:Hey, mi ostatnio lekarz powiedział, że bromergon mam stopniowo odstawić. Wszystko zależy pewnie od dawki itp. Akard i heparyne się kontynuuje. Po prostu dzwoń do lekarza i o takich rzeczach lekarz decyduje:) lekarz o lekach decyduje.
Oczywiście 🙂, tylko Niunia8705 zadała pytanie jak to było u Nas 😉
nick nieaktualny lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
nick nieaktualny
-
Niunia8705 wrote:Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?
Ale jeżeli masz bromergon to są różne szkoły jazdy jedni lekarze mówią, że jest bezpieczny w ciąży i nawet do 6 tc można stosować, jest też grupa co mówi aby odstawić zaraz po pozytywnej becie, trzeba się zdać na zdanie swojego lekarza 🙂2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 09:24
-
Marysia089 wrote:Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….
Oczywiście.28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Dżoni wrote:A dzięki, w porządku ❤️ coraz lepiej się dogadujemy, pierwszy miesiąc był ciężki ale codziennie zauważam spory progres 😍
Ja już po wizycie u dr, wszystko ok, ale niestety nadal jest krwawienie-plamienie, a jutro 6tyg po porodzie 🤷♂️
A co u Was? 😉
Bardzo się cieszę ❤️ u nas różnie, niedługo będzie wchodzić z dietą i jestem ciekawa jak to będzie🙈Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Marysia089 wrote:Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….
Tak zajmuje się dr niepłodnością i procedura ivf.Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Marysia089 wrote:Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….
Hej. Jeśli to nie jest tajemnica to u kogo się leczyłaś w MedArt ? Ja tez jestem w tej klinice ale jak się coś nie uda to tez myśle o doktorze Macieju.. -
aka wrote:Hej. Jeśli to nie jest tajemnica to u kogo się leczyłaś w MedArt ? Ja tez jestem w tej klinice ale jak się coś nie uda to tez myśle o doktorze Macieju..
U dr K. Jestem
Bardzo zadowolona z dr, jest bardzo zaangażowana i tez przeżywa moje liczne niepowodzenia. Lecze się ponad 2 lata. Zrobiłam wiele badan, w moim przypadku była nawet otwarta na immunologie ale ja jestem jednym z trudniejszych przypadków. Wyniki wszystkie prawidłowe nawet ten test era / endomeTRIO wyszedł Ok a ostatni transfer ustalony do okna implantacyjnego się nie udał.
Nie mam żadnych kirów implantacyjnych - tych ds i mam kir aa a Maż hlca 1c2c. Cytokiny piękne ale nie znam się za bardzo na tym. Mi już chyba pozostaje tylko immunologia coś musi w tym być skoro nie dochodzi do zagnieżdżenia.
Co dr Brazert myśli o immuno?Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 19:51
-
Marysia089 wrote:U dr K. Jestem
Bardzo zadowolona z dr, jest bardzo zaangażowana i tez przeżywa moje liczne niepowodzenia. Lecze się ponad 2 lata. Zrobiłam wiele badan, w moim przypadku była nawet otwarta na immunologie ale ja jestem jednym z trudniejszych przypadków. Wyniki wszystkie prawidłowe nawet ten test era / endomeTRIO wyszedł Ok a ostatni transfer ustalony do okna implantacyjnego się nie udał.
Nie mam żadnych kirów implantacyjnych - tych ds i mam kir aa a Maż hlca 1c2c. Cytokiny piękne ale nie znam się za bardzo na tym. Mi już chyba pozostaje tylko immunologia coś musi w tym być skoro nie dochodzi do zagnieżdżenia.
Co dr Brazert myśli o immuno?
Co dr Brazert myśli o immuno?[/QUOTE]
Dr na temat immunologii ma swoje zdanie, mówił, że nie ma jeszcze aż tak dużo badań naukowych na ten temat, też rozmawialiśmy na temat testu Era, mówił po iluś niepowodzeniach można zrobić owszem, ale czy jest to badanie w pełni wiarygodne , to już można trochę polemizować, po pierwsze jest to wysyłane, materiał przechodzi daleka drogę, dwa endometrium w każdym cyklu jest inne, ale doktor jest taki, że nie podważa zalecen innych specjalistów, mając swoje czasem odmienne zdanie.
-
Malina1991 wrote:Karina89 nie dopytałam doktora, czy trzeba się jakoś przygotowywać do usg 3d/4d? 🙂
Nie, na luzie 🙂 zjadłam coś słodkiego przed badaniem, synek często śpi na usg aby był bardziej aktywny 🙂 powodzenia 🙂
Malina1991, Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość




