Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 7 listopada 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?

    Brałam Dostinex na prolaktyne, dr kazał odstawić po pozytywnej becie, acard, clexane biorę cały czas.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?
    Hey, mi ostatnio lekarz powiedział, że bromergon mam stopniowo odstawić. Wszystko zależy pewnie od dawki itp. Akard i heparyne się kontynuuje. Po prostu dzwoń do lekarza i o takich rzeczach lekarz decyduje:) lekarz o lekach decyduje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 7 listopada 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewayak wrote:
    Hey, mi ostatnio lekarz powiedział, że bromergon mam stopniowo odstawić. Wszystko zależy pewnie od dawki itp. Akard i heparyne się kontynuuje. Po prostu dzwoń do lekarza i o takich rzeczach lekarz decyduje:) lekarz o lekach decyduje.

    Oczywiście 🙂, tylko Niunia8705 zadała pytanie jak to było u Nas 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ☺

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 7 listopada 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia8705 wrote:
    Czy po pozytywnej becie, odstawialyscie jakieś leki np. Bromegon, acard, neoparin, ?

    Ale jeżeli masz bromergon to są różne szkoły jazdy jedni lekarze mówią, że jest bezpieczny w ciąży i nawet do 6 tc można stosować, jest też grupa co mówi aby odstawić zaraz po pozytywnej becie, trzeba się zdać na zdanie swojego lekarza 🙂

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Marysia089 Ekspertka
    Postów: 238 309

    Wysłany: 8 listopada 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
    Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 09:24

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 8 listopada 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia089 wrote:
    Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
    Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….

    Oczywiście.

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 8 listopada 2021, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    A dzięki, w porządku ❤️ coraz lepiej się dogadujemy, pierwszy miesiąc był ciężki ale codziennie zauważam spory progres 😍
    Ja już po wizycie u dr, wszystko ok, ale niestety nadal jest krwawienie-plamienie, a jutro 6tyg po porodzie 🤷‍♂️
    A co u Was? 😉

    Bardzo się cieszę ❤️ u nas różnie, niedługo będzie wchodzić z dietą i jestem ciekawa jak to będzie🙈

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 8 listopada 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia089 wrote:
    Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
    Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….

    Tak zajmuje się dr niepłodnością i procedura ivf.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • aka Ekspertka
    Postów: 146 91

    Wysłany: 8 listopada 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia089 wrote:
    Hej, czy dr tez zajmuje się niepłodnością i in vitro ? Jestem po kilku nieudanych transferach i szukam pomocy teraz już w innym miejscu. 😢
    Jestem obecnie w Medart poznan. Jestem zadowolona z opieki ale brak tego upragnionego sukcesu skłania mnie do zmian….


    Hej. Jeśli to nie jest tajemnica to u kogo się leczyłaś w MedArt ? Ja tez jestem w tej klinice ale jak się coś nie uda to tez myśle o doktorze Macieju..

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 8 listopada 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 priv🙂

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Marysia089 Ekspertka
    Postów: 238 309

    Wysłany: 8 listopada 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aka wrote:
    Hej. Jeśli to nie jest tajemnica to u kogo się leczyłaś w MedArt ? Ja tez jestem w tej klinice ale jak się coś nie uda to tez myśle o doktorze Macieju..


    U dr K. Jestem
    Bardzo zadowolona z dr, jest bardzo zaangażowana i tez przeżywa moje liczne niepowodzenia. Lecze się ponad 2 lata. Zrobiłam wiele badan, w moim przypadku była nawet otwarta na immunologie ale ja jestem jednym z trudniejszych przypadków. Wyniki wszystkie prawidłowe nawet ten test era / endomeTRIO wyszedł Ok a ostatni transfer ustalony do okna implantacyjnego się nie udał.

    Nie mam żadnych kirów implantacyjnych - tych ds i mam kir aa a Maż hlca 1c2c. Cytokiny piękne ale nie znam się za bardzo na tym. Mi już chyba pozostaje tylko immunologia coś musi w tym być skoro nie dochodzi do zagnieżdżenia.

    Co dr Brazert myśli o immuno?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 19:51

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 8 listopada 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujecie info jakie doktor uznaje ciśnienie 🙂 z góry dziękuję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 20:05

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 8 listopada 2021, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Paula1706 priv🙂

    Dziękuję😊

    06.03.2022 Basia❤
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 8 listopada 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Dziewczyny poratujecie info jakie doktor uznaje ciśnienie 🙂 z góry dziękuję.

    Do 135 /90

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 8 listopada 2021, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia089 wrote:
    U dr K. Jestem
    Bardzo zadowolona z dr, jest bardzo zaangażowana i tez przeżywa moje liczne niepowodzenia. Lecze się ponad 2 lata. Zrobiłam wiele badan, w moim przypadku była nawet otwarta na immunologie ale ja jestem jednym z trudniejszych przypadków. Wyniki wszystkie prawidłowe nawet ten test era / endomeTRIO wyszedł Ok a ostatni transfer ustalony do okna implantacyjnego się nie udał.

    Nie mam żadnych kirów implantacyjnych - tych ds i mam kir aa a Maż hlca 1c2c. Cytokiny piękne ale nie znam się za bardzo na tym. Mi już chyba pozostaje tylko immunologia coś musi w tym być skoro nie dochodzi do zagnieżdżenia.

    Co dr Brazert myśli o immuno?



    Co dr Brazert myśli o immuno?[/QUOTE]

    Dr na temat immunologii ma swoje zdanie, mówił, że nie ma jeszcze aż tak dużo badań naukowych na ten temat, też rozmawialiśmy na temat testu Era, mówił po iluś niepowodzeniach można zrobić owszem, ale czy jest to badanie w pełni wiarygodne , to już można trochę polemizować, po pierwsze jest to wysyłane, materiał przechodzi daleka drogę, dwa endometrium w każdym cyklu jest inne, ale doktor jest taki, że nie podważa zalecen innych specjalistów, mając swoje czasem odmienne zdanie.

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 8 listopada 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 nie dopytałam doktora, czy trzeba się jakoś przygotowywać do usg 3d/4d? 🙂

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 9 listopada 2021, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 wrote:
    Karina89 nie dopytałam doktora, czy trzeba się jakoś przygotowywać do usg 3d/4d? 🙂

    Nie, na luzie 🙂 zjadłam coś słodkiego przed badaniem, synek często śpi na usg aby był bardziej aktywny 🙂 powodzenia 🙂

    Malina1991, Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 9 listopada 2021, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Nie, na luzie 🙂 zjadłam coś słodkiego przed badaniem, synek często śpi na usg aby był bardziej aktywny 🙂 powodzenia 🙂

    Dzięki 🙂

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ