Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 listopada 2021, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Mam łożysko centralnie przodujące, ostatnio doszły skurcze,które zaczęły powodować krwawienia, były dość intesywne i leżałam na zmianę pod fenoterolem i pompami z magnezem, sytuacja opanowana, ostatnio miałam długa różowe z dr 8 jakoś się podniosłam bo już byłam podłamana psychicznie, to może się zobaczymy 🙂

    Będzie dobrze 😘 trzymam kciuki ✊✊✊✊✊

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 listopada 2021, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Mialam tak samo,zdazalo sie nawet i co 1.5 tyg...ale jak widzisz nasze organizmy nie przewidywalne totalnie...nie dziekuje;)! Boje sie przeogromnie....drugi poród zdecydowanie gorzej;)

    Z jednej strony niby wiesz co Cię czeka a jednak czarna magia 🙈 😂 ja z jednej strony chciałabym znowu być ciąży a z drugiej jak zaczne sobie wyobrażać wszystkie te gorsze scenariusze i "co by było gdyby" to strach się bać 🙈 i do tego ta świadomość, że w domu jest ktoś kto czeka.... ehhhhh......

    P.s. wesołe Święta się szykują jak za tydzień wywołanie 😂 powodzenia ✊✊✊✊✊✊

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 16 listopada 2021, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Z jednej strony niby wiesz co Cię czeka a jednak czarna magia 🙈 😂 ja z jednej strony chciałabym znowu być ciąży a z drugiej jak zaczne sobie wyobrażać wszystkie te gorsze scenariusze i "co by było gdyby" to strach się bać 🙈 i do tego ta świadomość, że w domu jest ktoś kto czeka.... ehhhhh......

    P.s. wesołe Święta się szykują jak za tydzień wywołanie 😂 powodzenia ✊✊✊✊✊✊

    Ostatnio myślałam co będzie jak trafię do szpitala czy to obserwacja, leczenie, co prawda z synkiem nie byłam jakoś hiper długo, ale po historii Ewela25 widać, że nie da sie przewidzieć jak będzie, jakoś przygotować, teraz właśnie jest ta świadomość, że ktoś w domu czeka, ale damy radę 🙂

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 16 listopada 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Z jednej strony niby wiesz co Cię czeka a jednak czarna magia 🙈 😂 ja z jednej strony chciałabym znowu być ciąży a z drugiej jak zaczne sobie wyobrażać wszystkie te gorsze scenariusze i "co by było gdyby" to strach się bać 🙈 i do tego ta świadomość, że w domu jest ktoś kto czeka.... ehhhhh......

    P.s. wesołe Święta się szykują jak za tydzień wywołanie 😂 powodzenia ✊✊✊✊✊✊
    Oj tak bd kociol na kolkach;)))ale jak widac zycie kuzwa płata figle...corka 4 kata staran i iui a tu niespodzianką bez staran...i nadzieja kolejna z niespodzianka...;)
    Bylam ma obserwacji na polnej no to beczalam za córeczka 😁teraz ide i tez w glowie te dziecko w domu...inna jest ta druga ciaza po akcjach z pierwszą...bardziej psychiczna;)

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 listopada 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Oj tak bd kociol na kolkach;)))ale jak widac zycie kuzwa płata figle...corka 4 kata staran i iui a tu niespodzianką bez staran...i nadzieja kolejna z niespodzianka...;)
    Bylam ma obserwacji na polnej no to beczalam za córeczka 😁teraz ide i tez w glowie te dziecko w domu...inna jest ta druga ciaza po akcjach z pierwszą...bardziej psychiczna;)


    Też się tego mega obawiałam jak to będzie w kolejnej ciąży, czy dam radę, tym bardziej, że miałam "akcji" gdzie dr na wizycie dzwonił na oddział, że przyjadę, więc po wizycie prosto do szpitala, w domu nikt na mnie nie czekał, nie musiałam się żegnać, teraz też bym miala łzy w oczach, u mnie druga ciąża chociaż po ivf, bardzo łaskawa, nie miałam ani jednej hospitalizacji, dajemy radę w domu i już niedługo rozwiązanie 🙂, kciuki za szybki poród ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 09:13

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Też się tego mega obawiałam jak to będzie w kolejnej ciąży, czy dam radę, tym bardziej, że miałam "akcji" gdzie dr na wizycie dzwonił na oddział, że przyjadę, więc po wizycie prosto do szpitala, w domu nikt na mnie nie czekał, nie musiałam się żegnać, teraz też bym miala łzy w oczach, u mnie druga ciąża chociaż po ivf, bardzo łaskawa, nie miałam ani jednej hospitalizacji, dajemy radę w domu i już niedługo rozwiązanie 🙂, kciuki za szybki poród ✊✊

    Po prostu.... każda ciąża inna.... chociaż u mojej siostry trójka dzieci i wszystko wczesniaki 🤷‍♀️ 34, 36 i 32 tc., więc co jeden to lepszy 🙈

  • kwiatkibratki Ekspertka
    Postów: 212 281

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Dziewczyny poratujecie info jakie doktor uznaje ciśnienie 🙂 z góry dziękuję.


    Czy mogłabym zadać kilka pytań na priv?:)

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Też się tego mega obawiałam jak to będzie w kolejnej ciąży, czy dam radę, tym bardziej, że miałam "akcji" gdzie dr na wizycie dzwonił na oddział, że przyjadę, więc po wizycie prosto do szpitala, w domu nikt na mnie nie czekał, nie musiałam się żegnać, teraz też bym miala łzy w oczach, u mnie druga ciąża chociaż po ivf, bardzo łaskawa, nie miałam ani jednej hospitalizacji, dajemy radę w domu i już niedługo rozwiązanie 🙂, kciuki za szybki poród ✊✊
    Jednak organizm jest nie przewidywalny;) na kiedy termin? Nie dziekuje

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Jednak organizm jest nie przewidywalny;) na kiedy termin? Nie dziekuje
    ;))))))

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatkibratki wrote:
    Czy mogłabym zadać kilka pytań na priv?:)

    Wysłałam zaproszenie 🙂

    kwiatkibratki lubi tę wiadomość

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 16 listopada 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miała któraś ocenę blizny po cc u doktora w gabinecie ?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 listopada 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Dziewczyny czy miała któraś ocenę blizny po cc u doktora w gabinecie ?

    Tak, mi dr badał.

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 listopada 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Jednak organizm jest nie przewidywalny;) na kiedy termin? Nie dziekuje

    Hehe ogólnie jeszcze trochę po 10 stycznia, będzie planowe CC, serio dla mnie to już zaraz 🙈

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 16 listopada 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Tak, mi dr badał.

    Czy mogę się dowiedzieć jak to wyglądało ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:25

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Czy mogę się dowiedzieć jak to wyglądało ? U mnie doktor stwierdził, że to jest najprawdopodobniej przyczyniać braku ciąży (ubytek w bliźnie) czy u Ciebie było podobnie ? Co zaleca wtedy doktor ?

    Za pomocą usg, u mnie z blizna wszystko ok, więc nie wiem jak jest przy ubytku.

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Za pomocą usg, u mnie z blizna wszystko ok, więc nie wiem jak jest przy ubytku.

    A miałaś tez wprowadzana sól fizjologiczną do środka ?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    A miałaś tez wprowadzana sól fizjologiczną do środka ?

    Dr zapewne Ci robił takie ala HyFoSy i tak sobie oceniał, to jest jeszcze dokładniejsze niż obraz usg, dwa CC robił mi doktor, ja miałam standardowe usg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 20:23

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Dr zapewne Ci robił takie ala HyFoSy i tak sobie oceniał, to jest jeszcze dokładniejsze niż obraz usg, dwa CC robił mi doktor m

    Dopiero to będę miała robione w połowie kolejnego cyklu wiec czekam 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:25

  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 17 listopada 2021, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa dużo zdrówka dla Was 😘

    Ewelina 25 powodzenia dzisiaj ✊✊, już z niecierpliwością czekam na Twojego kawalera 😊

    PaulinaP, Pszczolaaa, Malina1991, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 17 listopada 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0692 wrote:
    MuminkAa dużo zdrówka dla Was 😘

    Ewelina 25 powodzenia dzisiaj ✊✊, już z niecierpliwością czekam na Twojego kawalera 😊
    Nie dziekuje;))) ja też chce byc po,bo oszaleje😁

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
‹‹ 325 326 327 328 329 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ