Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
MuminkAa wrote:Mam łożysko centralnie przodujące, ostatnio doszły skurcze,które zaczęły powodować krwawienia, były dość intesywne i leżałam na zmianę pod fenoterolem i pompami z magnezem, sytuacja opanowana, ostatnio miałam długa różowe z dr 8 jakoś się podniosłam bo już byłam podłamana psychicznie, to może się zobaczymy 🙂
Będzie dobrze 😘 trzymam kciuki ✊✊✊✊✊ -
Ewela25 wrote:Mialam tak samo,zdazalo sie nawet i co 1.5 tyg...ale jak widzisz nasze organizmy nie przewidywalne totalnie...nie dziekuje;)! Boje sie przeogromnie....drugi poród zdecydowanie gorzej;)
Z jednej strony niby wiesz co Cię czeka a jednak czarna magia 🙈 😂 ja z jednej strony chciałabym znowu być ciąży a z drugiej jak zaczne sobie wyobrażać wszystkie te gorsze scenariusze i "co by było gdyby" to strach się bać 🙈 i do tego ta świadomość, że w domu jest ktoś kto czeka.... ehhhhh......
P.s. wesołe Święta się szykują jak za tydzień wywołanie 😂 powodzenia ✊✊✊✊✊✊ -
Ja123 wrote:Z jednej strony niby wiesz co Cię czeka a jednak czarna magia 🙈 😂 ja z jednej strony chciałabym znowu być ciąży a z drugiej jak zaczne sobie wyobrażać wszystkie te gorsze scenariusze i "co by było gdyby" to strach się bać 🙈 i do tego ta świadomość, że w domu jest ktoś kto czeka.... ehhhhh......
P.s. wesołe Święta się szykują jak za tydzień wywołanie 😂 powodzenia ✊✊✊✊✊✊
Ostatnio myślałam co będzie jak trafię do szpitala czy to obserwacja, leczenie, co prawda z synkiem nie byłam jakoś hiper długo, ale po historii Ewela25 widać, że nie da sie przewidzieć jak będzie, jakoś przygotować, teraz właśnie jest ta świadomość, że ktoś w domu czeka, ale damy radę 🙂 -
Oj tak bd kociol na kolkach;)))ale jak widac zycie kuzwa płata figle...corka 4 kata staran i iui a tu niespodzianką bez staran...i nadzieja kolejna z niespodzianka...Ja123 wrote:Z jednej strony niby wiesz co Cię czeka a jednak czarna magia 🙈 😂 ja z jednej strony chciałabym znowu być ciąży a z drugiej jak zaczne sobie wyobrażać wszystkie te gorsze scenariusze i "co by było gdyby" to strach się bać 🙈 i do tego ta świadomość, że w domu jest ktoś kto czeka.... ehhhhh......
P.s. wesołe Święta się szykują jak za tydzień wywołanie 😂 powodzenia ✊✊✊✊✊✊
Bylam ma obserwacji na polnej no to beczalam za córeczka 😁teraz ide i tez w glowie te dziecko w domu...inna jest ta druga ciaza po akcjach z pierwszą...bardziej psychiczna;)Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Ewela25 wrote:Oj tak bd kociol na kolkach;)))ale jak widac zycie kuzwa płata figle...corka 4 kata staran i iui a tu niespodzianką bez staran...i nadzieja kolejna z niespodzianka...

Bylam ma obserwacji na polnej no to beczalam za córeczka 😁teraz ide i tez w glowie te dziecko w domu...inna jest ta druga ciaza po akcjach z pierwszą...bardziej psychiczna;)
Też się tego mega obawiałam jak to będzie w kolejnej ciąży, czy dam radę, tym bardziej, że miałam "akcji" gdzie dr na wizycie dzwonił na oddział, że przyjadę, więc po wizycie prosto do szpitala, w domu nikt na mnie nie czekał, nie musiałam się żegnać, teraz też bym miala łzy w oczach, u mnie druga ciąża chociaż po ivf, bardzo łaskawa, nie miałam ani jednej hospitalizacji, dajemy radę w domu i już niedługo rozwiązanie 🙂, kciuki za szybki poród ✊✊Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 09:13
-
Karina89 wrote:Też się tego mega obawiałam jak to będzie w kolejnej ciąży, czy dam radę, tym bardziej, że miałam "akcji" gdzie dr na wizycie dzwonił na oddział, że przyjadę, więc po wizycie prosto do szpitala, w domu nikt na mnie nie czekał, nie musiałam się żegnać, teraz też bym miala łzy w oczach, u mnie druga ciąża chociaż po ivf, bardzo łaskawa, nie miałam ani jednej hospitalizacji, dajemy radę w domu i już niedługo rozwiązanie 🙂, kciuki za szybki poród ✊✊
Po prostu.... każda ciąża inna.... chociaż u mojej siostry trójka dzieci i wszystko wczesniaki 🤷♀️ 34, 36 i 32 tc., więc co jeden to lepszy 🙈 -
Jednak organizm jest nie przewidywalny;) na kiedy termin? Nie dziekujeKarina89 wrote:Też się tego mega obawiałam jak to będzie w kolejnej ciąży, czy dam radę, tym bardziej, że miałam "akcji" gdzie dr na wizycie dzwonił na oddział, że przyjadę, więc po wizycie prosto do szpitala, w domu nikt na mnie nie czekał, nie musiałam się żegnać, teraz też bym miala łzy w oczach, u mnie druga ciąża chociaż po ivf, bardzo łaskawa, nie miałam ani jednej hospitalizacji, dajemy radę w domu i już niedługo rozwiązanie 🙂, kciuki za szybki poród ✊✊Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Ola_koniczynka wrote:Czy mogę się dowiedzieć jak to wyglądało ? U mnie doktor stwierdził, że to jest najprawdopodobniej przyczyniać braku ciąży (ubytek w bliźnie) czy u Ciebie było podobnie ? Co zaleca wtedy doktor ?
Za pomocą usg, u mnie z blizna wszystko ok, więc nie wiem jak jest przy ubytku. -
Ola_koniczynka wrote:A miałaś tez wprowadzana sól fizjologiczną do środka ?
Dr zapewne Ci robił takie ala HyFoSy i tak sobie oceniał, to jest jeszcze dokładniejsze niż obraz usg, dwa CC robił mi doktor, ja miałam standardowe usg.Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 20:23
-
Karina89 wrote:Dr zapewne Ci robił takie ala HyFoSy i tak sobie oceniał, to jest jeszcze dokładniejsze niż obraz usg, dwa CC robił mi doktor m
Dopiero to będę miała robione w połowie kolejnego cyklu wiec czekam 🙈
Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:25
-
Nie dziekuje;))) ja też chce byc po,bo oszaleje😁Ania0692 wrote:MuminkAa dużo zdrówka dla Was 😘
Ewelina 25 powodzenia dzisiaj ✊✊, już z niecierpliwością czekam na Twojego kawalera 😊Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero




