Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula1706 wrote:Na czczo 74
Po 1h 97
Po 2h 74
W prawidłowej krzywej jest tak, ze po godzinie masz skok i spadek po dwóch, faktycznie ta krzywa jest trochę płaską, ale też ciaża to trochę inna gospodarka węglowodanowa, wyniki mieszczą się w normie,cukowr na czczo bardzo dobry, zazdroszczę 😁
Paula1706, PaulinaP lubią tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Hejka!
Jak wy mnie nie uspojoicie to chyba nikt.
Udało się jestem w ciąży, na ta chwilę bardziej jestem przerażona niz szczęśliwa.
Beta jest na poziomie 224,6 mIU/ml jestem w 25 dniu cyklu więc dość wcześnie. Dr mówi że poziom bety jest ok, ale ja się martwie brakiem jakichkolwiek objawów ciazowych. Nie mam zupelnie nic prócz lekkiego bólu podbrzusza.
Za pierszym razem miałam duży ból piersi i sporo wydzieliny a teraz nic i mega sie schizuje.
Czy któraś z Was nie miała objawów ciąży a wszystko dobrze się skończyło?
Po pierwsze ciche gratulacje i kciuki za przyrosty 🤞
ZuzaMaruda co do objawów to moim jedynym był brak miesiączki poprostu, czuję się rewelacyjnie, nic bólu piersi nudności, wymiotów, ból głowy, gdzie jak byłam w ciąży z synkiem to triada wszystkiego i czasem jednocześnie, ale niestety wiem jak to działa tym bardziej po stracie, dużo spokoju Wam życzę i pozytywnych myśli 😘Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2021, 22:10
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
-
***Sikorka*** wrote:Ja tak miałam przed ciaza, nie wiem jak to w ciąży powinno byc bo idę dopiero za 2 tygodnie.
PaulinaP to miłego wypoczynku ☺️ Ja tez czekałam czy płeć z 13 tc się potwierdzi teraz w 18 tc żeby moc powolutku szykować wyprawkę. Fajnie, ze miedzy nami tylko 2 dni różnicy w zajściu w ciąże wiec możemy się na bieżąco konsultować, a moze i nawet razem urodzimy 😆 na którego kwietnia masz termin?
Dzięki 🙂 14 kwietnia, władnie jestem ciekawa czy święta śledzimy już w większym gronie 🤗🤗06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Dzięki 🙂 14 kwietnia, władnie jestem ciekawa czy święta śledzimy już w większym gronie 🤗🤗
Ja 2 dni pózniej, dzień przed Wielkanocą 🐰28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Ja 2 dni pózniej, dzień przed Wielkanocą 🐰
🐣🐣, zobaczymy kiedy postanowią nasze maluchy się "wykluć"
Ps: dr Iciek podał Ci przypuszczenie płci na pierwszych prenatalnych? Ja się nawet nie pytałam.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
Aaa, super wieści dziewczyny @ZuzaMaruda @Gosia!!!!
Gratulacje I życzę żeby było jak najdłużej bezobjawowo o bez żadnych przygód ❤️🙌
ZuzaMaruda, Gosia9305 lubią tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
PaulinaP wrote:🐣🐣, zobaczymy kiedy postanowią nasze maluchy się "wykluć"
Ps: dr Iciek podał Ci przypuszczenie płci na pierwszych prenatalnych? Ja się nawet nie pytałam.
Nie, nic nie mówił, ja tez nie pytałam.
PaulinaP lubi tę wiadomość
28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
Dziewczyny bardzo dziękuję!😘
Jesteście mega kochane 😘
Przyrost bety jest oby tak dalej .
Objawów dalej brak.
A samopoczucie - huśtawka nastroju i mega dużo obaw. Obym nie zwariował .Tak się boję powtórki że tylko o tym myślę.
@Gosia nasz wiadomość 😘
Jeszcze raz wszyskim dziękuję że wsparcie 😘😘😘
***Sikorka***, Gosia9305, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
ZuzaMaruda wrote:Dziewczyny bardzo dziękuję!😘
Jesteście mega kochane 😘
Przyrost bety jest oby tak dalej .
Objawów dalej brak.
A samopoczucie - huśtawka nastroju i mega dużo obaw. Obym nie zwariował .Tak się boję powtórki że tylko o tym myślę.
@Gosia nasz wiadomość 😘
Jeszcze raz wszyskim dziękuję że wsparcie 😘😘😘
Odpisałam 🙂20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Maraga32 wrote:Dziewczyny, czy któras była chociaż raz na wizycie u prof. Leszka Pawelczyka? Jeśli tak, to pamiętacie ile kosztuje u niego wizyta? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Osobiście nigdy nie byłam, znajoma się leczyła w tamtym roku od 400 do 450 zł zależy, nie wiem jak teraz.
Maraga32 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Malina1991 a Ty już po badaniu USG 3d/4d u doktora? , jeszcze się zastanawiam, ale chyba zrobimy aby mieć pamiątkę 🙂
Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2021, 21:28
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Malina1991 a Ty już po badaniu USG 3d/4d u doktora? , jeszcze się zastanawiam, ale chyba zrobimy aby mieć pamiątkę 🙂
Tak, właśnie jestem świeżo po i wszystko super 🤗
Paula1706 lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Malina1991 wrote:Tak, właśnie jestem świeżo po i wszystko super 🤗
Doktor Maciej wykonuje takie usg czy trzeba się umówić do kogoś innego? Jaki koszt takiego usg? ☺️28.07 2021 transfer ❤️🍀
5 dpt beta 16,85 🍍
7 dpt beta 53,12🍍
14 dpt beta 1727,83 🍍
19 dpt beta 8996,82 🍍

-
***Sikorka*** wrote:Doktor Maciej wykonuje takie usg czy trzeba się umówić do kogoś innego? Jaki koszt takiego usg? ☺️
Na Ulanskiej tylko dr Maciej wykonuje to usg 3d /4d, kosztuje 300 zł.
***Sikorka*** lubi tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Maraga32 wrote:Dziewczyny, czy któras była chociaż raz na wizycie u prof. Leszka Pawelczyka? Jeśli tak, to pamiętacie ile kosztuje u niego wizyta? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Osobiście nigdy nie byłam, ale słyszałam również o kwotach...
Nie mam natomiast informacji jak z skutecznością
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka -
Gratulacje dla "nowych" już mamusiek i przyszłych mamusiek!!!
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
PCO, cykle bezowulacyjne, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, nadciśnienie, cukrzyca typu 2, nadwaga
3 lata starań
2012 - resekcja jajników, hsg
2013 - 3 x IUI, 6 m-cy stymulacji Gonal F, Menopur, Ovitrelle
czerwiec 2013 - rezygnacja z leczenia
10.2013 - ciąża naturalna
05.2014 - CC, córka 10pkt
05.2020 - polip endometrialny
01.2021 - histeroskopia diagnostyczna, brak polipa
03.2021 - przyznane dofinansowanie do IVF
AMH - 4,19 ng/ml
05.2021 - scratching endometrium
06.2921 - planowana stymulacja do IVF
26.07.2021 - mamy
..., ciąża nat.
luty 2022 - ur. kwiatuszka




