Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • PozytywnaAna Przyjaciółka
    Postów: 144 48

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma ma wizytę 31.01,wiec chyba tylko przyszły tydzień jest na urlopie.

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tylko ostatni tydzień ferii, mi też tak doktor mówil, jak ostatnio rozmawialiśmy

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Tak tylko ostatni tydzień ferii, mi też tak doktor mówil, jak ostatnio rozmawialiśmy

    Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie zjak dobrze pamiętam to jeszcze tydzień 🙂 i pozdrów moje ulubione położne 😁

    MuminkAa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się na wątku u was ale pozwolę się zapytać. Jakie sà terminy do dr jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży? Czy jesteście zadowolone z prowadzenia ciąży? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :).

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się na wątku u was ale pozwolę się zapytać. Jakie sà terminy do dr jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży? Czy jesteście zadowolone z prowadzenia ciąży? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :).

    Część, jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to nie wyobrażam sobie innego doktora,mialam zagrożenie porodem przedwczesnym od 20 tygodnia a za tydzień mam ciąże donoszoną, doktor działa w porę, jakby wiedział intuicyjnie, że coś się wydarzy, to też ogromne doświadczenie,w szpitalu również interesuje się pacjentka, jak ma czas to sam z siebie przychodzi zapytać jak sytuacja czy przekazać informację co dalej, jak pisałam sms z prośbą o rozmowę to odpisywał, że np będzie jutro, no i jak coś się dzieje to też jest z pacjentką,i umie bardzo dobrze wprowadzić spokój, jezeli chodzi o prowadzenie ciąży nie mam się do czwho doczepić, co do terminów niestety nie wiem jak to teraz wygląda.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Część, jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży to nie wyobrażam sobie innego doktora,mialam zagrożenie porodem przedwczesnym od 20 tygodnia a za tydzień mam ciąże donoszoną, doktor działa w porę, jakby wiedział intuicyjnie, że coś się wydarzy, to też ogromne doświadczenie,w szpitalu również interesuje się pacjentka, jak ma czas to sam z siebie przychodzi zapytać jak sytuacja czy przekazać informację co dalej, jak pisałam sms z prośbą o rozmowę to odpisywał, że np będzie jutro, no i jak coś się dzieje to też jest z pacjentką,i umie bardzo dobrze wprowadzić spokój, jezeli chodzi o prowadzenie ciąży nie mam się do czwho doczepić, co do terminów niestety nie wiem jak to teraz wygląda.

    Brzmi rewelacyjnie. Słyszałam, że ciężko z terminami ale będę próbować się do niego zapisać. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Cześć dziewczyny, nie udzielam się na wątku u was ale pozwolę się zapytać. Jakie sà terminy do dr jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży? Czy jesteście zadowolone z prowadzenia ciąży? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :).

    Prowadziłam dwie ciąże pod okiem doktora i każda kolejna również bym prowadziła , badania, są dokładne, doktor jest skrupulatny, daje poczucie bezpieczeństwa.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Prowadziłam dwie ciąże pod okiem doktora i każda kolejna również bym prowadziła , badania, są dokładne, doktor jest skrupulatny, daje poczucie bezpieczeństwa.

    Właśnie o taką opiekę mi chodzi. Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią :).

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również jestem zadowolona z prowadzenia ciąży i polecam 🙂

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Dżoni widzę, że zaglądasz, takie luźne pytanie, wracacie kiedyś po zarodki? Czy staracie się naturalnie? Ja nie wiem czy chce przechodzić przez to jeszcze raz w sensie transfer przygotowania, i właśnie myślę czy nie podziałamy kiedyś naturalnie i co z zarodkami,tylko muszę zbadać AMH czy mamy szansę na naturalna ciąże.
    ?

    My też jeszcze mamy zarodki i te same dylematy, czy mrozić cały czas, oddać do adopcji transferować do ostatniego, ale jeszcze mamy trochę czasu do namysłu.
    Jak się macie?

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina1991 widzę, że to już końcoweczka, szczęśliwego rozwiązania ✊

    Malina1991 lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Pszczolaaa Ekspertka
    Postów: 200 196

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy po histetoskopii jakoś miałyście zmianę w cyklu w sensie szybciej /później miesiączka?

    oeuaxzkrxcy3koy4.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dziewczyny czy po histetoskopii jakoś miałyście zmianę w cyklu w sensie szybciej /później miesiączka?

    U mnie byłola 3 dni wcześniej, ale tak może być, podczas zabiegu jest tam wszystko dotykane jak i podczas laparoskopi, dr mówił, że cykl może być inny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2022, 22:08

    Pszczolaaa lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta :) prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2022, 09:27

    ***Sikorka*** lubi tę wiadomość

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta :) prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?


    U nas się udało i to za pierwszym razem 🥰

    PozytywnaAna lubi tę wiadomość

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    U nas się udało i to za pierwszym razem 🥰


    Gratulacje! Stresowałas się bardzo? Jak to wszystko przeszłaś? Czy podczas brania leków odczuwa się jakieś skutki? To potężne dawki hormonów, jak to przezylyscie?

  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta :) prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?

    Część, u nas udało się też pierwsze podejście, mojej znajomej trzecie podejście dało ciąże 🙂

    Kiedyś Dżoni napisała piękny post postaram się odszukać i wkleić, ogólnie stymulację przeszłam dobrze, ostatnie dni były ciężkie, długo dochodziłam do siebie po punkcji, ale każdy organizm inny, inaczej reaguje na leki, się regeneruje, powodzenia 🙂

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Malina1991 Ekspertka
    Postów: 212 283

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Twój lęk i strach jest normalny, nikt przecież na codzień bez powodu nie podejmuje decyzji o ivf. Jeśli czujesz że to zbyt wiele dla Ciebie może warto porozmawiać z psychologiem, ja osobiście nie korzystałam ale poznałam wiele par oczekując na wizyty na Polnej i wiem, że to pomaga. Mi pomagało rozmawianie z ludźmi z tymi samymi problemami, ale też moja rodzina od początku wiedziała i miałam wśród nich wsparcie. Dużo dają też fora internetowe, przeczytałam też książkę rozenkowej i wiem że nie jesteśmy w tym same i jest wiele par które przechodzą różne rozterki w związku z ivf. Ja podchodziłam do tego raczej zadaniowo, każdy zastrzyk, usg, kontrola, pobranie krwi, punkcja jako kolejne zadanie na checkliscie a mimo tego nie da się ukryć i wygrać z emocjami. In vitro to na pewno nie jest proste przeżycie, ale każda z nas wie po co to robi i myślę że sama decyzja wymaga siły i odwagi którą ty już w sobie odnalazłaś :) w razie czego pisz, na tyle ile możemy - pomożemy! 💪

    1 IVF 2021
    maj 2021 przygotowanie do transferu
    BHCG 9dpt 42
    BHCG 11dpt 89
    BHCG 13dpt 270
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta :) prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?

    U mnie również pierwszy transfer udany.
    Co do samopoczucia i przejścia przez całą procedurę to tak jak Malina1991 napisała to indywidualna sprawa. Ja leki zniosłam dość dobrze, pod koniec było już trochę ciężej, jajniki bolały ale to dlatego że miałam ryzyko hiperstymulacji i byly ogromne. Punkcje zniosłam też dobrze, tylko też po niej dochodziłam tydzień dobry do siebie.

    06.03.2022 Basia❤
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta :) prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?

    Również jestem w ciąży po ivf u doktora.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2022, 15:14

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ