Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Mmk wrote:Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta
prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?
Jestem w trakcie procedury, obecnie będę przygotowywać się do drugiego transferu, jeszcze czekam na wyniki zabiegu. -
Mmk wrote:I jak się dziewczyny czujecie? Czy jesteście w stanie wykonywać same zastrzyki czy jednak pomagają Wam partnerzy? Boje się ze sama coś zrobie ale wiadomo, ze później już zapewne będę to robić sama

Zależy jakie będziesz miała leki, Gonal, Puregon to przyjemność serio 😁 Mensinorm dramat tak samo jak Orgalutran czy Cetrotide, jeszcze dla mnie Gonapeptyl był nieprzyjemny, pierwsze zastrzyki robił mi mąż, później już robiłam sobie sama, ale to tylko dlatego, że jakoś samej sobie ciężko mi coś podać, komuś mogę zrobić zastrzyk,1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Mmk wrote:Przepisane mam lametta (tabletki), menopur i orgalutran. Czemu ten ostatni taki straszny? 😅
A to masz inny zestaw leków niż ja, mnie bolało podanie miałam cetrotide ale to podobne ma działanie do orgalutranu1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
Mmk wrote:Czy któraś z Was miała może te tabletki lametta? Przepisywane są one dla kobiet po menopauzie na raka piersi 🙈
Ja miałam pierwsze dwie inseminacje na tych tabletkach, trzecia inseminacja była na tabletkach plus mensinorm, u kobiet z rakiem piersi zabezpieczająco przepisuje się właśnie te tabletki podczas stymulacji ivf, ogólnie z tego co czytam dobre są rezultaty na letrozolu20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Mmk wrote:Czy któraś z Was miała może te tabletki lametta? Przepisywane są one dla kobiet po menopauzie na raka piersi 🙈
Ja miałam raz cykl stymulowany lametta... a zaraz zaczynam drugi cykl z tym lekiem tym razem przed pierwsza iui 😊 nic mi po nim nie było 😊 -
Mmk wrote:Cześć dziewczyny! Tez się leczę u dr Brązerta
prawdopodobnie jutro zaczynam stymulację do in vitro i zaczynam panikować 🙈 powiedzcie mi, jak dużo zakończyło się in vitro ciąża u dr Brązerta?
Jestem właśnie w trakcie przygotowań do 2 transferu, pierwszy na cyklu naturalnym się nie udał, teraz próbujemy sztuczny, mamy tylko 1 zarodek.Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2022, 22:56

👱♀️38 lat, 🤵43 lata
AMH-2,55 (03.23)
KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
wysoki Cross match 32%,
Starania od maja 2016
2018 - 2xIUI ❌
2020 - CP-metotreksat
08.2021
1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
10.2022
2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)
10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
04.23-08.23 osocze
05.23- laparoskopia
06.23-leczenie immuno
06.23-11.23- aku
07.23- 5 biopsja 0/10
08.23-10.23- za cienkie endo
31.10.23 FET 5.1.1.
7dpt-56, 9dpt-125
13dpt-623,15dpt-1402
20dpt-4409, 24dpt-8616
29dpt (6+4) -jest ❤️
38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10 -
MuminkAa wrote:U mnie też ciąża po ivf
Malina1991 jak się czujesz?
Fizycznie szczerze dobrze 🙂, ja już gotowa spakowana, napisałam na priv, trochę dziś miałam zawirowania z ciśnieniem.
Odezwę się jak córeczkę będzie już na świecie, dobrego tygodnia dla Was i dobrych wieści, trzymajcie się dziewczyny 😘Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2022, 22:57
Asmrt, Pszczolaaa, Paula1706, ***Sikorka***, Karina89, PaulinaP, Alicjaaa, Kolorowanki, Dżoni, Ania0692 lubią tę wiadomość
1 IVF 2021
maj 2021 przygotowanie do transferu
BHCG 9dpt 42
BHCG 11dpt 89
BHCG 13dpt 270 -
AgnieszkaB wrote:?
My też jeszcze mamy zarodki i te same dylematy, czy mrozić cały czas, oddać do adopcji transferować do ostatniego, ale jeszcze mamy trochę czasu do namysłu.
Jak się macie?
Wszystko dobrze 🙂 możemy pogadać na priv aby tu nie "zaśmiecać".Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Malina1991 wrote:Fizycznie szczerze dobrze 🙂, ja już gotowa spakowana, napisałam na priv, trochę dziś miałam zawirowania z ciśnieniem.
Odezwę się jak córeczkę będzie już na świecie, dobrego tygodnia dla Was i dobrych wieści, trzymajcie się dziewczyny 😘
Powodzenia ✊✊2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Pszczolaaa wrote:Dziewczyny czy po histetoskopii jakoś miałyście zmianę w cyklu w sensie szybciej /później miesiączka?
Miałam dwie histetoskopie i usuwane polipy, raz miałam wcześniej, kolejnym razem przyszła w terminie, odchylenia mogą być2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Kolorowanki wrote:Miałam dwie histetoskopie i usuwane polipy, raz miałam wcześniej, kolejnym razem przyszła w terminie, odchylenia mogą być
Dzięki, już bym chciała zacząć przygotowania, ale jeszcze trzeba czekać na wyniki nomoc muszę uzbroić się w cierpliwość 🙂




