Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Pszczolaaa wrote:Dzięki, już bym chciała zacząć przygotowania, ale jeszcze trzeba czekać na wyniki nomoc muszę uzbroić się w cierpliwość 🙂
Wiem jak to jest mi przy okazji jednej histetoskopi polipa i biopsji wyszedł stan zapalny, najpierw były antybiotyki, potem dr mówił, że trzeba zrobić kolejna biopsje aby sprawdzić czy nie ma już stanu zapalnego i dopiero sprawa zamknięta i tak czas leciał, trzymam kciuki za wynik ✊
Pszczolaaa lubi tę wiadomość
2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Asmrt wrote:To ja jeszcze dopytam o prebiotyki dziewczyn po porodzie, które bardziej Wam się sprawdzają. Biogaja? , Vivomix? Czytałam najwięcej pozytywnych opinii.
Pediatra najczęściej zalecała dicoflor baby w kroplach , przy kolkach właśnie biogaja jest dobrze przebadana, vivomix stosujemy przy grubszych sprawach, najlepiej się sprawdza, u dorosłych również - minus cena.Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 00:26
Paula1706 lubi tę wiadomość
-
Karina89 wrote:Pediatra najczęściej zalecała dicoflor baby w kroplach , przy kolkach właśnie biogaja jest dobrze przebadana, vivomix stosujemy przy grubszych sprawach, najlepiej się sprawdza, u dorosłych również - minus cena.
Vivomix jak najbardziej super się sprawdza, tylko własnie cena 🤪, my podajemy Vigantol.
Chociaż jak byłam z synkiem u doktora mamy to też polecała jakieś dobre prebiotyki muszę sprawdzić jakie były, mieliśmy na samym początku.Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 09:53
Asmrt, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.Paula1706 wrote:Dziewczyny jaką planujecie dawac/dajecie witaminę D swoim maluszkom?
Co do probiotykow stosujemy vivomix.
U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 10:54
Paula1706 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.
Co do probiotykow stosujemy vivomix.
U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?
My podajemy jeszcze cebion witamina C, też mamy katar, byliśmy teraz w górach i wróciliśmy lekko przeziębieni 😔
Prebiotyki vivomix.
Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.
Co do probiotykow stosujemy vivomix.
U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?
No i zdrówka 😘
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.
Co do probiotykow stosujemy vivomix.
U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?
Róża z witaminy D tylko d-vitum w kapsułkach toleruje. Po innych to plucie, buzia na kłódkę i wszystko razem więc zapomnij, że weźmie coś innego 🤷♀️ i ona z podwyższonym poziomem witaminy D w organizmie się urodziła, więc był czas że dostawala ją raz na 3 4 dni. Na odporność dostaje jeszcze tran mollers i cebion witamina C. U nas na te 2 3 razy jak był katar woda morska i plasterki aromaktiv pomogły
Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość
-
Hej dziewczyny

Jestem tu nowa i również zaczęłam leczenie u dr Brązerta Macieja.
trafiłam do niego 20.10.2021r., i jestem w trakcie 2 inseminacji.
W tym cyklu 3 pęcherzyki, nasienie męża troszkę kiepskie, ale o wiele lepsze niż ostatnio
O ciążę staram się już ponad 4 lat.
Niestety mam tarczycę i PCOS
Czy u kogoś zadziałała inseminacja?
Jakieś dobre rady ?
Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki
-
Dzięki dziewczyny za porady ❤️
Mam stresa z powodu kataru, na szczęście nic więcej jej nie jest, ale już kilka dni latam z aspiratorem i próbuje udrożnić jej nosek
Zdrówka dla Was i Waszych pociech!
@Krysia89 witaj
trzymam kciuki za powodzenie inseminacji, niech chociaż któryś z tych 3 pęcherzyków będzie tym szczęśliwym 🙏
Mi się inseminacje nie udały, ale znam kilka par u których zadziałało 😉Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Asmrt wrote:Paula1706 kiedy masz teraz wizytę u doktora? Ja mam 31 już coraz bliżej porodu i myślę, że teraz zapytam doktora jak to będzie jak jestem dojezdna a też bym chciała rodzic na Polnej
Ja też mam wizytę 31😊 ja mam cicha nadzieję że dr może już sam podejmie ten temat, a jak nie to znów go będę męczyć.
U mnie w szpitalu w mieście jakoś jest tak przyjęte że jak ciaza po in vitro to z góry raczej robią cc mimo że nie ma do tego wskazań więc muszę mu o tym wspomnieć.06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Ja też mam wizytę 31😊 ja mam cicha nadzieję że dr może już sam podejmie ten temat, a jak nie to znów go będę męczyć.
U mnie w szpitalu w mieście jakoś jest tak przyjęte że jak ciaza po in vitro to z góry raczej robią cc mimo że nie ma do tego wskazań więc muszę mu o tym wspomnieć.
Teraz dopiero pierwszy raz będę z doktorem tak bardziej rozmawiać w 36 tc, czuję się bardzo dobrze, jakoś teraz dopiero zaczęłam bardziej myśleć o porodzie 🙉🙉 i mam lekkiego pietra mam nadciśnienie więc wiem, że będzie indukcja wskazań położniczych do CC nie mam. -
Ola_koniczynka wrote:Dziewczyny czy miała któraś sytuacje, że owu wypadła w niedziele w cyklu gdzie miała być inseminacja ?
Jestem na cyklu stymulowanym i owu najprawdopodobniej wypadnie w niedziele 🤦♀️ Jakie były decyzje ? Robić iui / nie robić ?
O co chodzi z tą niedziela? , znajomej wypadała owulacja w niedzielę i tak miała transfer była na cyklu naturalnym. -
Krysia89 wrote:Hej dziewczyny

Jestem tu nowa i również zaczęłam leczenie u dr Brązerta Macieja.
trafiłam do niego 20.10.2021r., i jestem w trakcie 2 inseminacji.
W tym cyklu 3 pęcherzyki, nasienie męża troszkę kiepskie, ale o wiele lepsze niż ostatnio
O ciążę staram się już ponad 4 lat.
Niestety mam tarczycę i PCOS
Czy u kogoś zadziałała inseminacja?
Jakieś dobre rady ?
Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki
Część u mnie ciąża po inseminacji 🙂, rad jakiś specjalnych nie mam, po polecam jeść ananasa jak jeszcze tego nie stosowałaś 👌,




