Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczolaaa wrote:
    Dzięki, już bym chciała zacząć przygotowania, ale jeszcze trzeba czekać na wyniki nomoc muszę uzbroić się w cierpliwość 🙂

    Wiem jak to jest mi przy okazji jednej histetoskopi polipa i biopsji wyszedł stan zapalny, najpierw były antybiotyki, potem dr mówił, że trzeba zrobić kolejna biopsje aby sprawdzić czy nie ma już stanu zapalnego i dopiero sprawa zamknięta i tak czas leciał, trzymam kciuki za wynik ✊

    Pszczolaaa lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jaką planujecie dawac/dajecie witaminę D swoim maluszkom?

    06.03.2022 Basia❤
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny jaką planujecie dawac/dajecie witaminę D swoim maluszkom?

    Ja zamówiłam Vigalex w kroplach, siostra podaje Vigantol w kroplach najbardziej polecany.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jeszcze dopytam o prebiotyki dziewczyn po porodzie, które bardziej Wam się sprawdzają. Biogaja? , Vivomix? Czytałam najwięcej pozytywnych opinii.

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    To ja jeszcze dopytam o prebiotyki dziewczyn po porodzie, które bardziej Wam się sprawdzają. Biogaja? , Vivomix? Czytałam najwięcej pozytywnych opinii.


    Pediatra najczęściej zalecała dicoflor baby w kroplach , przy kolkach właśnie biogaja jest dobrze przebadana, vivomix stosujemy przy grubszych sprawach, najlepiej się sprawdza, u dorosłych również - minus cena.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 00:26

    Paula1706 lubi tę wiadomość

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Pediatra najczęściej zalecała dicoflor baby w kroplach , przy kolkach właśnie biogaja jest dobrze przebadana, vivomix stosujemy przy grubszych sprawach, najlepiej się sprawdza, u dorosłych również - minus cena.

    Bardzo dziękuję 🙂

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Pediatra najczęściej zalecała dicoflor baby w kroplach , przy kolkach właśnie biogaja jest dobrze przebadana, vivomix stosujemy przy grubszych sprawach, najlepiej się sprawdza, u dorosłych również - minus cena.

    Vivomix jak najbardziej super się sprawdza, tylko własnie cena 🤪, my podajemy Vigantol.
    Chociaż jak byłam z synkiem u doktora mamy to też polecała jakieś dobre prebiotyki muszę sprawdzić jakie były, mieliśmy na samym początku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 09:53

    Asmrt, Paula1706 lubią tę wiadomość

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 kiedy masz teraz wizytę u doktora? Ja mam 31 już coraz bliżej porodu i myślę, że teraz zapytam doktora jak to będzie jak jestem dojezdna a też bym chciała rodzic na Polnej

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dziewczyny jaką planujecie dawac/dajecie witaminę D swoim maluszkom?
    Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.

    Co do probiotykow stosujemy vivomix.

    U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2022, 10:54

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.

    Co do probiotykow stosujemy vivomix.

    U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?


    My podajemy jeszcze cebion witamina C, też mamy katar, byliśmy teraz w górach i wróciliśmy lekko przeziębieni 😔

    Prebiotyki vivomix.

    Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.

    Co do probiotykow stosujemy vivomix.

    U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?


    No i zdrówka 😘

    Dżoni lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ania0692 Autorytet
    Postów: 357 339

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z witaminą d3 trzeba próbować czasem nie każdy preparat służy maluszkowi i właśnie mogą być jakieś broblemy z brzuszkiem, nam nie służył D - vitrum.

    Paula1706 lubi tę wiadomość

    oar89jcgjrl99ac5.png
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Mi położna poleciła devicap, jest na receptę ale faktycznie nie powoduje żadnych kolek i innych problemów i świetnie się wchłania.

    Co do probiotykow stosujemy vivomix.

    U nas na pokładzie pierwszy katar 🤢 a dopiero co tydzień temu odstawiłam od cycka z powodu nawrotu nadczynności i gravesa. Dajecie coś oprócz Wit D maluszkom na odporność?

    Róża z witaminy D tylko d-vitum w kapsułkach toleruje. Po innych to plucie, buzia na kłódkę i wszystko razem więc zapomnij, że weźmie coś innego 🤷‍♀️ i ona z podwyższonym poziomem witaminy D w organizmie się urodziła, więc był czas że dostawala ją raz na 3 4 dni. Na odporność dostaje jeszcze tran mollers i cebion witamina C. U nas na te 2 3 razy jak był katar woda morska i plasterki aromaktiv pomogły

    Dżoni, Paula1706 lubią tę wiadomość

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Jestem tu nowa i również zaczęłam leczenie u dr Brązerta Macieja.

    trafiłam do niego 20.10.2021r., i jestem w trakcie 2 inseminacji.

    W tym cyklu 3 pęcherzyki, nasienie męża troszkę kiepskie, ale o wiele lepsze niż ostatnio :)

    O ciążę staram się już ponad 4 lat.

    Niestety mam tarczycę i PCOS :(

    Czy u kogoś zadziałała inseminacja?
    Jakieś dobre rady ?

    Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki <3

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za porady ❤️
    Mam stresa z powodu kataru, na szczęście nic więcej jej nie jest, ale już kilka dni latam z aspiratorem i próbuje udrożnić jej nosek :)
    Zdrówka dla Was i Waszych pociech!

    @Krysia89 witaj :) trzymam kciuki za powodzenie inseminacji, niech chociaż któryś z tych 3 pęcherzyków będzie tym szczęśliwym 🙏
    Mi się inseminacje nie udały, ale znam kilka par u których zadziałało 😉

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miała któraś sytuacje, że owu wypadła w niedziele w cyklu gdzie miała być inseminacja ?
    Jestem na cyklu stymulowanym i owu najprawdopodobniej wypadnie w niedziele 🤦‍♀️ Jakie były decyzje ? Robić iui / nie robić ?

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt wrote:
    Paula1706 kiedy masz teraz wizytę u doktora? Ja mam 31 już coraz bliżej porodu i myślę, że teraz zapytam doktora jak to będzie jak jestem dojezdna a też bym chciała rodzic na Polnej

    Ja też mam wizytę 31😊 ja mam cicha nadzieję że dr może już sam podejmie ten temat, a jak nie to znów go będę męczyć.

    U mnie w szpitalu w mieście jakoś jest tak przyjęte że jak ciaza po in vitro to z góry raczej robią cc mimo że nie ma do tego wskazań więc muszę mu o tym wspomnieć.

    06.03.2022 Basia❤
  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Ja też mam wizytę 31😊 ja mam cicha nadzieję że dr może już sam podejmie ten temat, a jak nie to znów go będę męczyć.

    U mnie w szpitalu w mieście jakoś jest tak przyjęte że jak ciaza po in vitro to z góry raczej robią cc mimo że nie ma do tego wskazań więc muszę mu o tym wspomnieć.

    Teraz dopiero pierwszy raz będę z doktorem tak bardziej rozmawiać w 36 tc, czuję się bardzo dobrze, jakoś teraz dopiero zaczęłam bardziej myśleć o porodzie 🙉🙉 i mam lekkiego pietra mam nadciśnienie więc wiem, że będzie indukcja wskazań położniczych do CC nie mam.

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Dziewczyny czy miała któraś sytuacje, że owu wypadła w niedziele w cyklu gdzie miała być inseminacja ?
    Jestem na cyklu stymulowanym i owu najprawdopodobniej wypadnie w niedziele 🤦‍♀️ Jakie były decyzje ? Robić iui / nie robić ?

    O co chodzi z tą niedziela? , znajomej wypadała owulacja w niedzielę i tak miała transfer była na cyklu naturalnym.

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Jestem tu nowa i również zaczęłam leczenie u dr Brązerta Macieja.

    trafiłam do niego 20.10.2021r., i jestem w trakcie 2 inseminacji.

    W tym cyklu 3 pęcherzyki, nasienie męża troszkę kiepskie, ale o wiele lepsze niż ostatnio :)

    O ciążę staram się już ponad 4 lat.

    Niestety mam tarczycę i PCOS :(

    Czy u kogoś zadziałała inseminacja?
    Jakieś dobre rady ?

    Pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki <3


    Część u mnie ciąża po inseminacji 🙂, rad jakiś specjalnych nie mam, po polecam jeść ananasa jak jeszcze tego nie stosowałaś 👌,

‹‹ 349 350 351 352 353 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ