Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Krysia89 wrote:To jest mój drugi cykl.
Pierwszy wiedziałam, że nie wyjdzie,ale się łudziłam.
Wg moje kalendarzyka to dzisiaj mam 18dc. Wczoraj by 17dc, i była IUI i akurat przypadła niby owulacja
Ale ja mam PCOS więc nie wiem co to owulacja 
Dziewczyny czy po inseminacji normalnie współżyjecie z mężami/partnerami? Zaleca się? Bo nie wiem czy "męczyć" męża
Po inseminacji dr poleca "poprawić", także jeśli macie ochotę to nie ma przeciwskazań 😉Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Nadzieja88 wrote:Pierwsza ciąża wywalczona po ivf, druga "wpadka", nie zrozumiem niepłodności,
Ostatnio z jedną forumową koleżanka poruszałam ten temat, bo idę na kontrolę po porodzie cytologią itd, że poproszę o antykoncepcję bo serio cykam się sexu bez zabezpieczenia,Ignaś jest
z in vitro , myślimy o rodzeństwie, ale jeszcze trochę, po ciąży zostało mi nadciśnienie, leki, się porobiło 🤣🙉🙉 -
Asmrt wrote:Dziewczyny czy któraś z Was orientuje się jak to jest na Polnej na covidowym,? moja przyjaciółka rodziła we Wrocławiu, dodatnia z covid i nadal jest poprostu robione CC i izolacja noworodka 😔
Moja siostra miała kwarantanne i zaczął się poród
Była przyjęta na COVIDOWY! Poród i ekipa mówiła,że super...
Małego od razu zabrali, dostała numer i mogła dzwonić...
Natomiast później zaczął się dramat...
Mimo negatywnego wyniku nikt nie chciał jej przenieść do dziecka, podobno na polnej robili jej test, ale wyniku nie otrzymała, negatywny wynik miała swój, bo 3 dni wcześniej robiła test..
Zadziałał Rzecznik praw pacjenta i dyrektor szpitala, który podjął decyzję o przeniesieniu..
Ani sanepid, ani nikt na oddziale porodowym covidowym nie chciał przenieść i podjąć dezycji...
Natomiast przyjęcie, poród i obsługa - bardzo sobie ich chwaliła
Asmrt lubi tę wiadomość
-
Asmrt wrote:Teraz dopiero pierwszy raz będę z doktorem tak bardziej rozmawiać w 36 tc, czuję się bardzo dobrze, jakoś teraz dopiero zaczęłam bardziej myśleć o porodzie 🙉🙉 i mam lekkiego pietra mam nadciśnienie więc wiem, że będzie indukcja wskazań położniczych do CC nie mam.
A ile musisz km do Poznania dojechać jakby co?06.03.2022 Basia❤ -
Ania0692 wrote:Ostatnio z jedną forumową koleżanka poruszałam ten temat, bo idę na kontrolę po porodzie cytologią itd, że poproszę o antykoncepcję bo serio cykam się sexu bez zabezpieczenia,Ignaś jest
z in vitro , myślimy o rodzeństwie, ale jeszcze trochę, po ciąży zostało mi nadciśnienie, leki, się porobiło 🤣🙉🙉
No ja teraz będę chciała założyć wkładkę. -
Asmrt wrote:Dziewczyny czy któraś z Was orientuje się jak to jest na Polnej na covidowym,? moja przyjaciółka rodziła we Wrocławiu, dodatnia z covid i nadal jest poprostu robione CC i izolacja noworodka 😔
Znajoma rodziła z Covid, ogólnie była zadowolona, tylko nie mogła się dowiedzieć co z jej dzieckiem, wylogowało na neonatologii, ale pisała dr Macieja i on się dowiadywał, ogólnie oddział na plus, też pewnie zależy jaka zmiana.
Ania0692 lubi tę wiadomość
-
Ania0692 wrote:Po drugim dziecku też rozważam🙂
Jak się czujesz?
Fizycznie bardzo dobrze, ominęły mnie wszelakie doligliwosci pierwszego trymestru, senek teraz ma taki atap, że wszędzie pełno, nie wszystko mogę przy nim zrobić problemy z szyjka, jest z niania, ale wszystko dobrze🙂 -
Nadzieja88 wrote:Fizycznie bardzo dobrze, ominęły mnie wszelakie doligliwosci pierwszego trymestru, senek teraz ma taki atap, że wszędzie pełno, nie wszystko mogę przy nim zrobić problemy z szyjka, jest z niania, ale wszystko dobrze🙂
Najważniejsze, że wszystko dobrze i do przodu 🙂 -
Nie ukrywam ze latwo nie jest;)2 latka z buntem i 2 msc cyckoholik bezsmoczkowy;)Nadzieja88 wrote:A jak tam u Was jak z dwójką dzieci na pokładzie?Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Dziewczyny które właśnie są w czasie stymulacji, czy w obecnej sytuacji jesteście na L4? W pracy coraz więcej zachorowań i nie daj Boże nałożą kwarantannę bądź złapie się wirusa to co wtedy? Nie boicie się ze zostaniecie z jajeczkami i nie dojdzie do punkcji? Zaczynam się obawiać bo coraz więcej osób jest chorych w pracy
-
Mmk wrote:Dziewczyny które właśnie są w czasie stymulacji, czy w obecnej sytuacji jesteście na L4? W pracy coraz więcej zachorowań i nie daj Boże nałożą kwarantannę bądź złapie się wirusa to co wtedy? Nie boicie się ze zostaniecie z jajeczkami i nie dojdzie do punkcji? Zaczynam się obawiać bo coraz więcej osób jest chorych w pracy

Jeżeli masz taką mażliwość aby iść na l4 i się izolować jak najwięcej to teraz warto, ja w połowie stymulacji poszłam bo się źle czułam, potem po transferze również, punkcję tak i tak muszą zrobić, pewnie jakieś rozwiązania mają, niestety coraz więcej zachorowań a fala dopiero ma nadejść.06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
PaulinaP wrote:Jeżeli masz taką mażliwość aby iść na l4 i się izolować jak najwięcej to teraz warto, ja w połowie stymulacji poszłam bo się źle czułam, potem po transferze również, punkcję tak i tak muszą zrobić, pewnie jakieś rozwiązania mają, niestety coraz więcej zachorowań a fala dopiero ma nadejść.
Nawet z COVIDem musza zrobić punkcję? Chodzi mi zwłaszcza o to
-
Mmk wrote:Dziewczyny które właśnie są w czasie stymulacji, czy w obecnej sytuacji jesteście na L4? W pracy coraz więcej zachorowań i nie daj Boże nałożą kwarantannę bądź złapie się wirusa to co wtedy? Nie boicie się ze zostaniecie z jajeczkami i nie dojdzie do punkcji? Zaczynam się obawiać bo coraz więcej osób jest chorych w pracy

Ja miałam stymulacje w zeszłym roku w lutym i mogłam sobie pozwolić żeby nie chodzić do pracy, miałam pracę zdalną, wolałam się chronić przed ewentualnym zachorowaniem a szefowa poszła mi na rękę.
A w dniu punkcji mieliśmy oboje z mężem testy na covid by mogliśmy do niej podejść. Może teraz jest inaczej. Wtedy też nie byliśmy zaszczepieni jeszcze.
06.03.2022 Basia❤




