Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy dostalyscie info od lekarza ze w ośrodku potrzebują szeregu badań wirusowych? Dzisiaj się dowiedziałam od Pani recepcjonistki i uprzedziła ze wykonanie tych badań to spory wydatek :( czy ktoś robił je w ośrodku? Jestem zła ze nie zostałam uprzedzona a już jestem w trakcie stymulacji. Co jak wyjdzie jakaś choroba wirusowa? :/

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Dziewczyny, czy dostalyscie info od lekarza ze w ośrodku potrzebują szeregu badań wirusowych? Dzisiaj się dowiedziałam od Pani recepcjonistki i uprzedziła ze wykonanie tych badań to spory wydatek :( czy ktoś robił je w ośrodku? Jestem zła ze nie zostałam uprzedzona a już jestem w trakcie stymulacji. Co jak wyjdzie jakaś choroba wirusowa? :/

    Tak, większość wyników już miałam, na Polnej je przejrzeli i musiałam tylko wykonać brakujące lub te które straciły ważność.

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu cyklu miałyście punkcję?

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Dziewczyny, czy dostalyscie info od lekarza ze w ośrodku potrzebują szeregu badań wirusowych? Dzisiaj się dowiedziałam od Pani recepcjonistki i uprzedziła ze wykonanie tych badań to spory wydatek :( czy ktoś robił je w ośrodku? Jestem zła ze nie zostałam uprzedzona a już jestem w trakcie stymulacji. Co jak wyjdzie jakaś choroba wirusowa? :/

    Ja wszystko robiłam na początku stymulacji na Polnej,były tego samego dnia.

    Punkankcja różnie zależy jak Ci rosną jajeczka i od poziomu estradiol ja miałam w 13 dniu cyklu

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Ja wszystko robiłam na początku stymulacji na Polnej,były tego samego dnia.

    Punkankcja różnie zależy jak Ci rosną jajeczka i od poziomu estradiol ja miałam w 13 dniu cyklu

    Jaki jest koszt mniej więcej tych badań?

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    A w którym dniu cyklu miałyście punkcję?

    15 dzień cyklu, co do ceny już nie pamiętam jak ie są, jak coś na stronie szpitala w cenniku, ale jeżeli chodzi o Poznań to w szpitalu wyjdą najtaniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2022, 21:51

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Aguś93 Autorytet
    Postów: 682 158

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Gratulacje i zdrówka dla Was 😘 mnie też wszędzie gdzie nie poszłam pytali od kogo..... czy na onier czy na porodowce, w trakcie ciąży i nawet teraz u fizjo czy u pediatry 😂 i z tego co pamiętam to jak na porodowke mnie przywieźli to było właśnie od tego i tego lekarza 41 + 6 tu masz papiery lecę bo jeszcze jedna się szykuje 🙈😂

    Dziewczyny a co w sytuacji gdy trafi się na polną ,ale lekarz nie pracuje w tym szpitalu ?😉

    11.18 Histeroskopia ,2xIUI :(
    06.19 In Vitro- 5 zarodków, po badaniu 3 zdrowe
    07.19 Transfer :(, 12.19 Transfer :(
    05.20 Transfer :(
    Zmiana kliniki -2 i 3 procedura in vitro- beta 0 lub biochemiczne
    Zmiana kliniki - 4 procedura
    22.11 transfer 4bb i 3ba
    7dpt 165🍀
    9dpt 372🍀
    11dpt 601🍀
    14 dpt 1081🍀
    21 dpt wizyta są 2 zarodki 👊🍀
    34 dpt Mamy jedno ❤
    Powrót po rodzeństwo
    Transfer 28.10.25
    28dpt mamy ❤️
    9+3 tc 💔
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Jaki jest koszt mniej więcej tych badań?

    Coś koło 400 zł

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś93 wrote:
    Dziewczyny a co w sytuacji gdy trafi się na polną ,ale lekarz nie pracuje w tym szpitalu ?😉

    Mając lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu też może być różnie, wszystko zależy jakim jest człowiekiem czy interesuje się pacjentka czy nie, też jest prawdą jak napisała Nadzieja88 jaką zajmuje rangę, tutaj głównie chodzi o decyzyjność, podejmowanie decyzji jak coś się dzieje, trochę czasu spędziłam w szpitalu, przewinęło i 0rzwija się wiele pacjentek i historii,wszystlo zależy od tego na kogo trafisz, ogólnie w szpitalu jest ciężko wyciągnąć informacje od lekarzy z regóły są na obchodach krótka chwilę, potem ciężko kogoś złapać a ty wiesz, że nic nie wiesz i nawet nie wiadomo kogo pytać,każdy lekarz mówi co innego 🤷‍♀️🤷‍♀️, bo np dziś nie ma lekarza decyzyjnego, albo proszę pytać lekarza prowadzącego, i wiele innych przykładów, ale też możesz trafić na super ludzi i lekarzy z powołania tylko to jest niestety loteria.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Mając lekarza prowadzącego, który pracuje w szpitalu też może być różnie, wszystko zależy jakim jest człowiekiem czy interesuje się pacjentka czy nie, też jest prawdą jak napisała Nadzieja88 jaką zajmuje rangę, tutaj głównie chodzi o decyzyjność, podejmowanie decyzji jak coś się dzieje, trochę czasu spędziłam w szpitalu, przewinęło i 0rzwija się wiele pacjentek i historii,wszystlo zależy od tego na kogo trafisz, ogólnie w szpitalu jest ciężko wyciągnąć informacje od lekarzy z regóły są na obchodach krótka chwilę, potem ciężko kogoś złapać a ty wiesz, że nic nie wiesz i nawet nie wiadomo kogo pytać,każdy lekarz mówi co innego 🤷‍♀️🤷‍♀️, bo np dziś nie ma lekarza decyzyjnego, albo proszę pytać lekarza prowadzącego, i wiele innych przykładów, ale też możesz trafić na super ludzi i lekarzy z powołania tylko to jest niestety loteria.

    Dokładnie. Moja znajoma 3 razy prowadziła ciążę tu i nas a i tak kończyła na polnej cc nie mając swojego lekarza to tez mówiła, że zależy na kogo trafisz 🤷‍♀️ opieka jako taka raczej niczym się nie różniła tylko jest zwyczajnie łatwiej chociażby uzyskać informacje co dalej i nie traktują człowieka jak powietrza.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się nie miało znaczenia kto jest lekarzem prowadzącym, szczerze mówiąc byłam wkurzona, bo nikt mnie ani razu nie zapytał kto prowadził ciąże, na IP sama wspomniałam o dr, to mi babki powiedziały ze na oddziale u dr nie ma miejsc I już i tak zakwaterowały mnie gdzieś indziej. Przy porodzie też nikt nie zapytał ani razu o lekarza i po porodzie również trafiłam na inny oddział, także trochę się zawiodłam że tak to wyglądało.

    Aguś93 lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Mmk Przyjaciółka
    Postów: 110 77

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) mam pytanko. Wczoraj zaczęłam przyjmować orgalutran. Czy któraś z Was miała problem z tym lekiem? Dzisiaj zemdlałam podczas gdy mąż wstrzykiwał mi lek. Ogólnie jestem po nim rozbita, łzy mi ciekną a poza tym mam straszny ból głowy. Czy któraś z Was miała tak?

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    U mnie się nie miało znaczenia kto jest lekarzem prowadzącym, szczerze mówiąc byłam wkurzona, bo nikt mnie ani razu nie zapytał kto prowadził ciąże, na IP sama wspomniałam o dr, to mi babki powiedziały ze na oddziale u dr nie ma miejsc I już i tak zakwaterowały mnie gdzieś indziej. Przy porodzie też nikt nie zapytał ani razu o lekarza i po porodzie również trafiłam na inny oddział, także trochę się zawiodłam że tak to wyglądało.

    Teraz nikt nie trafia po porodzie na onier bo jest Covidowy, na nowym oddziale onier nie ma części noworodkowej, po porodzie byłam na oddziale Prof Brazerta.

    Asmrt lubi tę wiadomość

  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed porodem byłam na oddziale u doktora ( miała być indukcja) po porodzie na innym, jak każda,w czasie pandemi.

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny :) mam pytanko. Wczoraj zaczęłam przyjmować orgalutran. Czy któraś z Was miała problem z tym lekiem? Dzisiaj zemdlałam podczas gdy mąż wstrzykiwał mi lek. Ogólnie jestem po nim rozbita, łzy mi ciekną a poza tym mam straszny ból głowy. Czy któraś z Was miała tak?

    Nie miałam takich objawów jak bralam, był nieprzyjemny w podawaniu.

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny :) mam pytanko. Wczoraj zaczęłam przyjmować orgalutran. Czy któraś z Was miała problem z tym lekiem? Dzisiaj zemdlałam podczas gdy mąż wstrzykiwał mi lek. Ogólnie jestem po nim rozbita, łzy mi ciekną a poza tym mam straszny ból głowy. Czy któraś z Was miała tak?

    To współczuję, mi nic nie było. Ja wolę sama robić zastrzyk i najlepiej mi wychodzi na siedząco, bo lepiej można chwycić fałdkę na brzuchu, jak mi mąż robił na leżąco to mega bolało.
    Może spróbuj sama

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmk wrote:
    Cześć dziewczyny :) mam pytanko. Wczoraj zaczęłam przyjmować orgalutran. Czy któraś z Was miała problem z tym lekiem? Dzisiaj zemdlałam podczas gdy mąż wstrzykiwał mi lek. Ogólnie jestem po nim rozbita, łzy mi ciekną a poza tym mam straszny ból głowy. Czy któraś z Was miała tak?

    Ja brałam przez tydzień GonalF w penie, dawkowałam sobie sama 37,5! Sama sobie wstrzykiwałam w brzuch, na stojąco przed lustrem. Nic mi nie było, ale wiadomo, że wahania nastrojów miałam, bo to leki hormonalne.

    Wstrzykiwanie nie jestem przyjemne, czasami poleciała krew, a czasami zaciskałam zęby, bo igły się boję.

    Jutro mija tydzień od inseminacji.. W ciągu tego tygodnia odczuwałam różne objawy: ból brzucha, podbrzusza, piersi, jajników naprzemienny.. od dzisiaj wszystko zelżało... tak bardzo bym chciała, aby za tydzień test wyszedł pozytywny .. Chciałabym zrobić już test, ale nerwowo poczekam.. w piątek mam wizytę u lekarza i chyba rano pojadę na betę..

    PozytywnaAna, Dominikaaa lubią tę wiadomość

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Ja brałam przez tydzień GonalF w penie, dawkowałam sobie sama 37,5! Sama sobie wstrzykiwałam w brzuch, na stojąco przed lustrem. Nic mi nie było, ale wiadomo, że wahania nastrojów miałam, bo to leki hormonalne.

    Wstrzykiwanie nie jestem przyjemne, czasami poleciała krew, a czasami zaciskałam zęby, bo igły się boję.

    Jutro mija tydzień od inseminacji.. W ciągu tego tygodnia odczuwałam różne objawy: ból brzucha, podbrzusza, piersi, jajników naprzemienny.. od dzisiaj wszystko zelżało... tak bardzo bym chciała, aby za tydzień test wyszedł pozytywny .. Chciałabym zrobić już test, ale nerwowo poczekam.. w piątek mam wizytę u lekarza i chyba rano pojadę na betę..

    Ja jutro zaczynam przygodę z gonal’em 🙈 i pewnie lada moment iui 🤦‍♀️
    .
    Trzymam kciuki, żeby iui się powiodło ✊🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:35

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ja jutro zaczynam przygodę z gonal’em 🙈 i pewnie lada moment iui 🤦‍♀️
    Nie dziwnie się, ze nie możesz się doczekać testowania ... i tak podziwiam, że tyle czasu wytrzymałaś.
    Trzymam kciuki, żeby iui się powiodło ✊🍀

    Trzymam za Ciebie kciuki :) ✊🍀 To już moja 2 IUI i prawie 3 lata starań, w sumie 5. Po 2 latach udało się mieć fasolkę, ale tylko niecałe 3 miesiące.. Tak bardzo bym chciała ujrzeć znów te 2 cudowne kresie <3

    Będzie dobrze!! Wierzę, że Tobie się uda - no i Mi też :D
    Trzeba się pozytywnie nastawić <3

  • Asmrt Przyjaciółka
    Postów: 92 84

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny ✊

‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ