Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:35

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajmy wszyscy <3

    A mi dzisiaj przesunięto wizytę z piątku na środę, środa to będzie 9dzień po inseminacji... i boje się, że za szybko na test :(...

    Dziewczyny, a czy którejś test wyszedł najpierw negatywnie a dopiero po kilku dniach pozytywnie ?

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Trzymajmy wszyscy <3

    A mi dzisiaj przesunięto wizytę z piątku na środę, środa to będzie 9dzień po inseminacji... i boje się, że za szybko na test :(...

    Dziewczyny, a czy którejś test wyszedł najpierw negatywnie a dopiero po kilku dniach pozytywnie ?

    Mi osobiście nie, ale znam parę takich sytuacji, że jak test zrobiony na wczesnym etapie wyszedł negatywny, po paru dniach pozytywny, ten 9 dzień chyba trochę wcześnie,moja znajoma robiła 10 dni po, ale to też zależy od jakiś wartości się zaczyna

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Trzymajmy wszyscy <3

    A mi dzisiaj przesunięto wizytę z piątku na środę, środa to będzie 9dzień po inseminacji... i boje się, że za szybko na test :(...

    Dziewczyny, a czy którejś test wyszedł najpierw negatywnie a dopiero po kilku dniach pozytywnie ?

    Ja bym dla własnego spokoju poczekała jeszcze z dwa/trzy dni, no i ✊✊.

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Trzymajmy wszyscy <3

    A mi dzisiaj przesunięto wizytę z piątku na środę, środa to będzie 9dzień po inseminacji... i boje się, że za szybko na test :(...

    Dziewczyny, a czy którejś test wyszedł najpierw negatywnie a dopiero po kilku dniach pozytywnie ?

    Mi pierwszy test wyszedł negatywny a drugi taki, że to dosłownie cień cienia był z tej drugiej kreski następnego dnia po pierwszym teście. Pierwsza beta też jakoś szału nie robiła.... Tylko z tą różnicą, że my naturalnie

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 1 lutego 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Trzymajmy wszyscy <3

    A mi dzisiaj przesunięto wizytę z piątku na środę, środa to będzie 9dzień po inseminacji... i boje się, że za szybko na test :(...

    Dziewczyny, a czy którejś test wyszedł najpierw negatywnie a dopiero po kilku dniach pozytywnie ?


    Beta jest czulsza niż większość testów wiec ja na Twoim miejscu postawiłabym własne na pobranie krwi. Ja co prawda ivf ale tez nie wytrzymałam 14 dni, tylko zrobiłam betę po 5 dniach i wyszła pozytywna 🙂

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 1 lutego 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    jutro jadę na Betę przed 7 rano :)

    Trochę boję się rozczarowania, bo gdzieś do niedzieli/wczoraj czułam jakieś pobolewanie w brzuchy, jajnikach, skurcze macicy.. itd...
    od dzisiaj nic...

    i boję się, że na dniach przyjdzie @ :(

    Trzymajcie kciuki :* :)

    A wieczorem wizyta u ginekologa, ciekawe co powie... czy w ogóle coś będzie mógł powiedzieć...

    Ehhhh....

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 1 lutego 2022, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Dziewczyny,

    jutro jadę na Betę przed 7 rano :)

    Trochę boję się rozczarowania, bo gdzieś do niedzieli/wczoraj czułam jakieś pobolewanie w brzuchy, jajnikach, skurcze macicy.. itd...
    od dzisiaj nic...

    i boję się, że na dniach przyjdzie @ :(

    Trzymajcie kciuki :* :)

    A wieczorem wizyta u ginekologa, ciekawe co powie... czy w ogóle coś będzie mógł powiedzieć...

    Ehhhh....

    Trzymam ✌️, ale jutrzeszy wynik jeszcze i tak o niczym nie przesądza, ja jutro zwalniam brzuszek, bo 17 tygodniach leżenia jutro mam rozwiązanie ciąży 🙂

    Asmrt, Dżoni lubią tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 1 lutego 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    Dziewczyny,

    jutro jadę na Betę przed 7 rano :)

    Trochę boję się rozczarowania, bo gdzieś do niedzieli/wczoraj czułam jakieś pobolewanie w brzuchy, jajnikach, skurcze macicy.. itd...
    od dzisiaj nic...

    i boję się, że na dniach przyjdzie @ :(

    Trzymajcie kciuki :* :)


    A wieczorem wizyta u ginekologa, ciekawe co powie... czy w ogóle coś będzie mógł powiedzieć...

    Ehhhh....

    Trzymam kciuki ✊🍀
    Ja jutro wieczorem też mam wizytę u doktora (zobaczymy co urosło po tabletkach i zastrzykach)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2022, 10:35

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 1 lutego 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Trzymam ✌️, ale jutrzeszy wynik jeszcze i tak o niczym nie przesądza, ja jutro zwalniam brzuszek, bo 17 tygodniach leżenia jutro mam rozwiązanie ciąży 🙂

    Powodzenia jutro 🍀

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 1 lutego 2022, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za jutrzejsze wizyty ✊🏻🍀

    MuminkAa powodzenia 😍

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 1 lutego 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Trzymam kciuki ✊🍀
    Ja jutro wieczorem też mam wizytę u doktora (zobaczymy co urosło po tabletkach i zastrzykach) też się trochę stresuje, że coś pójdzie nie tak i nie będzie iui w tym cyklu 🙈

    O której masz wizytę ? Jak tabletki i zastrzyki to na pewno Urosło w takim razie IUI niedługo 🙈✊🏻🍀

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 1 lutego 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Trzymam ✌️, ale jutrzeszy wynik jeszcze i tak o niczym nie przesądza, ja jutro zwalniam brzuszek, bo 17 tygodniach leżenia jutro mam rozwiązanie ciąży 🙂

    Trzymam kciuki ✊🏻
    Ale cudownie 😍
    Będziesz mięć swój Mały Wielko Skarb przy sobie ♥️♥️💖

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 1 lutego 2022, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Trzymam ✌️, ale jutrzeszy wynik jeszcze i tak o niczym nie przesądza, ja jutro zwalniam brzuszek, bo 17 tygodniach leżenia jutro mam rozwiązanie ciąży 🙂

    Szczęśliwego rozwiązania ✊✊😊

    06.03.2022 Basia❤
  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 1 lutego 2022, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia89 wrote:
    O której masz wizytę ? Jak tabletki i zastrzyki to na pewno Urosło w takim razie IUI niedługo 🙈✊🏻🍀

    Ja mam 19:45 😊 już się nie mogę doczekać wizyty 😊

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 2 lutego 2022, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_koniczynka wrote:
    Ja mam 19:45 😊 już się nie mogę doczekać wizyty 😊
    To mamy zbliżoną godzinę, bo ja będą na 20.00 :)))

  • Ola_koniczynka Przyjaciółka
    Postów: 208 46

    Wysłany: 2 lutego 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli pewnie masz po mnie 😊 to powodzenia i ✊ za dzisiejsze wizyty 🍀

  • Krysia89 Przyjaciółka
    Postów: 65 31

    Wysłany: 2 lutego 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane....

    Jak myślicie....

    Beta HCG, dodam, że 9 dni po inseminacji dzisiaj mija i wynik...

    3,26 mlU...


    wg parametru i tabeli ---> 3 tyg 5,8 – 71,2 Ciąża

    Myślicie, że to za wcześniej i może urosnąć...

    Czy raczej marne szanse :(((

    A może to jeszcze utrzymuje się ovitrellee ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2022, 10:38

  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 2 lutego 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asmrt jak tam po wizycie. Jakieś ustalenia odnośnie porodu. Bo ja nadal nic nie wiem dokładnie i ogólnie mam juz metlik w glowie 🙉

    Dr powiedział że wszystko narazie jest dobrze i że poradzę sobie urodzić SN. Jak dostanę skurczy to mam przyjechać na Polną a jak coś cięższego to do najbliższego szpitala. Następna wizyta 14, tylko żeby w spokoju dotrwać.

    U mnie na miejscu w szpitalu teściowa położna namawia mnie na cc, bo jak jestem po in vitro to niby bezpieczniej i mnóstwo argumentów na nie za poznaniem.

    Ehh trudne to wszystko, już nie wiem co myśleć.
    Niczego nie można przewidzieć i zdam się na los.

    Dr bardziej spokojny w tym temacie jest niż ja.

    06.03.2022 Basia❤
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 2 lutego 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Asmrt jak tam po wizycie. Jakieś ustalenia odnośnie porodu. Bo ja nadal nic nie wiem dokładnie i ogólnie mam juz metlik w glowie 🙉

    Dr powiedział że wszystko narazie jest dobrze i że poradzę sobie urodzić SN. Jak dostanę skurczy to mam przyjechać na Polną a jak coś cięższego to do najbliższego szpitala. Następna wizyta 14, tylko żeby w spokoju dotrwać.

    U mnie na miejscu w szpitalu teściowa położna namawia mnie na cc, bo jak jestem po in vitro to niby bezpieczniej i mnóstwo argumentów na nie za poznaniem.

    Ehh trudne to wszystko, już nie wiem co myśleć.
    Niczego nie można przewidzieć i zdam się na los.

    Dr bardziej spokojny w tym temacie jest niż ja.

    I w tym jest właśnie siłę Doktora, w tym spokoju 🙂 mam w najbliższej rodzinie kilka osób lekarsko-medycznych.... jedna stwierdziła, że ale co to że polna z oburzeniem jak można mieć takie a nie inne podejście (bać się) do tutejszych lekarzy przecież ich zna 🤷‍♀️ A moja siostra, że na polnej nie jest różowo 😂 chociaż jak usłyszała co tutaj się dzieje to stwierdziła że może polna to lepsze wyjście 🙈

    Paula1706 lubi tę wiadomość

‹‹ 354 355 356 357 358 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ