Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Paula1706 wrote:Asmrt jak tam po wizycie. Jakieś ustalenia odnośnie porodu. Bo ja nadal nic nie wiem dokładnie i ogólnie mam juz metlik w glowie 🙉
Dr powiedział że wszystko narazie jest dobrze i że poradzę sobie urodzić SN. Jak dostanę skurczy to mam przyjechać na Polną a jak coś cięższego to do najbliższego szpitala. Następna wizyta 14, tylko żeby w spokoju dotrwać.
U mnie na miejscu w szpitalu teściowa położna namawia mnie na cc, bo jak jestem po in vitro to niby bezpieczniej i mnóstwo argumentów na nie za poznaniem.
Ehh trudne to wszystko, już nie wiem co myśleć.
Niczego nie można przewidzieć i zdam się na los.
Dr bardziej spokojny w tym temacie jest niż ja.
U mnie wszystko dobrze, ja mam skierowanie na oddział na indukcję, ze względu na nadciśnienie, ja bym się zdała na doktora, u mnie doktor też spokojny 🙂
Paula1706, Dżoni lubią tę wiadomość
-
Krysia89 wrote:Kochane....
Jak myślicie....
Beta HCG, dodam, że 9 dni po inseminacji dzisiaj mija i wynik...
3,26 mlU...
wg parametru i tabeli ---> 3 tyg 5,8 – 71,2 Ciąża
Myślicie, że to za wcześniej i może urosnąć...
Czy raczej marne szanse
((
A może to jeszcze utrzymuje się ovitrellee ....
Może być jeszcze ovitrelle utrzymuje się do 10 dni po, u niektórych dłużej, wynik do powtórzenia. 🙂 -
Paula1706 wrote:Asmrt jak tam po wizycie. Jakieś ustalenia odnośnie porodu. Bo ja nadal nic nie wiem dokładnie i ogólnie mam juz metlik w glowie 🙉
Dr powiedział że wszystko narazie jest dobrze i że poradzę sobie urodzić SN. Jak dostanę skurczy to mam przyjechać na Polną a jak coś cięższego to do najbliższego szpitala. Następna wizyta 14, tylko żeby w spokoju dotrwać.
U mnie na miejscu w szpitalu teściowa położna namawia mnie na cc, bo jak jestem po in vitro to niby bezpieczniej i mnóstwo argumentów na nie za poznaniem.
Ehh trudne to wszystko, już nie wiem co myśleć.
Niczego nie można przewidzieć i zdam się na los.
Dr bardziej spokojny w tym temacie jest niż ja.
Ja bylam największą bojączką na sn jaką znam I dr powiedział że absolutnie sobie poradzę i nie radzi mi cc tylko ze względu na strach przed sn, ale jeśli bardzo chcę to zrobimy cc. Bałam się ale posłuchałam i nie żałuję 🙈 In vitro nie jest wskazaniem do cc!!
Paula1706 lubi tę wiadomość
Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
MuminkAa wrote:Trzymam ✌️, ale jutrzeszy wynik jeszcze i tak o niczym nie przesądza, ja jutro zwalniam brzuszek, bo 17 tygodniach leżenia jutro mam rozwiązanie ciąży 🙂
❤️❤️❤️Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Krysia89 wrote:Kochane....
Jak myślicie....
Beta HCG, dodam, że 9 dni po inseminacji dzisiaj mija i wynik...
3,26 mlU...
wg parametru i tabeli ---> 3 tyg 5,8 – 71,2 Ciąża
Myślicie, że to za wcześniej i może urosnąć...
Czy raczej marne szanse
((
A może to jeszcze utrzymuje się ovitrellee ....
No niestety do powtórzenia, może cos sie zaczyna dopiero dziać a może to być też pozostałość po zastrzyku. 3mam kciuki za pierwszą wersję 🙏Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Hej dziewczyny,
No i byłam ....
Doktor oczywiście 3 razy powtarzał żeby nie robić badań beta, bo za szybko ....ehhh
Kazał powtórzyć w poniedziałek ...
Ewentualnie, jeżeli wynik będzie negatywny to schemat ten sam ...
Leki,zastrzyki i przygotowania do IUI....
Wróciłam smutna, zmęczona psychicznie ... zasnęłam wyjątkowo szybko 😀))) -
Mmk wrote:Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę
ja już byłam pod koniec stymulacji i zachorowałam na covid wiec wszystko poszło na marne
muszę zaczekać i ponownie będziemy zaczynać od stymulacji… już bym miała właśnie punkcję 😓
Głowa do góry! Zobaczysz uda się!!
Ja dzisiaj jestem strasznie zmęczona psychicznie, widzę ile mnie to kosztuje nerwów ...
Ale dzisiaj stwierdziłam,że stres nam szkodzi i źle wpływa na Nas ... na skórę .. no starzejemy się
A my przecież Piękne i młode wszystkie 😁
Uda się 😘
Trzymam kciuki ✊🏻🍀
-
Paula1706 ciąża z ivf nie jest wskazaniem co cc
Ja bardzo chciałam urodzić SN, ale los zdecydował inaczej i było cc w znieczuleniu ogólnym, wczoraj i dziś ledwo żyję, jeszcze mam przetaczaną krew ale najważniejsze, że już jesteśmy razem zostałam mamą ❤️
ZuzaMaruda, ***Sikorka***, Zaba90, Ciri86, Paula1706, Dżoni, Zoska-mt, Malina1991, Olivia27, Ania0692, Asmrt, Ja123, Nadzieja88, Pszczolaaa, PaulinaP lubią tę wiadomość
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Gratulacje 🧡MuminkAa wrote:Paula1706 ciąża z ivf nie jest wskazaniem co cc
Ja bardzo chciałam urodzić SN, ale los zdecydował inaczej i było cc w znieczuleniu ogólnym, wczoraj i dziś ledwo żyję, jeszcze mam przetaczaną krew ale najważniejsze, że już jesteśmy razem zostałam mamą ❤️ -
MuminkAa wrote:Paula1706 ciąża z ivf nie jest wskazaniem co cc
Ja bardzo chciałam urodzić SN, ale los zdecydował inaczej i było cc w znieczuleniu ogólnym, wczoraj i dziś ledwo żyję, jeszcze mam przetaczaną krew ale najważniejsze, że już jesteśmy razem zostałam mamą ❤️
Gratuluję ♥️😍 Dużo zdrówka dla Was 🧡
-
MuminkAa wrote:Paula1706 ciąża z ivf nie jest wskazaniem co cc
Ja bardzo chciałam urodzić SN, ale los zdecydował inaczej i było cc w znieczuleniu ogólnym, wczoraj i dziś ledwo żyję, jeszcze mam przetaczaną krew ale najważniejsze, że już jesteśmy razem zostałam mamą ❤️
Gratulacje 💓💓1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
MuminkAa wrote:Paula1706 ciąża z ivf nie jest wskazaniem co cc
Ja bardzo chciałam urodzić SN, ale los zdecydował inaczej i było cc w znieczuleniu ogólnym, wczoraj i dziś ledwo żyję, jeszcze mam przetaczaną krew ale najważniejsze, że już jesteśmy razem zostałam mamą ❤️
Wiem, ale u mnie są jakieś inne praktyki.
Ja jestem za SN i nie dam się namówić i mam nadzieję że nie trafię do szpitala w moim mieście.
A Tobie i maleństwu życzę dużo zdrówka i spokoju😘 Po tych trudach w końcu masz już swojego bąbelka przy sobie i cieszcie się sobą 🥰
Dżoni lubi tę wiadomość
06.03.2022 Basia❤ -
Dziewczyny, wiem że to topic dr Macieja, ale czy któraś z Was miała styczność z dr Rejewskim? Nie wiem czy pracuje na tym samym oddziale co dr, ale widzę że też na Polnej.
Coś mi świta że pojawiło się tutaj to nazwisko, jak coś to priv.Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Dziewczyny, wiem że to topic dr Macieja, ale czy któraś z Was miała styczność z dr Rejewskim? Nie wiem czy pracuje na tym samym oddziale co dr, ale widzę że też na Polnej.
Coś mi świta że pojawiło się tutaj to nazwisko, jak coś to priv.
Rajewski.
często polecany na grupach, dobre opinie na znanym lekarzu. Byłam u niego przed staraniami. Ogólnie sympatyczny i rzeczowy lekarz, zna się ma rzeczy. Odwiedza pacjentki na oddziale. Koleżanka prowadzi u niego ciąże i zadowolona.
Jeden ogromny jak dla mnie minus- wielkie opóźnienia w wizytach. Po 2 h nawet. Zapisuje za dużo pacjentek na jeden dzień.
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Dżoni wrote:Dziewczyny, wiem że to topic dr Macieja, ale czy któraś z Was miała styczność z dr Rejewskim? Nie wiem czy pracuje na tym samym oddziale co dr, ale widzę że też na Polnej.
Coś mi świta że pojawiło się tutaj to nazwisko, jak coś to priv.
Mi osobiście nie przypadł do gustu, i tak u niego są mega opóźnienia bo zapisuję kilka pacjentek na tą samą godzinię, i jak dla mnie trochę czasami chaotyczny.
Dżoni lubi tę wiadomość
-
MuminkAa wrote:Paula1706 ciąża z ivf nie jest wskazaniem co cc
Ja bardzo chciałam urodzić SN, ale los zdecydował inaczej i było cc w znieczuleniu ogólnym, wczoraj i dziś ledwo żyję, jeszcze mam przetaczaną krew ale najważniejsze, że już jesteśmy razem zostałam mamą ❤️
Ogromne gratulacje ❤️❤️ -
Dżoni wrote:Dziewczyny, wiem że to topic dr Macieja, ale czy któraś z Was miała styczność z dr Rejewskim? Nie wiem czy pracuje na tym samym oddziale co dr, ale widzę że też na Polnej.
Coś mi świta że pojawiło się tutaj to nazwisko, jak coś to priv.
Chodziłam przed dr Brazertem, prowadził mi początek pierwszej ciąży, do zwykłych kontroli ginekologicznych myślę, że jak najbardziej , ja natmiast nie czułam się do końca bezpiecznie, czasem wizyty były trochę w pośpiechu,ale ja też wolę lekarzy konkretnych z twardą ręką.
Dżoni lubi tę wiadomość
-
Super dziewczyny, dziękuję bardzo za informacje, właśnie o to mi chodziło żeby zasięgnąć co nieco opinii, ostatnio jakiś szał na tego lekarza, ale rozwialyscie wątpliwości.
Dobrego dnia i weekendu 😍Starania od 2015
3 nieudane IUI
Amh:0,77 09.2019
Ivf: zostały 2❄️
I transfer 12.2019❌
II transfer 06.2020 ❌
III transfer 09.2020 ❌
MTHFR hetero
PAI hetero
Nadczynność tarczycy
14.01 bhcg 348
5.02 mamy ❤️
27.09 Jagódka 🐻 -
Dżoni wrote:Super dziewczyny, dziękuję bardzo za informacje, właśnie o to mi chodziło żeby zasięgnąć co nieco opinii, ostatnio jakiś szał na tego lekarza, ale rozwialyscie wątpliwości.
Dobrego dnia i weekendu 😍
Tez zauważyłam szał na tego lekarza na grupach na fb.
Uważam, że są lepsi
którzy nie lecą tak taśmowo.
Miłego również 😍
Dżoni lubi tę wiadomość



