Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Witaj w klubie🖐️ ja z katarem, zatoki zwalone 🤧😷🤒

    U mnie narazie wszystko zatkane i stoi 🤦 i tylko czuje jak mi wszystko pulsuje w zatokach a głowa to zaraz eksploduje 🤯🤦

  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Jak motywacja jest to już połowa sukcesu, tak olej z czarnuszki też piliśmy, ja wykluczyłam dość dużo z diety nabiał, laktoze, przeszłam na mleka, jogurty śmietany roślinne, ale kiedyś miałam epizod z trądzikiem, a właśnie nabiał zaostrza zmiany nie jest wkazany
    Ja już miałam motywację i się nie udało. Trzeba mieć szczęście.
    Znowu święta i znowu się nie udało.

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Ja już miałam motywację i się nie udało. Trzeba mieć szczęście.
    Znowu święta i znowu się nie udało.

    Miejmy nadzieję, że kolejne będą już tymi wyczekanymi ❤️

    Izabela🌺 lubi tę wiadomość

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 14 listopada 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Nie no, takie awaryjne sytuację to wiadomo, że bezpośrednio z nim się załatwia 🙈 a jak z nimi coś muszę przełożyc bo coś nam wyskoczy to też jakoś tam znajdą wolna godzinę względnie w pobliżu pierwotnego terminu. A jak po wizycie?

    Wróciłam do domu, ale za tydzień kolejna wizyta ( Izabela jeszcze może będę coś po tej wizycie zwalniała🙂) dzisiaj dlugu leżałam pod ktg, dr mówił, że pepowinna może się jeszcze podnieść a zrobiło się przodowanie pepowiny jak nie to końcówka do rozwiazania na obserwacji w szpitalu.

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 15 listopada 2022, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dawno mnie nie było, u mnie jeszcze z dobre trzy tygodnie do rozwiązania, to jestem poetwsza do rozpakowania? cisnienie jeszcze daje rade

    Ja123 matko jak ten czas leci Ty juz koło 30 tygodnia 😱😱

    Pozdrawiam 🙂

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 listopada 2022, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Cześć dziewczyny dawno mnie nie było, u mnie jeszcze z dobre trzy tygodnie do rozwiązania, to jestem poetwsza do rozpakowania? cisnienie jeszcze daje rade

    Ja123 matko jak ten czas leci Ty juz koło 30 tygodnia 😱😱

    Pozdrawiam 🙂

    No.... Dokładnie 29 +1 🙈 czyli u Ciebie będzie pod choinkę prezent 😁🎄🎁 u nas na dzień babci i dziadka jeśli trzeba będzie wcześniej wywoływać 🙈 chociaż ciśnienie w domu piękne bo nawet 130 nie przekroczy😁 ale u nich 140 142 to norma 😂 ja się Świat i Sylwestra zaczynam bać bo to już ostatnia prosta do terminu zostanie 😱😱😱 i jakoś tak teraz trudniejsza fizycznie i psychicznie ta ciąża dla mnie niż poprzednio. Może to dlatego, że w końcu chłopak, inna pora roku, ja jestem starsza no i jest już mały wulkan energii na pokładzie 🙈 Dr pocieszal, że dla niego jeśli chodzi o stan młode wszystko jest idealnie, więc chociaż tyle dobrego tylko to jest już kolejna ciąża a organizm już trochę przeszedł

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 listopada 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    Wróciłam do domu, ale za tydzień kolejna wizyta ( Izabela jeszcze może będę coś po tej wizycie zwalniała🙂) dzisiaj dlugu leżałam pod ktg, dr mówił, że pepowinna może się jeszcze podnieść a zrobiło się przodowanie pepowiny jak nie to końcówka do rozwiazania na obserwacji w szpitalu.

    To oby się podniosła i wszystko było dobrze z Wami ✊ ✊ ✊

    Izabela🌺 lubi tę wiadomość

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No.... Dokładnie 29 +1 🙈 czyli u Ciebie będzie pod choinkę prezent 😁🎄🎁 u nas na dzień babci i dziadka jeśli trzeba będzie wcześniej wywoływać 🙈 chociaż ciśnienie w domu piękne bo nawet 130 nie przekroczy😁 ale u nich 140 142 to norma 😂 ja się Świat i Sylwestra zaczynam bać bo to już ostatnia prosta do terminu zostanie 😱😱😱 i jakoś tak teraz trudniejsza fizycznie i psychicznie ta ciąża dla mnie niż poprzednio. Może to dlatego, że w końcu chłopak, inna pora roku, ja jestem starsza no i jest już mały wulkan energii na pokładzie 🙈 Dr pocieszal, że dla niego jeśli chodzi o stan młode wszystko jest idealnie, więc chociaż tyle dobrego tylko to jest już kolejna ciąża a organizm już trochę przeszedł


    Na nastepnej wizycie mamy ustalać termin przyjecia, możliwe, że będzie prezent na mikołaja 🎅🤶🎁

    To najważniejsze, że ciśnienie w domu dobre🙂, zdecydowanie druga ciąża to już nie te siły co w pierwszej

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 listopada 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Na nastepnej wizycie mamy ustalać termin przyjecia, możliwe, że będzie prezent na mikołaja 🎅🤶🎁

    To najważniejsze, że ciśnienie w domu dobre🙂, zdecydowanie druga ciąża to już nie te siły co w pierwszej

    Łooooo 6 grudnia też fajna data 😁 to kiedy wizyta? 🙈

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 15 listopada 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    U mnie narazie wszystko zatkane i stoi 🤦 i tylko czuje jak mi wszystko pulsuje w zatokach a głowa to zaraz eksploduje 🤯🤦

    Teraz też coś krąży, co pisze to wszyscy, że chorzy.
    Ps:nie wiem czy pisałam, ale chodze na prenatalne do dr L😁

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 15 listopada 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Łooooo 6 grudnia też fajna data 😁 to kiedy wizyta? 🙈


    Czyli tego 28, bo jeszcze mam jutro wizytę, zobaczymy jak to będzie, ale chyba sie przeprowadzę do Poznania na tą końcówkę, doktor mówi, że teraz rekomenduje szpital o 3 stopniu referencyjnosci, u mnie w mieście nie ma i do Poznania mam najbliżej, trochę nerwowa ta końcówka bo już chce być po 🙈

  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 15 listopada 2022, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi 🤞🤞🤞

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 listopada 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Teraz też coś krąży, co pisze to wszyscy, że chorzy.
    Ps:nie wiem czy pisałam, ale chodze na prenatalne do dr L😁

    Krąży paskudztwo 🤦 tydzień temu mąż był trzasniety, więc umierał 😂 teraz moja kolej 🤦 My też do niej chodzimy... Chyba z sentymentu 🙈😂 a za tydzień już ostatnie 🙈 mam nadzieję, że uda jej się jakoś tak małego złapać żeby ładne zdjęcie mu zrobić bo na normalnych wizytach to nie ma szans, nie chce współpracować i koniec 🙈 po ostatniej śmiałam się do męża,że przed kolejną muszę jakiegoś konkretnego batonika zjeść żeby mu węglowodanów dostarczyć 😂 więc już kupiłam i noszę w torebce żeby nie zapomnieć bo mnie jakieś zaćmienie ciążowe tym razem dopadło 🤣

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 15 listopada 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Krąży paskudztwo 🤦 tydzień temu mąż był trzasniety, więc umierał 😂 teraz moja kolej 🤦 My też do niej chodzimy... Chyba z sentymentu 🙈😂 a za tydzień już ostatnie 🙈 mam nadzieję, że uda jej się jakoś tak małego złapać żeby ładne zdjęcie mu zrobić bo na normalnych wizytach to nie ma szans, nie chce współpracować i koniec 🙈 po ostatniej śmiałam się do męża,że przed kolejną muszę jakiegoś konkretnego batonika zjeść żeby mu węglowodanów dostarczyć 😂 więc już kupiłam i noszę w torebce żeby nie zapomnieć bo mnie jakieś zaćmienie ciążowe tym razem dopadło 🤣


    Działają słodycze chyba coś w tym faktycznie jest, u mnie jeszcze wcześnie i mam fiksy bo dopiero zaczęłam czuć ruchy a czasem pare dni cisza no ale dr tłumaczył, że maluszek jeszcze jest bardzo mały ma dużo miejsca i mogę nie czuć tych ruchów w każdym miejscu jak zmienia położenie itd, na każdej wizycie inaczej 🤣, ale pokazać też sie nie chce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2022, 14:27

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 listopada 2022, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    Czyli tego 28, bo jeszcze mam jutro wizytę, zobaczymy jak to będzie, ale chyba sie przeprowadzę do Poznania na tą końcówkę, doktor mówi, że teraz rekomenduje szpital o 3 stopniu referencyjnosci, u mnie w mieście nie ma i do Poznania mam najbliżej, trochę nerwowa ta końcówka bo już chce być po 🙈

    Kiedyś był hotelik przy szpitalu ale teraz to nie wiem... Ta końcówka ciąży jest chyba dla nas bardziej wymagająca bo z jednej strony każda chce już mieć za sobą to wielkie bum a z drugiej przecież wiemy, że lepiej maluszkom w naszych brzusiach

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 15 listopada 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Działają słodycze chyba coś w tym faktycznie jest, u mnie jeszcze wcześnie i mam fiksy bo dopiero zaczęłam czuć ruchy a czasem pare dni cisza no ale dr tłumaczył, że maluszek jeszcze jest bardzo mały ma dużo miejsca i mogę nie czuć tych ruchów w każdym miejscu jak zmienia położenie itd, na każdej wizycie inaczej 🤣, ale pokazać też sie nie chce

    No to u nas do tego 23 24 tygodnia książę siedział na tyłku, później się położył i jakoś od 27 inaczej zaczęłam czuć ruchy i faktycznie trochę się przekręcił główka w dół a teraz to czasami mam wrażenie, że jakieś fikołki odstawia i nie wiem tak do końca jak jest ułożony 🙈

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 15 listopada 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo spokoju dziewczyny ja te końcówki, chociaż u mnie było dwa razy planowe CC pamiętam swój stres i wszystko z tym związane

    Zosiako hotelik to dobre rozwiązanie jak nie masz nikogo kto by przygarnął w Poznaniu znajoma co podchodziła do ivf a miała ponad 200 km wynajęła pokój na tydzień oczywiście tutaj wszystko kwestia indywidualna kto jak woli, ale pisze, że jest również taka opcja.

  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 15 listopada 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale wam zazdroszczę. Też tak chcę. Mam nadzieję że też zostanę mamą 😢🤞☺️ życzę wam udanych rozwiazań.
    Udało mi się z wizytą. Mam teraz na 2 stycznia bo ktoś zrezygnował

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 15 listopada 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No to u nas do tego 23 24 tygodnia książę siedział na tyłku, później się położył i jakoś od 27 inaczej zaczęłam czuć ruchy i faktycznie trochę się przekręcił główka w dół a teraz to czasami mam wrażenie, że jakieś fikołki odstawia i nie wiem tak do końca jak jest ułożony 🙈


    Moja córka ogólnie aż sie boje co to bedzie bo mega ruchliwa jest, na ktg skurcze nic sie nie piszą tylko duża ruchliwość 🙈 jakiś czas temu miałam wrażenie, że mi rączki w pęcherz wklada, ogólnie sala gimnastyczna z mojego brzucha 😂

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 15 listopada 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    Dziewczyny ale wam zazdroszczę. Też tak chcę. Mam nadzieję że też zostanę mamą 😢🤞☺️ życzę wam udanych rozwiazań.
    Udało mi się z wizytą. Mam teraz na 2 stycznia bo ktoś zrezygnował

    Izabela dziękujemy, trzymam kciuki aby sie spełniło i Tobie jak przyjdzie ten odpowiedni czas i wszystko "zagra"

‹‹ 431 432 433 434 435 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ