Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • ZosiaKo Koleżanka
    Postów: 75 14

    Wysłany: 17 listopada 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 ostatnia wizyta i pomału mogę rodzić 😱

    Jak już sa maluszki to bynajmniej ja mam takie wrażenie, że dopiero co wstaliśmy a już idziemy spać 🤣 nie ma czasu myśleć który to tydzień itd leci dzień za dniem

    Moli27 lubi tę wiadomość

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 listopada 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    28 ostatnia wizyta i pomału mogę rodzić 😱

    Jak już sa maluszki to bynajmniej ja mam takie wrażenie, że dopiero co wstaliśmy a już idziemy spać 🤣 nie ma czasu myśleć który to tydzień itd leci dzień za dniem

    To powodzenia ✊✊✊ i żeby ten czas jakoś zwolnił i spokojnie płynął do wizyty 😉
    Z tym wstawaniem i spaniem u nas to samo 🙈 a między czasie jeszcze jedzenie 🤣 mam taką aplikacje, która mi liczy tygodnie i co tydzień wysyła komunikat i ostatnio tak czytam ostatnia prosta przed Tobą zapewne masz już przygotowana wyprawkę itd a ja tak no chyba ich pogrzało....jeszcze kupa czasu 🤣🤣🤣

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 listopada 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Tak, szybko zleciało. Mam plan żeby na początku grudnia spakować się już do szpitala. Chociaż mam już syndrom wicia gniazda, sprzątam ciągle i jakieś zapasy jedzenia robię żeby moje pierwsze dziecko nie umarło z głodu jak będę 3 dni w szpitalu 🤣

    Ooo... Plan z torbą dobry i widzę, że 3 dni i też do domu wychodzisz jak ja 😂

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wrote:
    To zazdroszczę tak szybkiego pierwszego porodu 🙂

    U mnie po prostu nie mogło czy nie chciało się zacząć 🤷 a jak już ruszyło to poszło jak pendolino 🙈

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    To powodzenia ✊✊✊ i żeby ten czas jakoś zwolnił i spokojnie płynął do wizyty 😉
    Z tym wstawaniem i spaniem u nas to samo 🙈 a między czasie jeszcze jedzenie 🤣 mam taką aplikacje, która mi liczy tygodnie i co tydzień wysyła komunikat i ostatnio tak czytam ostatnia prosta przed Tobą zapewne masz już przygotowana wyprawkę itd a ja tak no chyba ich pogrzało....jeszcze kupa czasu 🤣🤣🤣

    Ja dopiero teraz w 34 ogarniam 🤣, ale teraz też cały czas leżę i mam czas 🙈

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaKo wrote:
    28 ostatnia wizyta i pomału mogę rodzić 😱

    Jak już sa maluszki to bynajmniej ja mam takie wrażenie, że dopiero co wstaliśmy a już idziemy spać 🤣 nie ma czasu myśleć który to tydzień itd leci dzień za dniem


    Powodzenia 🍀

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 17 listopada 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z Was stosowała coś innego na ból glowy w ciąży co pomogło ( paracetamol noe działa) a glowa pęka od zatok🤯 dostałam antybiotyk zanim zacznie działać to troche minie

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 17 listopada 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z Was stosowała coś innego na ból glowy w ciąży co pomogło ( paracetamol noe działa) a glowa pęka od zatok🤯 dostałam antybiotyk zanim zacznie działać to troche minie

    Plastry żelowe z paracetamolem i zimne okłady

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 18 listopada 2022, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Plastry żelowe z paracetamolem i zimne okłady

    Dzięki

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 19 listopada 2022, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was odwoływała wizytę ciążową z powodu choroby? Coś mnie rozkłada i obawiam się, że mogę nie dać rady w poniedziałek przyjść. Jak to wygląda? Przychodzi się na kolejny wyznaczony termin? Nie ma problemu z wypisaniem l4 wówczas do kolejnej wizyty?

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 19 listopada 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was odwoływała wizytę ciążową z powodu choroby? Coś mnie rozkłada i obawiam się, że mogę nie dać rady w poniedziałek przyjść. Jak to wygląda? Przychodzi się na kolejny wyznaczony termin? Nie ma problemu z wypisaniem l4 wówczas do kolejnej wizyty?

    Miałam taką sytuację, odwołałam u mnie była też gorączka, mi dr kazał przyjechać w piątek ten dodatkowy dzień co ma jak temperatura minęła, ja od początku ciąży mam wizyty co dwa tygodnie to miałam 3 tygodnie przerwy między wizytami, ja bym zadzwoniła do Pan z rejestracji i sie zapytała, z l4 to załatwiałam planowo bo potem cofnąć się nie można dokładnie nie pamiętam

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 19 listopada 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was odwoływała wizytę ciążową z powodu choroby? Coś mnie rozkłada i obawiam się, że mogę nie dać rady w poniedziałek przyjść. Jak to wygląda? Przychodzi się na kolejny wyznaczony termin? Nie ma problemu z wypisaniem l4 wówczas do kolejnej wizyty?

    Napisz może do Dr co i jak bo na ułańską się raczej nie dodzwonisz dzisiaj.... Pewnie gdzieś między pacjentami Dr będzie kazał przyjść żeby nie było zbyt długa przerwa miedzy wizytami. Mi wyjątkowo pozwolił teraz na dłuższą przerwę bo mam USG we wtorek, więc i tak będę miała badanie

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 19 listopada 2022, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Napisz może do Dr co i jak bo na ułańską się raczej nie dodzwonisz dzisiaj.... Pewnie gdzieś między pacjentami Dr będzie kazał przyjść żeby nie było zbyt długa przerwa miedzy wizytami. Mi wyjątkowo pozwolił teraz na dłuższą przerwę bo mam USG we wtorek, więc i tak będę miała badanie

    Dokładnie 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 19 listopada 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was odwoływała wizytę ciążową z powodu choroby? Coś mnie rozkłada i obawiam się, że mogę nie dać rady w poniedziałek przyjść. Jak to wygląda? Przychodzi się na kolejny wyznaczony termin? Nie ma problemu z wypisaniem l4 wówczas do kolejnej wizyty?

    Ja mam w środę wizytę,nie wiem czt wydobrzeje, chociaż mam antybiotyk, w pon będę dzwoniła na Ułanską co robić

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 19 listopada 2022, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No to ja pierwszy taki miałam, że się modliłam i prosiłam Różyczkę żeby jeszcze chwilę posiedziała żeby mąż zdarzył przyjechać, wleciał 15 może 20 minut i wyskoczyła 🙈

    Tak Was ostatnio troszeczkę podczytuje i przypomniała mi sie jedna dziewczyna co leżała ze mna do porodu i akurat nie było miejsc na porodówce był to jej kolejny poród ipamietam jak mówiła do położnych, że ale ja zaraz naprawdę urodzę tak szybko akcja u niej poszła, ledwo piętro wyżej zdążyli

  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 21 listopada 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poratujecie numerem tel na Polna gdzie zgłasza się pozytywna betę, bicie serduszka i urodzenie dziecka?

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • Izabela🌺 Autorytet
    Postów: 270 198

    Wysłany: 21 listopada 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    61 841 94 59 to jest do pielegniarek

    Ona 26

    Starania od maja 2020 r.
    AMH 05.2022 r. :2,67
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Trombofilia

    On 28
    Obniżone parametry nasienia


    Start IN VITRO - Czerwiec 2022r.
    SCRATCHING- Czerwiec 2022r.
    POLNA-POZNAŃ, I procedura(ICSI)/ krótki protokół, punkcja 14.07: pobrano 8 oocytów, 6 dojrzałych, 6 zapłodnionych, 2 :) 4.2.2, 4.2.3
    tranfer nr 1 19.07 odwołany
    TRANFER Nr 1 08/09. 2022r?
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela🌺 wrote:
    61 841 94 59 to jest do pielegniarek

    Ja potrzebuje do administracji

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 314 262

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ***Sikorka*** wrote:
    Ja potrzebuje do administracji

    Część, nie musisz, jeżeli zgłosiłaś u położnych to potem one sobie wszystko spiszą do administracji.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • ***Sikorka*** Autorytet
    Postów: 394 228

    Wysłany: 24 listopada 2022, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Część, nie musisz, jeżeli zgłosiłaś u położnych to potem one sobie wszystko spiszą do administracji.

    Chodzi mi o kontakt w sprawie opłat za zamrożone zarodki

    28.07 2021 transfer ❤️🍀
    5 dpt beta 16,85 🍍
    7 dpt beta 53,12🍍
    14 dpt beta 1727,83 🍍
    19 dpt beta 8996,82 🍍

    thgf43r8vshihkue.png
‹‹ 433 434 435 436 437 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ