Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MilenaMi wysłałam zaproszenie na priv

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    A dziękuję, że pytasz 🙂 u nas.... No cóż bywało lepiej 😂 kolejną wizytę mamy szybciej bo jakieś skurcze się pojawiły, które nie podobały się Dr no i szyjka się skróciła.... Niby to już normalne na tym etapie i na spokojnie ale jednak wizyta szybciej 🤷 a po przebojach, które miała Nana lekki stres mi się włączył 🙈 młody ostatnio ponad 2700 więc dosłownie się kulamy 🤣 Jeszcze jakoś wczoraj w nocy się znowu przekręcił, że ani siedzieć, ani leżeć, ani stać nie mogę bo albo mi niedobrze albo jakieś duszności albo czuje moje zebra i mostek znowu popękają i tak na zmianę, więc byle wytrwać do wizyty 🙈 a jak Twoje samopoczucie? Franek zadowolony z braciszka? My liczymy na to, że Róża łatwiej przyjmie pojawienie się braciszka niż siostry bo u nas w rodzinie babiniec a ona po prostu szaleje za chłopakami 😅

    U mnie też ostatnio trochę mocniej szyjka sie skróciła, właśnie dr mówił, że po 30 tygodniu już zaczyna się fizjologicznie skracać bo przygotowuje sie do porodu, ale też miałam szybciej wizytę jak do dr ujął aby zobaczyć jaki bedzie trend czy sie dalej skróci.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania na kiedy masz termin? Jesteśmy w zbliżonych tygodniach ciąży 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2022, 10:38

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    MilenaMi wysłałam zaproszenie na priv

    Przyjęłam

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Ania na kiedy masz termin? Jesteśmy w zbliżonych tygodniach ciąży 🙂

    Część 26.02 a Ty? Pozdrawiam

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Macar Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macar wrote:
    Podobno zmienił się dyrektor. Zaczął się pozbywać konkurencji.

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macar wrote:
    Podobno zmienił się dyrektor. Zaczął się pozbywać konkurencji.

    Jeżeli chodzi o oddział Onier w szpitalu to podobno został zlikwidowany przez działania dyrektora szpitala, ale prawdy nigdy sie nie dowiemy w 100%

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Część 26.02 a Ty? Pozdrawiam


    12 marca, ale orzez choroby współistniejące będzie szybciej rozwiązanie, jak się czujesz?

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    12 marca, ale orzez choroby współistniejące będzie szybciej rozwiązanie, jak się czujesz?

    Dziękuje dobrze 🙂 jestem sprawna jak na ten tydzień ciąży ☺️ i oby jak najdłużej tak zostało , ostatnio więcej polegiwałam, za to dziś będzie wychodne i tak leci.

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 🥂🥂🥂🥂🥂

    ........, MuminkAa lubią tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 31 grudnia 2022, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Szczęśliwego Nowego Roku 🥂🥂🥂🥂🥂


    Również kochana

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że ten wątek pojawiał się już tutaj milion razy, ale dziewczyny podpowiedzcie (te które miały cc) do jakiego fizjo i po jakim czasie poszłyście i czym smarowałyście bliznę?

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Wiem, że ten wątek pojawiał się już tutaj milion razy, ale dziewczyny podpowiedzcie (te które miały cc) do jakiego fizjo i po jakim czasie poszłyście i czym smarowałyście bliznę?

    FizjoTrzyMamy tutaj dziewczyny polecały, ja byłam u Olga Kiedrowska z Misja Mama polecana na fb, po kontroli połogowej u doktora jak powie, że wszystko ok, tak też można zacząć ćwiczyć z blizną, do smarowania preparaty Sutricon, ale u mnie średnio się sprawdziły, robiłam samym octaniseptem

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 tak po wizycie połogowej, można również spróbować maści cepan

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Alicjaaa91 gratulacje mnie również dawno tu nie było, dobrze, że Ci przeszło, w pierwszej cięży nie miałam, w kolejnej to dziś pamiętam jak wstawałam z pozycji leżącej i miałam pusty żołądek bo nic nie mogłam zjeść i zaczynały sie wymioty🙈

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    Nana84 tak po wizycie połogowej, można również spróbować maści cepan

    Jeżeli chodzi o różne specyfiki na blizny to ja z własnego doświadczenia (bardzo liczne blizny pooperacyjne) polecam maść Contractubex. Cepan też jest spoko bo to też stosowałam ale contractubex dał lepsze rezultaty. Mój chirurg polecał taki trochę babciny sposób nałożyć troszke grubszą warstwę tego cepanu i na to woreczek foliowy żeby odizolować od odzieży i żeby to się zwyczajnie pod wpływem ciepła lepiej wchłaniało. Tylko wiadomo wszystko musi się najpierw spokojnie wygoić we własnym tempie.

    Agata93 lubi tę wiadomość

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Jeżeli chodzi o różne specyfiki na blizny to ja z własnego doświadczenia (bardzo liczne blizny pooperacyjne) polecam maść Contractubex. Cepan też jest spoko bo to też stosowałam ale contractubex dał lepsze rezultaty. Mój chirurg polecał taki trochę babciny sposób nałożyć troszke grubszą warstwę tego cepanu i na to woreczek foliowy żeby odizolować od odzieży i żeby to się zwyczajnie pod wpływem ciepła lepiej wchłaniało. Tylko wiadomo wszystko musi się najpierw spokojnie wygoić we własnym tempie.

    O widzisz tego nie znam, u mnie cepan się super sprawdził, tania maść w stosunku do innych tylko ta konsystencja i zapach cebuli, najlepiej na noc pod koszule nocną bez bielizny 🤣

    Edit:doczytałam, że contratubex też jest na bazie cebuli z heparyną, ostatnie ważne aby był skuteczny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2023, 19:42

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    O widzisz tego nie znam, u mnie cepan się super sprawdził, tania maść w stosunku do innych tylko ta konsystencja i zapach cebuli, najlepiej na noc pod koszule nocną bez bielizny 🤣

    Edit:doczytałam, że contratubex też jest na bazie cebuli z heparyną, ostatnie ważne aby był skuteczny

    Ale tak nie wali po nosie 🙈 ja jeszcze używałam takich plastrów ze srebrem i do tego miałam prądy, lasery i inne naświetlania ale to bardziej z nastawieniem na złamania ale koniec końców na blizny też podziałało bo żadne zrosty się nie pojawiły czy inne dolegliwości z nimi związane. Co prawda cały czas z tyłku głowy mam, że prędzej czy później to wszystko się odezwie ale liczę na to, że faktycznie dobrze mnie poskładali 😂

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    FizjoTrzyMamy tutaj dziewczyny polecały, ja byłam u Olga Kiedrowska z Misja Mama polecana na fb, po kontroli połogowej u doktora jak powie, że wszystko ok, tak też można zacząć ćwiczyć z blizną, do smarowania preparaty Sutricon, ale u mnie średnio się sprawdziły, robiłam samym octaniseptem

    Też są plastry aczkolwiek różne opinie czytałam o tych preparatach, może spróbuje z tymi co dziewczyny niżej pisały.

  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 4 stycznia 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 jeszcze przed wizytą czy już po?

‹‹ 441 442 443 444 445 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ