Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 29 marca 2023, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się udało z wizytą, planowo mam w przyszły poniedziałek

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 29 marca 2023, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Ja też się nabawiłam infekcji po transferze, na chwilę obecną beta rośnie prawidłowo, kciuki za przyrost i progesteron

    ☺️

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 29 marca 2023, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Pucz jak się czujesz?
    Całkiem ok 😊 jedyne co mnie męczy to to spadek mocy, wcześniej byłam niezniszczalna, teraz dłuższy spacer mnie wykańcza albo dwie rundy pod rząd po schodach na moje drugie piętro 🤣
    W pracy jak za długo siedziałam to miałam trochę bóle, ale teraz praktycznie jak ręką odjął, bo od wtorku jesteśmy już na zwolnieniu 😊
    Wyniki też mamy ok, jedynie delikatna anemia, ale jakoś to ogarne 😁 Maluch zdrowo rośnie, dr mówił, że wszystko wyglada prawidłowo 🥰
    A Ty jak się masz?

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 29 marca 2023, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No stresik dopadł z tym oczekiwaniem na wyniki.. ale no co ma być to będzie. Nic już nie zrobię 🤷🏼‍♀️ Mam nadzieje, że po tej biochemicznej faktycznie jest „łatwiej” zajść tak jak dużo dziewczyn mi mówiło i, że uda się. 💕
    A co do doktora to tak się bałam mu napisać, że wpadliśmy po tej biochemicznej gdzie miała być przerwa… strasznie 😂

    Jak już wszystko dobrze się ułoży to będziecie się z tego śmiać razem z Dr 😊 daj znać jak wyniki bo ja tu zaglądam i nadal cisza 🙈

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo czekałam na wyniki, przebudzilam się i są!
    Beta 64, urosła o 185,7%
    Progesteron na luteinie 24,28 😭💕

    Dodatkowo TSH 2,53
    Ft3 3,45
    Ft4 1,59
    A na tej tarczycy nie znam się totalnie. 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2023, 00:45

    Ja123, 12345K, MuminkAa lubią tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 30 marca 2023, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Długo czekałam na wyniki, przebudzilam się i są!
    Beta 64, urosła o 185,7%
    Progesteron na luteinie 24,28 😭💕

    Dodatkowo TSH 2,53
    Ft3 3,45
    Ft4 1,59
    A na tej tarczycy nie znam się totalnie. 🤷🏼‍♀️

    😍😍😍😍 😍😍😍😍😍😍😍😍 Waleczna ta Niespodzianka 😁
    Progesteron pięknie urósł byle tak dalej 🙂 przed kontrolą po porodzie zrobiłam też TSH i na tej mój kartce z wynikami norma dla I trymestru jest do 2.82 więc chyba ok 🤔

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 30 marca 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Długo czekałam na wyniki, przebudzilam się i są!
    Beta 64, urosła o 185,7%
    Progesteron na luteinie 24,28 😭💕

    Dodatkowo TSH 2,53
    Ft3 3,45
    Ft4 1,59
    A na tej tarczycy nie znam się totalnie. 🤷🏼‍♀️


    Ja bym pisała do dr, tarczycę mi doktor trzymał do max 1,5, ale ja się leczę, na początku ciąży tarczyca trochę "szaleje" najlepiej skonsultować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2023, 10:40

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam do dr ;) mówi, ze wyniki ok. Nigdy wcześniej problemów z tarczycą nie miałam a wiem, ze do starań musi być 1.5/2.0 maksymalnie czy coś takiego. I miesiąc temu TSH było 1,43 jak sprawdzałam z beta przy biochem. No teraz trochę wyżej ale tez patrzyłam na normy to mieści się. 💕
    Nadal ciężko uwierzyć, w nocy spać nie mogłam jak zobaczyłam wyniki.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Całkiem ok 😊 jedyne co mnie męczy to to spadek mocy, wcześniej byłam niezniszczalna, teraz dłuższy spacer mnie wykańcza albo dwie rundy pod rząd po schodach na moje drugie piętro 🤣
    W pracy jak za długo siedziałam to miałam trochę bóle, ale teraz praktycznie jak ręką odjął, bo od wtorku jesteśmy już na zwolnieniu 😊
    Wyniki też mamy ok, jedynie delikatna anemia, ale jakoś to ogarne 😁 Maluch zdrowo rośnie, dr mówił, że wszystko wyglada prawidłowo 🥰
    A Ty jak się masz?


    Mam taką sinusoidę, raz lepiej raz gorzej , poduszkę ciążową musiałam sobie kupić, nie mogę spać na płasko bo mi się słabo robi, za długo stać w jednej pozycji, ogólnie walczę z zawrotami głowy, bobas ładnie rośnie , wszystko u nas ok 🙂

    To piąteczka ja też już na zwolnieniu 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2023, 12:04

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Mam taką sinusoidę, raz lepiej raz górze, poduszkę ciążową musiałam sobie kupić, nie mogę spać na płasko bo mi się słabo robi, za długo stać w jednej pozycji, ogólnie walczę z zawrotami głowy, bobas ładnie, wszystko u nas ok 🙂

    To piąteczka ja też już na zwolnieniu 🙂
    Też już śpimy z poduszka ciążowa i jest sporo lepiej, bo wcześniej nie mogłam sobie miejsca poszukać 😅
    Super, że wszystko dobrze 🥰

    Długi się zastanawiałam, chciałam popracować jeszcze w kwietniu, ale teraz póki co nie żałuję 😊 lepiej się czujemy bez tego stresu i siedzenia pół dnia 😉

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Też już śpimy z poduszka ciążowa i jest sporo lepiej, bo wcześniej nie mogłam sobie miejsca poszukać 😅
    Super, że wszystko dobrze 🥰

    Długi się zastanawiałam, chciałam popracować jeszcze w kwietniu, ale teraz póki co nie żałuję 😊 lepiej się czujemy bez tego stresu i siedzenia pół dnia 😉
    Praca przed komputerem? ;)

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 30 marca 2023, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Też już śpimy z poduszka ciążowa i jest sporo lepiej, bo wcześniej nie mogłam sobie miejsca poszukać 😅
    Super, że wszystko dobrze 🥰

    Długi się zastanawiałam, chciałam popracować jeszcze w kwietniu, ale teraz póki co nie żałuję 😊 lepiej się czujemy bez tego stresu i siedzenia pół dnia 😉

    Dziewczyny nie ma co sobie wyrzucać zwolnienia.... To nasze maleństwa i my jesteśmy najważniejsze a za pracę w ciąży nikt nam nie podziękuję.... Taka prawda 😉 więc odpoczywajcie ile się da i łapcie wiosnę 😁

    GosiaK, ZuzaMaruda lubią tę wiadomość

  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 30 marca 2023, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Praca przed komputerem? ;)
    Dokładnie 😊 więc myślałam, że mogę pracować długo, bo ani nie dźwigam ani nie stoję całymi dniami, a jednak nie do końca w praktyce wygląda wszystko tak jak sobie zaplanujemy 😉
    Dr tylko zakazał buszowania w internecie z nudów - wie, ze lubię sobie podoktorować 🤣 bo inaczej wracam do pracy 😅

    Ja123, mi nawet wprost powiedzieli w pracy, że mam wyszkolić zastępstwo i iść na zwolnienie, bo nie mają dwóch etatów 🙈 wyszło w sumie trochę prędzej, ale coż...

    Izabela🌺 lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Dokładnie 😊 więc myślałam, że mogę pracować długo, bo ani nie dźwigam ani nie stoję całymi dniami, a jednak nie do końca w praktyce wygląda wszystko tak jak sobie zaplanujemy 😉
    Dr tylko zakazał buszowania w internecie z nudów - wie, ze lubię sobie podoktorować 🤣 bo inaczej wracam do pracy 😅

    Ja123, mi nawet wprost powiedzieli w pracy, że mam wyszkolić zastępstwo i iść na zwolnienie, bo nie mają dwóch etatów 🙈 wyszło w sumie trochę prędzej, ale coż...
    No właśnie ja tez zdalnie w domu przed komputerem i myślałam, że właśnie raczej praca „bezpieczna” 😅
    Oj ja tez buszuje w internecie i to jest zło 🤷🏼‍♀️🤣

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 30 marca 2023, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No właśnie ja tez zdalnie w domu przed komputerem i myślałam, że właśnie raczej praca „bezpieczna” 😅
    Oj ja tez buszuje w internecie i to jest zło 🤷🏼‍♀️🤣

    Tutaj właśnie różnie ja też niestety tak mialam a w internecie wiadomo każdy piszę co chce i najczęściej jest ocenianie, że źle robisz itd itp, dziewczyny też niestety straszą trochę opisując swoje historie i zaczyna się stres w ciąży, ja potrafiłam co drugi dzień pisać do doktora sms z każdą pierdołą bo gdzieś coś wyczytałam czy ktoś napisał o jakiś powikłaniach, trochę czytałam, ale trzymałam się jednego forum

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2023, 12:42

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Tutaj właśnie różnie ja też niestety tak mialam a w internecie wiadomo każdy piszę co chce i najczęściej jest ocenianie, że źle robisz itd itp, dziewczyny też niestety straszą trochę opisując swoje historie i zaczyna się stres w ciąży, ja potrafiłam co drugi dzień pisać do doktora sms z każdą pierdołą bo gdzieś coś wyczytałam czy ktoś napisał o jakiś powikłaniach, trochę czytałam, ale trzymałam się jednego forum
    Oj tak, jestem na jednej grupie na Facebooku ciążowej i przy pierwszej miesiąc temu Dr kazał mi brać luteinę 50 dwa razy dziennie po jednej.. to dziewczyna mi zaczęła komentować, że za mało, że conajmniej 100 trzy razy dziennie a prog miałam 13 z groszem ale później już inne dziewczyny ją uspokoiły bo sieje panikę, wszystkim pisze to samo.. aż w końcu usunęła komentarz w ogóle. 😅
    Mi to czasami aż głupio, że tak pisze do Dr z jakimiś wynikami albo ta infekcja teraz, właśnie jutro idę tylko na kontrole do LUXMEDU sprawdzić czy przeszło.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 30 marca 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Oj tak, jestem na jednej grupie na Facebooku ciążowej i przy pierwszej miesiąc temu Dr kazał mi brać luteinę 50 dwa razy dziennie po jednej.. to dziewczyna mi zaczęła komentować, że za mało, że conajmniej 100 trzy razy dziennie a prog miałam 13 z groszem ale później już inne dziewczyny ją uspokoiły bo sieje panikę, wszystkim pisze to samo.. aż w końcu usunęła komentarz w ogóle. 😅
    Mi to czasami aż głupio, że tak pisze do Dr z jakimiś wynikami albo ta infekcja teraz, właśnie jutro idę tylko na kontrole do LUXMEDU sprawdzić czy przeszło.


    Progesteron wzrósł bardzo ładnie 🙂 też prawda taka, że nie każda potrzebuje dużej dawki, inaczej przy naturalnych staraniach, po inseminacji, ivf, zawsze można zwiększyć, dodać jakiś lek, ale mam wrażenie że szasem dziewczyny na niektórych forach piszą coś jak jakaś mantre

    GosiaK lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Progesteron wzrósł bardzo ładnie 🙂 też prawda taka, że nie każda potrzebuje dużej dawki, inaczej przy naturalnych staraniach, po inseminacji, ivf, zawsze można zwiększyć, dodać jakiś lek, ale mam wrażenie że szasem dziewczyny na niektórych forach piszą coś jak jakaś mantre
    Dokładnie. Jest jedna dziewczyna która ciagle pisze „zrób krzywa cukrowa, insulinowa, powtórz betę z progiem Tsh ft3, ft4” aż zastanawiam się coraz częściej czy nie usunąć się. 😅
    No teraz progesteron to mi bardzo poszybował 💕 aż w szoku jestem, ze ta beta wzrosła

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 30 marca 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Dziewczyny nie ma co sobie wyrzucać zwolnienia.... To nasze maleństwa i my jesteśmy najważniejsze a za pracę w ciąży nikt nam nie podziękuję.... Taka prawda 😉 więc odpoczywajcie ile się da i łapcie wiosnę 😁

    Dokładnie 🙂 ja to jeszcze czekam na tą wiosnę 🙉

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 30 marca 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracownika szybko zastąpią a zdrowia nikt nie zwróci. Ja już mam takie podejście od momentu jak przeniosłam się w pracy do innego miasta ta sama firma.. Wytrzymałam miesiąc i poszłam na l4 i wypowiedzenie. Nie ma co się męczyć czasami. 💕

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
‹‹ 469 470 471 472 473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ