Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 31 marca 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Długo czekałam na wyniki, przebudzilam się i są!
    Beta 64, urosła o 185,7%
    Progesteron na luteinie 24,28 😭💕

    Dodatkowo TSH 2,53
    Ft3 3,45
    Ft4 1,59
    A na tej tarczycy nie znam się totalnie. 🤷🏼‍♀️

    Super 🙂

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 31 marca 2023, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda odezwę się na priv 🙂

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 04:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rośniemy 💕
    Beta 161,6 wzrost o 153,1%
    Progesteron 25,64 🌸

    To nie dociera do mnie.. boje się, że mogę zobaczyć niższą wartość ale cieszę się tym co się dzieję. 🤰🏼

    Alicjaaa91 lubi tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Rośniemy 💕
    Beta 161,6 wzrost o 153,1%
    Progesteron 25,64 🌸

    To nie dociera do mnie.. boje się, że mogę zobaczyć niższą wartość ale cieszę się tym co się dzieję. 🤰🏼


    ☺️ Życzę aby tym razem wszystko się dalej dobrze potoczyło

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do dziewczyn które robiły Sanco albo Nifty Pro.
    Czym to się różni, czy jest lepszy i gorszy?
    Bo mam -15% na NiftyPro ale nie wiem jaka jest różnica między tymi dwoma 🌸

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Do dziewczyn które robiły Sanco albo Nifty Pro.
    Czym to się różni, czy jest lepszy i gorszy?
    Bo mam -15% na NiftyPro ale nie wiem jaka jest różnica między tymi dwoma 🌸

    Różnica jest taka, że NiftyPro są w modzie, najwięcej osób wykonuje ze względu na popularność, natomiast są tak samo dobre jak Sanco, mojej koleżanki lekarz od badań prenatalnych tylko uznaje harmony, każdy ma tam jakieś swoje typy z lekarzy, ale jakie zrobisz będą dobre

  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Do dziewczyn które robiły Sanco albo Nifty Pro.
    Czym to się różni, czy jest lepszy i gorszy?
    Bo mam -15% na NiftyPro ale nie wiem jaka jest różnica między tymi dwoma 🌸

    Robiłam Sanco, jak czytałam na fb jedno forum to tak naprawdę każda polecała co innego, byłam jeszcze głupsza z decyzją niż przed czytaniem, zdałam się na lekarza, na Ułańskiej robią i NiftyPro i Sanco więc zapewne jedne i drugie są ok.

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 1 kwietnia 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie cena chyba jest podobna i dlatego tak się zastanawiam, bo przy cenie 2400 -15% to już prawie dojazd i wizyta ;)

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kolejna biochemiczna 😭 w piątek 161,6, w poniedziałek nie mogłam sprawdzić w laboratorium tym co zawsze i zrobiłam w innym i 723,60, dzisiaj sprawdziłam w tym co zawsze i 595,2. Jak tu się nie załamać… 😭😔
    Progesteron mimo luteiny spadł z 23/25 na 15.. także mogę się domyślać co niedługo się zacznie. 💔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2023, 02:41

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba waleczne dziecko nam się trafiło a poniedziałkowe badania w luxmedzie były błędne…
    Poniżej moje badania:
    27.03 22.4
    29.03 64
    31.03 161.6
    03.04 (badanie w innym lab) 723.6
    04.04 595.2
    05.04 793.6
    07.04 1525 🥺
    Wczoraj byłam na wizycie u prof. Brązerta, była jakaś zmiana taki spłaszczony jakby pęcherzyk, profesor sam nie wiedział czy to się rozkręca czy pozostałości i jestem w trakcie poronienia…
    Dzisiejsza beta rozwaliła mnie na łopatki.. w LUXMEDzie musieli popełnić jakiś błąd chyba z tym badaniem z 03.04..
    endometrium 1 cm… progesteron mi trochę spada.. mam nadzieje, ze coś dostanę jeszcze dodatkowo. Szok

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Chyba waleczne dziecko nam się trafiło a poniedziałkowe badania w luxmedzie były błędne…
    Poniżej moje badania:
    27.03 22.4
    29.03 64
    31.03 161.6
    03.04 (badanie w innym lab) 723.6
    04.04 595.2
    05.04 793.6
    07.04 1525 🥺
    Wczoraj byłam na wizycie u prof. Brązerta, była jakaś zmiana taki spłaszczony jakby pęcherzyk, profesor sam nie wiedział czy to się rozkręca czy pozostałości i jestem w trakcie poronienia…
    Dzisiejsza beta rozwaliła mnie na łopatki.. w LUXMEDzie musieli popełnić jakiś błąd chyba z tym badaniem z 03.04..
    endometrium 1 cm… progesteron mi trochę spada.. mam nadzieje, ze coś dostanę jeszcze dodatkowo. Szok

    Przykro mi 😔 teraz najważniejsze kontrolować tendecje spadku /wzrostu bety, bo to może być puste jajo płodowe, ciąża pozamaciczna, pisałaś do doktora?

    4.07. 2022 jest ❤️
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam na USG, ciąża pozamaciczna wykluczona w 90%. Było coś na USG takie „spłaszczone” ale profesor nie wiedział do końca co to może być bo mówi, ze może być pozostałość i poronienie a może się coś rozkręcać. Dzisiaj dzwonił profesor i mówił, ze mam już bety nie robić tylko w środę na USG do M. Brązerta a jeśli będzie problem z terminem to do niego we wtorek. 💕
    Ale profesor Brązert był w szoku i mówił, że „No to zagadka :o”
    Myśle, ze nie spodziewał się, ze beta urośnie o prawie 100%. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2023, 22:23

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Wczoraj byłam na USG, ciąża pozamaciczna wykluczona w 90%. Było coś na USG takie „spłaszczone” ale profesor nie wiedział do końca co to może być bo mówi, ze może być pozostałość i poronienie a może się coś rozkręcać. Dzisiaj dzwonił profesor i mówił, ze mam już bety nie robić tylko w środę na USG do M. Brązerta a jeśli będzie problem z terminem to do niego we wtorek. 💕
    Ale profesor Brązert był w szoku i mówił, że „No to zagadka :o”
    Myśle, ze nie spodziewał się, ze beta urośnie o prawie 100%. ;)

    Walcz Maluszku ❤️

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Walcz Maluszku ❤️
    Dzisiaj z mężem stwierdziłam, że waleczne to bobo się trafiło 💕🥹

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 8 kwietnia 2023, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Wczoraj byłam na USG, ciąża pozamaciczna wykluczona w 90%. Było coś na USG takie „spłaszczone” ale profesor nie wiedział do końca co to może być bo mówi, ze może być pozostałość i poronienie a może się coś rozkręcać. Dzisiaj dzwonił profesor i mówił, ze mam już bety nie robić tylko w środę na USG do M. Brązerta a jeśli będzie problem z terminem to do niego we wtorek. 💕
    Ale profesor Brązert był w szoku i mówił, że „No to zagadka :o”
    Myśle, ze nie spodziewał się, ze beta urośnie o prawie 100%. ;)

    To pozostaje czekać na usg, nie wiem co napisać, poprostu trzymaj się 😘

    GosiaK lubi tę wiadomość

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia... ❤️❤️❤️

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po USG i jest zarodek 🥹💕
    24.04 wizyta gdzie lekarz sprawdzi serduszko.

    ZuzaMaruda, Ja123, 12345K, Ania🙂, Zaba90, AgnieszkaB lubią tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ja już po USG i jest zarodek 🥹💕
    24.04 wizyta gdzie lekarz sprawdzi serduszko.

    Pięknie 😍 już od wczoraj na takie informacje czekałam 🙈

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ja już po USG i jest zarodek 🥹💕
    24.04 wizyta gdzie lekarz sprawdzi serduszko.


    Super ❤️

    Ojej czyli to był błąd labu, że noby beta spadła? W sumie teraz to już i tak nie ma znaczenia 🍀

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Super ❤️

    Ojej czyli to był błąd labu, że noby beta spadła? W sumie teraz to już i tak nie ma znaczenia 🍀
    Wychodzi na to, że tak. Mówię do doktora, ze tu są wszystkie badania od początku i ta beta wysoka z innego lab i później niby spadła a on odpowiedział, że No.. inne laboratorium to może dlatego. Później USG i już zarodek 💕🥹 szok.. bo w czwartek nie było nic, tylko spłaszczone coś.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
‹‹ 470 471 472 473 474 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ