Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    ❤️❤️

    :ps teraz czas będzie zasuwał, u nas już 20 tydzień 🙉 nie wiem kiedy to zleciało

    Oj czas leci jak woda 🙈 a jak się maluszki urodzą to dosłownie jakiś wodospad się urochamia 🤣 jeszcze niedawno szukałam ciuszkow i biegałam na ktg a mały klopsiki za chwilę 3 miesiące skończy i ja się pytam kiedy to zleciało 🙈😂

  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Oj czas leci jak woda 🙈 a jak się maluszki urodzą to dosłownie jakiś wodospad się urochamia 🤣 jeszcze niedawno szukałam ciuszkow i biegałam na ktg a mały klopsiki za chwilę 3 miesiące skończy i ja się pytam kiedy to zleciało 🙈😂

    Właśnie ostatnio koleżanki mi mówiły aby celebrować te początki bo to tak szybko mija, potem zostają wspomniana i łezki wzruszenia

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Właśnie ostatnio koleżanki mi mówiły aby celebrować te początki bo to tak szybko mija, potem zostają wspomniana i łezki wzruszenia

    Zdecydowanie... Jeszcze przy pierwszym dziecku to człowiek o wszystkim pamięta a teraz to wszystko zapisane bo skleroza poporodowa dobrze się trzyma 😂 a co do wspomnień to ja przez pierwszy rok co tydzień robię zdjęcie mniej więcej na takim samym tle żeby bylo widać jak dzieciaki rosna a kocyk maleje 🙈

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 25 kwietnia 2023, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Właśnie ostatnio koleżanki mi mówiły aby celebrować te początki bo to tak szybko mija, potem zostają wspomniana i łezki wzruszenia


    Ja robiłam taki ciąg body od najmniejszych rozmiarów na miesięcznie zdjęć synka, mega szybko rosną maluchy 🙂

    GosiaK lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 27 kwietnia 2023, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Jest serduszko 🤍
    Mały krwiaczek i mam się oszczędzać ale wszystko ok jest. 🤍🥹

    Waleczny maluch i powodzenia ❤️

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 2 maja 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK jak się czujesz?🙂 Ja już na szczęście mogę wrócić do pełnej aktywności i ponownie włączyć acard, po krwiaki już nie ma śladu.

    PaulinaP lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Nana84 Ekspertka
    Postów: 126 73

    Wysłany: 3 maja 2023, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Robiłam porządki i znalazłam całe opakowanie prolutexu ważne do października 2023 r. Potrzebuje któraś z Was w zamian za czekoladę? 😊

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 4 maja 2023, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nana84 wrote:
    Dziewczyny! Robiłam porządki i znalazłam całe opakowanie prolutexu ważne do października 2023 r. Potrzebuje któraś z Was w zamian za czekoladę? 😊

    Jeżeli nie zgłosi się jakaś ciężarówka to ja z chęcią, w wakacje wracamy po zarodki 🙂

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 4 maja 2023, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 jak się czujesz jak maleństwo Pozdrawiam

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 4 maja 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    GosiaK jak się czujesz?🙂 Ja już na szczęście mogę wrócić do pełnej aktywności i ponownie włączyć acard, po krwiaki już nie ma śladu.
    Nie jest źle.. strasznie śpiąca jestem, pracuje na home office wiec zdarza się, że w trakcie pracy muszę się położyć i „zamknąć” oko na chwile 😅 brzuch ciągnie, szczególnie w nocy odczuwam bardzo i muszę spać z poduszką między kolanami. 🤣 nie mam wymiotów, czasami tylko jest dzień, że przeleżeć muszę cały wieczór bo nie dobrze mi..
    a co do krwiaka to 15.05 się dowiem. 🤍
    A Ty jak tam, kiedy 1 prenatalne?

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 4 maja 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Nie jest źle.. strasznie śpiąca jestem, pracuje na home office wiec zdarza się, że w trakcie pracy muszę się położyć i „zamknąć” oko na chwile 😅 brzuch ciągnie, szczególnie w nocy odczuwam bardzo i muszę spać z poduszką między kolanami. 🤣 nie mam wymiotów, czasami tylko jest dzień, że przeleżeć muszę cały wieczór bo nie dobrze mi..
    a co do krwiaka to 15.05 się dowiem. 🤍
    A Ty jak tam, kiedy 1 prenatalne?[/QUOTE

    23 majac, za tydzień robię Nity 🙂 ogólnie właśnie czuje się dobrze tylko zawroty głowy, też progesteron robi swoje Ty już masz termin prenatalych?

    GosiaK lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 4 maja 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 maja będę wtedy w 12+5 🤍
    Tez będę robić Nifty ale „z domu” i tak zastanawiam się kiedy robić, teraz mam wizytę 15.05 i myśle wtedy jakoś kupić bo chyba chce poczekać i zobaczyć czy wszystko się ok rozwija..
    pappa tez robisz czy samo USG na prenatalnych?

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 4 maja 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    30 maja będę wtedy w 12+5 🤍
    Tez będę robić Nifty ale „z domu” i tak zastanawiam się kiedy robić, teraz mam wizytę 15.05 i myśle wtedy jakoś kupić bo chyba chce poczekać i zobaczyć czy wszystko się ok rozwija..
    pappa tez robisz czy samo USG na prenatalnych?

    To mamy około tydzień różnicy u mnie będzie 12+3🙂 ja robię między 10 a 11 tygodniem też aby była odpowiednią frakcja dna, co do pappa, robię bo takie są rekomendacje natomiast są to tylko statystyki u mnie też to się będzie liczyło, że ciąża po ivf, na to badanie ma wpływ wiele czynników i często wychodzi zakłamane mojej znajomej usg wyszło super, pappa bardzo duże ryzyko choroby, szybko nifty zlecone w razie w amino okazało się, że nifty wyszły prawidłowo, podobnie ze stanem przedrzucawkowym, robię ale podchodzę na spokojnie do tego patrząc jak te wyniki potrafią stresować 🙈

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 4 maja 2023, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Nifty najlepiej zrobić 10/11 tydzień? To może też tak zrobię. Musi być 10+0 tak? 🤍
    A co do Pappa robisz w tym samym dniu co USG bo w sumie ja się zapisywałam na kilka wizyt i siedziałam z 20 minut przy rejestracji i nie zapytałam.. czy to robić jakoś wcześniej żeby wynik był na USG prenatalne czy jak.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 4 maja 2023, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Czyli Nifty najlepiej zrobić 10/11 tydzień? To może też tak zrobię. Musi być 10+0 tak? 🤍
    A co do Pappa robisz w tym samym dniu co USG bo w sumie ja się zapisywałam na kilka wizyt i siedziałam z 20 minut przy rejestracji i nie zapytałam.. czy to robić jakoś wcześniej żeby wynik był na USG prenatalne czy jak.

    Tak pappa w tym samym dniu co usg pobierają na krew i czekasz na wynik i opracowanie, może być 10+0 jednak pewniej w skończonym 10 i dalej bo różnie ta frakcja wychodzi

    GosiaK lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 4 maja 2023, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Tak pappa w tym samym dniu co usg pobierają na krew i czekasz na wynik i opracowanie, może być 10+0 jednak pewniej w skończonym 10 i dalej bo różnie ta frakcja wychodzi
    No właśnie 30.05 we wtorek mam prenatalne a później 5.06 mam u dr Brązerta wizytę i ciekawe czy będą wyniki już wtedy.. teraz wizytę mam 15.05 w 10+4 to od razu po wizycie wykupie NIFTY.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 4 maja 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Ania🙂 jak się czujesz jak maleństwo Pozdrawiam

    Hej 🙂 Staśko wszystko dobrze, niedługo będzie miał dwie brody 🤣 uwielbia konsumować ☺️, już trzy miesiące za nami 🙂 ja też się czuje super, może bym więcej pospała 🙉 za to jutro mam wychodne z koleżankami, tatuś zostaje z synkiem i odciągniętym mlekiem aby się zrelaksować 🙂

    A Wy jak się czujecie? To już coraz bliżej 😘

    Zaba90, ........ lubią tę wiadomość

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 4 maja 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No właśnie 30.05 we wtorek mam prenatalne a później 5.06 mam u dr Brązerta wizytę i ciekawe czy będą wyniki już wtedy.. teraz wizytę mam 15.05 w 10+4 to od razu po wizycie wykupie NIFTY.

    Z tego co pamiętam sam wynik jest dość szybko nawet w tym samym tygodniu jak jest na początku tylko kwestia później opracowania

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 4 maja 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Hej 🙂 Staśko wszystko dobrze, niedługo będzie miał dwie brody 🤣 uwielbia konsumować ☺️, już trzy miesiące za nami 🙂 ja też się czuje super, może bym więcej pospała 🙉 za to jutro mam wychodne z koleżankami, tatuś zostaje z synkiem i odciągniętym mlekiem aby się zrelaksować 🙂

    A Wy jak się czujecie? To już coraz bliżej 😘


    No to super kochana jak zacznie chodzić to zgubi druga brodę 😁 ale ten czas leci

    My dobrze mlody ma coraz mniej miejsca i mocniej czuje kopniaki 🤭🤣 trochę mi puchną stopy ale tak to jest ok No i w pt robiłam badanie moczu i mi wyszła glukoza w moczu 57 ale dziś powtórzyłam i jest mniejsza 47 więc nie wiem bo krzywa mi wyszła ok pewnie za dużo soku pomarańczowego. Jutro mam wizytę u Prof. I zobaczymy ile mlody przybrał bo 18.04 miał 2100🙈 wt mam wizytę z położna.
    I nie powiem zaczynam bardziej się bać czy dam radę i czy będzie wszystko dobrze

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 4 maja 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Z tego co pamiętam sam wynik jest dość szybko nawet w tym samym tygodniu jak jest na początku tylko kwestia później opracowania
    No właśnie dlatego zastanawiam się czy nie przyspieszyć prenatalnych o kilka dni żeby później mieć już ten wynik na wizytę 5.06 u dr.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
‹‹ 472 473 474 475 476 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ