Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
........ wrote:No to super kochana jak zacznie chodzić to zgubi druga brodę 😁 ale ten czas leci
My dobrze mlody ma coraz mniej miejsca i mocniej czuje kopniaki 🤭🤣 trochę mi puchną stopy ale tak to jest ok No i w pt robiłam badanie moczu i mi wyszła glukoza w moczu 57 ale dziś powtórzyłam i jest mniejsza 47 więc nie wiem bo krzywa mi wyszła ok pewnie za dużo soku pomarańczowego. Jutro mam wizytę u Prof. I zobaczymy ile mlody przybrał bo 18.04 miał 2100🙈 wt mam wizytę z położna.
I nie powiem zaczynam bardziej się bać czy dam radę i czy będzie wszystko dobrze
Dobrze niech rośnie 🙂 mój synek też był z tych większych, później jak doszło nadciśnienie i stan przedrzucawkowy to zaczął słabiej przybierać, tak naprawdę do ostatnich tygodni niczego nie można być pewnym.
Dasz radę 💪
........ lubi tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️ -
GosiaK wrote:No właśnie dlatego zastanawiam się czy nie przyspieszyć prenatalnych o kilka dni żeby później mieć już ten wynik na wizytę 5.06 u dr.
Jak się uda przesunąć to czemu nie albo możesz u doc Brązerta o kilka dni przesunąć później czerwcowe terminy pewnie są luźniejszeWiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2023, 07:25
GosiaK lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Jeny starania mi się dłużyło okropnie, czas stał w miejscu, GosiaK Ty juz zaraz pierwsze prenatalne🙂ja drugie prenatalne 16 mają 🙉.
Co do senności pietwszy trymestr mogłam tylko spać, mój mąż był happy bo kestem rannym ptaszkiem i nie miał pobudek między 5 a 6 🤣🤣🤣
........ lubi tę wiadomość
-
Nie wiem czy takie luźniejsze.. chciałam na w miarę „normalna” godzinę zapisać się bo mam 130 km dojazdu.. i jest ciężko 😅 a tez jestem śpiąca strasznie i nie chciała bym wracać późno bo np 15.05 mam na 21:30 😅Zaba90 wrote:Jak się uda przesunąć to czemu nie albo możesz u doc Brązerta o kilka dni przesunąć później czerwcowe terminy pewnie są luźniejsze
12345K no jeszcze nie dawno płakałam, że mam infekcje a za kilka dni test pozytywny. Okropne były te 2 pierwsze tygodnie gdzie PM podejrzewali i w ogóle.. 🥲Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:Nie wiem czy takie luźniejsze.. chciałam na w miarę „normalna” godzinę zapisać się bo mam 130 km dojazdu.. i jest ciężko 😅 a tez jestem śpiąca strasznie i nie chciała bym wracać późno bo np 15.05 mam na 21:30 😅
12345K no jeszcze nie dawno płakałam, że mam infekcje a za kilka dni test pozytywny. Okropne były te 2 pierwsze tygodnie gdzie PM podejrzewali i w ogóle.. 🥲
21:30 to jeszcze młoda godzina 😅 ja raz miałam na 23:40 ale miałam awarie w pierwszej ciąży i akurat doktor szedł na urlop więc brałam co dawali ale doskonale rozumiem 🙂1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
O kurde 🤣 No to ostro.Zaba90 wrote:21:30 to jeszcze młoda godzina 😅 ja raz miałam na 23:40 ale miałam awarie w pierwszej ciąży i akurat doktor szedł na urlop więc brałam co dawali ale doskonale rozumiem 🙂Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
U mnie się podniosło w 26 tygodniu.12345K wrote:Dziewczyny mam do Was pytanie można któraś też z Was miała łożysko blisko szyjki doktor jeszcze każe się oszczędzać aby nie dochodziło do plamień, już mi się kończą filmy do oglądania, książki do czytania, w którym tygodniu uległo poprawie?
-
Nie wiem czy miało to znaczenie ale ja godzinę dziennie leżałem z nogami do góry i pod pupa miałam poduszke, aby miednica była ciut wyżej😉12345K wrote:Dziękuję 🙂 dobrze, że robi się ciepło będzie można przenieść się pod kocyk na ogród
To też stosowałam na szyjke 😁 Dr mówił i że to bez znaczenia a ja wierzę że to pomogło 😉 -
12345K wrote:Dziewczyny mam do Was pytanie można któraś też z Was miała łożysko blisko szyjki doktor jeszcze każe się oszczędzać aby nie dochodziło do plamień, już mi się kończą filmy do oglądania, książki do czytania, w którym tygodniu uległo poprawie?
24, nam tylko doktor zakazał współżycia ale to indywidualnie do przypadku, najczęściej właśnie się podnosi po drugich prenatalnych 🙂2021. synek💛
2023 córeczka 💙



