Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Super Dziewczyny, że u Was wszystko ok 😊 zarówno u tych, które mają już swoje Maleństwa na tym świecie, jak i że pozostałe ciążę rozwijają się ok 🥰
Może mało się odzywam, ale z wątkiem jestem na bieżąco 😊
12345K lubi tę wiadomość
07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Super Dziewczyny, że u Was wszystko ok 😊 zarówno u tych, które mają już swoje Maleństwa na tym świecie, jak i że pozostałe ciążę rozwijają się ok 🥰
Może mało się odzywam, ale z wątkiem jestem na bieżąco 😊
Cieszę się, że się odezwałaś, myślałam ostatnio co tam u Was ☺️ po opisie widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, my mamy drugie prenatalne w tym tygodniu 🙂
Pozdrawiam i pięknej słonecznej niedzieli ☕🍰
Pucz lubi tę wiadomość
-
Taak, wszytsko ok i oby tak już zostało 😊12345K wrote:Cieszę się, że się odezwałaś, myślałam ostatnio co tam u Was ☺️ po opisie widzę, że wszystko w jak najlepszym porządku, my mamy drugie prenatalne w tym tygodniu 🙂
Pozdrawiam i pięknej słonecznej niedzieli ☕🍰
Powodzenia w takim razie na prenatalnych i daj znać jak bedziesz już po 😊 u nas delikatny stres przed był, ale dr stwierdził, że wszystko ok 🥰07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Taak, wszytsko ok i oby tak już zostało 😊
Powodzenia w takim razie na prenatalnych i daj znać jak bedziesz już po 😊 u nas delikatny stres przed był, ale dr stwierdził, że wszystko ok 🥰
Dziękuję 🙂
Jutro w ramach odstresowania idę na krótki shopping z koleżanką dla siebie po jakieś sukienki ciążowe i coś dla Ignasia 💙
Pucz lubi tę wiadomość
-
Zazdroszczę.. 😅 bo dla mnie podróż do Poznania to wyprawa tym bardziej teraz jak ciagle chce mi się spać.. i czasami jak muszę bez męża to ciężko jest. 🤣 dlatego cieszę się, że akurat jutro udało się przełożyć. 🤍Zaba90 wrote:W środę miałam wizytę i wszystko dobrze jak na chwilę obecną, przeczucia drugi syn, zobaczymy
To ja mam do gabinetu z jakieś 30 minut wieczorową porą jakieś 15 minut samochodem i najczęściej właśnie mam koło 22 😅 jak już synka położę ogarnę się
Stres jest ogromny… ale musi być dobrze. Będzie 10+4 to pewnie lekarz włączy serduszko 🥹🤍
Ciekawe czy będę mogła nagrać bo akurat męża nie będzie.Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:Zazdroszczę.. 😅 bo dla mnie podróż do Poznania to wyprawa tym bardziej teraz jak ciagle chce mi się spać.. i czasami jak muszę bez męża to ciężko jest. 🤣 dlatego cieszę się, że akurat jutro udało się przełożyć. 🤍
Stres jest ogromny… ale musi być dobrze. Będzie 10+4 to pewnie lekarz włączy serduszko 🥹🤍
Ciekawe czy będę mogła nagrać bo akurat męża nie będzie.
Jeszcze raz ✊ to już względnie daleki tydzień, w pierwszej ciąży doktor mi mówił, że pełne hura! powiemy po pierwszych prenatalnych więc już coraz bliżej 🙂
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Dam znać co po wizycie lekarz powie 🤍 nie mogę się doczekać ale stresik jest..Zaba90 wrote:Jeszcze raz ✊ to już względnie daleki tydzień, w pierwszej ciąży doktor mi mówił, że pełne hura! powiemy po pierwszych prenatalnych więc już coraz bliżej 🙂Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
-
GosiaK wrote:Rączkami machał dzidziuś, nóżek nie mógł lekarz złapać bo takie ruchliwe 😅 i śmiał się, że między nogami jest coś większego niż wyrostek płciowy ale no gwarancji nie daje. Ja tez nie nastawiam się. 🥹
Mój najczęściej śpi na usg, zobaczymy jak będzie na prenatalnych -
U mnie tak fikał, że nawet lekarz nie mógł nóżek złapać bo mówi, że ruchliwe bardzo 😅 W czwartek robię nifty bo zmienił się tydzień ciąży i mam tak jak z ostatniej miesiączki USG.12345K wrote:Mój najczęściej śpi na usg, zobaczymy jak będzie na prenatalnych
Jeszcze mówi, że coś między nogami wisi 😂 i, że to chyba za duże na wyrostek płciowy, nie daje gwarancji 100% ale mówi, że bardziej na chłopaka by się skłaniał ale to mówi, że jeszcze czas.
12345K lubi tę wiadomość
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:U mnie tak fikał, że nawet lekarz nie mógł nóżek złapać bo mówi, że ruchliwe bardzo 😅 W czwartek robię nifty bo zmienił się tydzień ciąży i mam tak jak z ostatniej miesiączki USG.
Jeszcze mówi, że coś między nogami wisi 😂 i, że to chyba za duże na wyrostek płciowy, nie daje gwarancji 100% ale mówi, że bardziej na chłopaka by się skłaniał ale to mówi, że jeszcze czas.
To możliwe, że podtrzymasz męskie grono bobasków 😁
My już po drugich prenatalnych, synek ma sue dobrze 💙 wszystko wzorowio, łożysko się podniosło, mogę iść na szał zakupowy 😁😁 -
Czułam, że to chłopak.. liczyłam chyba na dziewczynkę ale miałam przeczucie, że jednak chłopak. W czwartek NIFTY Pro wiec zobaczymy. 🤍12345K wrote:To możliwe, że podtrzymasz męskie grono bobasków 😁
My już po drugich prenatalnych, synek ma sue dobrze 💙 wszystko wzorowio, łożysko się podniosło, mogę iść na szał zakupowy 😁😁Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Moli27 wrote:Mnie najbardziej zaskoczyło odmienność córeczek, w sensie z opowiadań koleżanek itd wiedziałam ale jak dzieci potrafią być kompletnie różne Helenka jadła bardzo powoli, często karmiłyśmy się na raty, Aniela to perszing pod tym względem, z usypianiem też nie mamy większego problemu, Helenka to przez pierwsze miesiące, suszarka, pralka, przy tym zasypiała, wózek nie mógł stać, albo bujanie na piłce
Oj tak 🙉 pozdrowienia dla Was 😘



