Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Alicjaaa91 wrote:No to super 🙂 teraz mam "randkę" z laktatorem, drugi synek odrzucił pierś, jesteśmy KPI,pierwsze tygodnie jak wróciłam do domu nie były łatwe starszy synek trochę był zdezorientowany chciał wszystko ze mną, spać, przewijać, karmić, nikt inny nic nie mógł przy nim zrobić, teraz już jest całkiem dobrze tylko jak jednemu i drugiemu włączy się jednocześnie mammoza to⚡ 🌩️⛈️🌧️ i później 🌞
Jaki masz laktator? Na dwie piersi? Mam tyle pokarmu , że bym mogła do banku mleka oddawać i dużo ściągam4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Jaki masz laktator? Na dwie piersi? Mam tyle pokarmu , że bym mogła do banku mleka oddawać i dużo ściągam
Część 🙂 mam neno camino bardzo polecam koleżanka też chwali zwykły neno duo ( jak się dużo ściąga to na dwie lepiej) przy pierwszym synku miałam medele i teraz drugi raz już bym nie kupiła, ogólnie produkty z neno czy to podgrzewacz, sterylizator, kamerka, zadowolona jestem z ich produktów.
Ania🙂 lubi tę wiadomość
-
Alicjaaa91 wrote:Część 🙂 mam neno camino bardzo polecam koleżanka też chwali zwykły neno duo ( jak się dużo ściąga to na dwie lepiej) przy pierwszym synku miałam medele i teraz drugi raz już bym nie kupiła, ogólnie produkty z neno czy to podgrzewacz, sterylizator, kamerka, zadowolona jestem z ich produktów.
Dzięki 🙂4.07. 2022 jest ❤️ -
Moli27 wrote:Mnie najbardziej zaskoczyło odmienność córeczek, w sensie z opowiadań koleżanek itd wiedziałam ale jak dzieci potrafią być kompletnie różne Helenka jadła bardzo powoli, często karmiłyśmy się na raty, Aniela to perszing pod tym względem, z usypianiem też nie mamy większego problemu, Helenka to przez pierwsze miesiące, suszarka, pralka, przy tym zasypiała, wózek nie mógł stać, albo bujanie na piłce
Oj tak.... Zdecydowanie są inni 🙈 Różyczka po skończeniu 8 tygodni praktycznie przesypiał całe noce a Adaś to teraz się zlitował i dwa czasami trzy razy się budzi 😂 to samo z jedzeniem... Ona wypiła jedna pierś a on dwie i jeszcze mało 🙈 przy zasypianiu R wystarczyło przytulic a znowu A potrzebuje atrakcji typu bujanie, kołysanie itp czasami mam wrażenie, że ten czwarty trymestr trwa w najlepsze i jeszcze dluuugo potrwa 🤣 -
Pierwszy raz słyszałam, chwilkę ale mam nagrane bo akurat męża nie było i od poniedziałku już ze 100 razy słuchałam 🤣Ja123 wrote:Cudownie 😍😍😍😍😍 bardzo lubiłam ten dźwięk.... Eh.... 🥲
Ogólnie to nie mam żadnych wymiotów itd ale od wczoraj czuje się tak jakbym była na statku i ciagle czuje bujanie w głowie. Ciśnienie książkowe, puls wysoki ale zawsze taki był. Może za mało wody pije.. ale dziwne uczucie i nie fajne.Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
Ja123 wrote:Oj tak.... Zdecydowanie są inni 🙈 Różyczka po skończeniu 8 tygodni praktycznie przesypiał całe noce a Adaś to teraz się zlitował i dwa czasami trzy razy się budzi 😂 to samo z jedzeniem... Ona wypiła jedna pierś a on dwie i jeszcze mało 🙈 przy zasypianiu R wystarczyło przytulic a znowu A potrzebuje atrakcji typu bujanie, kołysanie itp czasami mam wrażenie, że ten czwarty trymestr trwa w najlepsze i jeszcze dluuugo potrwa 🤣
Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣06.03.2022 Basia❤ -
Paula1706 wrote:Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣
Mój pierworodny też daje do wiwatu pod tym względem 🙉 teraz nocki już mamy lepsze, ake długo dawał co godzinę w ciągu dnia to jak odłożyłam po chwili przebudza i bujanie aby ponownie zasnął, teraz jak śpi w ciągu dnia dwie godziny to ma jedno przebudzenie po 40 minutach na bujanie chyba, że jesteśmy na spacerze i chodzę cały czas to śpi ciągiem -
Ja123 wrote:Oj tak.... Zdecydowanie są inni 🙈 Różyczka po skończeniu 8 tygodni praktycznie przesypiał całe noce a Adaś to teraz się zlitował i dwa czasami trzy razy się budzi 😂 to samo z jedzeniem... Ona wypiła jedna pierś a on dwie i jeszcze mało 🙈 przy zasypianiu R wystarczyło przytulic a znowu A potrzebuje atrakcji typu bujanie, kołysanie itp czasami mam wrażenie, że ten czwarty trymestr trwa w najlepsze i jeszcze dluuugo potrwa 🤣
To zazdroszczę z tymi pobudkami dwa /trzy razy 😁Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Paula1706 wrote:Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣
Też się nie udzielam ale podczytuje dziewczyny 🙂
Paula pozdrowienia dla Ciebie i Basi 😘 czas leci co nie?
2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
Paula1706 wrote:Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣
No ja się kiedyś do męża śmiałam, że Róża nas rozpuściła 😂 Młody miał czas, że jak w zegarku co godzinę i 15 minut się budził 🙈 i turbo drzemki w ciągu dnia to jego specjalność chyba że poczuje wózek, świeże powietrze i odpowiednio wysoki poziom mleka w organizmie się utrzymuje 🙈 -
Ja123 wrote:No ja się kiedyś do męża śmiałam, że Róża nas rozpuściła 😂 Młody miał czas, że jak w zegarku co godzinę i 15 minut się budził 🙈 i turbo drzemki w ciągu dnia to jego specjalność chyba że poczuje wózek, świeże powietrze i odpowiednio wysoki poziom mleka w organizmie się utrzymuje 🙈
Moja znajoma miała podobnie dwóch synów i właśnie mówiła, że Tymek ich rozpuścił pod tym względem od zawsze ze spaniem nie było problemów nawet jak poszedł do przedszkola to nadal potrafił 3h w ciągu dnia ciągiem spać, a potem jak się urodził drugi to odwet właśnie turbo drzemki w ciągu dnia albo w całe, noce kiepskie.2021🐼
2024🐼
2026 🫄 -
MuminkAa wrote:Moja znajoma miała podobnie dwóch synów i właśnie mówiła, że Tymek ich rozpuścił pod tym względem od zawsze ze spaniem nie było problemów nawet jak poszedł do przedszkola to nadal potrafił 3h w ciągu dnia ciągiem spać, a potem jak się urodził drugi to odwet właśnie turbo drzemki w ciągu dnia albo w całe, noce kiepskie.
Same wiecie, że wszystko jest do przeżycia, nawet to wstawanie co godzinyle byle tylko te nasze Maluchy były zdrowe i po prostu potrzebowały się do nas przytulić -
12345K wrote:Czy któraś z Was przyjmuje/przyjmowała zastrzyki z clexany i zmieniała miejsce z brzucha na ramię? Albo ma jakiś sposób na siniaki?
Zimne okłady po, maść z arniki, siniak zrobi się albo nie, w ramię też możesz mi akurat było niewygodnie, położne w szpitalu robiły w ramię było znośnie, pierwsze to możesz spróbować zimne okłady i ta maść
12345K lubi tę wiadomość
Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
GosiaK wrote:Czułam, że to chłopak.. liczyłam chyba na dziewczynkę ale miałam przeczucie, że jednak chłopak. W czwartek NIFTY Pro wiec zobaczymy. 🤍
Część, mam pytanie czy robisz te testy z domu? zamawiasz ze strony, też chcę zrobić tylko się właśnie zastanawiam czy jak bym chciała ma Ulanskiej to chyba bym się musiała umawiać, nie dopytałam doktoraStarania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Ja wspominałam w rejestracji, że na tej konkretnej wizycie będę chciała wykonać test i nie było problemu. Dziewczyny wspominały, że zapiszą, aby była pewność, że będzie dostępny zestaw, ale gdybym się rozmyślił to też się nic nie stanie ☺ ostatecznie robiliśmy Sanco bezpośrednio w Diagnostyce, bo było sporo taniej niż na Ułanskiej, zwłaszcza, że chyba stale mają dostępny kod zniżkowy 😊Starajaca28 wrote:Część, mam pytanie czy robisz te testy z domu? zamawiasz ze strony, też chcę zrobić tylko się właśnie zastanawiam czy jak bym chciała ma Ulanskiej to chyba bym się musiała umawiać, nie dopytałam doktora07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Pucz wrote:Ja wspominałam w rejestracji, że na tej konkretnej wizycie będę chciała wykonać test i nie było problemu. Dziewczyny wspominały, że zapiszą, aby była pewność, że będzie dostępny zestaw, ale gdybym się rozmyślił to też się nic nie stanie ☺ ostatecznie robiliśmy Sanco bezpośrednio w Diagnostyce, bo było sporo taniej niż na Ułanskiej, zwłaszcza, że chyba stale mają dostępny kod zniżkowy 😊
Ok dzięki to jeszcze przedzwonie do dziewczyn 🙂Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)



