Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 maja 2023, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję dobrych wiadomości 👍👍

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 17 maja 2023, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    No to super 🙂 teraz mam "randkę" z laktatorem, drugi synek odrzucił pierś, jesteśmy KPI,pierwsze tygodnie jak wróciłam do domu nie były łatwe starszy synek trochę był zdezorientowany chciał wszystko ze mną, spać, przewijać, karmić, nikt inny nic nie mógł przy nim zrobić, teraz już jest całkiem dobrze tylko jak jednemu i drugiemu włączy się jednocześnie mammoza to⚡ 🌩️⛈️🌧️ i później 🌞


    Jaki masz laktator? Na dwie piersi? Mam tyle pokarmu , że bym mogła do banku mleka oddawać i dużo ściągam

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 maja 2023, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania🙂 wrote:
    Jaki masz laktator? Na dwie piersi? Mam tyle pokarmu , że bym mogła do banku mleka oddawać i dużo ściągam


    Część 🙂 mam neno camino bardzo polecam koleżanka też chwali zwykły neno duo ( jak się dużo ściąga to na dwie lepiej) przy pierwszym synku miałam medele i teraz drugi raz już bym nie kupiła, ogólnie produkty z neno czy to podgrzewacz, sterylizator, kamerka, zadowolona jestem z ich produktów.

    Ania🙂 lubi tę wiadomość

  • Ania🙂 Ekspertka
    Postów: 208 129

    Wysłany: 17 maja 2023, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Część 🙂 mam neno camino bardzo polecam koleżanka też chwali zwykły neno duo ( jak się dużo ściąga to na dwie lepiej) przy pierwszym synku miałam medele i teraz drugi raz już bym nie kupiła, ogólnie produkty z neno czy to podgrzewacz, sterylizator, kamerka, zadowolona jestem z ich produktów.

    Dzięki 🙂

    4.07. 2022 jest ❤️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 maja 2023, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Wszystko super 🤍 Lekarz na 5 sekund puścił mi serduszko.

    Cudownie 😍😍😍😍😍 bardzo lubiłam ten dźwięk.... Eh.... 🥲

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 17 maja 2023, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Mnie najbardziej zaskoczyło odmienność córeczek, w sensie z opowiadań koleżanek itd wiedziałam ale jak dzieci potrafią być kompletnie różne Helenka jadła bardzo powoli, często karmiłyśmy się na raty, Aniela to perszing pod tym względem, z usypianiem też nie mamy większego problemu, Helenka to przez pierwsze miesiące, suszarka, pralka, przy tym zasypiała, wózek nie mógł stać, albo bujanie na piłce

    Oj tak.... Zdecydowanie są inni 🙈 Różyczka po skończeniu 8 tygodni praktycznie przesypiał całe noce a Adaś to teraz się zlitował i dwa czasami trzy razy się budzi 😂 to samo z jedzeniem... Ona wypiła jedna pierś a on dwie i jeszcze mało 🙈 przy zasypianiu R wystarczyło przytulic a znowu A potrzebuje atrakcji typu bujanie, kołysanie itp czasami mam wrażenie, że ten czwarty trymestr trwa w najlepsze i jeszcze dluuugo potrwa 🤣

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 17 maja 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Cudownie 😍😍😍😍😍 bardzo lubiłam ten dźwięk.... Eh.... 🥲
    Pierwszy raz słyszałam, chwilkę ale mam nagrane bo akurat męża nie było i od poniedziałku już ze 100 razy słuchałam 🤣
    Ogólnie to nie mam żadnych wymiotów itd ale od wczoraj czuje się tak jakbym była na statku i ciagle czuje bujanie w głowie. Ciśnienie książkowe, puls wysoki ale zawsze taki był. Może za mało wody pije.. ale dziwne uczucie i nie fajne.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Paula1706 Autorytet
    Postów: 265 192

    Wysłany: 17 maja 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Oj tak.... Zdecydowanie są inni 🙈 Różyczka po skończeniu 8 tygodni praktycznie przesypiał całe noce a Adaś to teraz się zlitował i dwa czasami trzy razy się budzi 😂 to samo z jedzeniem... Ona wypiła jedna pierś a on dwie i jeszcze mało 🙈 przy zasypianiu R wystarczyło przytulic a znowu A potrzebuje atrakcji typu bujanie, kołysanie itp czasami mam wrażenie, że ten czwarty trymestr trwa w najlepsze i jeszcze dluuugo potrwa 🤣

    Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
    Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣

    06.03.2022 Basia❤
  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 17 maja 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
    Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣


    Mój pierworodny też daje do wiwatu pod tym względem 🙉 teraz nocki już mamy lepsze, ake długo dawał co godzinę w ciągu dnia to jak odłożyłam po chwili przebudza i bujanie aby ponownie zasnął, teraz jak śpi w ciągu dnia dwie godziny to ma jedno przebudzenie po 40 minutach na bujanie chyba, że jesteśmy na spacerze i chodzę cały czas to śpi ciągiem

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 17 maja 2023, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Oj tak.... Zdecydowanie są inni 🙈 Różyczka po skończeniu 8 tygodni praktycznie przesypiał całe noce a Adaś to teraz się zlitował i dwa czasami trzy razy się budzi 😂 to samo z jedzeniem... Ona wypiła jedna pierś a on dwie i jeszcze mało 🙈 przy zasypianiu R wystarczyło przytulic a znowu A potrzebuje atrakcji typu bujanie, kołysanie itp czasami mam wrażenie, że ten czwarty trymestr trwa w najlepsze i jeszcze dluuugo potrwa 🤣


    To zazdroszczę z tymi pobudkami dwa /trzy razy 😁

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 18 maja 2023, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
    Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣


    Też się nie udzielam ale podczytuje dziewczyny 🙂

    Paula pozdrowienia dla Ciebie i Basi 😘 czas leci co nie?

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 maja 2023, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula1706 wrote:
    Dawno mnie tu nie było ale regularnie podczytuje.
    Ja 123 ile ja bym dala żeby moje 14 miesięczne dziecko budziło się 2-3 razy. Mamy duzo pobudek a ja marzę żeby chociaż 3 godziny przespać ciągiem. Taki egzemplarz mi się trafił🤣

    No ja się kiedyś do męża śmiałam, że Róża nas rozpuściła 😂 Młody miał czas, że jak w zegarku co godzinę i 15 minut się budził 🙈 i turbo drzemki w ciągu dnia to jego specjalność chyba że poczuje wózek, świeże powietrze i odpowiednio wysoki poziom mleka w organizmie się utrzymuje 🙈

  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 18 maja 2023, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No ja się kiedyś do męża śmiałam, że Róża nas rozpuściła 😂 Młody miał czas, że jak w zegarku co godzinę i 15 minut się budził 🙈 i turbo drzemki w ciągu dnia to jego specjalność chyba że poczuje wózek, świeże powietrze i odpowiednio wysoki poziom mleka w organizmie się utrzymuje 🙈

    Moja znajoma miała podobnie dwóch synów i właśnie mówiła, że Tymek ich rozpuścił pod tym względem od zawsze ze spaniem nie było problemów nawet jak poszedł do przedszkola to nadal potrafił 3h w ciągu dnia ciągiem spać, a potem jak się urodził drugi to odwet właśnie turbo drzemki w ciągu dnia albo w całe, noce kiepskie.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 18 maja 2023, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Moja znajoma miała podobnie dwóch synów i właśnie mówiła, że Tymek ich rozpuścił pod tym względem od zawsze ze spaniem nie było problemów nawet jak poszedł do przedszkola to nadal potrafił 3h w ciągu dnia ciągiem spać, a potem jak się urodził drugi to odwet właśnie turbo drzemki w ciągu dnia albo w całe, noce kiepskie.

    Same wiecie, że wszystko jest do przeżycia, nawet to wstawanie co godzinyle byle tylko te nasze Maluchy były zdrowe i po prostu potrzebowały się do nas przytulić

  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 18 maja 2023, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was przyjmuje/przyjmowała zastrzyki z clexany i zmieniała miejsce z brzucha na ramię? Albo ma jakiś sposób na siniaki?

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 18 maja 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12345K wrote:
    Czy któraś z Was przyjmuje/przyjmowała zastrzyki z clexany i zmieniała miejsce z brzucha na ramię? Albo ma jakiś sposób na siniaki?

    Zimne okłady po, maść z arniki, siniak zrobi się albo nie, w ramię też możesz mi akurat było niewygodnie, położne w szpitalu robiły w ramię było znośnie, pierwsze to możesz spróbować zimne okłady i ta maść

    12345K lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • 12345K Koleżanka
    Postów: 55 25

    Wysłany: 18 maja 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Zimne okłady po, maść z arniki, siniak zrobi się albo nie, w ramię też możesz mi akurat było niewygodnie, położne w szpitalu robiły w ramię było znośnie, pierwsze to możesz spróbować zimne okłady i ta maść


    O dzięki 🙂

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 18 maja 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Czułam, że to chłopak.. liczyłam chyba na dziewczynkę ale miałam przeczucie, że jednak chłopak. W czwartek NIFTY Pro wiec zobaczymy. 🤍

    Część, mam pytanie czy robisz te testy z domu? zamawiasz ze strony, też chcę zrobić tylko się właśnie zastanawiam czy jak bym chciała ma Ulanskiej to chyba bym się musiała umawiać, nie dopytałam doktora

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 18 maja 2023, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Część, mam pytanie czy robisz te testy z domu? zamawiasz ze strony, też chcę zrobić tylko się właśnie zastanawiam czy jak bym chciała ma Ulanskiej to chyba bym się musiała umawiać, nie dopytałam doktora
    Ja wspominałam w rejestracji, że na tej konkretnej wizycie będę chciała wykonać test i nie było problemu. Dziewczyny wspominały, że zapiszą, aby była pewność, że będzie dostępny zestaw, ale gdybym się rozmyślił to też się nic nie stanie ☺ ostatecznie robiliśmy Sanco bezpośrednio w Diagnostyce, bo było sporo taniej niż na Ułanskiej, zwłaszcza, że chyba stale mają dostępny kod zniżkowy 😊

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 18 maja 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pucz wrote:
    Ja wspominałam w rejestracji, że na tej konkretnej wizycie będę chciała wykonać test i nie było problemu. Dziewczyny wspominały, że zapiszą, aby była pewność, że będzie dostępny zestaw, ale gdybym się rozmyślił to też się nic nie stanie ☺ ostatecznie robiliśmy Sanco bezpośrednio w Diagnostyce, bo było sporo taniej niż na Ułanskiej, zwłaszcza, że chyba stale mają dostępny kod zniżkowy 😊

    Ok dzięki to jeszcze przedzwonie do dziewczyn 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Akcesoria do gondoli – co warto mieć pod ręką?

Komfortowy spacer z maluchem zaczyna się od dobrze dobranych akcesoriów do gondoli. Sprawdź, co naprawdę warto mieć pod ręką, by zadbać o wygodę i bezpieczeństwo dziecka.      

CZYTAJ WIĘCEJ