Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
USG wszystko w porządku 🤍 Teraz miałam w poniedziałek mieć wizytę a później po 4 tygodniach i przepisałam na 12.06. I na spokojnie wyniki Pappa przyjdą 🩵Zaba90 wrote:GosiaK pamiętam ✊🍀
Zaba90 lubi tę wiadomość
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:USG wszystko w porządku 🤍 Teraz miałam w poniedziałek mieć wizytę a później po 4 tygodniach i przepisałam na 12.06. I na spokojnie wyniki Pappa przyjdą 🩵
No to super
GosiaK lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
........ wrote:Ania🙂
Co tam u was jak maleństwo zaglądasz tu czasami Pozdrawiam serdecznie .
Część 😘
Podczytuje, u nas wszystko dobrze, za tydzień jedziemy na pierwsze wakacje Stasia zobaczymy jak to będzie, mąż się śmieje, że na dwa samochody pojedziemy tyle rzeczy chce zabrać 😂😂 temperatury zaczynają męczyć, ja też nigdy nie byłam fanką lata, dla mnie za gorąco 🙉 i tak leci dzień za dniem
A co u Was? Już gotowa to wielkiego wybuchu 💙
........ lubi tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️ -
Ania🙂 wrote:Część 😘
Podczytuje, u nas wszystko dobrze, za tydzień jedziemy na pierwsze wakacje Stasia zobaczymy jak to będzie, mąż się śmieje, że na dwa samochody pojedziemy tyle rzeczy chce zabrać 😂😂 temperatury zaczynają męczyć, ja też nigdy nie byłam fanką lata, dla mnie za gorąco 🙉 i tak leci dzień za dniem
A co u Was? Już gotowa to wielkiego wybuchu 💙
No to super kochana że jedziecie na wakacje należy wam się.
Tak tak już gotowa wszystko już mam uszykowane poprasowane,walizka spakowana.
Stopy puchną,w nocy spać nie mogę budzę się co chwilę a tak to ok dzis byłam u gin szyjka się skraca i doc mówiła że mogę wcześniej urodzić,brzuch też twardnieje zobaczymy co będzie 😉
Ania🙂 lubi tę wiadomość
-
........ wrote:No to super kochana że jedziecie na wakacje należy wam się.
Tak tak już gotowa wszystko już mam uszykowane poprasowane,walizka spakowana.
Stopy puchną,w nocy spać nie mogę budzę się co chwilę a tak to ok dzis byłam u gin szyjka się skraca i doc mówiła że mogę wcześniej urodzić,brzuch też twardnieje zobaczymy co będzie 😉
✊✊✊✊✊✊✊✊
Tak końcówka to już nie wiadomo czy siedzieć, stać, leżeć na którym boku czy może wisieć, mi jeszcze Stasio uciskał na jakiś nerw, myślałam, że jakiś balkonik sobie załatwię🙉
........ lubi tę wiadomość
4.07. 2022 jest ❤️ -
Karolina9 wrote:Dziewczyny, jakiego lekarza z Ułańskiej polecacie na badania prenatalne ?
Wiem, że pacjentki doc M Panie zapisują głównie do doktor Ićka albo dr Lorenc, ja osobiście polecam doktor L, bardzo dokładna, sympatyczna ( ciężej z terminami) byłam i u doktor L i dr I obydwoje są ok w pierwszej ciąży, teraz pierwsze prenatalne miałam u dr LStarania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Też miałam prenatalne u dr Ićka i dr Lorenc i na trzecie zapisałam się do dr Lorenc, bo jakoś dokładniej wszystko omawiała i więcej się dowiedziałam o Maluchu 😊 dr Iciek też w porządku, ale jak miałam wybierać to nie miałam wątpliwości 😊Karolina9 wrote:Dziewczyny, jakiego lekarza z Ułańskiej polecacie na badania prenatalne ?07.22 - stymulacja lametta
11.22 - badanie drożności ✅
11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
06.01.23 - ⏸ 🙏😍
07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
11.01.23 beta - 770.34
14.01.23 beta - 2112.51
18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
08.05.23 - 411 g 🤩
12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞
26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm -
Cześć dziewczyny 🙂 Jestem po drugiej wizycie u dr. Macieja. Od ponad dwóch lat staramy się o dziecko i jest to mój trzeci lekarz. Wyniki hormonów są ok, mam wysokie AMH (ponad
, ale reszta jest podobno ok. Ostatnio dr zaproponował inseminację, ale trochę się przed tym wzbraniam.. Dziś pierwszy raz mam wziąć lamette i w tym miesiącu będę mieć monitoring, ale w kolejnym dr będzie proponował inseminację, bo już o tym wspominał, a ja cały czas mam z tyłu głowy, że chciałabym zajść w ciążę naturalnie.
Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami z lametta i inseminacja? Czytałam, że to lek stosowany w leczeniu raka piersi. Czy występowały u Was skutki uboczne i czy rzeczywiście po stosowaniu leku udało Wam się zajść w ciąże?




