Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
ZuzaMaruda wrote:Dziś dokładnie 33+3❤
Zbliża się wielkimi krokami ❤
Jutro wizyta zobaczymy co słychać u naszego Malucha.
Jak Twoja parka?😁
No to pięknie ❤️ ❤️
Za chwilę roczek nam minie🙉 teraz jesteśmy na etapie, że jak chce coś zrobić to kojec i tam zabawy jedynym bezpiecznym miejscem jak jestem sama bo nie upilnujesz 🤣🤣 jedno w jedną i coś ściąga drugie w drugą 🤣 zdrowo rosną i tak leci ☺️
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Nie nudzisz się!😘 Dużo całusów dla Twoje parki i dla Ciebie również!😘Gosia9305 wrote:No to pięknie ❤️ ❤️
Za chwilę roczek nam minie🙉 teraz jesteśmy na etapie, że jak chce coś zrobić to kojec i tam zabawy jedynym bezpiecznym miejscem jak jestem sama bo nie upilnujesz 🤣🤣 jedno w jedną i coś ściąga drugie w drugą 🤣 zdrowo rosną i tak leci ☺️ -
ZuzaMaruda wrote:Nie nudzisz się!😘 Dużo całusów dla Twoje parki i dla Ciebie również!😘
Jak kiedyś znajdziesz czas i oczywiście chęci to można się spotkać na jakiś spacer, kawę, podam do siebie namiary na priv i szczęśliwego rozwiązania 💙💙💙💙💙💙💙
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Bardzo super pomysł!💙💙💙💙Gosia9305 wrote:Jak kiedyś znajdziesz czas i oczywiście chęci to można się spotkać na jakiś spacer, kawę, podam do siebie namiary na priv i szczęśliwego rozwiązania 💙💙💙💙💙💙💙
Ale to po rozwiązaniu bo nasz Dr na za dużo jeszcze mi nie pozwala ale bardzo chętnie!😉💙💙💙💙 -
nick nieaktualny
-
GosiaK ✊🍀 za poniedziałek, ja powinnam mieć pod koniec przyszłego tygodnia wynik NIFTY.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2023, 08:33
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
No właśnie wczoraj mi Panie zaproponowały zmianę z 21:30 na 16:30 🤍Zaba90 wrote:GosiaK ✊🍀 za poniedziałek, ja powinnam mieć pod koniec przyszłego tygodnia wynik NIFTY.
Jest stresik lekki… ale co ma być to będzie.
Trzymam kciuki żeby wszystkie badania wyszły ok 💕
Jakieś przeczucia co do płci? 💕Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:No właśnie wczoraj mi Panie zaproponowały zmianę z 21:30 na 16:30 🤍
Jest stresik lekki… ale co ma być to będzie.
Trzymam kciuki żeby wszystkie badania wyszły ok 💕
Jakieś przeczucia co do płci? 💕
To powodzenia ✊ będzie dobrze.... Rośnie silna, waleczna i zdrowa Kruszynka ❤️ z tymi godzinami no to czasami jest wesoło 🙈pamiętam jak miałam takie godziny od czapy i prosiłam o zmianę to sobie zaznaczały i zawsze dzwoniły. Raz miałam wizytę w poniedziałek na dwudziestą ktoraś to w niedzielę rano z jakiegoś prywatnego numeru ktoś się kontaktował żeby ją przesunąć -
GosiaK wrote:No właśnie wczoraj mi Panie zaproponowały zmianę z 21:30 na 16:30 🤍
Jest stresik lekki… ale co ma być to będzie.
Trzymam kciuki żeby wszystkie badania wyszły ok 💕
Jakieś przeczucia co do płci? 💕
W środę miałam wizytę i wszystko dobrze jak na chwilę obecną, przeczucia drugi syn, zobaczymy
To ja mam do gabinetu z jakieś 30 minut wieczorową porą jakieś 15 minut samochodem i najczęściej właśnie mam koło 22 😅 jak już synka położę ogarnę sięWiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2023, 20:58
GosiaK lubi tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
ZuzaMaruda wrote:Nie wiem czy miało to znaczenie ale ja godzinę dziennie leżałem z nogami do góry i pod pupa miałam poduszke, aby miednica była ciut wyżej😉
To też stosowałam na szyjke 😁 Dr mówił i że to bez znaczenia a ja wierzę że to pomogło 😉
Ale z nogami do góry w sensie na poduszkach? Teraz sobie też kładę pod stopy poduszkę ortopedyczną to na uczucie ciężkich nóg. -
Alicjaaa91 wrote:Ja123 jak Różyczka i Adaś?
Trochę mnie nie było więc zbiorowo za wszystkie ✊
A dziękuję, że pytasz 🙂 ogólnie całkiem dobrze.... Adaś rośnie lepiej niż na drożdżach bo powoli zaczynamy nosić rozmiar 74🙈 Różyczka dzielnie opiekuje się braciszkiem, robi mu jakieś misiowe przedstawienia, pomaga przy kąpieli czy bujaniu jak jestem zajęta no a jak już nie daje rady bo młody płacze to rzuci tekstem w stylu no weź już się nim w końcu zajmij mamo... 🙈 Dzisiaj wieszałam pranie wchodzę do mieszkania a ona rozłożyła mate taka do zabawy ułożyła swoją ukochaną podusie, parasol, misia coś tam jeszcze młody w leżaczku przesunięty obok niej, caly mokry od śliny i się śmieją w najlepsze i nie mam im przeszkadzać bo oni są na plazy i odpoczywają 🏖️🏖️🏖️🏖️ a jak u Ciebie?Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2023, 00:32
-
Ja123 wrote:A dziękuję, że pytasz 🙂 ogólnie całkiem dobrze.... Adaś rośnie lepiej niż na drożdżach bo powoli zaczynamy nosić rozmiar 74🙈 Różyczka dzielnie opiekuje się braciszkiem, robi mu jakieś misiowe przedstawienia, pomaga przy kąpieli czy bujaniu jak jestem zajęta no a jak już nie daje rady bo młody płacze to rzuci tekstem w stylu no weź już się nim w końcu zajmij mamo... 🙈 Dzisiaj wieszałam pranie wchodzę do mieszkania a ona rozłożyła mate taka do zabawy ułożyła swoją ukochaną podusie, parasol, misia coś tam jeszcze młody w leżaczku przesunięty obok niej, caly mokry od śliny i się śmieją w najlepsze i nie mam im przeszkadzać bo oni są na plazy i odpoczywają 🏖️🏖️🏖️🏖️ a jak u Ciebie?
No to super 🙂 teraz mam "randkę" z laktatorem, drugi synek odrzucił pierś, jesteśmy KPI,pierwsze tygodnie jak wróciłam do domu nie były łatwe starszy synek trochę był zdezorientowany chciał wszystko ze mną, spać, przewijać, karmić, nikt inny nic nie mógł przy nim zrobić, teraz już jest całkiem dobrze tylko jak jednemu i drugiemu włączy się jednocześnie mammoza to⚡ 🌩️⛈️🌧️ i później 🌞 -
Alicjaaa91 wrote:No to super 🙂 teraz mam "randkę" z laktatorem, drugi synek odrzucił pierś, jesteśmy KPI,pierwsze tygodnie jak wróciłam do domu nie były łatwe starszy synek trochę był zdezorientowany chciał wszystko ze mną, spać, przewijać, karmić, nikt inny nic nie mógł przy nim zrobić, teraz już jest całkiem dobrze tylko jak jednemu i drugiemu włączy się jednocześnie mammoza to⚡ 🌩️⛈️🌧️ i później 🌞
Mnie najbardziej zaskoczyło odmienność córeczek, w sensie z opowiadań koleżanek itd wiedziałam ale jak dzieci potrafią być kompletnie różne Helenka jadła bardzo powoli, często karmiłyśmy się na raty, Aniela to perszing pod tym względem, z usypianiem też nie mamy większego problemu, Helenka to przez pierwsze miesiące, suszarka, pralka, przy tym zasypiała, wózek nie mógł stać, albo bujanie na piłceStarania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Zaba90 wrote:W środę miałam wizytę i wszystko dobrze jak na chwilę obecną, przeczucia drugi syn, zobaczymy
To ja mam do gabinetu z jakieś 30 minut wieczorową porą jakieś 15 minut samochodem i najczęściej właśnie mam koło 22 😅 jak już synka położę ogarnę się
Kciuki za wynik ✊Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛



