Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 6 lipca 2023, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Mam to samo.. będę myśleć bliżej porodu.

    Jakbym mojego męża te 4 lata temu słyszała... Jak się zacznie to pojedziemy tam gdzie będzie bliżej 🙈

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • K!n!aa Koleżanka
    Postów: 60 19

    Wysłany: 6 lipca 2023, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 Możecie polecić labo w Poznaniu, w którym zbadam progesteron po godz. 15:00? Ile czekałyście za wynikiem?

    Starania od 09.2021
    🔸03.2023 HSG-lewy niedrożny, prawy o wątpliwej drożności
    🔸04.2023 zakwalifikowani do ivf- czynnik jajowodowy
    🔸06.2023 protokół długi
    🔸07.2023 świeży transfer
    🔸Beta 10dpt: 129
    🔸36 t.c. Czekamy na spotkanie z naszą córeczką 🤱🏻💞
    ♀️AMH:2,9 ♂️ Morfologia:4%
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 10 lipca 2023, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie godnego polecenia specjalistę do spraw laktacji który przyjedzie do domu i terminów nie ma odległych tylko na zaraz z Poznania ?

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 10 lipca 2023, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny macie godnego polecenia specjalistę do spraw laktacji który przyjedzie do domu i terminów nie ma odległych tylko na zaraz z Poznania ?


    Ja od siebie polecam Ewę Masełkowską z Mleczna Droga, moje koleżanki Położna z Sercem - Położna Karolina

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2023, 23:12

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 11 lipca 2023, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny macie godnego polecenia specjalistę do spraw laktacji który przyjedzie do domu i terminów nie ma odległych tylko na zaraz z Poznania ?


    Mi również pomagała Ewa Masełkowska tylko nie wiem jak teraz funkcjonuje ale bardzo polecam

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 11 lipca 2023, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK a jak u Ciebie sytuacja? Jak się czujesz?

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 12 lipca 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś po porodzie miała problem z krążeniem w miednicy, żylaki? Chirurg naczyniowy mówi, że w Warszawie dr Cezary Szary jest najlepszy w Poznaniu niestety nie ma w tym temacie dobrych lekarzy i tam się udać

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 12 lipca 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Dziewczyny a czy któraś po porodzie miała problem z krążeniem w miednicy, żylaki? Chirurg naczyniowy mówi, że w Warszawie dr Cezary Szary jest najlepszy w Poznaniu niestety nie ma w tym temacie dobrych lekarzy i tam się udać

    Część 🙂 osobiście nie kuzynka męża również po masywnej zakrzepicy żyły biodrowej jeździła do Warszawy po tym jak jej w szpitalu na Długiej w Poznaniu trochę spitolili sprawę, nie wiem dokładnie do kogo ale jak coś mogę podpytać, postawili ją na nogi bo miała problemy już z poruszaniem a następnym krokiem miało być leczenie za granicą

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 12 lipca 2023, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Część 🙂 osobiście nie kuzynka męża również po masywnej zakrzepicy żyły biodrowej jeździła do Warszawy po tym jak jej w szpitalu na Długiej w Poznaniu trochę spitolili sprawę, nie wiem dokładnie do kogo ale jak coś mogę podpytać, postawili ją na nogi bo miała problemy już z poruszaniem a następnym krokiem miało być leczenie za granicą

    Wysłałam Ci zaproszenie aby tutaj nie zaśmiecać. Z doktorem raz się śmiałam, że ja taki wędrowiec bo ginekologa /położnika miałam z Poznania a tak to też raczej z innych miast no ale tak bym dwójki dzieci nie miała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2023, 10:46

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 lipca 2023, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    GosiaK a jak u Ciebie sytuacja? Jak się czujesz?
    A bardzo dobrze ;) brzuszek trochę się pojawił. Dzisiaj aktualnie 19+2 🩵 W przyszłą środę mamy wizytę. Od 1 sierpnia chyba pójdę na l4 bo już lędźwie trochę bolą, kość ogonowa..

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 lipca 2023, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A bardzo dobrze ;) brzuszek trochę się pojawił. Dzisiaj aktualnie 19+2 🩵 W przyszłą środę mamy wizytę. Od 1 sierpnia chyba pójdę na l4 bo już lędźwie trochę bolą, kość ogonowa..


    To super 🙂 my wróciliśmy z wakacji ja już czasem zasapana po spacerach z synem a mam 20 tydzień i tak podziwiałam mamę co już dość mocno zaawansowanej ciąży biegła za swoim synkiem co jechał na rowerku 🙂 ja bym chyba padła 🙈😂 muszę trochę w granicach rozsądku popracować nad kondycją.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 12 lipca 2023, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    To super 🙂 my wróciliśmy z wakacji ja już czasem zasapana po spacerach z synem a mam 20 tydzień i tak podziwiałam mamę co już dość mocno zaawansowanej ciąży biegła za swoim synkiem co jechał na rowerku 🙂 ja bym chyba padła 🙈😂 muszę trochę w granicach rozsądku popracować nad kondycją.

    Polecam jogę dla ciężarnych, świetna sprawa 👌 jak nie ma przeciwskazań

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 lipca 2023, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Polecam jogę dla ciężarnych, świetna sprawa 👌 jak nie ma przeciwskazań

    Jeszcze myślałam o basenie, synek uwielbia wodę ale nigdy nie wiadomo czy czegoś się nie złapie więc wole nie ryzykować, joge muszę obczaić

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 lipca 2023, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Jeszcze myślałam o basenie, synek uwielbia wodę ale nigdy nie wiadomo czy czegoś się nie złapie więc wole nie ryzykować, joge muszę obczaić
    No ja w końcu wyleczyłam się z infekcji i tylnej która ciągnęła się od początku ciąży.. 😵‍💫 jeszcze jakieś bakterie wyszły w moczu ale już mogę powiedzieć, ze jest OK. A na basen mam strach iść.. żeby nie złapać czegoś ☹️
    My mamy możliwość jechać nad morze właściwie za pół darmo na tydzień i tak zastanawiamy się, zobaczymy jaka pogoda będzie. Bo odpoczynek w sumie przydał by się ;)

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 lipca 2023, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No ja w końcu wyleczyłam się z infekcji i tylnej która ciągnęła się od początku ciąży.. 😵‍💫 jeszcze jakieś bakterie wyszły w moczu ale już mogę powiedzieć, ze jest OK. A na basen mam strach iść.. żeby nie złapać czegoś ☹️
    My mamy możliwość jechać nad morze właściwie za pół darmo na tydzień i tak zastanawiamy się, zobaczymy jaka pogoda będzie. Bo odpoczynek w sumie przydał by się ;)


    Pewnie warto korzystać🙂 tym bardziej, że po porodzie przez pewien czas nie jest tak łatwo z wakacjami, my jeszcze chcemy w góry jechać jak doktor zezwoli to będzie przełom sierpnia /września.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 lipca 2023, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    To super 🙂 my wróciliśmy z wakacji ja już czasem zasapana po spacerach z synem a mam 20 tydzień i tak podziwiałam mamę co już dość mocno zaawansowanej ciąży biegła za swoim synkiem co jechał na rowerku 🙂 ja bym chyba padła 🙈😂 muszę trochę w granicach rozsądku popracować nad kondycją.


    Zaba90 pamiętam z "moich" czasów bycia na forum, właśnie się zastanawiam jak to będzie pomału myślimy o rodzeństwie a moja córka może być non stop w ruchu, nie usiedzi za długo w jednym miejscu 🤪

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 lipca 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoni jak kiedyś podczytujesz to pozdrawia Was serdecznie Ciebie i Jagodę, buziaki 😘

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 lipca 2023, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Pewnie warto korzystać🙂 tym bardziej, że po porodzie przez pewien czas nie jest tak łatwo z wakacjami, my jeszcze chcemy w góry jechać jak doktor zezwoli to będzie przełom sierpnia /września.
    Ja we wrześniu przyszłego roku kończę 30 lat i zamiast jakiejś imprezy wolała bym właśnie z mężem i Aleksem na wakacje wyjechać 🩵🥹 ale to jeszcze dużo czasu..
    Na razie jesteśmy na etapie kompletowania wyprawki.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 13 lipca 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ja we wrześniu przyszłego roku kończę 30 lat i zamiast jakiejś imprezy wolała bym właśnie z mężem i Aleksem na wakacje wyjechać 🩵🥹 ale to jeszcze dużo czasu..
    Na razie jesteśmy na etapie kompletowania wyprawki.


    Super pomysł z tym wyjazdem na urodziny 👌

    Też muszę pomału coś ogarniać dla Michaliny, po synku za dużo się nie przyda tym bardziej, że nie kupowałam ubrań aby pasowało dla chłopca i dziewczynki 😂 teraz jakoś uważam, że mam jeszcze tyleeeeeee czasu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2023, 08:05

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 13 lipca 2023, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Zaba90 pamiętam z "moich" czasów bycia na forum, właśnie się zastanawiam jak to będzie pomału myślimy o rodzeństwie a moja córka może być non stop w ruchu, nie usiedzi za długo w jednym miejscu 🤪

    Część 🙂
    Jak Marcelina?

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
‹‹ 484 485 486 487 488 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ