Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
A czas tak leci… my już mamy chyba największy zakup za sobą. Wózek.. ale i tak tych rzeczy do kupienia jest mnóstwo. 🫣Zaba90 wrote:Super pomysł z tym wyjazdem na urodziny 👌
Też muszę pomału coś ogarniać dla Michaliny, po synku za dużo się nie przyda tym bardziej, że nie kupowałam ubrań aby pasowało dla chłopca i dziewczynki 😂 teraz jakoś uważam, że mam jeszcze tyleeeeeee czasu
Zaba90 lubi tę wiadomość
Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
AgnieszkaB i jak będziesz po porodzie to jak możesz daj znać, tutaj czy priv, też rozważam mocno Lutycką tym bardziej, że również można z prywatną położną, ale poczekam na koniec czy nie będzie jakiś wskazań na 3 stopień.1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Hej ja w dwoch ciążach mialam zylaki w macicy, teraz się diagnozowalam w kierunku pcs czyli zespolu przekrwiennego macicy u Dr Artura Mieczkowskiego z Bydgoszczy. On robi doppler rowniez brzucha.Moli27 wrote:Dziewczyny a czy któraś po porodzie miała problem z krążeniem w miednicy, żylaki? Chirurg naczyniowy mówi, że w Warszawie dr Cezary Szary jest najlepszy w Poznaniu niestety nie ma w tym temacie dobrych lekarzy i tam się udaćZabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
ZuzaMaruda wrote:Dziewczyny dziekuje za polecanie😉. Panie Ewa złota kobieta.
To bardzo się cieszę, tak super, mi uratowała laktacje przy HelenceStarania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Ewela25 wrote:Hej ja w dwoch ciążach mialam zylaki w macicy, teraz się diagnozowalam w kierunku pcs czyli zespolu przekrwiennego macicy u Dr Artura Mieczkowskiego z Bydgoszczy. On robi doppler rowniez brzucha.
Dziękuję 🙂polecasz? Bo szczerze już mam dosyć zawodów i niekompetentnych lekarzy oczywiście nikogo nie obrażając bo każdy leczy jak potrafi no ale.. ...Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Alicjaaa wrote:Dobrze, mała lubuziara, potrafi już zdecydowanie akcentować swoje NIE 😂, zdrowo rośnie a jak u Was?
U nas też wszystko dobrze, chodź na kilka zdań na priv 🙂1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Tak bardzo. Bo niestety tez mało znany temat żylaków w brzuchu a z nim sie wiarze konkret dolegliwości,bardzo podobnych np do endometriozy.( Ja mam oba)Moli27 wrote:Dziękuję 🙂polecasz? Bo szczerze już mam dosyć zawodów i niekompetentnych lekarzy oczywiście nikogo nie obrażając bo każdy leczy jak potrafi no ale.. ...
U mnie na szczęście ciąża dociskala na większość żył i temu ogromne zylaki w ciąży a ja żyjąca w bólu. Teraz okazalo sie ze cos się dzieje faktycznie ale duzo mniej. Trzymam kciuki za diagnozowanie
Moli27 lubi tę wiadomość
Zabcia
Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero -
Ewela25 wrote:Tak bardzo. Bo niestety tez mało znany temat żylaków w brzuchu a z nim sie wiarze konkret dolegliwości,bardzo podobnych np do endometriozy.( Ja mam oba)
U mnie na szczęście ciąża dociskala na większość żył i temu ogromne zylaki w ciąży a ja żyjąca w bólu. Teraz okazalo sie ze cos się dzieje faktycznie ale duzo mniej. Trzymam kciuki za diagnozowanie
Ok, dzięki 🙂Starania od 2017
02.2017-19tc💔
03.2019-9t c💔
Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
AMH 8,24
Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
10. 04.2021 Helenka 🧡
24.02.2023 Aniela💛 -
Zaba90 wrote:MM jeszcze ostatnie pytanie czy któraś z Was była ostatnio przed porodem u FizjoTrzyMamy i nadal trzeba się wcześniej umawiać?
W przeciągu 2 /3 tygodni są pojedyncze miejsce ale teraz widzę jest kilka co przygotowuje do porodu.
Twoje pytanie wyżej dam znać, niestety na Polnej każdy oddział rządzi się swoimi prawami i albo trzeba mieć lekarza / znajomości koleżanke z infekcja i odchodzącymi wodami na IP przetrzymali prawie tydzień, skończyło się cc ratunkowym bo już była infekcja wewnątrzmaciczna, wyszli z tego cało ale ta cała sytuacja powinna skończyć się sprawą w sądzie tylko nie ma siły z nimi walczyć.2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
AgnieszkaB wrote:W przeciągu 2 /3 tygodni są pojedyncze miejsce ale teraz widzę jest kilka co przygotowuje do porodu.
Twoje pytanie wyżej dam znać, niestety na Polnej każdy oddział rządzi się swoimi prawami i albo trzeba mieć lekarza / znajomości koleżanke z infekcja i odchodzącymi wodami na IP przetrzymali prawie tydzień, skończyło się cc ratunkowym bo już była infekcja wewnątrzmaciczna, wyszli z tego cało ale ta cała sytuacja powinna skończyć się sprawą w sądzie tylko nie ma siły z nimi walczyć.
Dzięki, to jak będziesz chciała daj znać na priv 🙂moja znajoma rodziła 3 tygodnie temu i była w szoku jak szybko zareagowali i w przeciągu 3 minut była na sali cięć jak wyszły komplikacje podczas porodu sn ( chodzi o Lutycką)Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2023, 11:26
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
AgnieszkaB powodzenia ☘️ jak dobrze pamiętam niedługo rozwiązanie🙂,ostatnio się dowiedziałam, że u nas w Gnieźnie jest teraz dr Goździewicz, nawet widziałam, że dr Rajewski więc nie zostaje mi nic innego jak rodzić u siebie tylko jeszcze się zastanawiam czy nie prowadzić tutaj dalej ciąży aby tak nie jeździćStarania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Starajaca28 wrote:AgnieszkaB powodzenia ☘️ jak dobrze pamiętam niedługo rozwiązanie🙂,ostatnio się dowiedziałam, że u nas w Gnieźnie jest teraz dr Goździewicz, nawet widziałam, że dr Rajewski więc nie zostaje mi nic innego jak rodzić u siebie tylko jeszcze się zastanawiam czy nie prowadzić tutaj dalej ciąży aby tak nie jeździć
Oooo Gniezno 🙈 no proszę 😉 oby po tylu latach poprzedników szybko przyszły zmiany.... I z tymi dojazdami to się wcale nie dziwię 🙈 -
Ja123 wrote:Oooo Gniezno 🙈 no proszę 😉 oby po tylu latach poprzedników szybko przyszły zmiany.... I z tymi dojazdami to się wcale nie dziwię 🙈
Jak zobaczyłam kto pracuje to lekki szok większość lekarzy z Polnej 🙈Starania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Starajaca28 wrote:Jak zobaczyłam kto pracuje to lekki szok większość lekarzy z Polnej 🙈
Mówmy wprost.... Sprząta 🙈 kiedyś byłam u jednego tutejszego "młodego" lekarza na ktg i on sam powiedział, że wcale się nie dziwi że kiedyś pacjentki stąd uciekały ale teraz jest wszystko nowe, coraz więcej porodów i serdecznie zaprasza na poród do siebie na dyżur 🤣 noo...tylko wtedy jeszcze stara ekipa była -
Hej dziewczyny, przepraszam że wbijam Wam w wątek ale podczytuję Was jakiś czas a widzę że piszecie o Gnieźnie i lekarzach 😊 orientujecie się czy któryś lekarz od leczenia niepłodności który,,urzęduje w szpitalu 3Maja" przyjmuje gdzieś w Gnieźnie i jest godny polecenia? Czy raczej tylko Poznań? Gdzie też mam dotychczas lekarza prowadzącego.Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Patisonek 25 wrote:Hej dziewczyny, przepraszam że wbijam Wam w wątek ale podczytuję Was jakiś czas a widzę że piszecie o Gnieźnie i lekarzach 😊 orientujecie się czy któryś lekarz od leczenia niepłodności który,,urzęduje w szpitalu 3Maja" przyjmuje gdzieś w Gnieźnie i jest godny polecenia? Czy raczej tylko Poznań? Gdzie też mam dotychczas lekarza prowadzącego.
Część 🙂 wiesz co w Gnieźnie dr Gozdziewicz ale od endometriozy, w Poznaniu ogólnie nie ma specjalistów od tej choroby w sensie dobrych, tak dr Rajewski, Walkowiak czy jakoś tak, Ignaczak Kaus ( kiedyś pracowała na niepłodności) aczkolwiek zależy czego oczekujesz jak stymulacje, inseminacji, ivf to raczej jeszcze Poznań ale ciąża to spokojnie juz6w GnieźnieStarania od 2016
AMH - 1,92
01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza) -
Starajaca28 wrote:Część 🙂 wiesz co w Gnieźnie dr Gozdziewicz ale od endometriozy, w Poznaniu ogólnie nie ma specjalistów od tej choroby w sensie dobrych, tak dr Rajewski, Walkowiak czy jakoś tak, Ignaczak Kaus ( kiedyś pracowała na niepłodności) aczkolwiek zależy czego oczekujesz jak stymulacje, inseminacji, ivf to raczej jeszcze Poznań ale ciąża to spokojnie juz6w Gnieźnie
Ogólnie myślę o jakiejś konsultacji, dotychczas dojeżdżam do Poznania ale wiesz jak to z tymi dojazdamui jest 🫣 na tą chwilę mamy przerwę z mężem w inseminacji. Ogolnie to była 4 proba w czerwcu która była stymulowana na gonalu+ovitrelle , miałam też przed inseminacją biopsję rysową endometrium która niby pomaga w zagnieżdżeniu okazali się że nie pękł pęcherzyk miałam torbiel, dostałam leki na wchłonięcie, torbiel leczona 2 cykle bo nie chciała się wchłonąć. Pierwsza iui zakończona CB( łącznie to moja 3 CB z czego 2 z ciąż naturalnych) trochę czuję że stoję w miejscu bo teraz znów nie mogę zajść. Słyszałam że Gniezno dofinansowuje ivf i zaczęłam też to rozważać ale wiem że transfer wtedy tylko na Polnej a tam to zależy na kogo się trafi, raczej nie sądzę że będzie to jeden lekarzStarania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷


