Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 9 listopada 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Teraz GosiaK do boju 💪💪


    Tak z sentymentem troszke Wam zazdroszczę tego oczekiwania, rozwiązań, ale my już więcej ciąży nie planujemy.
    A ja stresuje się porodem bo to pierwszy. 🫣

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 9 listopada 2023, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A ja jakieś przeczucie mam, że będzie jeszcze listopadowy.
    Trzymam kciuki za wyjście do domku 🤍


    Wychodzimy do domu ❤️❤️ ale już wyznaczyli mi termin przyjęcia na ortopedie więc w późniejszym czasie wracam 🙈

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 9 listopada 2023, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Wychodzimy do domu ❤️❤️ ale już wyznaczyli mi termin przyjęcia na ortopedie więc w późniejszym czasie wracam 🙈
    Ekstra!!! 🤍 super czas przed Wami, zazdroszczę, że już jesteście razem. Też na to czekam. Jeszcze trochę 🥹

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 10 listopada 2023, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ekstra!!! 🤍 super czas przed Wami, zazdroszczę, że już jesteście razem. Też na to czekam. Jeszcze trochę 🥹


    Dokładnie jeszcze troche 😘 ja z kolei miałam lekkiego stracha jak to będzie po powrocie do domu bo wiedziałam co mnie czeka w pierwszych tygodniach 🙈

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 10 listopada 2023, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarysa-1 wysłałam zaproszenie do przyjaciółek.

    Zaba90 super, że wyszliście do domu 💞

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 10 listopada 2023, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 gratulacje dla Ciebie i Blanki ❤️

    Odnoście Lutyckiej znajoma też bardzo chwaliła ogólnie cc miała robione na cito temperatura 40 stopni, rosnące crp po porodzie weszła w sepse crp ponad 500 ale ją wyprowadzili, synek też zdrowy.

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 11 listopada 2023, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam pytanie definitywnie zakończyliśmy starania na jednym cudzie, mamy jeszcze zarodki na Polnej i tak się zastanawiamy co z nimi czy wiecie może po jakim okresie idą do adopcji?

    Paula pozdrowienia dla Ciebie i Basi 😘😘😘

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 11 listopada 2023, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Klarysa-1 wysłałam zaproszenie do przyjaciółek.

    Zaba90 super, że wyszliście do domu 💞


    Przyjęłam 🙂

  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 11 listopada 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Jeszcze mam pytanie definitywnie zakończyliśmy starania na jednym cudzie, mamy jeszcze zarodki na Polnej i tak się zastanawiamy co z nimi czy wiecie może po jakim okresie idą do adopcji?

    Paula pozdrowienia dla Ciebie i Basi 😘😘😘


    Chyba po 20 latach idą do adopcji ale prawo może się do tego czasu jeszcze zmienić.

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 11 listopada 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dokładnie jeszcze troche 😘 ja z kolei miałam lekkiego stracha jak to będzie po powrocie do domu bo wiedziałam co mnie czeka w pierwszych tygodniach 🙈
    No wiadomo jak to przy dwójce, oby nie dali Wam popalić 👼🏻

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 12 listopada 2023, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No wiadomo jak to przy dwójce, oby nie dali Wam popalić 👼🏻


    A jak Twoje ciśnienie?

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny akurat nie obserwuje mamyginekolog ale produkty dość często kupuje i jak coś to w poniedziałek jest propomocja ja cały asortyment w sklepie jak któraś jeszcze robi wyprawkę czy coś.

    Miłej niedzieli 🙂

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 faktycznie w tej zielarni na Kraszewskiego można praktycznie wszystko kupić w jednym miejscu aż zakupy stały się przyjemne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2023, 07:39

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 12 listopada 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Dziękujemy za gratulacje 😘😘

    Aśka teraz mogę się wypowiedzieć na temat Lutyckiej, oczywiście tak jak wszędzie każda z osób jest tylko człowiekiem i ma gorsze dni ale po tym czasie tutaj spędzonym z czystym sumieniem polecam Lutycką, dużym plusem tutaj jest dostępność do każdego specjalisty w szybkim tempie nie tak jak na Polnej rozciąga to się w czasie bo ściągają z zewnątrz a ten czas czasem jest na wagę złota, jak jest potrzeba do dermatolodzy, kardiolodzy przychodzą na oddział i kontrolują sytuację od swojej strony, personel w większości na plus, lekarze na wysokim poziomie, co do ordynatora dla mnie trochę specyficzny ale bardzo decyzyjny( tutaj już każda indywidualnie czego oczekuje od lekarza) to ja kolejną ciąże bym jednak ponownie prowadziła u docenta Brązerta i na poród bym wróciła na Lutycką


    Szczerze coraz więcej ginekologów przy problemach zdrowotnych i z dzieckiem wszystko dobrze zaczyna kierować pacjentki na Lutycką jak oddział położniczy i neonatologia stoją na dobrym poziomie zmieniła się kadra, sama jak leżałam w pierwszej ciąży na Polnej i była potrzebna konsultacja kardiologiczna to najpierw nic nie można było zrobić bo weekend i ciężko ściągnąć konsultacje z zewnątrz, potem trzeba było czekać i to wszystko trwa,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2023, 07:57

    Zaba90 lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 12 listopada 2023, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    A jak Twoje ciśnienie?
    Biorę dopegyt jedną rano i jedną wieczorem i czasami o jeden czy dwa przekroczy ale jest lepiej niż było. ;)
    A wy jak odnajdujecie się w nowej rzeczywistości?

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 13 listopada 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Biorę dopegyt jedną rano i jedną wieczorem i czasami o jeden czy dwa przekroczy ale jest lepiej niż było. ;)
    A wy jak odnajdujecie się w nowej rzeczywistości?


    Nie ukrywam ciężko i u nas się nie sprawdza, że dziewczynki są mniej wymagające, Blanka już widać, że będzie 😈

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 13 listopada 2023, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Nie ukrywam ciężko i u nas się nie sprawdza, że dziewczynki są mniej wymagające, Blanka już widać, że będzie 😈
    Ooo, nie słyszałam o tym, że są mniej wymagające dziewczynki 🫣
    Ale oby u nas się nie sprawdziło 😂

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 15 listopada 2023, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Nie ukrywam ciężko i u nas się nie sprawdza, że dziewczynki są mniej wymagające, Blanka już widać, że będzie 😈


    Moja córeczka to też diabełek jakich mało,właśnie najczęściej krążą opinie, że chłopcy są bardziej wymagający, wszystko zależy od danego dziecka, czasem z bliźniakami można mieć luz a z jednym maluchem "piekiełko" 😜

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 15 listopada 2023, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK jak się czujesz na ostatnich nogach?

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 15 listopada 2023, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    GosiaK jak się czujesz na ostatnich nogach?
    No właśnie całkiem dobrze 🤣 mały rozpycha się w brzuchu.. w poniedziałek wizyta, chciała bym się dowiedzieć, że szyjka się skróciła i niedługo będę rodzić. Dzisiaj aktualnie 37+2.
    Trochę się męczę jak coś porobię.. ale ogólnie nie mogę narzekać.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
‹‹ 505 506 507 508 509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ