Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 15 listopada 2023, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    No właśnie całkiem dobrze 🤣 mały rozpycha się w brzuchu.. w poniedziałek wizyta, chciała bym się dowiedzieć, że szyjka się skróciła i niedługo będę rodzić. Dzisiaj aktualnie 37+2.
    Trochę się męczę jak coś porobię.. ale ogólnie nie mogę narzekać.


    To tylko się cieszyć 🙂 ja dzisiaj robię generalne porządki w córki rzeczach bo ostatnio mąż to ogarniał i już nie mogę na to patrzeć i dobranie skarpetki do pary trochę mi czasu zajmuje, jakoś ciezko mi się skupić w tej ciąży 🤣🤣 tak generalnie też ok i oby jak najdłużej.

    U mnie długo nic się nie chciało rozkręcić na mnie akurat te wspomagacze maliny, daktyle wiesiołki nic nie działały aż nagle poszło i chyba mnie pół ulicy słyszało jak wołam do męża, że rodzę🤣
    akurat byłam na ogrodzie

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 15 listopada 2023, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    To tylko się cieszyć 🙂 ja dzisiaj robię generalne porządki w córki rzeczach bo ostatnio mąż to ogarniał i już nie mogę na to patrzeć i dobranie skarpetki do pary trochę mi czasu zajmuje, jakoś ciezko mi się skupić w tej ciąży 🤣🤣 tak generalnie też ok i oby jak najdłużej.

    U mnie długo nic się nie chciało rozkręcić na mnie akurat te wspomagacze maliny, daktyle wiesiołki nic nie działały aż nagle poszło i chyba mnie pół ulicy słyszało jak wołam do męża, że rodzę🤣
    akurat byłam na ogrodzie
    Ja właśnie nie piję żadnej herbaty z malin, nie jem ananasa (podobno też pomaga) ile w tym prawdy pewnie tyle ile tego, że się „brzydnie” na dziewczynkę 🤣

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 16 listopada 2023, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Wam powiem leżąc dłużej w szpitalu i obserwacji nawet poród u wielorodek jest nieprzewidywalny 🤷‍♀️ chodzi o sn, cc pod tym względem jest bardziej przewidywalne.

    Zoska-mt lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Klarysa-1 Przyjaciółka
    Postów: 93 51

    Wysłany: 17 listopada 2023, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 🙂tylko lekko się pochwalę bo nam też dr rekomendował badania wolnego DNA płodu i będzie chłopak 💙 z badań wyszło wszystko dobrze

    Miłego weekendu Wam życzę 🙂

    GosiaK, Zaba90, Starajaca28 lubią tę wiadomość

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 17 listopada 2023, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj po szybkiej awaryjnej wizycie na Ułańskiej.

    Wiec tak. Od początku…

    Byłam u położnej w ośrodku i mały bardzo kiepsko się ruszał, tętno było bardzo jednostajne i w pewnym momencie było urwanie i tętno 90-100 (najprawdopodobniej moje tętno) i położna prosiła o przesłanie wyników do lekarza. Dr Brązert stwierdził, że mały bardzo mało reaktywny i żeby powtórzyć. Więc poszłam po 30 minutach znów bo później nie było jej już.. i znów to samo. Lekarz kazał zgłosić się do Centrum lub do szpitala na Polną na KTG. Więc nie myśląc długo mówię jadę do Poznania bo mam tam zaufanie do lekarzy i położnych. 130 km przyjechałam…
    Robią KTG ruszał się, za chwilę znów 20 minut spokoju… pokazałam położnej zapisy wcześniejsze mówi, że jak tak się utrzyma to niestety skierują mnie do szpitala pod stałą kontrolę bo jest śpiący bardzo ale z boku na plecy, później znów na bok. Zaczął troszkę się ruszać… dr Trzciński zobaczył zapisy i mówi, że jeszcze 15/20 minut i zobaczymy, jak się nie ruszy to niestety szpital.. ale mały zaczął trochę się ruszać.
    Zwolniła się akurat wizyta u niego i poszłam od razu.
    No i sprawdził przepływy, WSZYSTKO było ok. Sprawdził KTG od nich mówi, że jest OK, że to ich jest prawidłowe i, że mogę wrócić do domu. Rozwarcie aż na 0,5 cm Ale w poniedzialek mam wizytę akurat u docenta i zobaczymy co powie.

    Mały stracha mi napędza od samego początku.. ale w razie czego torbę miałam ze sobą.. na szczęście wracam do domu bo jeszcze jutro mam pogrzeb męża babci 😞

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 18 listopada 2023, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarysa-1 gratulacje!

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 18 listopada 2023, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A ja dzisiaj po szybkiej awaryjnej wizycie na Ułańskiej.

    Wiec tak. Od początku…

    Byłam u położnej w ośrodku i mały bardzo kiepsko się ruszał, tętno było bardzo jednostajne i w pewnym momencie było urwanie i tętno 90-100 (najprawdopodobniej moje tętno) i położna prosiła o przesłanie wyników do lekarza. Dr Brązert stwierdził, że mały bardzo mało reaktywny i żeby powtórzyć. Więc poszłam po 30 minutach znów bo później nie było jej już.. i znów to samo. Lekarz kazał zgłosić się do Centrum lub do szpitala na Polną na KTG. Więc nie myśląc długo mówię jadę do Poznania bo mam tam zaufanie do lekarzy i położnych. 130 km przyjechałam…
    Robią KTG ruszał się, za chwilę znów 20 minut spokoju… pokazałam położnej zapisy wcześniejsze mówi, że jak tak się utrzyma to niestety skierują mnie do szpitala pod stałą kontrolę bo jest śpiący bardzo ale z boku na plecy, później znów na bok. Zaczął troszkę się ruszać… dr Trzciński zobaczył zapisy i mówi, że jeszcze 15/20 minut i zobaczymy, jak się nie ruszy to niestety szpital.. ale mały zaczął trochę się ruszać.
    Zwolniła się akurat wizyta u niego i poszłam od razu.
    No i sprawdził przepływy, WSZYSTKO było ok. Sprawdził KTG od nich mówi, że jest OK, że to ich jest prawidłowe i, że mogę wrócić do domu. Rozwarcie aż na 0,5 cm Ale w poniedzialek mam wizytę akurat u docenta i zobaczymy co powie.

    Mały stracha mi napędza od samego początku.. ale w razie czego torbę miałam ze sobą.. na szczęście wracam do domu bo jeszcze jutro mam pogrzeb męża babci 😞

    Bardzo mi przykro z powodu pogrzebu babci trzymaj się.
    Najważniejsze, że wszystko dobrze 🙂 ta maszyna ktg to taka w 100%pewna nie jest sama miałam sytuacje jak doktor Brazert kazał podpiąć pod ktg jak skurcze położne podpięte nic nie nie pisało potem na chwilę przyszedł sprawdzić był dziwiony, że nic mie ma podpiął inaczej ktg i jak skurcze ruszyły to ho.

    GosiaK lubi tę wiadomość

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 18 listopada 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A ja dzisiaj po szybkiej awaryjnej wizycie na Ułańskiej.

    Wiec tak. Od początku…

    Byłam u położnej w ośrodku i mały bardzo kiepsko się ruszał, tętno było bardzo jednostajne i w pewnym momencie było urwanie i tętno 90-100 (najprawdopodobniej moje tętno) i położna prosiła o przesłanie wyników do lekarza. Dr Brązert stwierdził, że mały bardzo mało reaktywny i żeby powtórzyć. Więc poszłam po 30 minutach znów bo później nie było jej już.. i znów to samo. Lekarz kazał zgłosić się do Centrum lub do szpitala na Polną na KTG. Więc nie myśląc długo mówię jadę do Poznania bo mam tam zaufanie do lekarzy i położnych. 130 km przyjechałam…
    Robią KTG ruszał się, za chwilę znów 20 minut spokoju… pokazałam położnej zapisy wcześniejsze mówi, że jak tak się utrzyma to niestety skierują mnie do szpitala pod stałą kontrolę bo jest śpiący bardzo ale z boku na plecy, później znów na bok. Zaczął troszkę się ruszać… dr Trzciński zobaczył zapisy i mówi, że jeszcze 15/20 minut i zobaczymy, jak się nie ruszy to niestety szpital.. ale mały zaczął trochę się ruszać.
    Zwolniła się akurat wizyta u niego i poszłam od razu.
    No i sprawdził przepływy, WSZYSTKO było ok. Sprawdził KTG od nich mówi, że jest OK, że to ich jest prawidłowe i, że mogę wrócić do domu. Rozwarcie aż na 0,5 cm Ale w poniedzialek mam wizytę akurat u docenta i zobaczymy co powie.

    Mały stracha mi napędza od samego początku.. ale w razie czego torbę miałam ze sobą.. na szczęście wracam do domu bo jeszcze jutro mam pogrzeb męża babci 😞

    GosiaK dla babci 🕯️

    Weszłam na chwilę zobaczyć czy jakieś informacje od Ciebie ale już coraz bliżej rozwiązania 💪

    GosiaK lubi tę wiadomość

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 18 listopada 2023, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak. Aktualnie 37+5. Mały daje o sobie znać a jak tylko podpięty pod KTG to jakby zamroziło go 🤣
    Jeszcze jesteśmy połączeni 🩵

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 19 listopada 2023, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ostatnio nie jestem na bieżąco, Zaba90 gratulacje dla Ciebie i Blanki ❤️GosiaK szczęśliwego rozwiązania 🐻💪

    U mnie 34 tydzień, ciąża bez powikłań jak na tą chwile i mogę rodzić u siebie w Gnieźnie.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 19 listopada 2023, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do sytuacji z ktg mi się przypomniała z Polnej jak leżałam z pierwszym dzieckiem i była dziewczyna do trzeciego porodu ktg pokazało, że słabiutkie te skurcze no ale ta Ania mówiła, że ona czuje skurcze porodowe męczyła te położne w końcu przyszły jeszcze raz podpieły i faktycznie jechała zaraz na porodówke.

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 19 listopada 2023, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarysa-1 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 🙂tylko lekko się pochwalę bo nam też dr rekomendował badania wolnego DNA płodu i będzie chłopak 💙 z badań wyszło wszystko dobrze

    Miłego weekendu Wam życzę 🙂

    🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Tak tak. Aktualnie 37+5. Mały daje o sobie znać a jak tylko podpięty pod KTG to jakby zamroziło go 🤣
    Jeszcze jesteśmy połączeni 🩵

    Gosia i jak tam??? A co do ktg to kiedyś ktoś mi mówił, żeby przed badaniem zjeść coś słodkiego albo wypić i tak jak u Róży to skutkowało tak z Adasia był małym niedźwiadkiem i zapadał dosłownie w sen zimowy 🙈 a z tym że niektóre aparaty nie wyłapują skurczy to na własnej skórze doświadczyłam

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z małym updatem.
    Dzisiaj byłam na wizycie i dostałam skierowanie do szpitala na indukcję przez nadciśnienie. Także w sobotę w 38+5 idę na Polną. ;)

    Starajaca28 lubi tę wiadomość

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    Ja z małym updatem.
    Dzisiaj byłam na wizycie i dostałam skierowanie do szpitala na indukcję przez nadciśnienie. Także w sobotę w 38+5 idę na Polną. ;)


    Super 🙂 ale sprawę ze szpitalami muszę z doktorem sobie mocno wyjaśnić bo takiego kręcenia nie lubie 🙈🙈

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Super 🙂 ale sprawę ze szpitalami muszę z doktorem sobie mocno wyjaśnić bo takiego kręcenia nie lubie 🙈🙈
    A co tam się stało?
    Mnie zapytał gdzie chce rodzić i mówię nie wiem.. a gdzie mam rodzic? No to przez nadciśnienie, insulinooporność i to, że tak długo się staraliśmy zalecił Polną i mówię ok. Zdaje się na Pana.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A co tam się stało?
    Mnie zapytał gdzie chce rodzić i mówię nie wiem.. a gdzie mam rodzic? No to przez nadciśnienie, insulinooporność i to, że tak długo się staraliśmy zalecił Polną i mówię ok. Zdaje się na Pana.


    No bo różnie mówi, ja akurat po jednym porodzie będę mocno dyskutować z doktorem jak nie będzie twardych wskazań na 3 stopień bo wiem jak to jest na Polnej, doświadczenia robią swoje.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 20 listopada 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Super 🙂 ale sprawę ze szpitalami muszę z doktorem sobie mocno wyjaśnić bo takiego kręcenia nie lubie 🙈🙈

    Z tym nie ma problemu ja powiedziałam wprost, że na Polnej nie chce rodzić, doktor nie miał z tym problemu i rodze u siebie a jak będzie potrzeba w Poznaniu to wybieram Lutycką no ewentualnie jak coś się podzieje i zostanie Polna ze względów medycznych

    Alicjaaa lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 20 listopada 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    No bo różnie mówi, ja akurat po jednym porodzie będę mocno dyskutować z doktorem jak nie będzie twardych wskazań na 3 stopień bo wiem jak to jest na Polnej, doświadczenia robią swoje.

    No właśnie.... Doświadczenia robią swoje i z jednej strony wiem jak było w tym 2019 i teraz gdzie nie mogę narzekać, że tak siak czy owak bo ona prody wspominam bardzo dobrze. A nawet poród Adasia lepiej bo śmieszniej było 🙈pobyty na oddziale też spoko i czasami jak czytam co piszecie czy z kimś rozmawiam co tam się wyprawia to mam takie zderzenie ze ścianą czy to ten sam szpital w którym ja byłam czy jakiś inny 🤔

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 20 listopada 2023, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    No właśnie.... Doświadczenia robią swoje i z jednej strony wiem jak było w tym 2019 i teraz gdzie nie mogę narzekać, że tak siak czy owak bo ona prody wspominam bardzo dobrze. A nawet poród Adasia lepiej bo śmieszniej było 🙈pobyty na oddziale też spoko i czasami jak czytam co piszecie czy z kimś rozmawiam co tam się wyprawia to mam takie zderzenie ze ścianą czy to ten sam szpital w którym ja byłam czy jakiś inny 🤔


    Też nie chce za dużo tetaz Gosi pisać ale ostatnio dosłownie czułam się jak debil koleżanka rodziła vbac po cc to tylko dzięki temu, że rodziła z prywatną położną dostała oxytocyne do indukcji, lekarz nie chcieli się zgodzić po cc natomiast siostra prowadzi ciąże u lekarza z Polnej i jak się pytała doktora to mówi, że pierwsze słyszy aby tak było na porodówce i w zespole w którym on pracuje nie boją się podawać oxy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ kilka światów tam na Polnej jest.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ