Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 20 listopada 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK powodzenia 💪💪

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 20 listopada 2023, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa z tym nie ma problemu ja miałam dobre i złe wspomnienia z Polną, zle wzięły szale na plus i na Polną przed 32 tygodniem bym jechała, tak nawet byłam gotowa do Ostrowa jechać na 3 stopień, tylko ja też jestem taka, że na mnie nie działają takie gadania jesteś skazana na Polną itd itt Polna nie jest jedyny szpitalem, który sobie radzi z powikłaniami mamy możliwość wyboru.

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 20 listopada 2023, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Też nie chce za dużo tetaz Gosi pisać ale ostatnio dosłownie czułam się jak debil koleżanka rodziła vbac po cc to tylko dzięki temu, że rodziła z prywatną położną dostała oxytocyne do indukcji, lekarz nie chcieli się zgodzić po cc natomiast siostra prowadzi ciąże u lekarza z Polnej i jak się pytała doktora to mówi, że pierwsze słyszy aby tak było na porodówce i w zespole w którym on pracuje nie boją się podawać oxy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ kilka światów tam na Polnej jest.


    Mi ostatnio koleżanka opowiadała jak leżała z pacjentką co trafiła z dwoma szyjkami, jedna była niefunkcjonalna do założenia szwu no i lekarze popełnili błąd bo założyli na tą niefunkcjonalną szyjkę a nie na tą niewydolną i dopiero przy ściąganiu wyszło, że coś nie tak na szczęście dla tej pacjentki wszystko skończyło się dobrze ale nawet na Polnej popełniają takie błędy

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 20 listopada 2023, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa wrote:
    Też nie chce za dużo tetaz Gosi pisać ale ostatnio dosłownie czułam się jak debil koleżanka rodziła vbac po cc to tylko dzięki temu, że rodziła z prywatną położną dostała oxytocyne do indukcji, lekarz nie chcieli się zgodzić po cc natomiast siostra prowadzi ciąże u lekarza z Polnej i jak się pytała doktora to mówi, że pierwsze słyszy aby tak było na porodówce i w zespole w którym on pracuje nie boją się podawać oxy 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ kilka światów tam na Polnej jest.

    Za pierwszym razem trafiłam całkiem spoko tyle tylko, że już byłam wykończona samym pobytem i po prostu chciałam juz urodzić byle tylko mąż zdążył dojechac i mieć to w końcu za sobą 🙈 więc nawet już znieczulenie jakiekolwiek olalam i to dlaczego chyba nie chcieli dać. A za drugim razem to i portier na bramie życzył powodzenia jeżeli "chyba do porodu" to jeszcze położne na porodówce same zaproponowały znieczulenie w zasadzie do wyboru. Tylko pytały dlaczego za pierwszym razem nic nie dostałam. Jedynie co to na IP tak średnio chociaż jak już było badanie i sakramentalne pytanie kto prowadzi ciążę no to zmiana o 180° i nawet mąż był w szoku, że takie fajne położne do pogadania i żartowania, że z Róża takich nie było. Więc stara zasada wszystko zależy na czyja zmianę się trafi obowiązuje dosłownie wszędzie 🤦

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 21 listopada 2023, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Za pierwszym razem trafiłam całkiem spoko tyle tylko, że już byłam wykończona samym pobytem i po prostu chciałam juz urodzić byle tylko mąż zdążył dojechac i mieć to w końcu za sobą 🙈 więc nawet już znieczulenie jakiekolwiek olalam i to dlaczego chyba nie chcieli dać. A za drugim razem to i portier na bramie życzył powodzenia jeżeli "chyba do porodu" to jeszcze położne na porodówce same zaproponowały znieczulenie w zasadzie do wyboru. Tylko pytały dlaczego za pierwszym razem nic nie dostałam. Jedynie co to na IP tak średnio chociaż jak już było badanie i sakramentalne pytanie kto prowadzi ciążę no to zmiana o 180° i nawet mąż był w szoku, że takie fajne położne do pogadania i żartowania, że z Róża takich nie było. Więc stara zasada wszystko zależy na czyja zmianę się trafi obowiązuje dosłownie wszędzie 🤦


    Za tydzień mam wizytę i muszę z doktorem to omówić ja już mam szpital wybrany i jak coś nas nie zaskoczy na najwyższy stopień to podjęłam świadomą decyzje.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 21 listopada 2023, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    Za pierwszym razem trafiłam całkiem spoko tyle tylko, że już byłam wykończona samym pobytem i po prostu chciałam juz urodzić byle tylko mąż zdążył dojechac i mieć to w końcu za sobą 🙈 więc nawet już znieczulenie jakiekolwiek olalam i to dlaczego chyba nie chcieli dać. A za drugim razem to i portier na bramie życzył powodzenia jeżeli "chyba do porodu" to jeszcze położne na porodówce same zaproponowały znieczulenie w zasadzie do wyboru. Tylko pytały dlaczego za pierwszym razem nic nie dostałam. Jedynie co to na IP tak średnio chociaż jak już było badanie i sakramentalne pytanie kto prowadzi ciążę no to zmiana o 180° i nawet mąż był w szoku, że takie fajne położne do pogadania i żartowania, że z Róża takich nie było. Więc stara zasada wszystko zależy na czyja zmianę się trafi obowiązuje dosłownie wszędzie 🤦


    IP to akurat takie miejsce gdzie najbardziej "liczy" się to kto prowadzi, jak byłam od dr Brązerta to nie powiem rewelacja ale kiedyś za dawnych czasów od innego lekarza co nie był tak ustawiony na Polnej to daj spokój,niestety taka prawda w większości wiadomo są wyjątki.

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 21 listopada 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa doktor nie ma z tym problemu ja miałam bardzo dobre wspomnienia z porodu za czasów doktora i ONIER ale mimo to teraz wybiorę inny szpital, po doświadczeniach osób z rodziny, koleżanek, moja koleżanka zrobiła tak, że na cc omówiła się ze swoim byłym lekarzem w innym szpitalu, ciąże prowadziła u dr B i nie miał z tym problemu.

  • Zoska-mt Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 21 listopada 2023, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK powodzenia niech będzie Wam tam jak najlepiej, najważniejsze to bezpieczeństwo, my tak tu piszemy też ja osobiście rozmawiając z dziewczynami po porodach na Polnej i w innym szpitalu zdecydowanie są polecane inne, ale jak ktoś rodzi wczesniaka skrajnego to tylko tam.

  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 21 listopada 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas to nie będzie skrajny wcześniak bo to już będzie 38+5. Dużo słyszałam opinii o Polnej ale już zaufałam docentowi jak staraliśmy się o dziecko. Teraz też mu ufam. Będzie co ma być, wszędzie można różnie trafić. Polecał tam więc tak zostaje. Będę dawać znać 🩵
    Jestem przerażona, nie tym, że to Polna tylko ogólnie wywołaniem i porodem.. ale jakoś wyjść musi 😁

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 21 listopada 2023, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    U nas to nie będzie skrajny wcześniak bo to już będzie 38+5. Dużo słyszałam opinii o Polnej ale już zaufałam docentowi jak staraliśmy się o dziecko. Teraz też mu ufam. Będzie co ma być, wszędzie można różnie trafić. Polecał tam więc tak zostaje. Będę dawać znać 🩵
    Jestem przerażona, nie tym, że to Polna tylko ogólnie wywołaniem i porodem.. ale jakoś wyjść musi 😁

    Można różnie trafić! Święte słowa 😉 najważniejsze, że ciąża donoszona a ja Ci z całego serca życzę takiego porodu u mnie i tych samych wenialnych położnych na porodówce 😘
    Za drugim razem o wiele bardziej się bałam samego wywoływania i porodu ale dokładnie jak mówisz jakoś wyjść musi 🙈

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 21 listopada 2023, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK powodzenia 💪💪💪 dawaj znać.

    Każdej z Was życzę aby wybory były dokonane z własnymi przekonaniami aby były Wasze ja rodziłam u siebie w mieście dlatego, że miałam daleko do Poznania a o Polnej myślalam tylko i wyłącznie dlatego, że pracował tam doktor wiedząc jak tam jest, teraz jak nam się uda też planuje rodzic u siebie.

    GosiaK lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • Kolorowanki Ekspertka
    Postów: 216 179

    Wysłany: 21 listopada 2023, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak GosiaK co mogę doradzić to nie bać się pytać, drążyć tak zwane wchodzenie na głowę ale to jest minus szpitali klinicznych, lekarze w ciągłym biegu, brak informacji, jeden Ci powie tak drugi inaczej, jeden podejmie taką decyzję drugi taką, trzeba samemu dbać o bycie poinformowanym.

    GosiaK lubi tę wiadomość

    2.08. ❄️ cykl naturalny
    10dpt bhcg 189
    14dpt bhcg 956

    12.04.2022 Michalinka ❤️

    22.08.2024 10dpt bhcg 201
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 21 listopada 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za rady 🤍 Mam nadzieję, że to będzie szybkie kilka dni i wrócimy szybko do domu.

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • Pucz Autorytet
    Postów: 685 758

    Wysłany: 21 listopada 2023, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, powodzenia ☺
    Odnośnie Polnej to opinii jest wiele i nie ma co się nastawiać w żadna ze stron ☺
    Ja bardzo chciałam właśnie tam rodzić, ale będąc już po napewno jeżeli nie byłoby konieczności to następnym razem bym się nie zdecydowała 😉

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

    07.22 - stymulacja lametta
    11.22 - badanie drożności ✅
    11.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    12.22 - stymulacja do IUI - lametta + gonal ❌
    06.01.23 - ⏸ 🙏😍
    07.01.23 - ⏸ beta - 71.58 prog - 27.78 🥰 🙏
    09.01.23 beta - 333.02 prog 51.02 😍
    11.01.23 beta - 770.34
    14.01.23 beta - 2112.51
    18.01.23 - pęcherzyk ciążowy 🥰 + torbiel na jajniku - 6 cm 😱
    27.01.23 - zarodek z serduszkiem 😍
    15.02.23 - 26 mm maleńkiego człowieczka 🥰
    07.03.23 - 61 mm Maluszka ☺ Sanco - zdrowy chłopczyk 💙
    27.03.23 - 9.77 cm Bobasa 😍
    12.04.23 - 210 g Leosia 🥰
    08.05.23 - 411 g 🤩
    12.05.23 - połówkowe - 536 g zdrowego Akrobaty 😄
    29.05.23 - 731 g 😍 szyjka 2.6 cm 🥺
    14.06.23 - kilogram Bobasa 🥰 szyjka 2.1 cm 😞

    26.08.23 - Leopold 🧡🐻 3045 g 51 cm
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 21 listopada 2023, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w lipcu i muszę przyznać że miałam bardzo dobrą opiekę na polnej. Po pierwsze uratowali mi dziecko i mną po cesarskim cięciu się zajęli bo prawie padłam, wszystko zależy na kogo się trafi.
    Powodzenia dziewczyny! Szybkich porodów i zdrowych pięknych maluchów😉😉😉

    GosiaK lubi tę wiadomość

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 22 listopada 2023, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK powodzenia 🙂

    Co do Polnej miałam dwa porody i osobiście bez lekarza pracującego na Polnej bym się nie zdecydowała wracać jak bym nie musiała, tutaj już każda indywidualnie musi podjąć decyzję czego oczekuje i gdzie chce rodzić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2023, 09:24

  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 22 listopada 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowanki wrote:
    Tak GosiaK co mogę doradzić to nie bać się pytać, drążyć tak zwane wchodzenie na głowę ale to jest minus szpitali klinicznych, lekarze w ciągłym biegu, brak informacji, jeden Ci powie tak drugi inaczej, jeden podejmie taką decyzję drugi taką, trzeba samemu dbać o bycie poinformowanym.


    To jest taki główny minus Polnej sama miałam taką sytuację leżąc na obserwacji złe zapisy ktg położne wolały lekarzy z porodówki bo to była noc jeden mówił ze zapis ok, potem był kolejny lekarz ze zapis zły pytanie komu ufać czy temu co mówi, że źle czy temu co mówi, że dobrze, aż dzwoniłam do dr Brązerta bo jeszcze tam pracował, psychicznie było ciężko, dziewczynę co poznałam z innego oddziału też jeden lekarz, że dziecko ma hipotrofie inny, że on tu nie widzi żadnej hipotrofii 🙈 trzeba bardzo tego pilnować i nie dać się zbywać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2023, 09:32

  • Alicjaaa Autorytet
    Postów: 363 201

    Wysłany: 22 listopada 2023, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi, już mi lepiej 🙈 ale muszę szczerze porozmawiać z doktorem, że jak nie będzie musu to jestem na nie jeżeli chodzi o poród na Polnej

    Czerwiec 2020 ivf
    18.09.2020- transfer

    6.06.2021 Marcelinka 💕
  • GosiaK Ekspertka
    Postów: 178 52

    Wysłany: 22 listopada 2023, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miała któraś z Was wywoływanie porodu? Jak to w ogóle wygląda? Czy jak jest donoszona to od razu działają czy zwlekają? 🫣

    Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 22 listopada 2023, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GosiaK wrote:
    A miała któraś z Was wywoływanie porodu? Jak to w ogóle wygląda? Czy jak jest donoszona to od razu działają czy zwlekają? 🫣
    Ja miałam wywoływany w 41 tygodniu. Zaczęli od masażu szyjki później od balonika. To wszystko nie zadziałało na mnie i była oksytocyna.

‹‹ 507 508 509 510 511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ