Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
Alicjaaa wrote:To super 🙂 powiem Ci, że ogólnie dobrze, łapie się często na tym, że nie jest tak jak w pierwszej ciąży leżę cały dzień i oglądam filmy, ostatnio córka była w domu to od momentu wstania do pójścia wieczornego spać może z 30 minut w ciągu dnia siedziałam 🙈 tego mi najbardziej brakuje, chyba pora na l4 jeszcze chodzę do pracy i więcej odpoczynku
Oj tak 🙈 też z tych właśnie względów zamykamy temat dzieci po porodzie Blanki,fizycznie coraz ciężej 🙈 aczkolwiek moja koleżanka w pierwszej ciąży słabo fizycznie ale też bardzo dużo leżała za to w drugiej śmigała, czuła się rewelacyjnie mówiła, że druga była zdecydowanie fizycznie lżejsza1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Tak jeszcze bo wiem jak duża część ma z tym problem wypadanie włosów po ciąży, teraz po urodzeniu synka dostalam szampon z estrogenem na recepte i rewelacja, bardzo polecam po konsultacji z lekarzem, po pierwszym porodzie nic nie pomagało żadne wcierki, suplementy nic
Alicjaaa lubi tę wiadomość
2021. synek💛
2023 córeczka 💙 -
AgnieszkaB wrote:Tak jeszcze bo wiem jak duża część ma z tym problem wypadanie włosów po ciąży, teraz po urodzeniu synka dostalam szampon z estrogenem na recepte i rewelacja, bardzo polecam po konsultacji z lekarzem, po pierwszym porodzie nic nie pomagało żadne wcierki, suplementy nic
Dobrze wiedzieć 🙂kiedyś brałam Vitapil Mama potem zmieniłam na Kerabione Mama i o ile brałam regularnie było w miare ok, pamiętam, że raz miałam dłuższą przerwę to zaczęła płytka od paznokcia lecieć tak się troche zastanawiałam czy to działa czy nie1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
AgnieszkaB wrote:Tak jeszcze bo wiem jak duża część ma z tym problem wypadanie włosów po ciąży, teraz po urodzeniu synka dostalam szampon z estrogenem na recepte i rewelacja, bardzo polecam po konsultacji z lekarzem, po pierwszym porodzie nic nie pomagało żadne wcierki, suplementy nic
O tym nie wiedziałam, dzieki za info, też brałam VitapilCzerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Klarysa-1 wrote:Dziewczyny jeszcze mam pytani chce oddać termin do doc Paśnika miałam jeszcze jeden zaklepany ale teraz już e-maila dostaje odpowiedzi czy wiecie ile sie czeka na przyjęcie do grupy na fb która coś? Trochę już czekam i tak się zastanawiam
Jak jeszcze wolny termin to mogę podpytać koleżankę bo też się leczy u docenta czy by nie chciała tylko nie wiem na jakim dokładnie są etapie i bym musiała napisać.
Klarysa-1 lubi tę wiadomość
Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
GosiaK wrote:Mały ma 2500 g, lekarz mówił, że klockiem nie będzie 🫣
22 centyl i główką w dół. I widzimy się za dwa tygodnie 🤍
Waleczna Kruszynka jeszcze troszkę urośnie 😍
Dziewczyny odpoczywajcie i zbierajcie siły na tej ostatniej prostej 🙈 i do boju w odpowiednim czasie💪💪💪 każdej z was życze szybkiego i bezpiecznego rozwiązania ❤️
Alicjaaa, GosiaK lubią tę wiadomość
-
GosiaK wrote:Mały ma 2500 g, lekarz mówił, że klockiem nie będzie 🫣
22 centyl i główką w dół. I widzimy się za dwa tygodnie 🤍
Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂
Kolorowanki, ........, Alicjaaa, Dominikaaa, Moli27, Klarysa-1, Zoska-mt, Starajaca28, AgnieszkaB lubią tę wiadomość
1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo -
Zaba90 wrote:Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂
Gratulacje 🙂2.08. ❄️ cykl naturalny
10dpt bhcg 189
14dpt bhcg 956
12.04.2022 Michalinka ❤️
22.08.2024 10dpt bhcg 201 -
Zaba90 wrote:Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂
Gratulacje dużo zdrówka 😘 -
Zaba90 wrote:Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂
😍😍😍 gratulacje
Tak się wczoraj zastanawiałam co tam u Was 🤔 -
Zaba90 wrote:Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂
🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊 gratulacje dla mamy i córeczki!Czerwiec 2020 ivf
18.09.2020- transfer
6.06.2021 Marcelinka 💕 -
Zaba90 wrote:Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂
Gratulacje!2020 zmiana kliniki ivf
8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
24.01.2024 - kolejna wizyta.
20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
2024 urodziły się dziewczynki . -
O jejku! 🤍 ale super wiadomość. Jak się czujecie? Gratuluję 💝Zaba90 wrote:Cieszę się 🙂
My już z Blanką jesteśmy razem ❤️❤️❤️ jest cudowna, po wczorajszych coraz gorszych zapisach ktg została podjęta decyzja o pilnym CC Blanka urodziła się cała i zdrowa a to najważniejsze 🙂Aleksander 28.11.2023 22:22 2885 g 52 cm 🩵🧸👶🏼 -
GosiaK wrote:O jejku! 🤍 ale super wiadomość. Jak się czujecie? Gratuluję 💝
Blanka dobrze, jeszcze jej nie na ze mną jest na badaniach na neonatologii, szczerze szybciej doszłam do siebie po porodzie sn, teraz to się nie wiem jak ruszyć, przekręcić, chodzić ale ogólnie wszystko dobrze, odezwę się więcej jak ogarnę1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
transfer - 07.2020
9 dpt bhcg-93🍀
31.03.2021 - Antoni 💙
2023 powrót po rodzeństwo




