Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Dziewczyny jeszcze mam pytanie to nie będzie moja pierwsza procedura i w związku z tym zapisałam się również do doc Paśnika.Pierwsza wizyta jest "na żywo" potem to można jakoś załatwiać inaczej czy raczej trzeba być w Łodzi?

    U mnie również późniejsze zalecenia droga e-mail .Z czystej ciekawości też czytam o dr Jarosz jestem ciekawa jak dalej będzie działała.

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Wiesz co na chwilę obecną czekam na wizytę w poniedziałek to już będzie 36 tc jaki jest plan u mnie doszły jeszcze inne problemy więc zobaczymy.Doc jedynie na ostatniej wizycie mówił , że czasami nie ma co czekać jeśli jest już względnie bezpieczny tydzień bo nigdy nie wiemy co będzie za chwilę.

    Tak na insulinie to w 38 tc też jeszcze zależy jaka jest prognozowana waga.Przy samej diecie to 39 tc czasami nawet 40 tc .


    Dzięki 🙂 Tak pytam orientacyjnie 🙂

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    Wiesz co na chwilę obecną czekam na wizytę w poniedziałek to już będzie 36 tc jaki jest plan u mnie doszły jeszcze inne problemy więc zobaczymy.Doc jedynie na ostatniej wizycie mówił , że czasami nie ma co czekać jeśli jest już względnie bezpieczny tydzień bo nigdy nie wiemy co będzie za chwilę.

    Tak na insulinie to w 38 tc też jeszcze zależy jaka jest prognozowana waga.Przy samej diecie to 39 tc czasami nawet 40 tc .

    I oczywiście kciuki za wizyte ✊

  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    U mnie również późniejsze zalecenia droga e-mail .Z czystej ciekawości też czytam o dr Jarosz jestem ciekawa jak dalej będzie działała.

    👍👍

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Macie jakiś sposób na siniaki po clexanie ? Teraz nie wiem jak ja pokaże brzuch na wizycie 🙈 cały w siniakach

    Nie mam clexany ,ale polecam schodzić miejsce przed wkłuciem i po kostka lodu ,zimny okład to obkurcza naczynia krwionośne i jest szansa , że nie uszkodzi się podczas kłucia niektórym pomaga 🙂

    Maja93 lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Zdecydowanie właśnie doc Paśnik patrzy na organizm całościowo i to Jego atut.Dam znać 🙂

    To prawda ale mi na tą chwilę leczenie nie pomogło.
    A kiedy masz wizytę?

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    To prawda ale mi na tą chwilę leczenie nie pomogło.
    A kiedy masz wizytę?


    21 stycznia.Niestety czasami nie udaje się od razu dobrać odpowiednich leków czy dawek ,ale trzeba walczyć 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2025, 21:52

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    21 stycznia.Niestety czasami nie uda się od razu dobrać odpowiednich leków czy dawek ,ale trzeba walczyć 💪

    My walczymy od 03.2021 na razie się nie poddajemy, zmieniłam poprzedniego lekarza na doc bo tamten juz nie miał pomysłu i w zasadzie nic więcej oprócz inseminacji nie był w stanie zaproponować. To wizyta u Paśnika praktycznie za chwilę, zleci 😊🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2025, 21:56

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    My walczymy od 03.2021 na razie się nie poddajemy, zmieniłam poprzedniego lekarza na doc bo tamten juz nie miał pomysłu i w zasadzie nic więcej oprócz inseminacji nie był w stanie zaproponować. To wizyta u Paśnika praktycznie za chwilę, zleci 😊🤞


    U nas już zaraz minie 6 lat najpierw inseminację potem dwie procedury ivf z efektem ujemnym teraz przeprowadziliśmy się zawodowo do Poznania i to będzie moja pierwsza procedura u doc ,ale z immunologią.Zobaczymy czy to był ten brakujący element czy będziemy szukali dalej . Tak już coraz bliżej 🙂

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Maja93 Przyjaciółka
    Postów: 74 69

    Wysłany: 8 stycznia 2025, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Macie jakiś sposób na siniaki po clexanie ? Teraz nie wiem jak ja pokaże brzuch na wizycie 🙈 cały w siniakach


    Z tymi okładami z zimną nie wiedziałam muszę spróbować.

    Szczerze nie mam patentów mi się robią i tak i tak smaruje maścią z arniki ,trzymam wacikiem chwilę miejsce wkłucia na zasadzie lekkiego masowania .Nawet myślę czy nie podawać w ramię aby brzuch odpoczął w szpitalach podają tu i tu więc można może jeszcze podpytam doktora

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 04:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    U nas już zaraz minie 6 lat najpierw inseminację potem dwie procedury ivf z efektem ujemnym teraz przeprowadziliśmy się zawodowo do Poznania i to będzie moja pierwsza procedura u doc ,ale z immunologią.Zobaczymy czy to był ten brakujący element czy będziemy szukali dalej . Tak już coraz bliżej 🙂

    Ja też myślałam że immunologia to będzie ten brakujący puzelek a co się okazało poprzedni lekarz niestety nie prowadził mnie tak jak powinien i dużo bagatelizował.. trzymam kciuki

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Oo tego nie stosowałam może a nóż coś pomoże.

    Czasami pomaga albo chociaż trochę daje ulgę

  • Werka29 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś miała robioną drożność jajowodów i może powiedzieć jaki to jest koszt lecząc się u Doktora? Wykonują to na Ułańskiej czy na Polnej? 😊

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Również powodzenia 🙂

    Niestety dzisiaj jest coraz mniej lekarzy którzy poprostu zapoznają się z dokumentacją medyczną pacjenta , przeglądają wyniki itd kiedyś przed doktorem chodziłam do takiego lekarza co jak przyszłam z pełną dokumentacją to praktycznie nic nie zobaczył zalecił jakiś ogólny standardowy schemat więc poprostu podziękowałam i wyszłam,ale byłam w takim szoku .

    Oj tak to prawda . Poprzedni lekarz tak po łepkach przeglądał wyniki a jednak docent kartkę po kartce każde wyniki przejrzał, wszystko zanotował.

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka29 wrote:
    Dziewczyny czy któraś miała robioną drożność jajowodów i może powiedzieć jaki to jest koszt lecząc się u Doktora? Wykonują to na Ułańskiej czy na Polnej? 😊

    Osobiście doktor wykonuje prywatnie w gabinecie koszt nie pamiętam ,ale jest na stronie Ułańskiej może również skierować na NFZ do szpitala tylko tutaj już wykonuje ktoś inny aczkolwiek najczęściej to robią rezydenci .Rano jest przyjęcie ,badanie przed zależy od oddziału podany lek dożylnie np z ketanolem czy paracetamol potem zabierają na badanie po chwilę sobie odpoczywasz i do domu .

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1150 zł .

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Gosia to już coraz bliżej rozwiązania ♥️ jak się czujesz z tą myślą? Ja niedawno rodziłam a mój drugi maluch też tak szybko rośnie za szybko 😭

    Powiem Ci , że spokojna 🙈 nie wiem może mi "odbiło" 🤣🤣 .Teraz korzystam ile mogę z przymusowego leżenia i niech to trwa jak najdłużej ostatnio się śmiałam w ciąży z bliźniakami nie mogłam wytrzymać w łóżku jak miałam okresowy przymus leżenia za to teraz się tak cieszę , że mogę leżeć pachnieć i nic nie robić 🙈

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny fizjo-uro poszukiwany. Kogo polecacie ?
    Dziś byłam u fizjo trzy mamy dokładnie u Asi ale nie skradła mojego serca a dziewczyna która się mną zajmowała w pierwszej ciąży niestety nie jest czynna zawodowo więc chętnie skorzystam z waszych polecajek 😉
    Ps. Gosiu teraz czasem sobie tęsknię za leżana ciążą 😂

  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 9 stycznia 2025, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny fizjo-uro poszukiwany. Kogo polecacie ?
    Dziś byłam u fizjo trzy mamy dokładnie u Asi ale nie skradła mojego serca a dziewczyna która się mną zajmowała w pierwszej ciąży niestety nie jest czynna zawodowo więc chętnie skorzystam z waszych polecajek 😉
    Ps. Gosiu teraz czasem sobie tęsknię za leżana ciążą 😂

    😂😂

    Co do fizjo serdecznie polecam Weronikę Trofimiuk ,uśmiechnięta , ludzka ,chce się do Niej chodzić bardzo motywuje dla mnie rewelacja.Chciałam rodzić SN po CC ,ale zobaczymy jak to się potoczy teraz nie mniej super mnie przygotowała.Druga jest Martyna Stanisławska tylko nie wiem czy Ona tak jak Weronika kobiety w ciąży czy bardziej po ,praca z blizną itd .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2025, 21:22

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Nawet Weronika się zastanawiałam bo ma bardzo dużo dobrych opinii na znanym lekarzu i przyjmuje w moich rejonach 😃
    Ja mam odwrotnie po nagłej Cc teraz boję podejść się do porodu naturalnego ale wiem że z doktorem nie mam co jeszcze rozmawiać 🤣 bo dla niego to będzie stanowczo za wcześnie 😃

‹‹ 534 535 536 537 538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ