Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dzięki dziewczyny! Nawet Weronika się zastanawiałam bo ma bardzo dużo dobrych opinii na znanym lekarzu i przyjmuje w moich rejonach 😃
    Ja mam odwrotnie po nagłej Cc teraz boję podejść się do porodu naturalnego ale wiem że z doktorem nie mam co jeszcze rozmawiać 🤣 bo dla niego to będzie stanowczo za wcześnie 😃

    Jest super.

    Oj tak w tej ciąży się nawet śmiałam, że już wiem dopiero będziemy rozmawiać jak donosimy ciąże 😃

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MuminkAa wrote:
    Co za paradoks z tym leżeniem ,ale momentami też tak miałam w drugiej ciąży, że to leżenie było bardzo fajne 😂


    🙂

    Miałyście do szpitala spakowany laktator opinię są tak różne, że już sama nie wiem 🤷 Poprzednim razem nie miałam i nie potrafię stwierdzić czy to jest rzecz z grupy niezbędnych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2025, 09:25

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia9305 wrote:
    🙂

    Miałyście do szpitala spakowany laktator opinię są tak różne, że już sama nie wiem 🤷 Poprzednim razem nie miałam i nie potrafię stwierdzić czy to jest rzecz z grupy niezbędnych.
    Ja używałam z oddziału ze względu ze były części jednorazowe i nie było trzeba myśleć nad myciem i sterylizacją swojego i w tej ciąży zrobię podobnie.

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie samo zdanie jak ZuzaMaruda jeżeli chodzi o laktator jedynie w przypadku porodu w mniejszym szpitalu jak np Piła to bym zabrała ze sobą swój.

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek25 jak samopoczucie przed klasyfikacją?

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 10 stycznia 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda kiedyś chodziłam do Alicja Doła... z Fizjo trzymamy ,ale sama również dużo dobrego słyszę o Pani Weronice .

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Patisonek25 jak samopoczucie przed klasyfikacją?

    Właśnie nie wiem czy nie będę musiała przełożyć terminu bo będąc na ostatniej wizycie u doc dostałam leki na wchłonięcie torbieli i jeszcze 🐒 się nie pokazała 🤔 A jak u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2025, 11:16

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Maja93 Przyjaciółka
    Postów: 74 69

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy której z partnerów bierze Profertil ? Mam do oddania jedno opakowanie bez 3 tabletek za dobrą czekoladę nam już się nie przyda .

  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja93 wrote:
    Dziewczyny czy której z partnerów bierze Profertil ? Mam do oddania jedno opakowanie bez 3 tabletek za dobrą czekoladę nam już się nie przyda .
    Ja w sumie chętnie bym wzieła:) tylko nie jestem z Poznania:) ale często jestem.

  • Maja93 Przyjaciółka
    Postów: 74 69

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Ja w sumie chętnie bym wzieła:) tylko nie jestem z Poznania:) ale często jestem.


    Ok wysłałam zaproszenie jakoś się zgadamy.

  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Właśnie nie wiem czy nie będę musiała przełożyć terminu bo będąc na ostatniej wizycie u doc dostałam leki na wchłonięcie torbieli i jeszcze 🐒 się nie pokazała 🤔 A jak u Ciebie?

    Jesteśmy na kilka dni w górach okropnie sypie śnieg ❄️❄️ aby się zresetować nabrać sił z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej lekki "stres" jest.Ehh zawsze coś ja liczę , że dostanę planowo miesiączkę 🙈

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Jesteśmy na kilka dni w górach okropnie sypie śnieg ❄️❄️ aby się zresetować nabrać sił z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej lekki "stres" jest.Ehh zawsze coś ja liczę , że dostanę planowo miesiączkę 🙈

    Super, to resetujcie sie i nabierajcie sił 😘 ja się staram nie myśleć o tym, zawsze myślałam o tym i to generowało u mnie niepotrzebny stres. U mnie z tą miesiączką to nie wiem jeszcze gdybym jutro dostała to może bym się wyrobiła do wizyty

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
    Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
    Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.

    Do pewnej wartości chyba do było 20 w ciąży uznaje się za normę szczególnie na późniejszym etapie jednak nerki pracują inaczej .Najlepiej powtórzyć badanie moczu czasami jest to też błąd labolatorium czy coś..Warto mierzyć ciśnienie .Jeżeli będzie się utrzymywało to zapewne doktor dalej zleci badania typu kreatynina i dobowa zbiórka moczu na białko bo defakto to jest najważniejsze.Na chwilę obecną bym się nie martwiła szczególnie jak jest taka ilość powtórzyła jeszcze raz badanie ogólne moczu i mierzyła ciśnienie.

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Gosia9305 Autorytet
    Postów: 343 268

    Wysłany: 11 stycznia 2025, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
    Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.


    Sama raz miałam taką wartość jak wysłałam SMS do doc z wynikiem to odpisał "Nie martwić się" miałam powtórzyć badanie moczu czy się wynik utrzymuje i działamy dalej czy właśnie jakiś błąd labolatorium . Wyszły Ci może jakieś leukocyty albo inne odchylenia?U mnie to było jednorazowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2025, 22:51

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
    28.01.2025 Ignacy 💙
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Super, to resetujcie sie i nabierajcie sił 😘 ja się staram nie myśleć o tym, zawsze myślałam o tym i to generowało u mnie niepotrzebny stres. U mnie z tą miesiączką to nie wiem jeszcze gdybym jutro dostała to może bym się wyrobiła do wizyty

    Też mam takie postanowienie jednym razem wychodzimy innym nie 🙈.Poprostu trzymam za Nas kciuki i przesyłam wirtualnie trochę zimy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ chociaż słyszałam, że w Poznaniu też pada śnieg.

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZuzaMaruda wrote:
    Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
    Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.


    Trzeba to poprostu obserwować czy dalej się będzie utrzymywało rosło jak będzie rosło to dobowa zbiórka moczu na białko to jest kluczowe i potem też obserwacja czy rośnie w jakim tempie czy nie ,ale to są trochę odległe metody patrząc na obecny wynik . Równie dobrze może u Ciebie to będzie fizjologiczne niektóre kobiety mają taki białkomocz w ciąży jeżeli inne parametry nerkowe ciśnienie jest dobre nie ma obrzęków.

    ZuzaMaruda lubi tę wiadomość

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Też mam takie postanowienie jednym razem wychodzimy innym nie 🙈.Poprostu trzymam za Nas kciuki i przesyłam wirtualnie trochę zimy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ chociaż słyszałam, że w Poznaniu też pada śnieg.

    Może na chłodno podejście cos wniesie i jakoś będzie nam łatwiej. Ja też trzymam kciuki🤞 co prawda nie jestem z Poznania bo mam 70 km ale u mnie śnieg jest 😶‍🌫️🥶

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ZuzaMaruda Autorytet
    Postów: 265 185

    Wysłany: 12 stycznia 2025, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo dziewczyny za pomoc 😉😘
    Jutro powtórzę badania i poczekam do środy co dr powie na wizycie😉

‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ