Ginekolog Maciej Brązert
-
WIADOMOŚĆ
-
ZuzaMaruda wrote:Dzięki dziewczyny! Nawet Weronika się zastanawiałam bo ma bardzo dużo dobrych opinii na znanym lekarzu i przyjmuje w moich rejonach 😃
Ja mam odwrotnie po nagłej Cc teraz boję podejść się do porodu naturalnego ale wiem że z doktorem nie mam co jeszcze rozmawiać 🤣 bo dla niego to będzie stanowczo za wcześnie 😃
Jest super.
Oj tak w tej ciąży się nawet śmiałam, że już wiem dopiero będziemy rozmawiać jak donosimy ciąże 😃20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
MuminkAa wrote:Co za paradoks z tym leżeniem ,ale momentami też tak miałam w drugiej ciąży, że to leżenie było bardzo fajne 😂
🙂
Miałyście do szpitala spakowany laktator opinię są tak różne, że już sama nie wiem 🤷 Poprzednim razem nie miałam i nie potrafię stwierdzić czy to jest rzecz z grupy niezbędnych.Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2025, 09:25
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Ja używałam z oddziału ze względu ze były części jednorazowe i nie było trzeba myśleć nad myciem i sterylizacją swojego i w tej ciąży zrobię podobnie.Gosia9305 wrote:🙂
Miałyście do szpitala spakowany laktator opinię są tak różne, że już sama nie wiem 🤷 Poprzednim razem nie miałam i nie potrafię stwierdzić czy to jest rzecz z grupy niezbędnych. -
OlgaW wrote:Patisonek25 jak samopoczucie przed klasyfikacją?
Właśnie nie wiem czy nie będę musiała przełożyć terminu bo będąc na ostatniej wizycie u doc dostałam leki na wchłonięcie torbieli i jeszcze 🐒 się nie pokazała 🤔 A jak u Ciebie?Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2025, 11:16
Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Patisonek 25 wrote:Właśnie nie wiem czy nie będę musiała przełożyć terminu bo będąc na ostatniej wizycie u doc dostałam leki na wchłonięcie torbieli i jeszcze 🐒 się nie pokazała 🤔 A jak u Ciebie?
Jesteśmy na kilka dni w górach okropnie sypie śnieg ❄️❄️ aby się zresetować nabrać sił z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej lekki "stres" jest.Ehh zawsze coś ja liczę , że dostanę planowo miesiączkę 🙈
Patisonek 25 lubi tę wiadomość
Czekamy na synka 💙
23tc szew ratunkowy
37 tc ściągnięcie szwu
37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025 -
OlgaW wrote:Jesteśmy na kilka dni w górach okropnie sypie śnieg ❄️❄️ aby się zresetować nabrać sił z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej lekki "stres" jest.Ehh zawsze coś ja liczę , że dostanę planowo miesiączkę 🙈
Super, to resetujcie sie i nabierajcie sił 😘 ja się staram nie myśleć o tym, zawsze myślałam o tym i to generowało u mnie niepotrzebny stres. U mnie z tą miesiączką to nie wiem jeszcze gdybym jutro dostała to może bym się wyrobiła do wizytyStarania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷 -
Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być. -
ZuzaMaruda wrote:Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.
Do pewnej wartości chyba do było 20 w ciąży uznaje się za normę szczególnie na późniejszym etapie jednak nerki pracują inaczej .Najlepiej powtórzyć badanie moczu czasami jest to też błąd labolatorium czy coś..Warto mierzyć ciśnienie .Jeżeli będzie się utrzymywało to zapewne doktor dalej zleci badania typu kreatynina i dobowa zbiórka moczu na białko bo defakto to jest najważniejsze.Na chwilę obecną bym się nie martwiła szczególnie jak jest taka ilość powtórzyła jeszcze raz badanie ogólne moczu i mierzyła ciśnienie.
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
06.2021 próbny transfer
07.2021 ivf
26.07.2021 świeży transfer ❄️
7dpt bhcg 56
9dpt bhcg 139
02.2024 trasfer 4.1.1.
7dpt bhcg 37
9dpt bhcg 98
NIFTY PRO - dziewczynka ❤️ -
ZuzaMaruda wrote:Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.
Sama raz miałam taką wartość jak wysłałam SMS do doc z wynikiem to odpisał "Nie martwić się" miałam powtórzyć badanie moczu czy się wynik utrzymuje i działamy dalej czy właśnie jakiś błąd labolatorium . Wyszły Ci może jakieś leukocyty albo inne odchylenia?U mnie to było jednorazoweWiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2025, 22:51
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
20.07.2022 urodziły sie nasze bliźniaki Julian 💙 Zoja 🧡
28.01.2025 Ignacy 💙 -
Patisonek 25 wrote:Super, to resetujcie sie i nabierajcie sił 😘 ja się staram nie myśleć o tym, zawsze myślałam o tym i to generowało u mnie niepotrzebny stres. U mnie z tą miesiączką to nie wiem jeszcze gdybym jutro dostała to może bym się wyrobiła do wizyty
Też mam takie postanowienie jednym razem wychodzimy innym nie 🙈.Poprostu trzymam za Nas kciuki i przesyłam wirtualnie trochę zimy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ chociaż słyszałam, że w Poznaniu też pada śnieg.Czekamy na synka 💙
23tc szew ratunkowy
37 tc ściągnięcie szwu
37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025 -
ZuzaMaruda wrote:Dziewczyny pomocy, a do środy nie wytrzymam do wizyt. Dziś robiłam kontrolne badanie moczu a ku mojemu zdziwieniu pojawiło się białko w moczu 15mg/dl i się na maksa zestresowałam bo internet przypisuje mi tysiące skoczeń a dr SMS nie chce terroryzować bo czuję się świetnie ale już się martwię i nie daję mi to spokoju a wiem że wy to skarbnica wiedzy. E. coli mi nie odpuszczają i jadę na już 4 antybiotyk.
Pewnie w poniedziałek znów powtórzę badanie ale możecie mi coś powiedzieć z swojego doświadczenia co to może być.
Trzeba to poprostu obserwować czy dalej się będzie utrzymywało rosło jak będzie rosło to dobowa zbiórka moczu na białko to jest kluczowe i potem też obserwacja czy rośnie w jakim tempie czy nie ,ale to są trochę odległe metody patrząc na obecny wynik . Równie dobrze może u Ciebie to będzie fizjologiczne niektóre kobiety mają taki białkomocz w ciąży jeżeli inne parametry nerkowe ciśnienie jest dobre nie ma obrzęków.
ZuzaMaruda lubi tę wiadomość
37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
Staś starszy brat -
OlgaW wrote:Też mam takie postanowienie jednym razem wychodzimy innym nie 🙈.Poprostu trzymam za Nas kciuki i przesyłam wirtualnie trochę zimy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ chociaż słyszałam, że w Poznaniu też pada śnieg.
Może na chłodno podejście cos wniesie i jakoś będzie nam łatwiej. Ja też trzymam kciuki🤞 co prawda nie jestem z Poznania bo mam 70 km ale u mnie śnieg jest 😶🌫️🥶Starania od 2021
🖤Poronienia nawykowe 🖤
💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔
👱♀️35 L 👨36 L
8 IUI ❌️
Zmiana lekarza 11.2024
➡️2025 IVF MZ
Kwalifikacja 23.01 ✅️
Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
Start stymulacji 4.04🍀
(Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
Zivafert 5000j.m x2
1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
Mamy ❄️ 4.3.3
transfer 15.07🤰🏼
15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
3.12 576 g myszki 🐭🩷
13.01 28+5 991g 🫒
20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷
26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷



