Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Dziewczyny kciuki 👊🍀❤️

    PS. Dziś byłam na spacerki i wiecie, że, są nowe numery telefonów, akurat widziałam wywieszoną kartkę z informacją 🙂
    Jak nowe? 🤔
    Spisalas może albo coś?

  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Jak nowe? 🤔
    Spisalas może albo coś?


    Tak robiłam zdjęcie zaraz wrzucę 🙂

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • Starajaca28 Ekspertka
    Postów: 187 99

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/322ba7c84918.jpg.html

    nick nieaktualny, Agata93 lubią tę wiadomość

    Starania od 2016
    AMH - 1,92
    01.2020 - laparoskopia, histetoskopia(endometrioza)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/322ba7c84918.jpg.html
    Dziękuję . Bym dzwoniła do skutku a i tak nic by z tego nie było

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wtedy na Polnej on przyjął tak? Super, naprawdę wyglada, ze bardzo dobra jest ta opieka u niego.
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ja raz miała sytuację awaryjna w weekend, ciąża, to doktor kazał podjechać na Polna, byliśmy w kontakcie, często ma w niedzielę dyżur.

    Ale jak coś się dzieje to doktor zawsze znajdzie czas.

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starajaca28 wrote:
    Dziewczyny kciuki 👊🍀❤️

    PS. Dziś byłam na spacerki i wiecie, że, są nowe numery telefonów, akurat widziałam wywieszoną kartkę z informacją 🙂


    To musiało się na dniach zmienić, 24 lipca, Panie do mnie pisały już z nowego numeru..


    Żaba - my testujemy w podobnych terminach 🙂

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    I wtedy na Polnej on przyjął tak? Super, naprawdę wyglada, ze bardzo dobra jest ta opieka u niego.


    Jak był w szpitalu to tak,a jak podczas urlopu kazał podjechać na Polna bo wracał dopiero za 3 dni, to lekarka na izbie pytała do kogo chodzę 🙈i kazała dać na oddział do doktora więc ekipa była znana. 🙂

    Medartka lubi tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    To musiało się na dniach zmienić, 24 lipca, Panie do mnie pisały już z nowego numeru..


    Żaba - my testujemy w podobnych terminach 🙂


    Ja pewnie tyle nie wytrzymam🙈, ale będę się starała 😁chociaż te 10 dni 🤭

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilianaBa wrote:
    A ja tylko napomknę, że grono dzieci wujka Macieja powiększyło się o kolejne bliźniaki 🙂Marzena przywitała swoich synkow,i polecam z całego serca czy to Instagram czy vlogi ❤️❤️


    Tez jestem cały czas z Marzena i łezka się zakręciła 🤗

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Tez jestem cały czas z Marzena i łezka się zakręciła 🤗


    ❤️, ale faktycznie bliźniaki jednojajowe ciężka odróżnić 😅

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatek 12 wrote:
    ❤️, ale faktycznie bliźniaki jednojajowe ciężka odróżnić 😅


    Ja też się zastanawiała jak to będzie 🙈🙉, ale jak się urodziły to poprostu wiedziałam, że to jest moja córeczka Zosia a to Bianka,płacz inny itd aczkolwiek mąż miał parę głębszych zastanowień i czasem nadal ma 😅, o babci nie wspomnę, tutaj często poprawiam, że teraz trzymają e a nie Bianke, mam też kontakt z koleżanka co przeszła z bliźniaczkami jednojajowymi do doktora to też jak przesyła zdjęcia to prawie identyczne 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2020, 18:36

    Agata93, AgnieszkaB lubią tę wiadomość

  • Agata93 Przyjaciółka
    Postów: 112 51

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Jestem tak pozytywnie nastawiona ze mam nadzieje ze to będzie pierwsza stymulacja i udana ❤️
    Lekarz zawsze tak mnie pozytywnie nastawi 🙈


    U mnie 2 stymulacja dalapozytywny test 😁, powodzenia i trzymam kciuki 👊🍀

  • Medartka Ekspertka
    Postów: 244 80

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pewnie to marzenie ściętej głowy, ale gdyby jakimś cudem któraś z Was miała wizytę u dr po 10-tym sierpnia i musiała/chciała z niej zrezygnować to ja bym bardzo chętnie wskoczyła na jej miejsce. Gdyby któraś w takiej sytuacji się znalazła - dacie znac? Po 10-tym a przed 27-tym sierpnia by mnie najbardziej urządzało. Z góry dziękuje!

    m3sxs65g6wavhz7s.png
    *Hashimoto, *mutacje PAI (hetero) i MTHFR (homo), *4[*], *ANA+, *antykoagulant tocznia+, *IVF - został 1❄️, *30 lat
  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 1 sierpnia 2020, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    Dziewczyny, pewnie to marzenie ściętej głowy, ale gdyby jakimś cudem któraś z Was miała wizytę u dr po 10-tym sierpnia i musiała/chciała z niej zrezygnować to ja bym bardzo chętnie wskoczyła na jej miejsce. Gdyby któraś w takiej sytuacji się znalazła - dacie znac? Po 10-tym a przed 27-tym sierpnia by mnie najbardziej urządzało. Z góry dziękuje!


    Mi Panie mowily, aby dzwonić w pon, środy, piątki jak doktor ma gabinet, czasem są sytuację, że pacjentki trafiają na obserwacje, czy odwołują wizytę i miejsce się zwalnia, aczkolwiek mowily, że tak naprawdę rzadko się coś wcześniej zwalnia, ale próbować, znajomej się udało 🙂

    Medartka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medartka wrote:
    Dziewczyny, pewnie to marzenie ściętej głowy, ale gdyby jakimś cudem któraś z Was miała wizytę u dr po 10-tym sierpnia i musiała/chciała z niej zrezygnować to ja bym bardzo chętnie wskoczyła na jej miejsce. Gdyby któraś w takiej sytuacji się znalazła - dacie znac? Po 10-tym a przed 27-tym sierpnia by mnie najbardziej urządzało. Z góry dziękuje!
    Teraz już wgl może być kłopot bo urlopy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie może głupie ale nwm co zrobić . Bo już mam plamienia więc okres pewnie dziś się rozkręci 4 dni od odstawienia ostatniej tabletki anty a podobno powinno być 7 dni przerwy do następnego opakowania a od 1-2 DC powinnam wziaasc znowu więc jak to jest?

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata93 wrote:
    U mnie 2 stymulacja dalapozytywny test 😁, powodzenia i trzymam kciuki 👊🍀

    Dziękuje bardzo 🍀✊❤️

    Ja tez marzenkę cały czas podglądam ❤️

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Pytanie może głupie ale nwm co zrobić . Bo już mam plamienia więc okres pewnie dziś się rozkręci 4 dni od odstawienia ostatniej tabletki anty a podobno powinno być 7 dni przerwy do następnego opakowania a od 1-2 DC powinnam wziaasc znowu więc jak to jest?

    1dc start nowych tabletek anty, chyba że dr kazał inaczej albo nie miałaś robić przerwy :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    1dc start nowych tabletek anty, chyba że dr kazał inaczej albo nie miałaś robić przerwy :)
    On coś mówił że tydzień przerwa musi być ale może się pomylił bo myślał że okres po tygodniu przyjdzie.

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    On coś mówił że tydzień przerwa musi być ale może się pomylił bo myślał że okres po tygodniu przyjdzie.
    Kurcze, juz nie pamiętam jak to się brało, bo mi zazwyczaj kazał brać bez przerwy, dwa opakowania pod rząd. W necie faktycznie jest o 7 dniach przerwy, czyli by się zgadzało. Może sprawdź ulotkę jeszcze :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ