Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Maladziewczynka Koleżanka
    Postów: 44 18

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym PCOS i insulinoopornoscia i utrudnionym zajściem w ciążę? U mnie różnie lekarze mówili i ogólnie nie wiem czy to mam czy nie 😕, jeszcze nie y tydzień do wizyty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym PCOS i insulinoopornoscia i utrudnionym zajściem w ciążę? U mnie różnie lekarze mówili i ogólnie nie wiem czy to mam czy nie 😕, jeszcze nie y tydzień do wizyty...
    Na USG dużo małych mecherzykiw świadczy o pcos może też wysokie amh a insulinoopornosc można twierdzić po insulinie i glukozie na czczo ale lepiej zrobić krzywe. Przy pcos i indulinoopotnodci często jest brak owulacji nieregularne miesiaczki

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maladziewczynka wrote:
    Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi z tym PCOS i insulinoopornoscia i utrudnionym zajściem w ciążę? U mnie różnie lekarze mówili i ogólnie nie wiem czy to mam czy nie 😕, jeszcze nie y tydzień do wizyty...


    U mnie największym problemem jest hiperinsulinemia z hiperandrogenizmem i tutaj doktor mówił, że ten hiperandrogenizmem wywołuje hirsutyzm (okresowo miałam podwyższony testosteron, ale po Metforminie się obniżył), ogólnie PCOS to nie wyrok, wiele dziewczyn zachodzi w ciążę, doktor mówił, że, Metformina niektórym pacjentka ułatwia zajście w ciążę u innych Metformina z indukcja owulacji, właśnie mnie to czeka 😁 jak nie pomaga to dalsze działania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2020, 20:46

    PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    Oj tak - doktor już nie jedna sytuację że skurczami wyratowal 😁


    Kinga25 zobaczyć na wiadomość priv 🙂


    Od połowy września, października będę częściej bo pomału szykujemy się do powrotu po trzeciego i ostatniego szkraba 🙂

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Ja bym odstawiła duphaston, bo to progesteron, więc powinien być niski jak jest miesiaczka a rosnąć dopiero po owu.
    A cyclo od 5dc tak mi dr kazał brać.


    Dzieki🙂, czyli dobrze, zapamietalam

    Dżoni lubi tę wiadomość

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś ostatnia tabletka Anty i czekam na miesiączkę i zaczynamy pierwsza stymulacja 🙈🍀✊

    Dżoni, Nadzieja88, Moli27, Mysza1231 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Lorenc już jest jak bylam ostatnio u pediatry to rozmawiałam z Agata i też zapisywała do Pani doktor 🙂

    Nadzieja88 lubi tę wiadomość

  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ja dziś ostatnia tabletka Anty i czekam na miesiączkę i zaczynamy pierwsza stymulacja 🙈🍀✊


    To zaciskam kciuki 👊😘

    Moli za Twoke przyrosty 👊, super 🙂

    Carolajn lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    To zaciskam kciuki 👊😘

    Moli za Twoke przyrosty 👊, super 🙂


    Dziękuje bardzo 🍀✊ teraz woda, orzechy i ananasy 😂🙈

    Trzymam za wszystkie mocno ✊✊

  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jutro powtarzam betę 🙈😁

    Mysza1231, Dżoni, Carolajn lubią tę wiadomość

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    A ja jutro powtarzam betę 🙈😁
    Trzymam kciuki ✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam rozkmine szczerze nwm co zorbić. bo w niedziele mam test na covid hsg jest w środe a crp powinnam zorbić w poniedziałek a boje sie że może wynik wyjdzie podwyższony i co wtedy hsg przepada to ja im musze oddać kase za ten test bo szczerze nwm co o tym myśleć..

  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kinga25 wrote:
    Od połowy września, października będę częściej bo pomału szykujemy się do powrotu po trzeciego i ostatniego szkraba 🙂


    Ja czekam aż doktor wróci z urlopu i mam nadzieje że mnie wypiszą, dziś pisałam do doktora jak sytuacja, ostatnio był w nocy luknąć na ktg bo byłam podłączona a miał porodówkę, także myślałam, że to już po mnie jadą 😂🙈🙈

    Anka - ja bym poczekała najpierw na wynik crp, później się będziesz martwić, jak będzie taka potrzeba, doktor mi to od początku ciazy powtarza 🙈

    Ale raczej nie jeżeli to zleca szpital i nawet jak miałby się zabieg nie odbyć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 20:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    Ja czekam aż doktor wróci z urlopu i mam nadzieje że mnie wypiszą, dziś pisałam do doktora jak sytuacja, ostatnio był w nocy luknąć na ktg bo byłam podłączona a miał porodówkę, także myślałam, że to już po mnie jadą 😂🙈🙈

    Anka - ja bym poczekała najpierw na wynik crp, później się będziesz martwić, jak będzie taka potrzeba, doktor mi to od początku ciazy powtarza 🙈

    Ale raczej nie jeżeli to zleca szpital i nawet jak miałby się zabieg nie odbyć.
    Nie mam jak czekać bo covid umówiony na niedzielę a jak zrobię crp w piątek to już nie będzie świeży wynik w tym właśnie jest problem

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    A ja jutro powtarzam betę 🙈😁

    Trzymam kciuki ✊✊✊
    Widzę że mamy podobne AMH 🙈 !
    Napisze wiadomość priv 😘

    Moli27 lubi tę wiadomość

  • Mysza1231 Koleżanka
    Postów: 31 24

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Nie mam jak czekać bo covid umówiony na niedzielę a jak zrobię crp w piątek to już nie będzie świeży wynik w tym właśnie jest problem


    A bo Ty Covid masz w niedziele a Hsg 12 no to możesz zrobić po teście na Covid np dzień przed zabiegiem bo wynik jest w ten sam dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza1231 wrote:
    A bo Ty Covid masz w niedziele a Hsg 12 no to możesz zrobić po teście na Covid np dzień przed zabiegiem bo wynik jest w ten sam dzień.
    Zrobię dwa razy żeby być spokojna .

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 👊👊

    Starajaca28 - jak tam po odstawieniu Prolutexu?

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
  • MilenaMi Ekspertka
    Postów: 163 116

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂

    Mam pytanko - te które są po transferach? Z Waszego doświadczenia, bralyscie zwolnienie? Czy wracalyscie do pracy?

  • Kwiatek 12 Przyjaciółka
    Postów: 104 70

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was będzie w przyszły piątek między 10 a 11 na Ułańskiej? Mi się zrobił krwiak, wczoraj doktor kazał podjechać na IP, ale na szczęście jest wszystko dobrze i teraz kazał przyjechać 14 sierpnia.....

    UIU - bhcg 16dpo 290🙂
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ