Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Nowa szansa 93 Przyjaciółka
    Postów: 72 67

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzewko90 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂, mnóstwo dzienwczyn poleciło mi doktora Brazerta więc zapadła decyzja, pierwsza wizyta dopiero w połowie września, ale to już niebawem 🙂

    Mam do Was pytanie czy którejś z Was udało się zajść w ciążę naturalnie albo przy pomocy inseminacji z endometrioza?? My już się staramy 3 lata i nic 😔Jestem po dwóch operacjach w zawiązku z nawrotem endoneteiozy teraz zrobiła się prawdopodobnie torbiel endonwtrialma, która nie reaguje na leki i poprzedni lekarz już rozłożył ręce więc zaczęłam szukać kogoś innego...


    Czesc, ja mam pierwsza wizytę 2 września, na chwilę obecną mam podejrzenie endometriozy, no ale zobaczymy czy diagnoza się potwierdzi i co dalej.

    Powodzenia 🙂

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivia27 wrote:
    Ja mam jutro pierwsza ocenę cyklu podczas stymulacji,czu moje janiki w ogóle ruszyły...

    To trzymam mocno kciuki ✊✊✊✊

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wizyty i stymulacje 🍀

    Odebrałam dzisiaj wynik komórek NK, norma 13-22,wyszło mi 17. Nie znam się na tym ale wydaje się być ok. Za to mam obniżone limfocyty cd4, cd8 i cd19 - cokolwiek to znaczy 🤔 chyba muszę poczekać cierpliwie do wizyty.

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Moli27 Autorytet
    Postów: 307 167

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Kciuki za wizyty i stymulacje 🍀

    Odebrałam dzisiaj wynik komórek NK, norma 13-22,wyszło mi 17. Nie znam się na tym ale wydaje się być ok. Za to mam obniżone limfocyty cd4, cd8 i cd19 - cokolwiek to znaczy 🤔 chyba muszę poczekać cierpliwie do wizyty.


    Te limfocyty mogą być od Twojej tarczycy bo to o podłoży autoimmunologicznym, ja też immunologie przerabiałam po 2 poronieniu, hak chcesz to możemy na priv, też robiłam te limfocyty..

    Starania od 2017
    02.2017-19tc💔
    03.2019-9t c💔

    Dodatnie ANA, przeciwciała beta-2-glikoproteina.
    AMH 8,24
    Maj 2020 -nowy początek, zmiana lekarza.
    10. 04.2021 Helenka 🧡
    24.02.2023 Aniela💛
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moli27 wrote:
    Te limfocyty mogą być od Twojej tarczycy bo to o podłoży autoimmunologicznym, ja też immunologie przerabiałam po 2 poronieniu, hak chcesz to możemy na priv, też robiłam te limfocyty..

    Chętnie, juz pisze prv :)

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Ciri86 Autorytet
    Postów: 787 1750

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaba90 wrote:
    Missi-m - a Ty już po wizycie czy wszystko ok? Pozdrawiam 🙂

    CAROLAJN 🍀

    Dzoni 🙏🍀

    Cześć!

    Wizyta dopiero 07.09.
    Czuje się już dobrze, nawet miałam już normalny okres, więc chyba wszystko wraca do normy.
    Zobaczymy co doktor powie i jaki będzie na mnie plan :)
    Teraz odliczam dni do długiego urlopu i do Naszego wielkiego dnia 👰🤵

    Carolajn lubi tę wiadomość

    age.png
    👱‍♀️38 lat, 🤵43 lata
    AMH-2,55 (03.23)
    KIR Bx, mutacja Leiden, Pai-I, MTHFR, niedoczynosc tarczycy,adenomioza
    wysoki Cross match 32%,
    Starania od maja 2016
    2018 - 2xIUI ❌
    2020 - CP-metotreksat
    08.2021
    1 IVF - 2 ❄️❄️ niezbadane, 2 transfery ❌
    10.2022
    2 IVF - 3 ❄️❄️❄️ - po PGT-A mamy 1 ❄️ (5.1.1)

    10.22-05.23-stan zapalny endo(4 biopsje)
    04.23-08.23 osocze
    05.23- laparoskopia
    06.23-leczenie immuno
    06.23-11.23- aku
    07.23- 5 biopsja 0/10
    08.23-10.23- za cienkie endo

    31.10.23 FET 5.1.1.
    7dpt-56, 9dpt-125
    13dpt-623,15dpt-1402
    20dpt-4409, 24dpt-8616
    29dpt (6+4) -jest ❤️

    38+1 - poród SN, synek 2420g, 49 cm, 10/10
  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam dziś o wynik progesteronu z poniedziałku i wyszło 0,1 co to znaczy ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Dzwoniłam dziś o wynik progesteronu z poniedziałku i wyszło 0,1 co to znaczy ?
    Z tego co wiem wskazuje to na brak owulacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musi być consjmniej 10

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Z tego co wiem wskazuje to na brak owulacji

    Ehh lekarz wg usg był na 99,9 pewien ze owulacja była wiec nie wiem już nic 😞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Ehh lekarz wg usg był na 99,9 pewien ze owulacja była wiec nie wiem już nic 😞
    Może napisz do doktora albo musisz czekać na wizytę .

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Może napisz do doktora albo musisz czekać na wizytę .
    Napisałam ze wynik jest taki i odpisał „ok” także teraz to czekać te 11 dni jeszcze zrobić test a później to już chyba czekać na miesiączkę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Napisałam ze wynik jest taki i odpisał „ok” także teraz to czekać te 11 dni jeszcze zrobić test a później to już chyba czekać na miesiączkę
    No to niestety . Ale trzymam kciuki żeby następnym razem było lepiej! Z tego co wiem to twój pierwszy miesiąc stymulacji

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    No to niestety . Ale trzymam kciuki żeby następnym razem było lepiej! Z tego co wiem to twój pierwszy miesiąc stymulacji

    Tak 1 stymulacja, we wrześniu będzie powtarzać ten sam schemat jak się nie uda to w październiku będziemy robić drożność

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Tak 1 stymulacja, we wrześniu będzie powtarzać ten sam schemat jak się nie uda to w październiku będziemy robić drożność
    Oo to super jest jakiś plan :)

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Tak 1 stymulacja, we wrześniu będzie powtarzać ten sam schemat jak się nie uda to w październiku będziemy robić drożność


    Pierwsza stymulacja jest tak naprawdę taka próbna jak nasz organizm zareaguje, u mnie dopiero połączenie Gonal plus aromek dał dobre endonetrium i jajniki współpracowały.

    Trzymam kciuki 🙂

    Carolajn lubi tę wiadomość

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    Pierwsza stymulacja jest tak naprawdę taka próbna jak nasz organizm zareaguje, u mnie dopiero połączenie Gonal plus aromek dał dobre endonetrium i jajniki współpracowały.

    Trzymam kciuki 🙂
    Endometrium jest bardzo dobre bo sam lekarz chwalił teraz na usg było 9,5mm i mówił ze super wiec sama już nie rozumiem nic , niby coś się zadziało a dalej nic 🤷🏻‍♀️
    Ale nic od września zaczniemy znów CLO 5 tabletek ocenę i zobaczymy może pójdzie lepiej.
    Chodź trochę mnie to dziś podłamało

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Endometrium jest bardzo dobre bo sam lekarz chwalił teraz na usg było 9,5mm i mówił ze super wiec sama już nie rozumiem nic , niby coś się zadziało a dalej nic 🤷🏻‍♀️
    Ale nic od września zaczniemy znów CLO 5 tabletek ocenę i zobaczymy może pójdzie lepiej.
    Chodź trochę mnie to dziś podłamało


    To grubość masz ładna,no czasem tak niestety jest, że coś musi się podziać mały mi kroczkami aby dojść do tego sukcesy,, bynajmniej u mnie tak było, a jak przyszłam do doktora to chciałam abtrowsztstko było na pstrykciecie palca a to niestety tak nie działa i chyba to na początku najbardziej mnie dołowało...

  • Carolajn Przyjaciółka
    Postów: 156 42

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaa91 wrote:
    To grubość masz ładna,no czasem tak niestety jest, że coś musi się podziać mały mi kroczkami aby dojść do tego sukcesy,, bynajmniej u mnie tak było, a jak przyszłam do doktora to chciałam abtrowsztstko było na pstrykciecie palca a to niestety tak nie działa i chyba to na początku najbardziej mnie dołowało...

    Cierpliwość , cierpliwość , cierpliwość 🙈
    Może wrzesień przyniesie lepsze jutro chodź dalej biorę luteinę i zrobię test za te 12 dni ale bez nadziei na sukces 🙈

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn wrote:
    Cierpliwość , cierpliwość , cierpliwość 🙈
    Może wrzesień przyniesie lepsze jutro chodź dalej biorę luteinę i zrobię test za te 12 dni ale bez nadziei na sukces 🙈


    To endometrium to masz takie jak na drugą fazę cyklu czyli jakby coś się właśnie zadziało, ale tak jak doktor powiedział nie wiadomo, tym bardziej, że nie masz torbieli, więc pozostaje cierpliwie czekać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2020, 14:52

    Carolajn lubi tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ