Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ginekolog Maciej Brązert
Odpowiedz

Ginekolog Maciej Brązert

Oceń ten wątek:
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 - przyjmiesz zaproszenie, bo widzę, że jesteś obcykana w ortopedach a mam pytanko? 🙂

    Ps: tak w ogóle laseczki to mam nadzieję, że kiedyś uda nam się większą grupą spotkać na jakiejś kawie 😍


    Lena - Gratulacje❤️, nabieraj sił 🙂

    Zaba90, Carolajn lubią tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Tak, ja już lecę z Estrofemem. Narazie czuję się ok, rano lekko mnie mdli. I duży plus za szybko zakończona miesiączkę. 4.09 idę na kontrolę, oby endometrium było gotowe na progesteron i bez żadnych niespodzianek 🙈 dzisiaj moja endokrynolog stwierdziła że mam dawkę estrofemu na 120kg, a ważę 59 😂
    A ten estrofem się później też bierze po transferze czy już nie? I czy robilyscie jakieś badania na cyklu sztucznym poza progesteronem przed transferem?


    🙏🍀 I za pozostałe dziewczyny 🙂



    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ja123 - przyjmiesz zaproszenie, bo widzę, że jesteś obcykana w ortopedach a mam pytanko? 🙂

    Ps: tak w ogóle laseczki to mam nadzieję, że kiedyś uda nam się większą grupą spotkać na jakiejś kawie 😍


    Lena - Gratulacje❤️, nabieraj sił 🙂
    O tym samym pomyslalam:)

    Carolajn lubi tę wiadomość

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Olivia27 Ekspertka
    Postów: 134 79

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carolajn - zobacz proszę priv, dopiero odpisałam 🙂, mieliśmy intensywny weekend.

    Carolajn lubi tę wiadomość

    PCOS
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    O tym samym pomyslalam:)


    To może jakoś uda nam się zgrać, oczywiscie z pozostałymi chętnymi 🙂, tak ostatnio mnie naszło bo akurat pisałam z pacjentka od doktora co też jest na szwie , pisałyśmy o spotkaniu, akurat poznałyśmy się w szpitalu jak ja byłam w 37 tc na ściągnięcie a Ona była do założenia i dwa dni później doktor jej zakładał....

    Carolajn lubi tę wiadomość

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Ja123 - przyjmiesz zaproszenie, bo widzę, że jesteś obcykana w ortopedach a mam pytanko? 🙂

    Ps: tak w ogóle laseczki to mam nadzieję, że kiedyś uda nam się większą grupą spotkać na jakiejś kawie 😍


    Lena - Gratulacje❤️, nabieraj sił 🙂

    A już przyjmuje..... Tylko znajdę 😂przepraszam, że dopiero teraz ale wielka sprawa bo mama wróciła do pracy 😂😂😂😂😂😂

  • Ewela25 Ekspertka
    Postów: 338 88

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    To może jakoś uda nam się zgrać, oczywiscie z pozostałymi chętnymi 🙂, tak ostatnio mnie naszło bo akurat pisałam z pacjentka od doktora co też jest na szwie , pisałyśmy o spotkaniu, akurat poznałyśmy się w szpitalu jak ja byłam w 37 tc na ściągnięcie a Ona była do założenia i dwa dni później doktor jej zakładał....
    Super by bylo:)) poki sie nie przejdzie takiej drogi, az sie nie jest swiadomym ile jest takich jak my:))

    Carolajn, Niebieska gwiazdka lubią tę wiadomość

    Zabcia
    Endometrioza, pcos, niedoczynność tarczycy, insulinoopornosc, mutacja mthfr a i c, pai1 5g - hetero
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    Z tego co wiem to encortolon może czasowo lekko obniżać odporność, my teraz walczymy z posiewami a też biorę steryd i mam nadzieję, że do transferu uda się przemęczyć infekcje transfer się odbędzie 🙏a wcześniej zawsze były czyste.

    Agnieszka też walczyłam z posiewem, po antybiotyku wyszedł już ok. Kiedy transfer? 😉

    Dzięki dziewczyny za kciuki, strasznie się boję tego polipa i ze znowu trzeba będzie odroczyć... Muszę uzbroić się w cierpliwość do wizyty 😎

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja123 wrote:
    A już przyjmuje..... Tylko znajdę 😂przepraszam, że dopiero teraz ale wielka sprawa bo mama wróciła do pracy 😂😂😂😂😂😂


    Spoczko 🙂, ja zazwyczaj zaglądam podczas sesji 😅albo jak młody śpi🙂 o to takie klimaty 😊

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela25 wrote:
    Ale przeboje! Ale minęły dusznosci? Wazne zw jesteś szczesliwa mama! :) 💕


    Ja jak wrócę w pełni do żywych to też jestem chętna na spotkanie 🙂

    Dziękuje jest już dobrze, ale jeszcze mam małe dawki sterydu, jutro wizyta u doktora a pod koniec tygodnia idę na kontrolę do kardiloga i muszę porobić badania,

  • Ja123 Autorytet
    Postów: 518 193

    Wysłany: 30 sierpnia 2020, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    Spoczko 🙂, ja zazwyczaj zaglądam podczas sesji 😅albo jak młody śpi🙂 o to takie klimaty 😊

    Przyjęte 😉

    Niebieska gwiazdka lubi tę wiadomość

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Agnieszka też walczyłam z posiewem, po antybiotyku wyszedł już ok. Kiedy transfer? 😉

    Dzięki dziewczyny za kciuki, strasznie się boję tego polipa i ze znowu trzeba będzie odroczyć... Muszę uzbroić się w cierpliwość do wizyty 😎


    U mnie dziś dzień prawdy🙂, czy włączymy progesteron,teraz też miałam antybiotyk na 5 dni i zobaczymy dzias albo jutro będzie wynik

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgnieszkaB wrote:
    U mnie dziś dzień prawdy🙂, czy włączymy progesteron,teraz też miałam antybiotyk na 5 dni i zobaczymy dzias albo jutro będzie wynik

    3mam kciuki! Daj znać po wizycie jakie wieści 🍀
    Niech już będzie piątek, tez chce wiedzieć czy działamy czy nie 🙏

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia w tym tygodniu dziewczyny 🙂🍀

    Ja mam jutro badanie prenatalne 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 11:15

    Dżoni, Moli27 lubią tę wiadomość

  • Dżoni Autorytet
    Postów: 590 327

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Powodzenia w tym tygodniu dziewczyny 🙂🍀

    Ja mam jutro badanie prenatalne 🙂

    Nadzieja jak ten czas szybko leci, dopiero co dowiedziałaś się o ciąży! 😉 ✊ Żeby wszystko było ok!

    Nadzieja88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Starania od 2015
    3 nieudane IUI
    Amh:0,77 09.2019
    Ivf: zostały 2❄️
    I transfer 12.2019❌
    II transfer 06.2020 ❌
    III transfer 09.2020 ❌
    MTHFR hetero
    PAI hetero
    Nadczynność tarczycy
    14.01 bhcg 348
    5.02 mamy ❤️
    27.09 Jagódka 🐻
  • Nadzieja88 Autorytet
    Postów: 355 284

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    Nadzieja jak ten czas szybko leci, dopiero co dowiedziałaś się o ciąży! 😉 ✊ Żeby wszystko było ok!


    Nic mi nie mój jak ten czas leci,🙈 ja nie wiem podczas starań to jakoś tak się dłuży, a ostatnio jak bylam na wizycie u doktora do mówi, że mogę się już omówić na prenatalne, taka zawieszkę miałam 😅 jakie prenatalne, potem zaczęłam się śmiać, że chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło...

  • Alicjaaa91 Ekspertka
    Postów: 219 139

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja88 wrote:
    Nic mi nie mój jak ten czas leci,🙈 ja nie wiem podczas starań to jakoś tak się dłuży, a ostatnio jak bylam na wizycie u doktora do mówi, że mogę się już omówić na prenatalne, taka zawieszkę miałam 😅 jakie prenatalne, potem zaczęłam się śmiać, że chyba jeszcze nie do końca to do mnie dotarło...


    Dokładnie, ja też nie wiem jak ten czas w ciąży zasuwa 🙈, ostatnio doktor Maciej mówił, że musimy poobserwować tętno maluszka bo troszkę było nieprawidłowe ale napisał adnotację na badania prenatalne aby jeszcze raz doktor zobaczył.

    Daj znać 🙂🍀

    Dzoni mam nadzieję, że nie będzie polipa🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2020, 19:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Niebieska gwiazdka Przyjaciółka
    Postów: 123 49

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenaa91 wrote:
    Ja jak wrócę w pełni do żywych to też jestem chętna na spotkanie 🙂

    Dziękuje jest już dobrze, ale jeszcze mam małe dawki sterydu, jutro wizyta u doktora a pod koniec tygodnia idę na kontrolę do kardiloga i muszę porobić badania,


    To jakoś się dziewczyny musimy zgrać na dobrą kawę 🙂

    Powodzona na wizycie bo widzę, że też dziś masz /miałaś 🙂

    zem3anliof578i0f.png

    Ivf
    ❄️❄️❄️
  • Lenaa91 Przyjaciółka
    Postów: 109 52

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gwiazdka wrote:
    To jakoś się dziewczyny musimy zgrać na dobrą kawę 🙂

    Powodzona na wizycie bo widzę, że też dziś masz /miałaś 🙂


    Czyżby już mały spał 🙂?

    U mnie po wizycie wszystko ok, doktor Maciej podał mi namiary na kardiloga i reumatolog aby mnie przebadali wie będę działać.

    Pozdrawiam i kciuki za wizyty 🍀🙂

  • AgnieszkaB Autorytet
    Postów: 309 217

    Wysłany: 31 sierpnia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoni wrote:
    3mam kciuki! Daj znać po wizycie jakie wieści 🍀
    Niech już będzie piątek, tez chce wiedzieć czy działamy czy nie 🙏


    Posiew czysty 🙂

    Ale jeszcze mam podejsc w środę na usg, bo endo średnio i zobaczymy,ake doktor powiedział, że jeszcze nie spisujemy cyklu na straty 🙂,dostalam więcej estrofemu.


    To jak wszystko do rze pójdzie to możliwe, że będziemy transferowac w podobnym terminie 🙂

    2021. synek💛
    2023 córeczka 💙
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

DHA z alg czy ryb? Sprawdzamy, dlaczego DHA z alg zyskuje na popularności wśród przyszłych mam

Kwas DHA to jedna z substancji niezbędnych do prawidłowego rozwoju płodu. Jego suplementacja jest zalecana przez ekspertów, a w aptekach znajdziemy wiele preparatów zawierających ten składnik. Najczęściej jest pozyskiwany z ryb morskich, jednak coraz więcej przyszłych mam sięga po DHA z alg. Jakie są jego właściwości i czym różni się od rybiego? Dowiedz się więcej na temat suplementacji DHA w ciąży – kiedy zacząć i jakie dawki stosować?

CZYTAJ WIĘCEJ