X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela gratulacje:**
    Marti ale mnie nastraszylas dobrze , ze z maluszkiem wszystko ok:* ale te badania to naprawde byly koniecznie skoro do punkcji trzeba miec aktualne? a teraz w gyn mi mowili,ze te badania 2 lata sa wazne..a nie pol roku jak bylo...to juz sama niewiem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam nadzieje ze niedługo skończą sie wydatki na leki a zaczną inne bardziej przyjemne ;)
    Liczyłam sie z tym ze na początku kwota za badania moze byc większa, choc w porównaniu do badań przed procedura to faktycznie pikuś. Najbardziej mnie wkurzyło to ze mam te same badanie z przed trzech miesięcy... No ale widać ze badania musza byc w trakcie ciazy, tylko kurde o cytologię musze sie upomnieć.
    No nic cieszę sie ciąża i zapominaj o tym :)
    Mnie to krwawienie pokryło się z terminem miesiączki wiec moze to to. Ja jakoś tak nie lubię jak mi mówią ze czasem tak bywa i nie wiadomo czemu, ale nie doszukuje sie. Mam nadzieje ze juz mnie to nie spotka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia kochana 3majcie sie:* musicir byc silni ..mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie skonczy:*Kiedy masz kolejna wizyte u dr Gr? jestem ciekawa jak zareagujesz na jego dawki ...m8 tez pow przy ostatniej wizycie, ze mialam slabe dawki..teraz tez do crio mi da wieksze dawki lekow.

    zizia_a lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami wszystko teraz dobrze. Bałam sie najgorszego.... Jak patrzę na monitor USG to to jest aż nie do uwierzenia jak szybko zmienia sie dzidziuś, gdyby coś się stało to chyba bym sobie nie poradziła....
    Co dobrych badań to tak jak pisałam wyzej one chyba musza byc w trakcie ciąży eh.

  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 19 października 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Eweli! :-D

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Eweli a dla Kubusia dużo buziaczków niech teraz zdrowo rośnie.
    Dziewczyny ja hiv moglam miec ze stymulacji ale niektóre badania musialam powtórzyć wymagane są w ciąży. Jeszcze pare razy was beda kłuli nie martwcie sie ale teraz to już wiadomo dlaczego.

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 19 października 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Zizia kochana 3majcie sie:* musicir byc silni ..mam nadzieje,ze wszystko dobrze sie skonczy:*Kiedy masz kolejna wizyte u dr Gr? jestem ciekawa jak zareagujesz na jego dawki ...m8 tez pow przy ostatniej wizycie, ze mialam slabe dawki..teraz tez do crio mi da wieksze dawki lekow.

    jade jutro na 13..boje sie jak diabli..dopiero od wtorku mnie jajniki bola czyli cos ruszyło..zobaczymy..

    Ewela gratki:)

    co do badan..tez sie cieszyłam jak sie dowiedziałam ze przedłużyli ich ważność..ale szczerze mówiąc wolałabym powtórzyć wszystkie żeby miec pewność ze nie mam jakiegoś dziadostwa..

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 19 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martirybka wrote:
    Mam wiec do was pytanie czy wam tez kazali powtarzać badania na HIV, różyczkę i toksoplazmozę mimo ze miałyście je chwile przed ciąża? Moje miały 3 miesiące a i tak musiałam zrobic wszystko raz jeszcze.
    No i co z tym lekarzem rodzinnym? Musze go teraz odwiedzić? Nic mi lekarz nie mówił.
    Mnie do rodzinnego jeszcze nie wysłali. Tych badań nie kazali zrobić, ale ja je robiłam miesiąc temu przy procedurze ivf. Te badania są ważne chyba 3 miesiące, może u ciebie były nie ważne? Słyszałam że teraz do rodzinnego i dentysty wysyłają przy zakładaniu karty ciąży, Peonia pisała.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 19 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie do rodzinnego ani do dentysty do dzisiaj nikt nie wysłał :-)

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 19 października 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny:) Jestem i ja:) zalogowana:)pozdrawiam

    Yeti76 lubi tę wiadomość

  • catarina99 Koleżanka
    Postów: 35 35

    Wysłany: 19 października 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie umiem sie tu połapać :(

    83HOPE lubi tę wiadomość

    starania od 2011
    2014/2015 4 próby IUI nieudane
    06.2015 ICSI nieudana,
    08.2015 crio nieudany
    01.2016 ICSI transfer 2 zarodków,nieudane
    02.2016 zmiana realizatora Invimed w-wa
    8dpt beta 28,2, 10dpt beta 93,4 ,13dpt beta 607,5,
    12/12/2016 urodziła sie Martynka
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 19 października 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też nikt nie wysłał do rodzinnego ani do dentysty.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 19 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Eweli i duzo zdrówka dla mamy i dzidziusia.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 19 października 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam od rodzinnego i jestem wściekła. Miła była jak pieron, ale mi nic nie wpisała do książeczki ciąży, bo twierdzi, ze nic o mnie nie wie, bo dopiero od niedawna jestem zapisana do tej przychodni. Mówiłam jej, ze nigdy nie chorowałam i jestem zdrowa i potrzebuje tylko krótki wpis i bedzie ok, a ona mi kazała przyjść za tydzień z pokserowana kartoteka. I raczej oleje temat. Godzinę sie męczyłam z Mdłościami czekałam w kolejce i nic nie załatwiłam. Jak dr G-K nie bedzie nalegać, to pierdole opinie internisty.


    Peonia88
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 19 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja zaczynam znowu walkę w poniedziałek jedziemy do Warszawy. Całe szczęście się dowiedziałam że te zastrzyki które wcześniej brałam sa nadal refundowane.

    5a594d206d5d9.png
  • Joafer Ekspertka
    Postów: 192 144

    Wysłany: 19 października 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie tu długo ale cały czas was czym. SIL gratulacje po tobie widać że wytrwałość się opłaca

    5a594d206d5d9.png
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 19 października 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joafer, trzymamy za ciebie mocni kciuki. Teraz twoja kolej kochana :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 16:07


    Peonia88
  • Basik37 Znajoma
    Postów: 27 7

    Wysłany: 19 października 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem i ja
    Gratulacje dla Eweli

    6 inseminacji w Prowicie
    8 pełnych procedur in vitro-Gyn w tym było jeszcze 5 crio
    w międzyczasie szczepienia imuno (ok1 rok) ,2×histero, 1×laparo, PGA zarodków(zarodki ok) i praktycznie wszystko co możliwe zbadane , a beta zawsze 0 .
    Przedemną jeszcze tylko test ERA i wtedy decyzja co dalej i gdzie
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 19 października 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja. :) Gratulacje dla Eweli! :)

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 19 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ