X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 25 października 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Kasiurek, tym razem sie uda :) trzymam mocno kciuki, a teraz ciesz sie każda chwila, bo masz w brzuchu dzidziusia. Brałaś 1 czy 2 zarodki?
    Dziękuje :) brałam 2 ostatnie zarodki 3B

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 25 października 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyłka. Nie 3B tylko 8B. W trzeciej dobie

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • Kasiurek86 Autorytet
    Postów: 257 100

    Wysłany: 25 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Kasiurek to teraz leniuchowanie? bralas dwa zarodki w trzeciej dobie?
    Tak, teraz leniuchowanie :) znowu się zanudzę :)

    4.11.2017 testuje :) to będzie 4-ty raz, oby ostatni :)
    Jak zwykle beta mnie niż 0,1- pasuje na jakiś czas.
    06.2018r. zmiana kliniki i stymulacja długim protokołem, 4 blastki.
    07.03.2019. crio blastocysty, czekam na betę
    11dpt- beta hcg 1140, 13dpt - beta hcg 2540
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 25 października 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    W dzien transferu ważyłam 63kg, w 6tc - 65.5kg, w 10tc - 64, a w 12tc (dziś) - 65kg. Zaczyna mi sie brzuszek zaokrąglać, ale wyglądam bardziej na wzdeta/przejedzona niz w ciąży i w końcu zaczely rosnąc mi piersi :)
    Tak jak do tej pory byłam maniaczka zdrowego odżywiania, tak teraz tylko mi pizza i żarcie z Maca wchodzi i hit dogi z Orlenu :/ w całym życiu tyle fast foodu nie zjadłam co w ciąży. Mam nadzieje, ze w 2 trymestrze zmienia mi sie moje smaki znowu i zacznę sie znowu zdrowo odżywiać.
    Miałam tak samo, poza hot-dogami ;-)
    Teraz z kolei jadłabym same słodycze niestety... A przed ciążą byłam przeciwniczką cukru... :-)

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 25 października 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Sil, jak ja byłam w szpitalu to tez nie dostałam przy wypisie zdjęcia z usg serduszkowej. Sama szybko zrobiłam sobie fotki z Tych zdjeć przed obchodem. Nie wiem co oni pózniej z nimi robią :/ dla nich to takie nic, a dla nas wiele znaczy.
    Zdjęcia usg wpinają do kartoteki (widziałam), ale do wypisu nie dołączają...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 25 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zizia ja nawet nie wiedziałam, ze Ty teraz znów zaczynasz! Trzymaj sie kochana i czekamy na tylko dobre wiadomości! Dzwoń jutro do labo! Wierzę że te 5 to będą Twoje piękne komóreczki :)

    Małami to ja potem czekam na Twoją relację po screchingu;) Ja mam 10 listopada, ale zrobię u siebie w szpitalu. Z moich obliczeń wynika że na przełomie listopada / grudnia będzie crio. Nie mam pojecia w który dc mi zrobią. Nigdy nie miałam problemu z endometrium, także wierzę że na Mikołajki będzie prezent.

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • dredzik84 Przyjaciółka
    Postów: 99 85

    Wysłany: 25 października 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka na pewno nie wezmę Intralipidu. Nie mam zbadanych komórek NK i moim zdaniem to nie dla mnie. Wezmę klej i nacięcie jesli embriolodzy tak postanowią. Jeszcze mam mieszane uczucia co do Atosibanu... Jedni lekarze mówią ze to nie ma sensu, ale tak jak piszecie może to będzie bardziej czynnik psychologiczny. A papaweryna ma takie samo działanie rozkurczowe jak nosa ale podaje sie razem np. U nas na izbie przyjęć przy kolce nerkowej. Muszę popytać moich ratowników jak to z tym szejkiem rozkurczowym jest:)Cudownego wieczoru:)

    Program Rządowy: 4 nieudane transfery.
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 25 października 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine byliśmy w Caleta de Fuste, ale wynajelismy samochód i objechalismy wyspę :-) Bo przelezec cały dzień na słońcu to nie dla mnie. Weź koniecznie bluzę, bo wieczorami palmy uginają się do połowy :-) Bawcie się dobrze :-)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 października 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jak bralyscie magnez i nospe po crio?

    Magnez 2x1 a nospe forte 3x1... i relanium ile dni sie bierze? 2 czy 3?


    Dredzik ja mam komorki NK 14% i mi proponowano intralipid w dniu transferu oraz encorton od 2dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 18:39

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justkrk Koleżanka
    Postów: 34 8

    Wysłany: 25 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 wrote:
    No , ja już po. Wracam do domu. Transfer mi robił dr M. Dzisiaj był mega spokój. Sama leżałam na sali i oglądałam film :)
    Kciuki zaciśnięte!!

    Justkrk

    Inseminacja sierpień 2016 :(
    ICSI 5 wrzesień 2016 1 zarodek :(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 25 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek86 to kciuki i wielkie odliczanie do bety :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 25 października 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiurek kciuki za Twoje kropki!

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • majkownik82 Koleżanka
    Postów: 82 16

    Wysłany: 25 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystkim ktore czekaja juz na bete..: trzymam kciukasy :-D

    no, jutro dołączę do Was...8;30 transferrrrr :-)

    Tyszanka81 lubi tę wiadomość

    2010 r. usunięty jajowód z powodu wodniaka, niezawsze pękające pęcherzyki, Mąż nasienie- ok.
    2 ostatnie lata starań...nieskutecznych,
    Czerwiec 2016 sono HSG,
    25.06.IUI-nieudana,
    Październik 2016 decyzja do IVF IMSI, X stymulacja krótki protokół z antagonistą,
    21.10. punkcja 26.10Transfer
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 25 października 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majkownik82 wrote:
    wszystkim ktore czekaja juz na bete..: trzymam kciukasy :-D

    no, jutro dołączę do Was...8;30 transferrrrr :-)

    powodzenia :)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 25 października 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandy11 wrote:
    Zdjęcia usg wpinają do kartoteki (widziałam), ale do wypisu nie dołączają...
    Ja nie chciałam mieć zdjęcia w wypisie. Ja się zapytałam o to, czy mogłabym zrobić sobie tego zdjęcie, z kartoteki. Które zresztą wcześniej, w niedziele, położna mi pokazała, a ja pokazałam na nim mężowi gdzie bije serduszko naszego dziecka. A dziś mnie poinformowano, że w kartotece nie ma żadnego zdjęcia z usg. Pani pielęgniarka mi powiedziała, że szukała, ale żadnych zdjęć nie znaleziono. Więc w wypisie mi wpisano, że z zabiegów, które mi wykonano, była tylko konsultacja z lekarzem w niedziele. O USG, rozmiarze dziecka, serduszku, odklejeniu kosmówki, jej rozmiarze -nie ma ani słowa. Może nie wpisuje się takich rzeczy w wypisie. Ale rzetelnie wpisali, że miałam: laparoskopie, histeroskopię i in vitro. A ja w szpitalu raczej z powodu tych zabiegów nie wylądowałam nie? Więc w wypisie powinno być coś więcej niż to że krwawiłam i przestałam.

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 25 października 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala76 wrote:
    Hey dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale w Super Pharm jest promocja 50% taniej na suplementy Olimp i Doppel Hertz.
    I tak np. kupiłam Omega 3 z witaminą D3 i K2 za 17 zł, ( 1 tab.dziennie), a Koenzym q10 forte 60 tabletek za 22 zł.

    Ala a jaka dawka koenzymu?

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ala76 Koleżanka
    Postów: 47 15

    Wysłany: 25 października 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Ala76 wrote:
    Hey dziewczyny, nie wiem czy wiecie ale w Super Pharm jest promocja 50% taniej na suplementy Olimp i Doppel Hertz.
    I tak np. kupiłam Omega 3 z witaminą D3 i K2 za 17 zł, ( 1 tab.dziennie), a Koenzym q10 forte 60 tabletek za 22 zł.

    Ala a jaka dawka koenzymu?[/QUOTE

    Kamisia dawka 50mg

  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 25 października 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil wrote:
    Ja nie chciałam mieć zdjęcia w wypisie. Ja się zapytałam o to, czy mogłabym zrobić sobie tego zdjęcie, z kartoteki. Które zresztą wcześniej, w niedziele, położna mi pokazała, a ja pokazałam na nim mężowi gdzie bije serduszko naszego dziecka. A dziś mnie poinformowano, że w kartotece nie ma żadnego zdjęcia z usg. Pani pielęgniarka mi powiedziała, że szukała, ale żadnych zdjęć nie znaleziono. Więc w wypisie mi wpisano, że z zabiegów, które mi wykonano, była tylko konsultacja z lekarzem w niedziele. O USG, rozmiarze dziecka, serduszku, odklejeniu kosmówki, jej rozmiarze -nie ma ani słowa. Może nie wpisuje się takich rzeczy w wypisie. Ale rzetelnie wpisali, że miałam: laparoskopie, histeroskopię i in vitro. A ja w szpitalu raczej z powodu tych zabiegów nie wylądowałam nie? Więc w wypisie powinno być coś więcej niż to że krwawiłam i przestałam.
    Sil oczywiście, że powinno być, ale z doświadczenia wiem, że wypisy są bardzo lakoniczne, co też mi się nie podoba... Ja będąc w szpitalu oglądałam szybko swoje wyniki jak kartoteka była przynoszona wcześniej, przed wizytami lekarskimi, żeby w ogóle coś wiedzieć... (wtedy widziałam wpięte usg) Na wypisie ani ja, ani moja Siostra nie miałyśmy info o przeprowadzanym usg...

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Sil Autorytet
    Postów: 1167 464

    Wysłany: 25 października 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandy ja cię rozumiem, ale ja rozmawiałam z personelem. Wiem, co mi robiono. I wiem co lekarz w niedzielę do kartoteki wpisywał. I wiem też co mi dziś powiedziano, a to była inna historia od tej która była w niedzielę. Swoją opinię o nich już mam. Przykre. Bo leżało mi się tam prawie dobrze. Puste prawie piętro, tyle że równocześnie w związku z tym położne urządzały sobie dyskotekę przez pół dnia wczoraj. Zapomniały przynieść mi leki popołudniu. Dostałam je wieczorem, razem z wieczorną dawką. Rano zapomniały ponownie o lekach, aż położna mi powiedziała, że współczuje mi, że na nią trafiłam. Wczoraj przez cały dzień położna była w moim pokoju 3 razy - przyniosła śniadanie (z lekami), obiad, i kolacje (z lekami za popołudnie i wieczór). Pani która leżała ze mną przez 3 godziny, bo miała zabieg, zapytała czy tak jest codziennie. Bała się mnie zostawić, bo jak zasłabnę, to się nikt nawet nie zorientuje, bo nikt cały dzień nie przychodzi. Dziewczyna która leżała ze mną w niedzielę, powiedziała, że słyszała, jak w niedzielę płakałam na korytarzu. I że szybko się mną zajęli, bo ona przy poprzedniej ciąży przyjechała w tygodniu z krwawieniem i przyjął ją lekarz po półtorej godziny, bo miał coś innego do zrobienia. No, o szpitalu są bardzo skrajne opinie. Ponoć na początku jak Kucharek został ordynatorem było bardzo dobrze, a teraz są na niego same skargi. Może też powinnam była pójść na skargę...
    Dobra, ja mam dziś jakiś zły dzień. Myślałam, że nie wypiszą mnie bez sprawdzenia, czy dziecku nic nie jest. A lekarz nie dotknął mnie nawet palcem, wczoraj to mi choć kazał majtki zdjąć. Dziś zapytał "Co tam", ja powiedziałam (zresztą również o tym że wczoraj wieczorem miałam różowe plamienie), a on powiedział "Ok, to może pani zmienić adres pobytu na dom, do widzenia". I sobie poszedł. Wczoraj przyszedł na obchód i zapytał dziewczynę, która leżała u nich od tygodnia, którą widział kilka razy, poza weekendem bo go nie było "Co panią do nas sprowadza?". Zajebiste podejście :(

    3 IMSI GynC 1 ISCI Arte
    9-117,9 11-269,6 13-523,6 15-1196 19-4722 23-13129
    16.06.2017 nasz świat odmieniła Aurora :)
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 25 października 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sil to co piszesz nie mieści mi się w głowie... Ja jednak wyszłam ze szpitala po badaniu, ze spokojną głową... Nie dziwię się, że jesteś teraz kłębkiem nerwów... Trzymaj się Kochana i odpoczywaj, będzie już dobrze..

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ