X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 1 września 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka... też nic nie dawaliśmy

    linkaa28 lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • iwcia10 Przyjaciółka
    Postów: 68 36

    Wysłany: 1 września 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Dziewczyny dzwoniłam do gyn poinformować że urodziłam. Wam też kazali wysłać im na maila skan wypisów ze szpitala?? nie chciałabym żeby gdzieś tam widniało oficjalnie imiona i nazwiska (niby tylko do celów statystycznych) ale mam obawy czy im to wysłać.. ?

    Fay czekamy na dobre wieści :)

    Linka ja nic nie podawalam, tylko kiedy dziecko sie urodzilo. Wiecej i tak bym nie podala a tym bardziej danych chociaz i tak maja nasze dane ale zadnych wypisow bym nie wyslala...po co im niby.

    linkaa28 lubi tę wiadomość

  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 1 września 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fay jak tam?

    7pqmag4.png
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 1 września 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diagnostyka u nas mocno testuje cierpliwość, wieczorem wyniki badań, a krew oddana o 11.00.

    Beta 863,40, wzrost 81.5% :) ))))

    Jak pisałaś Mag, szału nie ma, ale tragedii też nie. Może będzie dobrze i bez ciągnięcia tej bety za uszy, co zazwyczaj dobrze się nie kończy.

    Nietrudno się domyśleć, że noc miałam bezsenną + beznadzieja i rozpacz.

    Jeszcze raz muszę betę zbadać w niedzielę lub poniedziałek i mogę jechać (z duszą na ramieniu) do Gyn na wizytę.

    Przeogromne dzięki za kciuki !!!!!, już nie chcę tu epatować moim katastrofizmem.

    Kamiisia, Wesołek :-), Bella93, eveliin, Mag85, Yoselyn82, linkaa28, Klee, Krakowianka, małamii89, Sil lubią tę wiadomość

    Fay
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 1 września 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fay super!! Ale kciuki 3mam dalej za kolejne piękne przyrosty :)

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 1 września 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Fay jak tam?

    Mag, widzisz, co do Twojego "selektywnego" zarodka (tj. jedynego ostałego) możesz zachować nadzieję! No i ja też.

    Ja bym tak nie panikowała, gdyby nie fakt, że moje tak źle się zapłodniły. Gdy się o tym dowiedziałam, uszło ze mnie powietrze i włączył się strach..

    Mag85 lubi tę wiadomość

    Fay
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 1 września 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fay wrote:
    Mag, widzisz, co do Twojego "selektywnego" zarodka (tj. jedynego ostałego) możesz zachować nadzieję! No i ja też.

    Ja bym tak nie panikowała, gdyby nie fakt, że moje tak źle się zapłodniły. Gdy się o tym dowiedziałam, uszło ze mnie powietrze i włączył się strach..
    No u mnie tez sie zaplodnil az jeden, takze wiem jak to jest. Ja wlasnie nie chce panikowac, wole sie nastawic na nie, chociaz pewnie bede tak jak Ty miesiac nie spac.
    Co do bety to uwazam, ze jest w porzadku, to juz calkiem spora wartosc. Nie wiem czy jest sens powtarzac w niedziele. Bardzo sie katujesz tym. Moze juz poczekaj na wizyte?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2017, 21:23

    7pqmag4.png
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 1 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    linkaa28 wrote:
    Baśka to chyba się zmieniło, to ja im wyśle maila i napiszę że urodziłam w którym tyg i tyle.. po co im cały wypis? tam są różne info co ich nie powinny interesować :)
    Ja powiedziałam że nie mam jak
    zeskanować podałam imie i nazwisko i wystarczyło ☺

    linkaa28 lubi tę wiadomość

    Karolcia885
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, czy któraś z Was robiła może badania immunologicznego w Czechach? Czy w ogóle jest taka możliwość? W czwartek byłam na wizycie u dr Sydora zaleconej przez dr Mercika i jak dostałam wykaz badań do zrobienia to lekko 2tysiące... obłęd jakiś, bo teraz czeka nas z mężem decyzja czy robić te badania czy wydać tą kasę na leki do stymulacji...

  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 3 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalena wrote:
    Witajcie, czy któraś z Was robiła może badania immunologicznego w Czechach? Czy w ogóle jest taka możliwość? W czwartek byłam na wizycie u dr Sydora zaleconej przez dr Mercika i jak dostałam wykaz badań do zrobienia to lekko 2tysiące... obłęd jakiś, bo teraz czeka nas z mężem decyzja czy robić te badania czy wydać tą kasę na leki do stymulacji...
    W Będzinie jest immunolog na NFZ. Myślę że warto udać się tam na wizytę. Ja byłam na kilku i zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy bo tam zrobiliśmy wszystkie badania zlecone przez dr.

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Aguuula;2525 Autorytet
    Postów: 1157 1239

    Wysłany: 3 września 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania zlecone przez lekarkę w Będzinie oczywiście ;-)

    Wrzesień 2019, urodził się synuś 💙
    Czerwiec 2022, urodziła się córcia❤
    4xIUI :( ,3x transfer :( ,1x crio :( ,1x transfer -biochemiczna :( , 1x crio :), drugi crio :)
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 3 września 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odobiscie zaluje wizyty u dr Sydora standardowo zleca komplet badan wszystkim para te same..z tym ze nawet jak je zrobisz nie ma na to lekow które maja udowodniona skuteczność a szczepienia raz ze kosmicznie drogie to jeszcze jest to olbrzymia ingerencja ktora nigdy nie wiadomo jaki moze miec skutek w przyszlosci..wsumie w innych krajach jest to zabronione
    A oni i tak profilaktycznie zalecają wszystko tj. Encorton, intralipid, clexane i olbrzymie dawki progesteronu...
    Np na moj KIR za który dalam 350 zl nikt nawet nie spojrzał...dla mnie to bylo wyrzucenie pieniędzy...
    W artvimedzie i w artemidzie nikt nie podchodził powaznie do tego tematu i badan z tym związanych.
    Nie wiem czy są dziewczyny na forum ktore skutecznie leczą sie z immunologicznej niepłodności

    Klee lubi tę wiadomość

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 3 września 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W bedzinie faktycznie immunolog moze zlecić część badan na nfz ale nie tego kalibru typu Kir immunofenotyp nk itp..Mnie zlecili ale badania na mthfr,v leiden czy zespół antyfosfolipidowego czyli na jednostki chorobowe które mozna skutecznie leczyć metylowana wersja kwasu foliowego i haparyna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2017, 22:33

    Aguuula;2525 lubi tę wiadomość

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 września 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmalena wrote:
    Witajcie, czy któraś z Was robiła może badania immunologicznego w Czechach? Czy w ogóle jest taka możliwość? W czwartek byłam na wizycie u dr Sydora zaleconej przez dr Mercika i jak dostałam wykaz badań do zrobienia to lekko 2tysiące... obłęd jakiś, bo teraz czeka nas z mężem decyzja czy robić te badania czy wydać tą kasę na leki do stymulacji...

    ja tez bylam u dr Sydora i tez mi zlecil komplet badan, chociaz ja wiele badan mialam na wlasna reke zrobionych. Bylam tez w Bedzinie u dr Papugi i ona mi tez pozlecala badania wiec troche kasy zaoszczedzilam.

    A tak na dobra sprawe nie ma cudownego leku : immunolodzy podaja te leki a w zasadzie zlecaja te leki : intralipid, encorton, szczepienia ktore sa duza ingerencja w organizm, ewentualnie wlewke domaiczna i tez acard.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 4 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fay robilas bete dzis? Czy czekasz juz na wizyte?

    7pqmag4.png
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 5 września 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag85 wrote:
    Fay robilas bete dzis? Czy czekasz juz na wizyte?

    Mag, robiłam dzisiaj, więc do tej pory siedziałam cicho, oczywiście już w strachu, strona on line Diagnostyki dzisiaj zawieszona, wyniki dopiero po 23.00
    Dzień jałowy, bo dla uspokojenia potrzebowałam upewnienia przez dobre wieści.

    Beta dzisiaj 2789,00, przyrost po 3 dniach 118.6 %. Jestem zdumiona, że to tak wszystko normalnie wygląda....

    Wizyta dopiero w czwartek, bo łączymy wyjazd jeszcze z pobytem w Bytomiu, u dr G. Bety już nie robię, wystarczy tego katowania się (zresztą personel w punkcie pobrań mi kibicowała!).

    Bella93, Klee lubią tę wiadomość

    Fay
  • Fay Ekspertka
    Postów: 132 113

    Wysłany: 5 września 2017, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag, tak się zastanawiałam nad Twoją sytuacją z jednym zarodkiem, wiadomo, że tutaj w grę wchodzą parametry nie dające się zmierzyć. I realnie nie można przewidzieć, czy to ma znaczenie dla zarodka czy nie. Ale jeśli nie zapłodniło się też nasienie dawcy, to tym razem problem był chyba w Twoich komórkach. Może stymulacja była wyjątkowo nieudana? Gdyby transfer się nie udał, nie załamuj się i koniecznie zróbcie trzecie podejście. Ja bym nie rezygnowała właśnie dlatego, że tym razem coś nie poszło i trzeba naprawić błędy.

    A tymczasem czekam na Twój transfer, pisz tutaj wszystko!!

    Fay
  • Mag85 Autorytet
    Postów: 2233 1260

    Wysłany: 5 września 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fay wrote:
    Mag, tak się zastanawiałam nad Twoją sytuacją z jednym zarodkiem, wiadomo, że tutaj w grę wchodzą parametry nie dające się zmierzyć. I realnie nie można przewidzieć, czy to ma znaczenie dla zarodka czy nie. Ale jeśli nie zapłodniło się też nasienie dawcy, to tym razem problem był chyba w Twoich komórkach. Może stymulacja była wyjątkowo nieudana? Gdyby transfer się nie udał, nie załamuj się i koniecznie zróbcie trzecie podejście. Ja bym nie rezygnowała właśnie dlatego, że tym razem coś nie poszło i trzeba naprawić błędy.

    A tymczasem czekam na Twój transfer, pisz tutaj wszystko!!
    Hehe, dzieki, ja sobie zdaje sprawe jaka jest moja sytuacja. Nie pokladam zbyt duzych nadziei w tym zarodku. Nie poddam sie na pewno, czy bedzie to ostatnie podejscie to nie wiem bo to by bylo basze 4 (pierwsze bylo na nfz) i leki 100%, mozliwe ze pojde w AZ, ale to sie okaze.

    Przyrost masz piekny i beta jest juz bardzo wysoka. Nie badaj juz jej bo to tylko stres. Na usg na pewno juz cos bedzie. Gratuluje i trzymam nadal kciuki.

    7pqmag4.png
  • Kala06 Autorytet
    Postów: 284 473

    Wysłany: 5 września 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fay super :) nie katuj sie juz, wszystko jest dobrze :)

    Sun, Anies jak u Was ?
    Ja uprawiam leżing. Wczoraj zostałam obklejone plastrami bo kręgosłup zaczyna doskwierać. Mała szaleje ze aż miko :) szafa zapełnia sie ubrankami a tatuś walczy z wałkiem. Oby tak dalej a bedzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 15:18

    Klee, Krakowianka, pippi lubią tę wiadomość

    km5scwa15d6x29ua.png
    starania od 2013 PCOS, M: azoospermia
    GynCentrum 02.08 2x blastocysty, 8tc. ☹️09.01.17 2 w 3 dobie ☹️ Invimed Warszawa, 1.04. 2x 3 doba 12 dpt - 267,26 14dpt-529 17dpt-1391, mamy ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguuula;2525 wrote:
    Badania zlecone przez lekarkę w Będzinie oczywiście ;-)
    Chyba spróbuje, może to jest wyjście a potem zastanowię się nad resztą. A długo czekałaś na wizytę?

‹‹ 464 465 466 467 468 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ