X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 3 października 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowianka wrote:

    Sun Leon dzis szaleje, pierwszy raz widziałam, jak mi sie brzusio rusza :) i znowu ryk :). Dzisiaj sie zwazylam - przytyłam 2 kg :)

    Super :) U mnie brzusio zaczął się ruszać dokładnie w dzień półmetkowy :)

    małamii89 lubi tę wiadomość

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 3 października 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Allessa Tymcio zjadlby wszystko co widzi więc powoli daję mu wszystko. Jak coś mu nie smakuje to się denerwuje. Dziś byliśmy na szczepieniu to nawet nie zorientowal się. Taki grubasek :) A z wyglądu to cały tatuś. Na sZczęście ma mój charakter:) Może włosy będzie też miał po mnie.

    Peonia chodzimy na zorganizowane. Bardzo fajnie było. Dziewczyny śpiewały, tańczyli w wodzie. Było mnóstwo zabawek, co Tymusiowi odpowiadało. Pod koniec zaczął marudzic bo mu woda na twarz leciala, ale wytrzymał. Była jedna dziewczynka 3 mc jak tylko weszła na basen to zaczęła płakać. Nie potrafiła się uspokoić i na dodatek wyskoczyły jej plamki. Chyba uczulenie na chlor. Tymuś był zadowolony i będziemy chodzić regularnie. On potrzebuje aktywności ruchowej. Moja mama stwierdziła, że jego lenistwo jest genetyczne bo podobno ja siedziałam jak miałam 9 mc.

    Muszę się umówić do Cz. i z nią pogadać bo chyba będziemy przyspieszać z crio. Chciałabym w styczniu. Czyli 11 miesięcy po cc. Sytuacja mnie dotego zmusza.

    Sil dzięki. Poczytam sobie, bo Pregna trochę droga jest. Współczuję katarku. Przechodzilismy przez to 3 tyg temu.

    Super z tym basenem. Koniecznie daj znać co w GC powiedzą na wcześniejsze crio. Ja tez bym chciała jak najszybciej, bo na urlopie wychowawczym nie płaca, a chciałabym zostać w domu z dzieckiem. A jakby crio sie nie udało, byłabyś gotowa podchodzić do stymulacji jeszcze raz, zeby Tymus miał rodzeństwo?

    małamii89 lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 października 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Fay nie stresuj się, jest dobrze i będzie dobrze. Głowa do góry i uwierz w końcu w swoje maleństwo :) Chyba nie chcesz mieć nerwowego dzidzusia?:)

    Linkaa płacilas za wizyty jak podchodziłas do crio? Bo mam jeszcze z rządówki eskimoska i nie wiem jakie są zasady :)

    wizyty sa platne ale transfer masz bezplatny :)

    Rubineye lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 3 października 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pipi wiesz juz kto mieszka u Ciebie, my dzis sie dowiedzieliśmy że bedzie chlopiec :)

    mandy11, Yoselyn82, linkaa28, Krakowianka, pippi, Anies30, Sunshine_111, Klee lubią tę wiadomość

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 3 października 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye dzięki za pamięć :-) U nas dobrze, Nelcia nam rośnie, kawał Baby z niej :-D Też już podajemy jedzonko, mamy tak jak Wy - Mała zje wszystko w każdej ilości, he he :-D

    Rubineye, Anies30 lubią tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 3 października 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Super z tym basenem. Koniecznie daj znać co w GC powiedzą na wcześniejsze crio. Ja tez bym chciała jak najszybciej, bo na urlopie wychowawczym nie płaca, a chciałabym zostać w domu z dzieckiem. A jakby crio sie nie udało, byłabyś gotowa podchodzić do stymulacji jeszcze raz, zeby Tymus miał rodzeństwo?

    W przyszłą środę idę do Cz. to dam znać. Bardzo chciałabym, żeby Tymek miał rodzeństwo i gdyby się nie udało teraz to pewnie kwestia czasu/ zaoszczędzenia trochę pieniędzy i wrócimy.

    linkaa28, lilou, Anies30 lubią tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • linkaa28 Autorytet
    Postów: 727 408

    Wysłany: 3 października 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Fay nie stresuj się, jest dobrze i będzie dobrze. Głowa do góry i uwierz w końcu w swoje maleństwo :) Chyba nie chcesz mieć nerwowego dzidzusia?:)

    Linkaa płacilas za wizyty jak podchodziłas do crio? Bo mam jeszcze z rządówki eskimoska i nie wiem jakie są zasady :)

    Rubi tak za wizyty płaciłam i wszystkie wspomagacze też, jedynie transfer był za darmo :)

    24.11 criotransfer 2 blastocyst
    9dpt 91.70, 11dpt 196.10, 14dpt 990,50
    24.07.2017 Iga i Oliwia (37+1)
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 4 października 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Czy mozecie cos powiedziec o Gynocentrum w Katowicach? Czy oni przyjmuja w soboty? Dlugo sie czeka na termin wizyty?
    Staramy sie z partnerem juz dwa lata i postanowilismy wystartowac z grubej rury i chcemy podejsc do ivf. Za wasze wszelkie opinie i porady będę bardzo wdzieczna :)

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 października 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Czy mozecie cos powiedziec o Gynocentrum w Katowicach? Czy oni przyjmuja w soboty? Dlugo sie czeka na termin wizyty?
    Staramy sie z partnerem juz dwa lata i postanowilismy wystartowac z grubej rury i chcemy podejsc do ivf. Za wasze wszelkie opinie i porady będę bardzo wdzieczna :)
    A dlaczego akurat Gyncentrum? Mamy w Katowicach Provitę i Invimed(w tym drugim polecam dr Cygal - terminy ok. 2 tygodnie do przodu).

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 4 października 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A dlaczego akurat Gyncentrum? Mamy w Katowicach Provitę i Invimed(w tym drugim polecam dr Cygal - terminy ok. 2 tygodnie do przodu).

    Dziękuję za odpowiedź.
    My mieszkamy w UK wiec zalezy nam aby klinika byla otwarta takze w soboty. Z tego co widzę Invimed tylko od pn do pt.
    Rozważe jeszcze Provite.

    Albo umowie nas na wstepna wizyte w obu klinikach i wybierzemy ta ktora bedzie nam najbardziej odpowiadać :)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • pippi Autorytet
    Postów: 293 269

    Wysłany: 4 października 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiisia wrote:
    Pipi wiesz juz kto mieszka u Ciebie, my dzis sie dowiedzieliśmy że bedzie chlopiec :)
    Kamiisia, super! Gratuluję! Ja chciałam chłopca, ale w tej chwili myślę, że wszystko jedno kto bedzie, ważne tylko, żeby małe było zdrowe;) U nas na prenatalnym jeszcze nie było widać, później miałam za tydzien wizytę i też nie, ale może dowiem się w przyszły piatek;) A do kogo chodzisz na wizyty?

  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 4 października 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Kamiisia, super! Gratuluję! Ja chciałam chłopca, ale w tej chwili myślę, że wszystko jedno kto bedzie, ważne tylko, żeby małe było zdrowe;) U nas na prenatalnym jeszcze nie było widać, później miałam za tydzien wizytę i też nie, ale może dowiem się w przyszły piatek;) A do kogo chodzisz na wizyty?
    Ja chodze do dr Staniczka robi badania prenatalne w angeliusie i przyjmuje w Tychach i w Kce ale pracuje tez w szpitalu Bonifratow.
    My wczoraj dowiedzielismy sie i ze na 100% juz pewne!

    pippi lubi tę wiadomość

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 4 października 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane idkupie menopur moze ktoras z was posiada ?

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Clarissa Przyjaciółka
    Postów: 97 78

    Wysłany: 4 października 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 wrote:
    Dziękuję za odpowiedź.
    My mieszkamy w UK wiec zalezy nam aby klinika byla otwarta takze w soboty. Z tego co widzę Invimed tylko od pn do pt.
    Rozważe jeszcze Provite.

    Albo umowie nas na wstepna wizyte w obu klinikach i wybierzemy ta ktora bedzie nam najbardziej odpowiadać :)

    Ja polecam Provitę. Leczyliśmy się u dr Marty Paligi. Lekarz - anioł. Poza tym jest chyba codziennie w klinice, zawsze w godzinach popołudniowych i wieczornych. W weekendy klinika też jest otwarta, ale raczej na zasadzie dyżurów np. jak ktoś musowo musi się stawić w konkretnym dniu cyklu. Ja np. ostatnią punkcję miałam w sobotę.

    https://www.maluchy.pl/li-73185.png
  • natlem Przyjaciółka
    Postów: 102 25

    Wysłany: 5 października 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia321 wrote:
    Kochane idkupie menopur moze ktoras z was posiada ?
    Jakbyś chciała mam 75j - tyle mi zostało. Stymulacje miałam we wrześniu pisze że miesiąc może być otwarte ż chęcią w potrzebie oddam bo i tak to wyrzuca. Cały czas w lodowce jest

    starania od sierpnia 2015, 01/16- polip szyjkowy, 04/16- laparoskopia torbiel łagodna endometrioza, 05/16-02/17 stymulacje zespół LUF, 03/17- 1sza IUI :(, 04/17- 2ga IUI :( 05/17 I IVF Imsi 8B i 8A ;( 06/17 histero 23.08.17 start długi protokół gonapeptyl. Cd4/cd8 mthfr homo, pai-1 hetero
  • eveliin Przyjaciółka
    Postów: 79 180

    Wysłany: 6 października 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis po wizycie, i tak mały Miś wazy juz 1,4kg:) wszystko jest ok.
    Poki co nadal polozony miedniczkowo, ze stopkami nad głowką :D

    Yoselyn82, mandy11, Kala06, Rubineye, Sunshine_111, linkaa28, pippi, Kamiisia, Klee, Sil lubią tę wiadomość

    mhsvanliwfm0y8mi.png
    IVF–IMSI, 2crio 07.04.2017--> 2x3dniowe 8A--> 11dpt 325;13dpt 640,17dpt 1694,19dpt 2864
    04.05.17 mamy serduszko :D
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 8 października 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natlem wrote:
    Jakbyś chciała mam 75j - tyle mi zostało. Stymulacje miałam we wrześniu pisze że miesiąc może być otwarte ż chęcią w potrzebie oddam bo i tak to wyrzuca. Cały czas w lodowce jest
    Dziekuje ja potrzebuje pelne nieotwarte bo do ivf bede podchodzic grudzien/styczen

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 8 października 2017, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Praktycznie nie udzielałam się na forum choć z OF staram się już kilka lat.
    Myślimy nad kolejnym podejściem do IVF i Gyncentrum jest jedną z klinik, które bierzemy pod uwagę. Szczególnie interesuje mnie program "100% gwarancji". Z ostatnich komentarzy wynika, że udzielają się tu głównie przyszłe mamy więc może akurat któraś z Was skorzystała z tego programu.
    Jestem ciekawa wszelkich wag na temat pracy kliniki. Sugestii odnośnie lekarza prowadzącego (Krzysztof Grettka?).
    Pomożecie?

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • Kamiisia Autorytet
    Postów: 400 215

    Wysłany: 8 października 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W gyn sami lekarze zwłaszcza dr Cz.bardzo odradza ten program z obawy że sie nie uda i beda musieli oddać pieniadze. Ja ogolnie gyn nie polecam tasmowe podejście o niebo lepszy jest artvimed w kra bądź artemida w bialymstoku!

    Klee, pippi, Sil lubią tę wiadomość

    d06c61823cdea18bd5efce03a97be58d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2361

    Wysłany: 8 października 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kamiisia :)
    Czy możesz napisać coś więcej o Artemidzie, bo niestety stronę mają bardzo ubogą.
    Artvimed ma natomiast procedurę "IVF w nawracających niepowodzeniach" która dla mnie byłaby odpowiednia, choć Krakowa nie brałam pod uwagę.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ