X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 8 lutego 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubin, ile zębów juz macie? Co juz Tymek potrafi? Niedługo juz roczek :)

    My mamy juz 7 zębów i 8 wychodzi. Szybko zaczął zabkowac. Ruchowo tez leniuszek, podobnie jak twój Tymek. Lada dzien kończy 9m, siedzi, ale sam jeszcze nie siada, pełza trochę ale do tylu, raczkować jeszcze nie potrafi. Wazy juz 9kg, wiec mam co nosić :)


    Sil, jak tam Aurora? Bardzo mi sie jej oryginalne imię podoba. Chyba z jakiejś bajki jest :)

    Karolcia, twoje dzieci skończyly juz roczek? Matko, jak ten czas zasuwa.
    Wesołku, a jak twoje wymarzone maluszki?
    Wrócilyscie/wracacie do pracy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2018, 08:49


    Peonia88
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 8 lutego 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak ten czas leci... Wasze dzieciaczki juz takie duze!:)
    Karolciu, czekam na zdjątka! :)

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia...na nudę przy dzieciach nie mogę narzekać. Ciągle coś się dzieje. Biegają, zabierają sobie wszystko łącznie z jedzeniem. Żyć nie umierać. Za niedługo wracam do pracy :-)
    Chodzicie na rehabilitację?

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 8 lutego 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Rubin, ile zębów juz macie? Co juz Tymek potrafi? Niedługo juz roczek :)

    My mamy juz 7 zębów i 8 wychodzi. Szybko zaczął zabkowac. Ruchowo tez leniuszek, podobnie jak twój Tymek. Lada dzien kończy 9m, siedzi, ale sam jeszcze nie siada, pełza trochę ale do tylu, raczkować jeszcze nie potrafi. Wazy juz 9kg, wiec mam co nosić :)


    Sil, jak tam Aurora? Bardzo mi sie jej oryginalne imię podoba. Chyba z jakiejś bajki jest :)

    Karolcia, twoje dzieci skończyly juz roczek? Matko, jak ten czas zasuwa.
    Wesołku, a jak twoje wymarzone maluszki?
    Wrócilyscie/wracacie do pracy?
    Peonia tak roczek minął już w grudniu za chwilę skończą 14 miesięcy strasznie ten czas szybko ucieka ☺ Do pracy zamierzam wrócić w przyszłym roku na razie sobie "poodpoczywam" Pozdrawiam

    Karolcia885
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 9 lutego 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Marysia także skończyła roczek-również ma osiem ząbków, chodzi od prawi dwóch miesięcy ale za to mówi z premedytacją tylko jedno słowo-NIE :-)
    Nie karmimy się już od listopada-jestem na plastrach z racji bardzo niskiego poziomu estradiolu. Na marzec, przy dobrych wiatrach, planujemy crio. Mam już rozpiskę leków.
    Powtórzyłam pełen pakiet badań obligatoryjnych do transferu i mamy problem z wynikiem ureamycoplasma-jestem już po antybiotykach ale musimy powtórzyć wymaz.
    Forum trochę ucichło ostatnio.

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 9 lutego 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    pamiętacie mnie jeszcze? Dawno mnie tu nie było. Ale musiałam dojść chodź trochę do siebie. Od 3 miesięcy jestem na clo i co miesiąc dostaje zastrzyki na pękniecie pęcherzyka ..ale nie ma w ogóle efektu ;(dziewczyny proszę Was o pomoc. Zastanawiamy się nad podejściem do kolejnej procedury,jesteśmy na etapie zbierana pieniędzy ..jaką polecacie klinikę? Dodam, że niestety nie będziemy mieli fizycznie możliwości podjąć leczenie gdzieś daleko np., w Białym Stoku chodź bardzo bym chciała..Myśleliśmy nad Provitą w Katowicach, albo nadal Gyncentrum? chodź się waham. Wiem że większości z Was udało się właśnie w Gyncentrum?..już sama nie wiem co mamy robić jaką klinikę wybrać żeby nam pomogli?
    Gratule Wami dziewczyny, Wasze dzieciaczki tak szybko rosną..:*

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 9 lutego 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Kraków wchodzi w grę Aniu?

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 9 lutego 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    A Kraków wchodzi w grę Aniu?
    możemy pomyśleć o Krakowie, chodź u męża w pracy jest bardzo ciężko z wolnym i mógłby być problem:/ A jaką klinikę w Krakowie polecasz?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine_111 wrote:
    Dziewczyny, jak ten czas leci... Wasze dzieciaczki juz takie duze!:)
    Karolciu, czekam na zdjątka! :)

    Twoja laleczka tez rośnie :)

    Ciekawe co tam u Hope? Mam nadzieje, ze w końcu tez sie poukładało.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek :-) wrote:
    Peonia...na nudę przy dzieciach nie mogę narzekać. Ciągle coś się dzieje. Biegają, zabierają sobie wszystko łącznie z jedzeniem. Żyć nie umierać. Za niedługo wracam do pracy :-)
    Chodzicie na rehabilitację?

    No to extra :) podziwiam mamy bliźniaków. Bardzo bym chciała, zeby moj synuś tez miał rodzeństwo. Bede walczyła, ale jak juz wcześniej wspominałam, tym razem nie chce sobie robić takiej presji, o ile dam rade pokonać siebie. Jedno juz mam i jestem wdzięczna za to :) nigdy nie byłam szczęśliwsza :)

    Byliśmy na 4 spotkaniach u fuzjoterapeuty. Podobno nie potrzebuje rehabilitacji, jest tylko leniwy. Mamy go zachęcać przez zabawę do ruchu. Póki co, staram sie wyluzować i go nie poganiać. Na wszystko przyjdzie czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2018, 19:55


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Marysia także skończyła roczek-również ma osiem ząbków, chodzi od prawi dwóch miesięcy ale za to mówi z premedytacją tylko jedno słowo-NIE :-)
    Nie karmimy się już od listopada-jestem na plastrach z racji bardzo niskiego poziomu estradiolu. Na marzec, przy dobrych wiatrach, planujemy crio. Mam już rozpiskę leków.
    Powtórzyłam pełen pakiet badań obligatoryjnych do transferu i mamy problem z wynikiem ureamycoplasma-jestem już po antybiotykach ale musimy powtórzyć wymaz.
    Forum trochę ucichło ostatnio.

    Alessa, swietnie! To bede czekała na relacje z crio. Marzec tuż tuż. O tej ureaplasme to nawet nie chce myślec, tez walczyliśmy z tym paskudztwem. Ile kosztuje obecnie pełny pakiet badań do crio?
    Super, ze Marysia juz chodzi. Mowić tez zacznie. Jak udało ci sie zakończyć karmienie? Podajesz juz mleko krowie czy mm?


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 9 lutego 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    pamiętacie mnie jeszcze? Dawno mnie tu nie było. Ale musiałam dojść chodź trochę do siebie. Od 3 miesięcy jestem na clo i co miesiąc dostaje zastrzyki na pękniecie pęcherzyka ..ale nie ma w ogóle efektu ;(dziewczyny proszę Was o pomoc. Zastanawiamy się nad podejściem do kolejnej procedury,jesteśmy na etapie zbierana pieniędzy ..jaką polecacie klinikę? Dodam, że niestety nie będziemy mieli fizycznie możliwości podjąć leczenie gdzieś daleko np., w Białym Stoku chodź bardzo bym chciała..Myśleliśmy nad Provitą w Katowicach, albo nadal Gyncentrum? chodź się waham. Wiem że większości z Was udało się właśnie w Gyncentrum?..już sama nie wiem co mamy robić jaką klinikę wybrać żeby nam pomogli?
    Gratule Wami dziewczyny, Wasze dzieciaczki tak szybko rosną..:*

    Pamietam cie doskonale i nieustannie trzymam kciuki za ciebie. Należy ci sie ta ciąża juz, bedzie dobrze! Ja mam doświadczenie tylko z klinika GC, wiec za duzo nie umiem pomoc.


    Peonia88
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 9 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu oczywscie ze pamietamy:)
    Ja polecam dr Chrostowskiego z Artvimedu w Krakowie. Chociaz na jedna wizyte, na pewno nie bedzie krotsza niz 30 min, dr wszystko przeanalizuje i powie czego mozna by spróbowac. Trzymam kciuki!

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 10 lutego 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Wiec opinie co do kp i crio sa podzielone...

    ja tez planuje wrócić po mrozaczka w tym roku. Chyba, ze podobnie jak Basia zaliczę wymarzona wpadkę. Cały czas mam w głowie, ze blokowałam sie psychicznie, bo za bardzo sie spinałam, zeby byc w ciąży. Teraz mając juz jedno dziecko, wiedząc, ze moj organizm dał rade zajść i donosić ciaze, mam nadzieje, ze bedzie łatwiej.

    Rubin, ty juz masz miesiączkę, może dlatego dr Cz wyraziła zgodę na crio?
    U mnie miesiączki ani widu ani słychu. Karmie jeszcze w dzien, teraz mam dziecko chore, wiec karmimy sie co chwile. Podajesz Tymkowi w dzien mm, czy wystarcza mu woda? Moj synek pije wodę, ale max 2 małe butelki, i to głownie do posiłku. Porządnie napić sie, to umie tylko z piersi.


    Mam regularny okres jak Tymek skończył 7 miesięcy. Po cichu liczyłam że może też się uda.naturalnie a tu równo jak w zegarku co 28 dni okres.

    Karmię już tylko w nocy. A w dzień dostaje dwa razy mm bo potrzebuje mleczko do zaśnięcia. Czasem uda się bez, ale to są wyjątki. A wody pije dużo i tylko wodę. Soczki, kompoty wypluwa.

    Napisałam do Fundacji karmienia piersią co sądzą o podchodzeniu na crio przy kp. Rozpisalam leki, dawki. W przyszłym tyg mają dac mi konkretną odp, ale wstępnie nie muszę kończyć kp.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Rubin, ile zębów juz macie? Co juz Tymek potrafi? Niedługo juz roczek :)

    My mamy juz 7 zębów i 8 wychodzi. Szybko zaczął zabkowac. Ruchowo tez leniuszek, podobnie jak twój Tymek. Lada dzien kończy 9m, siedzi, ale sam jeszcze nie siada, pełza trochę ale do tylu, raczkować jeszcze nie potrafi. Wazy juz 9kg, wiec mam co nosić :)


    Sil, jak tam Aurora? Bardzo mi sie jej oryginalne imię podoba. Chyba z jakiejś bajki jest :)

    Karolcia, twoje dzieci skończyly juz roczek? Matko, jak ten czas zasuwa.
    Wesołku, a jak twoje wymarzone maluszki?
    Wrócilyscie/wracacie do pracy?

    Tymek ma 4 ząbki :) Dalej pełza, ale zaczął się wspinać na wszystko i zaczyna powoli chodzić przy meblach. Ciekawe czy będzie raczkował. Buzia mu się nie zamyka :) Tak, już roczek szooook jak to szybko zleciło. Pokazuje jak Rubin (pies) macha ogonem, jak się gasi pożar :) Największą atrakcję mamy podczas jedzenia bo musi jeść sam paluszkami i większość ląduje na podłodze. Po każdym karmieniu zmiana ubrania i mycie podłogi ręcznikiem papierowym :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 10 lutego 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Marysia także skończyła roczek-również ma osiem ząbków, chodzi od prawi dwóch miesięcy ale za to mówi z premedytacją tylko jedno słowo-NIE :-)
    Nie karmimy się już od listopada-jestem na plastrach z racji bardzo niskiego poziomu estradiolu. Na marzec, przy dobrych wiatrach, planujemy crio. Mam już rozpiskę leków.
    Powtórzyłam pełen pakiet badań obligatoryjnych do transferu i mamy problem z wynikiem ureamycoplasma-jestem już po antybiotykach ale musimy powtórzyć wymaz.
    Forum trochę ucichło ostatnio.

    Allesa też planuje podejść w marcu, jak się nic nie wydarzy. W przyszłym tyg jadę na badania. Jaki to koszt? Ile masz zarodków?


    Ja to tak trochę na wariackich papierach podchodzę ale info czy będę w ciąży czy nie, dużo mi pomoże. Po za tym tak sobie to zaplanowalam a lubię się trzymać planu :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 10 lutego 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Peonia, Sun bardzo dziękuje za wsparcie :* wasze dzieciaczki już są takie duże..:*
    z forum wszystkie dziewczyny już są w ciąży albo już mają swoje pociechy?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 10 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun a jak z twoim zdrówkiem wszystko już jest dobrze?

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 10 lutego 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu cos mi tam sie porobilo i znowu jestem w trakcie badan...:( ale mam nadzieje ze nic niedobrego nie wyjdzie. Za tydzien bede wiedziec czy musze miec kolejna biopsje...
    No, moja mala juz prawie 6 kg :) ale jak na razie nie jest grubiutka. Zalatwiamy jej wlasnie rehabilitacje na bioderka, obnizone napiecie i asymetrie... Troche mamy jezdzenia po lekarzach, ale tez mam nadzieje, ze za pere miesiecy juz bedzie wszystko dobrze :)

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 10 lutego 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania...super że się odezwałaś :-) trzymam za Was kciuki

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ