X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, Czy może któraś ma na zbyciu zastrzyki z heparyny?? Chętnie bym odkupiła.

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Hej dziewczyny, Czy może któraś ma na zbyciu zastrzyki z heparyny?? Chętnie bym odkupiła.

    Hejka

    A jakie dokladnie potrzebujesz?:)

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 15 marca 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii clexane0,4 albo neoparin 0,4 , fraxiparine w dawce 0,4 tez mógłby byc:)

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam 14 zastrzykow neoparin 0.4- wiec jak cos to priv;)

  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 15 marca 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pippi wrote:
    Karolcia, a zabierają dzieciaczki na noc, czy są z nami w sali? I czy pomagają z laktacją? Czy raczej wolą dokarmiac?
    Pierwsza noc maluchy były u położnej i drugą też ale jak byś chciała to możesz mieć u siebie ☺ Z laktacja za bardzo nie pomagały zależy na kogo trafisz ale są 2 młode bardzo fajbe położne. Maja na oddziale laktator, każdy dostaje nowy zestaw do odciagania pokarmu.
    Ja miałam bliźniaki więc dokarmiamy ale jak nie będziesz chciala to nic na siłę. Ja spędziłam tam ok 3 tygodni i było całkiem ok ☺ Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pisz powodzonka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2018, 21:11

    Karolcia885
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 16 marca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    U nas było karmienie mieszane- trochę cyc, trochę z laktatora i większość mm. Odstawialam już w listopadzie- musiałam zacząć przyjmować leki z racji moich fatalnych wyników hormonalnych. Normalnie menopauza. Dlatego jestem już piąty cykl na systen sequi.
    Najboleśniej to wbrew pozorom ja przeżywałam odstawienie-wciąż ciepło wspominam usypianie przy cycusiu :-* teraz wciąż usypiam Marysię trzymając ją w ramionach i przytulajac-jedyne co się zmieniło, to brak karmienia.
    Pewnie gdybym nie musiała to karmilabym do dzisiaj :-)

    A co to za system? Moja koleżanka ostatnio dowiedziała się, że właśnie weszła w okres przekwitania... 32 lata. Masakra.. Ja chyba jestem za miękka haha choć cały czas próbuję go odstawić. Myślę też powoli o przeniesieniu Tymka do własnego łóżeczka w nocy. Coś czuję, że czekają nas ciężkie chwile :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 16 marca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii co tam u Ciebie słychać ?:)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Malamii co tam u Ciebie słychać ?:)

    Hejka:))

    U mnie juz raczej ok...troche mialam zawirowan...ale na szczescie sie udalo i zaniedlugo rodze!!! wiec prosze o kciuki;))

    Za Was tez ciagle 3mam kciuki- mam nadzieje, ze od razu Wam sie uda:))

    Allessa, Sunshine_111, mandy11, pippi, Joafer, Klee lubią tę wiadomość

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 16 marca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Hejka:))

    U mnie juz raczej ok...troche mialam zawirowan...ale na szczescie sie udalo i zaniedlugo rodze!!! wiec prosze o kciuki;))

    Za Was tez ciagle 3mam kciuki- mam nadzieje, ze od razu Wam sie uda:))


    Oooo to nie widziałam że jesteś w ciąży. Umknąło mi. Moje gratulacje :* napisz coś więcej, co i jak :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 16 marca 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi nic się nie przyznalas! Gratulacje!!!!!!!
    Który to tydzień? Jaka płeć? Tyle się nacierpialas i nastaralas- jak i gdzie się Wam udało?
    Buziole wielkie :-*
    Rubi ja mam bardzo niski poziom estradiolu- właściwie od zawsze. Stąd brak miesiaczkowania i owulacji w ogóle. Dlatgo też podjęliśmy decyzję o in vitro. Niemniej długotrwały brak estrogenów powoduje przedwczesną menopauze, problemy z kośćmi i ogólnie zły stan organizmu. Myślę, że na takiej hormonalnej terapii zastępczej będę już do końca życia. No ale ludzie mają gorsze problemy :-) teraz marzy mi się druga ciąża a później się zobaczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chwalilam sie bo nie chcialam zapeszac...za duzo bylo juz rozczarowan:(( teraz zaczelam 37tc i czekamy na coreczke;)

    Cala ciaze jestem na zastrzykach+ wlewy z intralipidu do tego krazek...wiec cala ciaze huhalam i dmuchalam...chociaz na poczatku tez byly plamienia itp:( Teraz tylko sie modle abym przetrwala cc i zeby malutka byla zdrowa;)

    Widzicie Wy juz zabieracie rodzenstwo dla Waszych Skarbow a u mnie dopiero zaskoczylo...duzo mnie to kosztowalo..Nas kosztowalo psychicznie:(((

    Kciuki za Was ogromne:***

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2018, 12:42

    lilou, Sil, pippi lubią tę wiadomość

  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii...ale super wiadomości. Gratuluję :-)

    małamii89 lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun...napisałam wiadomość :-)

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii gratulacje tak sie ciesze. Nie wiem dlaczego ale podswiadomie wiedzialam ze ci sie uda. To witaj w klubie ja tez zaczelam 37 tydzien. I w sumie odliczam juz dni do cc. Masz już termin wyznaczony?

    małamii89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska chyba mamy ten sam termin cesarki z tego co kojarze. Mi wyznaczyl na 29 marca..wiec juz odliczamy....

  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 16 marca 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii tak się cieszę,ogromne gratulacje!! Trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko w porządku! Buziole!!

    małamii89 lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Sunshine_111 Autorytet
    Postów: 857 620

    Wysłany: 16 marca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małamii Gratulacje!!! :)
    Wesołku odpisałam :)

    małamii89 lubi tę wiadomość

    mhsvf71xt0wtqk81.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malamii to mamy identyczny termin. A ktory szpital wybraliscie?

  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 16 marca 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małamii89 wrote:
    Nie chwalilam sie bo nie chcialam zapeszac...za duzo bylo juz rozczarowan:(( teraz zaczelam 37tc i czekamy na coreczke;)

    Cala ciaze jestem na zastrzykach+ wlewy z intralipidu do tego krazek...wiec cala ciaze huhalam i dmuchalam...chociaz na poczatku tez byly plamienia itp:( Teraz tylko sie modle abym przetrwala cc i zeby malutka byla zdrowa;)

    Widzicie Wy juz zabieracie rodzenstwo dla Waszych Skarbow a u mnie dopiero zaskoczylo...duzo mnie to kosztowalo..Nas kosztowalo psychicznie:(((

    Kciuki za Was ogromne:***

    Pieknie, gratuluje kochana i bardzo sie cieszę! Mając juz dziecko przy sobie zapomina sie o tym co przeszliśmy! Warte jest to każdej wydanej złotówki i siwego włosa na głowie! Duża zdrówka :-*


    Peonia88
  • Wesołek :-) Autorytet
    Postów: 459 210

    Wysłany: 16 marca 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun... :-)

    Sunshine_111 lubi tę wiadomość

    Transfer 29.03.2016r., 3 doba 2x8A
    Beta: 9dpt 90, 11dpt 274, 16dpt 1685, 23dpt 29998 :-)
    Poród 35tc 3dzień syn i córcia :-)
‹‹ 506 507 508 509 510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ