X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye, ale super, gratuluje i trzymam kciuki za piękny przyrost!!! Marzenia sie spełniają :)

    Rubineye lubi tę wiadomość


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi, karmisz jeszzcze?
    Ja tez niedługo planuje wrócić po mrozaczka, jak dobrze pójdzie, to w lipcu. wczoraj tylko przejeżdżałem obok kliniki, to az miałam gęsia skórkę! Ja jeszcze karmie, ale powoli wprowadzam juz mm synkowi.


    Peonia88
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 92 :) do pracy nie wracam :)

    DZiewczyny jak myślicie progesteron 7 to mało ? Bo nie pamiętam :( Mam tylko Utrogestan 3x2.

    lilou, Sunshine_111, mandy11, Klee, Sil, pippi lubią tę wiadomość

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    Rubi, karmisz jeszzcze?
    Ja tez niedługo planuje wrócić po mrozaczka, jak dobrze pójdzie, to w lipcu. wczoraj tylko przejeżdżałem obok kliniki, to az miałam gęsia skórkę! Ja jeszcze karmie, ale powoli wprowadzam juz mm synkowi.

    Skończyłam.karmić tydzień temu bo Tymcio jadł tylko na noc a Estrofen zablokowal laktacje. Poszło bardzo sprawnie. Był na to gotowy. Więcej ja się stresowalam, niż on :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Rubi jak wspaniale. I przyrost super!
    Z tym progesteronem to ciężko tak naprawdę zbadać, ponieważ jest on zmienny w ciągu dnia. Raz może wskazywać siedem a raz może być pik do dwóch razy tyle.
    Miałaś jakieś objawy? Jakie leki bierzesz? Bralas tylko intralipid czy jakies inne wspomagacze?

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allessa wrote:
    Wow Rubi jak wspaniale. I przyrost super!
    Z tym progesteronem to ciężko tak naprawdę zbadać, ponieważ jest on zmienny w ciągu dnia. Raz może wskazywać siedem a raz może być pik do dwóch razy tyle.
    Miałaś jakieś objawy? Jakie leki bierzesz? Bralas tylko intralipid czy jakies inne wspomagacze?

    Brałam tylko Intralipid. Fajnie mi się udało bo dali mi go od razu po transferze i leżałam dwie godzinki. Mam Encorton, Estrofem 3x1, Neoparin i Utrogestan 3x2. Poproszę jeszcze o Duphaston dla świętego spokoju.

    Zaczęłam coraz więcej pić (ciągle mnie suszy) i sikam co chwilę. Dlatego zdecydowałam się na wcześniejsze zbadanie bo mi to spokoju nie dawało :)

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Skończyłam.karmić tydzień temu bo Tymcio jadł tylko na noc a Estrofen zablokowal laktacje. Poszło bardzo sprawnie. Był na to gotowy. Więcej ja się stresowalam, niż on :)

    No to extra :) gratuluje kochana. Kto robił transfer? Jakie leki brałaś/bierzesz? Tymcio bedzie starszym bratem, to nie byle co :p super, bardzo sie cieszę, ze sie udało, spokojnej ciąży życzę.

    Ja juz raz próbowałam skończyć nasza przygodę z kp, ale mi sie nie udało. Mały nie potrafił pic z butli, gardził mm, teraz stopniowo go do butli przyzwyczajam i do mm. W dzien karmie tylko raz, ale w nocy niestety zbyt często. Najpierw walczymy o kp, a potem znowu stresy jak skończyć. Jakoś w głowie mam 13m kp, wiec do czerwca mam czas. Oby u nas tez tak gładko poszło, a szkoda bedzie zawsze.


    Peonia88
  • lilou Autorytet
    Postów: 981 559

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alleaa, a wy macie jakieś mrozaczki jeszcze, czy startujecie od nowa?


    Peonia88
  • Karolcia885 Ekspertka
    Postów: 223 87

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi gratulacje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 23:12

    Rubineye lubi tę wiadomość

    Karolcia885
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilou mamy jeszcze trzy mrozaki. Nie będziemy już zaczynać od podstaw- mam nadzieję, że któryś zarodek się przyjmie.
    Ja tym trazem miałam i zawroty głowy i bole krzyżowe i bóle jak na@ . Byłam zaskoczona, że jednak jest beta zero :-( no cóż- teraz czekam na @ i od początku. Boję się tylko, że coś jest ze mną na rzeczy-przed Marysią miałam problemy z hormonami a teraz jest jeszcze gorzej. Zobaczymy :-)

    lilou lubi tę wiadomość

  • czar-nula Autorytet
    Postów: 796 493

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye wrote:
    Dzisiejsza beta 92 :) do pracy nie wracam :)

    DZiewczyny jak myślicie progesteron 7 to mało ? Bo nie pamiętam :( Mam tylko Utrogestan 3x2.
    Gratulacje :) ktory to dpt? Prog troche niski, ja po crio mialam 13. Bralam luteine 3x2 i dolozyli mi duphaston.

    4 lata walki, 3 nieudane transfery
    leczenie immuno JP i...
    crio 7dpt 58,78 9dpt 104,23 12dpt 540,27 :)
    tb73e6yd8jub8trg.png
    2019 naturalsik :)
    w5wqroeqgd7aoonm.png
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czar-nula wrote:
    Gratulacje :) ktory to dpt? Prog troche niski, ja po crio mialam 13. Bralam luteine 3x2 i dolozyli mi duphaston.

    Dziękuję :) wczoraj był 8dpt. Zrobię jutro jeszcze raz betę i progesteron. A na wizycie poproszę o zwiększenie dawek i Duphaston.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilou wrote:
    No to extra :) gratuluje kochana. Kto robił transfer? Jakie leki brałaś/bierzesz? Tymcio bedzie starszym bratem, to nie byle co :p super, bardzo sie cieszę, ze sie udało, spokojnej ciąży życzę.

    Ja juz raz próbowałam skończyć nasza przygodę z kp, ale mi sie nie udało. Mały nie potrafił pic z butli, gardził mm, teraz stopniowo go do butli przyzwyczajam i do mm. W dzien karmie tylko raz, ale w nocy niestety zbyt często. Najpierw walczymy o kp, a potem znowu stresy jak skończyć. Jakoś w głowie mam 13m kp, wiec do czerwca mam czas. Oby u nas tez tak gładko poszło, a szkoda bedzie zawsze.

    Ja zaczęłam Tymka powoli odstawiac od stycznia. Na eliminację jednego karmienia dawałam mu tydzień. I tak powolutku. Bałam się strasznie nocnych karmien bo ciężko przechodzimy ząbkowanie. Mamy 7 ząbków. Ale poszło fajnie i mm zaspokaja jego potrzeby. Oczywiście zawsze pod poduszka jest Dentinox.

    Transfer robił dr.M. Biorę Pregne Plus i vit.d3. Jedynie co zrobiłam to uporządkowalam tarczycę. I zeszlam do poziomu 1,2. Co według mojej endo jest poziomem do zajścia w ciążę.

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
  • mandy11 Autorytet
    Postów: 393 228

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi ale fajnie :-D Moja endo też uważa, że trzeba zejść do ok. 1 z TSH i chyba ma rację, przynajmniej u mnie, bo w cyklu, w którym takie TSH miałam zaszłam w ciążę...

    Rubineye lubi tę wiadomość

    tb73krhmccbd1byo.png
    AMH 1,3; 3xiui :-( 1xinv :-(
    czerwiec 2016 ciąża naturalna! :-) Dziękujemy Ci Boże...
  • Klee Autorytet
    Postów: 342 152

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubineye - GRATULACJE! :)

    Rubineye lubi tę wiadomość

    Gyncentrum: 3 x IUI, 3 x IVF
    Artemida Białystok: 1 IVF
    ciąża naturalna 6 tc [*]
    EuroFertil: 1 IVF
    zawsze 0 zarodków do mrożenia
  • Allessa Ekspertka
    Postów: 190 125

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko jaka cisza... Rubi co tam? Jak się czujesz? Podnosisz Tymka normalnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dokladnie jaka tu cisza. Kazdy kozysta z pieknej pogody :-D
    Mamuski jak tam wasze maluchy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baska Twoja malutka dzisiaj ma juz miesiac? jak tam Wam idzie z karmieniem?
    Moja jutro ma miesiec wazy juz 4400g i rosnie jak na drozdzach:))nadal sie dokarmiamy mm chociaz teraz juz mniej.
    Pippi Kamisia jak tam Wasze maluszki?;))
    Rubi kiedy masz wizyte serduszkowa?;) robilas jeszcze bete?

    Sil, pippi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak malamii Karolcia juz dzisiaj ma miesiac ten czas tak szybko leci ze szok. Moja bedzie juz miala z 5 kg w poniedzialek sie dowim dokladnie bo przychodzi polozna. No my karmimy sie juz bardzo zadko dostaje mm tylko na wyjazdach jak jej nie moge nakarmic. Ale za bardzo nie lubi mm. A woda to zlo haha.

    Karolcia885, pippi lubią tę wiadomość

  • Rubineye Autorytet
    Postów: 496 366

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami tak robiłam jeszcze betę w 10 dpt i było 176 :) Progesteronu już nie badalam bo dostalam Duphaston i na noc biorę 3 tabletki Utrogestanu. Wizytę mam dopiero 2 maja :)

    Allessa staram sie mniej Tymcia podnosić ale różnie to bywa. Na sZczęście mamy ogródek po którym śmiga na czworakach więc mam trochę luzu :) ogólnie czuję się super, jedynie co to biegam często do wc. Ciągle mnie suszy:( i wieczorami brzuch mi twardnieje. Jem magnez ale średnio działa. Macie wyznaczony termin następnej próby?

    29.06 criotransfer - 4 podejście. Mamy serduszko ❤
    25.02.2017 urodził się Tymon.
    10.04.2018 ostanie podejście. Mamy serduszko ❤
‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ