X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Gyncentrum i nie tylko...
Odpowiedz

Gyncentrum i nie tylko...

Oceń ten wątek:
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby któraś miała wizytę we wtorek w Krakowie rano i chciała rezygnować to dajcie znać mi, bo ja mam późno wizytę a zależy mi na porannej bardziej, żeby do pracy na spokojnie pojechać.

    Tak, badanie na covid w klinice 240 zł. Dobrze, że z krwi bo bym nie zniosła jakby mi w nosie tym długim patyczkiem grzebali.

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja już nic nie wiem. Mnie mówili że 400 i ma być to wymaz nosowo gardziel.

    To czemu jedne z krwi mają mieć a inne z wymazu?

    werdandi lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • werdandi Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    To ja już nic nie wiem. Mnie mówili że 400 i ma być to wymaz nosowo gardziel.

    To czemu jedne z krwi mają mieć a inne z wymazu?

    No właśnie też mnie to zastanawia i jestem ciekawa. Ja leczę się w Katowicach, może Częstochowa i Kraków mają inne wytyczne? Bo Sisska z tego co widzę chodzi w Krakowie. A reszta z Was? Jak będę w najbliższym czasie w gyn to zapytam...

    Lipiec 2019 laparoskopia i przebicie wodniaka jajowodu
    Listopad 2019 1 wizyta w gyncentrum w kierunku in vitro
    Grudzień 2019 laparoskopia i usunięcie jajowodu
    Kwiecień 2020 początki stymulacji
    Czerwiec 2020 stymulacja hormonalna do in vitro
    25.06 punkcja 2 pęcherzyki
    Lipiec 2020 krótki protokół - 3 pęcherzyki
    W sumie 3 zapłodnione i zamrożone
    Sierpień 2020 transfer 1 zarodka - nieudany

    Kwiecień 2021-stymulacja do drugiego transferu
    05/05/2021 criotransfer, zarodek z 3 doby. Prog w dniu transferu 12, 2 doba po transferze 16.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werdandi wrote:
    No właśnie też mnie to zastanawia i jestem ciekawa. Ja leczę się w Katowicach, może Częstochowa i Kraków mają inne wytyczne? Bo Sisska z tego co widzę chodzi w Krakowie. A reszta z Was? Jak będę w najbliższym czasie w gyn to zapytam...

    Pytanie czym się różni klinika w Częstochowie i w Katowicach? Że tutaj 400 a tam 240. A może u nas jest o wiele mniej par i muszą nadrobić. Niż w Częstochowie czy w Krakowie .. hmmm ciekawe to. Ja może zadzwonię i się spytam.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, pewnie naiwne.
    Kiedy najwcześniej invitro, tj. ile się czeka, biorąc pod uwagę niezbędne badania i zakładając, że nie ma dodatkowych czynników?

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • werdandi Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Mam pytanie, pewnie naiwne.
    Kiedy najwcześniej invitro, tj. ile się czeka, biorąc pod uwagę niezbędne badania i zakładając, że nie ma dodatkowych czynników?

    W tym temacie nie ma naiwnych pytań 😊 każda z nas będzie miała inną historię, ale najważniejsze to pytać i szukać. Jesteśmy z mężem po ślubie 3 lata. Nie chcieliśmy odkładać macierzynstwa, więc od samego początku staraliśmy się. Pierwszy rok związany był z obserwacją cyklu. Po roku zaczęłam szukać przyczyn. Trafiłam do lekarza, który twierdził, że mam wodniaka jajowodu, kolejny nic nie widział i faszerował mnie bromergonem i clo. Zapisaliśmy się do poradni leczenia niepłodności, gdzie po badaniach okazało się że wodniak jest. Byłam na laparoskopii w lipcu i grudniu zeszłego roku (pierwsza związana z opróżnieniem wodniaka a druga z usunięciem jajowodu). Do tego doszła endometrioza IV stopnia. Aktywnie do in vitro zaczęliśmy się przygotowywać w marcu. Od kwietnia br stymulacja, punkcja w czerwcu, zamrożenie 1 jajeczka. Kolejna stymulacja na krótkim protokole, punkcja i transfer w sierpniu. Teraz czekam aż będę mogła zrobić betę. Więc my mamy 5 miesięcy. Ale wiele z dziewczyn pewnie może mówić o latach 😔

    Krakowska lubi tę wiadomość

    Lipiec 2019 laparoskopia i przebicie wodniaka jajowodu
    Listopad 2019 1 wizyta w gyncentrum w kierunku in vitro
    Grudzień 2019 laparoskopia i usunięcie jajowodu
    Kwiecień 2020 początki stymulacji
    Czerwiec 2020 stymulacja hormonalna do in vitro
    25.06 punkcja 2 pęcherzyki
    Lipiec 2020 krótki protokół - 3 pęcherzyki
    W sumie 3 zapłodnione i zamrożone
    Sierpień 2020 transfer 1 zarodka - nieudany

    Kwiecień 2021-stymulacja do drugiego transferu
    05/05/2021 criotransfer, zarodek z 3 doby. Prog w dniu transferu 12, 2 doba po transferze 16.
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może zależy od zabiegu? Może do in vitro trzeba inne badanie na covid niż do inseminacji? Nie wiadomo.

    Krakowska mnie się wydaje, że miesiąc, może dwa, bo jeśli kwestia tylko wykonania badań i potem stymulacja to powinno chyba szybciej iść. Ale to bez innych czynników. I jeszcze czas oczekiwania na wizyty trzeba liczyć, chyba Że Ci nie zależy żeby Cie jeden lekarz prowadził,to spoko. Bo ja w gyncentrum za każdym razem u innego lekarza jestem heh

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werdandi wrote:
    W tym temacie nie ma naiwnych pytań 😊 każda z nas będzie miała inną historię, ale najważniejsze to pytać i szukać. Jesteśmy z mężem po ślubie 3 lata. Nie chcieliśmy odkładać macierzynstwa, więc od samego początku staraliśmy się. Pierwszy rok związany był z obserwacją cyklu. Po roku zaczęłam szukać przyczyn. Trafiłam do lekarza, który twierdził, że mam wodniaka jajowodu, kolejny nic nie widział i faszerował mnie bromergonem i clo. Zapisaliśmy się do poradni leczenia niepłodności, gdzie po badaniach okazało się że wodniak jest. Byłam na laparoskopii w lipcu i grudniu zeszłego roku (pierwsza związana z opróżnieniem wodniaka a druga z usunięciem jajowodu). Do tego doszła endometrioza IV stopnia. Aktywnie do in vitro zaczęliśmy się przygotowywać w marcu. Od kwietnia br stymulacja, punkcja w czerwcu, zamrożenie 1 jajeczka. Kolejna stymulacja na krótkim protokole, punkcja i transfer w sierpniu. Teraz czekam aż będę mogła zrobić betę. Więc my mamy 5 miesięcy. Ale wiele z dziewczyn pewnie może mówić o latach 😔

    Dziękuję i współczuję przejść. Mam nadzieję, że to już końcówka starań i wszystko już będzie u Ciebie ok.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska, jeśli leczenie u jednego lekarza miałoby wydłużyć znacząco procedurę to nie wiem, choć wolałabym się leczyć najlepiej u jednego lekarza, najlepiej kobiety.
    Na razie i tak czeka mnie wizyta jednorazowa u kogoś innego na zastępstwo i później chyba docelowy lekarz.
    A ile dopuszczacie in vitro? Ja chyba maksymalnie dwa, może trzy, ale czas pokaże, może też się wycofam bo na razie nie jestem na etapie, że koniecznie, raczej z faktu wieku i podejścia, że jak nie teraz to później mogę żałować.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • werdandi Przyjaciółka
    Postów: 80 40

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Sisska, jeśli leczenie u jednego lekarza miałoby wydłużyć znacząco procedurę to nie wiem, choć wolałabym się leczyć najlepiej u jednego lekarza, najlepiej kobiety.
    Na razie i tak czeka mnie wizyta jednorazowa u kogoś innego na zastępstwo i później chyba docelowy lekarz.
    A ile dopuszczacie in vitro? Ja chyba maksymalnie dwa, może trzy, ale czas pokaże, może też się wycofam bo na razie nie jestem na etapie, że koniecznie, raczej z faktu wieku i podejścia, że jak nie teraz to później mogę żałować.

    Ja chodziłam do jednego i jakoś mi się zawsze udawało zgrać terminy, ostatnio jedynie byłam na jednym USG przed punkcją u dr Wajdy i transfer robił dr Mercik. Ale akurat z terminem punkcji i transferu się nie dopasuje zbytnio do grafiku lekarza prowadzącego.
    Co do ilości procedur... Mamy program 2+1 więc na razie ze względu na koszta mamy nadzieję, że się uda w ramach programu.

    Krakowska lubi tę wiadomość

    Lipiec 2019 laparoskopia i przebicie wodniaka jajowodu
    Listopad 2019 1 wizyta w gyncentrum w kierunku in vitro
    Grudzień 2019 laparoskopia i usunięcie jajowodu
    Kwiecień 2020 początki stymulacji
    Czerwiec 2020 stymulacja hormonalna do in vitro
    25.06 punkcja 2 pęcherzyki
    Lipiec 2020 krótki protokół - 3 pęcherzyki
    W sumie 3 zapłodnione i zamrożone
    Sierpień 2020 transfer 1 zarodka - nieudany

    Kwiecień 2021-stymulacja do drugiego transferu
    05/05/2021 criotransfer, zarodek z 3 doby. Prog w dniu transferu 12, 2 doba po transferze 16.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4694 4362

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werdandi wrote:
    Ja chodziłam do jednego i jakoś mi się zawsze udawało zgrać terminy, ostatnio jedynie byłam na jednym USG przed punkcją u dr Wajdy i transfer robił dr Mercik. Ale akurat z terminem punkcji i transferu się nie dopasuje zbytnio do grafiku lekarza prowadzącego.
    Co do ilości procedur... Mamy program 2+1 więc na razie ze względu na koszta mamy nadzieję, że się uda w ramach programu.

    Czytałam o tym programie, spore pieniądze, z drugiej strony często pierwszy raz się nie udaje, więc może warto wykupić taką opcję.

    werdandi lubi tę wiadomość

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Czytałam o tym programie, spore pieniądze, z drugiej strony często pierwszy raz się nie udaje, więc może warto wykupić taką opcję.
    Poczekaj spokojnie do wizyty. Może nie będzie od razu wskazań do in vitro.

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie za każdym razem trafiam na innego lekarza. Oni mają chyba dane dni no a ja też w danych dniach cyklu mam się zgłaszać. np doktor Gajewska w Krakowie przyjmuje we wtorki z tego co zauważyłam. A ja u niej byłam na pierwszej wizycie a później trafiałam na innych. I teraz mam wizytę we wtorek i będę u niej ☺️

    Krakowska lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • justynka Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez za kazdym razem do kogos innego.
    A inseminacje bedzie robić dr. Grettka.
    Różnie opinie o nim są, czy któraś z Was miała inseminacje przeprowadzona przez niego ?

    👩 29 lat
    Wszystkie badania w normie

    👦 30 lat
    ;(
    GynCentrum 2020
    1 AID -🍷
    2 AID -🍷
    Zmiana Kliniki na Angelius Provita
    Październik - HyCoSy 2020 wszystko drożne

    3 AID - kwiecień 🍷 2021
    4 AID sierpień ( 25.08)
    20 dpi beta 2033 🍀
    22 dpi beta 4883 🍀
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynka wrote:
    Ja tez za kazdym razem do kogos innego.
    A inseminacje bedzie robić dr. Grettka.
    Różnie opinie o nim są, czy któraś z Was miała inseminacje przeprowadzona przez niego ?

    Ja miałam transfer. Po prostu masakra. Mnie akurat bolało jak mi robił.

    justynka lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • justynka Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 15 sierpnia 2020, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja miałam transfer. Po prostu masakra. Mnie akurat bolało jak mi robił.

    Kurczę , to mnie nie pocieszylas 😞
    A mowia ze inseminacja przebiega w 100 % bezboleśnie 😞

    👩 29 lat
    Wszystkie badania w normie

    👦 30 lat
    ;(
    GynCentrum 2020
    1 AID -🍷
    2 AID -🍷
    Zmiana Kliniki na Angelius Provita
    Październik - HyCoSy 2020 wszystko drożne

    3 AID - kwiecień 🍷 2021
    4 AID sierpień ( 25.08)
    20 dpi beta 2033 🍀
    22 dpi beta 4883 🍀
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynka wrote:
    Kurczę , to mnie nie pocieszylas 😞
    A mowia ze inseminacja przebiega w 100 % bezboleśnie 😞

    Wiesz u mnie był problem żeby dostać się do macicy ale miałam wrażenie że on robił mi bardzo mocno .. zero wyczucia i delikatności .

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Czytałam o tym programie, spore pieniądze, z drugiej strony często pierwszy raz się nie udaje, więc może warto wykupić taką opcję.
    Pierwszy ,czasem drugi,a nawet trzeci się nie udaje ...

  • justynka Przyjaciółka
    Postów: 103 49

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co dzisiaj działo się w Gyn Centrum w Katowicach to jakis żart.

    Po co jesteśmy umawiani na wizyty na konkretna godzine?
    Ja dzisiaj przeczekalam 3h na zrobienie samego USG( sprawdzenie czy pęcherzyki nie pekly) po czym kolejne dwie godziny na sama inseminacje.

    Para która koło mnie siedziała czekala 5h na zabieg in vitro. Dziewczyna az poplakala się ze wydaja tyle pieniędzy a tak na prawdę zero szacunku.

    👩 29 lat
    Wszystkie badania w normie

    👦 30 lat
    ;(
    GynCentrum 2020
    1 AID -🍷
    2 AID -🍷
    Zmiana Kliniki na Angelius Provita
    Październik - HyCoSy 2020 wszystko drożne

    3 AID - kwiecień 🍷 2021
    4 AID sierpień ( 25.08)
    20 dpi beta 2033 🍀
    22 dpi beta 4883 🍀
  • Sisska Autorytet
    Postów: 2082 1099

    Wysłany: 17 sierpnia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze.. Ciekawe dlaczego.. Mam nadzieję, że jutro w Krakowie nie będzie takiej obsuwy, bo muszę lecieć prosto to pracy po wizycie, i tak już powiedziałam, że się spóźnie, ale no oby nie było tyle czekania.. Zazwyczaj punktualnie wchodzę na wizytę, ale ostatnio piszecie, że mają poślizgi i się trochę boje..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń
    🔹️Poronienie zatrzymane - 6tc 💙💔😭


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ