X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HSG

Oceń ten wątek:
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 14 października 2020, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma nic się nie martw wyleczysz infekcje i podejdziesz do HSG. Lepiej że wykryli niż aby mieli wykonać zabieg razem z infekcją :/

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • Dragomira Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 14 października 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu nowa. Niedawno miałam wykonane hsg. Wyszła mi obustronna niedrożność jajowodów. Lekarz powiedział że nie ma szans na zajście w ciążę. Tylko in vitro. Czy na pewno miał rację, czy istnieją jakieś metody leczenia? Proszę o informację.

  • AnaMaria Przyjaciółka
    Postów: 80 30

    Wysłany: 15 października 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, miałam robione Hsg na Polnej w Poznaniu w poniedziałek. Badanie jednodniowe, nie zostawiają na noc, pół dnia najlepiej zarezerwować wolnego około 14.00 wypuszczają do domu z wypisem. Badanie dla mnie koszmarne, bolało cholernie pomimo że jednak oba jajowody drożne. Lekarka bardzo miła wykonywała ten zabieg i mówiła mi co robi krok po kroku, były 3 najmniej mile momenty. Badanie krótkie i całe szczęście bo gdyby trwało dłużej to pewnie bym zjechała z tego stołu 😂Ale jak to moja lekarka powiedziała być może były jakieś małe farfocle, coś tam się przepchało i jest super. Przez 2 dni delikatne krwawienie.

  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 15 października 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaMaria wrote:
    Hejka, miałam robione Hsg na Polnej w Poznaniu w poniedziałek. Badanie jednodniowe, nie zostawiają na noc, pół dnia najlepiej zarezerwować wolnego około 14.00 wypuszczają do domu z wypisem. Badanie dla mnie koszmarne, bolało cholernie pomimo że jednak oba jajowody drożne. Lekarka bardzo miła wykonywała ten zabieg i mówiła mi co robi krok po kroku, były 3 najmniej mile momenty. Badanie krótkie i całe szczęście bo gdyby trwało dłużej to pewnie bym zjechała z tego stołu 😂Ale jak to moja lekarka powiedziała być może były jakieś małe farfocle, coś tam się przepchało i jest super. Przez 2 dni delikatne krwawienie.
    Hej :) ja właśnie leżę na sali po badaniu i mam te same wrażenia 😃 masakra, wykręcalo mnie chwilami, na szczęście wszystko minęło jak lekarz wyciągnął ze mnie cały ten sprzęt 😃 jeszcze nie wiem jak wyniki, mam leżeć dwie godziny i potem do domu z wypisem :)

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • AnaMaria Przyjaciółka
    Postów: 80 30

    Wysłany: 15 października 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj czwartek i już przestałam plamić, ale w dzień zabiegu krwi trochę było tak jak mały okres, i kolejne dwa dni to już plamienia. Jednak... Moja lekarka zalciła mi starania, i po każdym zbliżeniu krew również się pojawia, mimo całej delikatności mojego męża 😉 nic mnie nie boli, ale jednak efekt podrażnienia jest. Zobaczymy czy coś wyjdzie z tego tak na świeżo od razu. Niby w dniu hsg miała jeden pęcherzyk 30 mm i na drugim jajniku 27 mm, bardzo duże... I pękły prawdopodobnie wieczorem lub w nocy, bo na drugi dzień na wizycie u mojej gin okazało się że ich nie ma... Trochę chaotyczny mam ten cykl... I szczerze mówiąc nie nastawiam się od razu na ciążę... Bo wszystko jest jakieś popieprzone 😉

  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 15 października 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaMaria wrote:
    Dzisiaj czwartek i już przestałam plamić, ale w dzień zabiegu krwi trochę było tak jak mały okres, i kolejne dwa dni to już plamienia. Jednak... Moja lekarka zalciła mi starania, i po każdym zbliżeniu krew również się pojawia, mimo całej delikatności mojego męża 😉 nic mnie nie boli, ale jednak efekt podrażnienia jest. Zobaczymy czy coś wyjdzie z tego tak na świeżo od razu. Niby w dniu hsg miała jeden pęcherzyk 30 mm i na drugim jajniku 27 mm, bardzo duże... I pękły prawdopodobnie wieczorem lub w nocy, bo na drugi dzień na wizycie u mojej gin okazało się że ich nie ma... Trochę chaotyczny mam ten cykl... I szczerze mówiąc nie nastawiam się od razu na ciążę... Bo wszystko jest jakieś popieprzone 😉
    Trzymam kciuki zeby się udało 😁 u mnie niestety wyszło że jeden jajowód drożny a drugi nie wiadomo bo lekarz stwierdził, że nie jest w stanie odczytać z tych zdjęć :( trochę zalamka, bo myślałam że już będę wiedziała na 100% no ale nic będziemy działać owulacja wypada na weekend chociaż nie nastawiam sie na udany cykl... Za 4 tyg do kontroli, zobaczymy co dalej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2020, 14:11

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • AnaMaria Przyjaciółka
    Postów: 80 30

    Wysłany: 15 października 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr wrote:
    Trzymam kciuki zeby się udało 😁 u mnie niestety wyszło że jeden jajowód drożny a drugi nie wiadomo bo lekarz stwierdził, że nie jest w stanie odczytać z tych zdjęć :( trochę zalamka, bo myślałam że już będę wiedziała na 100% no ale nic będziemy działać owulacja wypada na weekend chociaż nie nastawiam sie na udany cykl... Za 4 tyg do kontroli, zobaczymy co dalej :)

    Staramy się z mężem o drugie przeszło 2 lata, a od roku już na badaniach, i stymulacja od czerwca. Syn ma 7 lat... Strasznie chce rodzeństwo, i my chcemy... Ja już chwilami świruje, psychicznie popadam w depresję, kiedy dowiaduje się o kolejnych ciążach w bliskim otoczeniu... A tu niby co cykl wszystko super, działać, działać... A nic nie ma... Wkurza mnie to strasznie.

  • Magda_Z Autorytet
    Postów: 311 170

    Wysłany: 16 października 2020, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Na tym wątku jestem nowa, przymierzam się do zrobienia badania drożności, umówiłam się na termin na grudzień bo w listopadzie mam jeszcze histeroskopię. Szczerze mówiąc to jestem lekko (albo raczej bardzo) przerażona tym badaniem.

    Przede wszystkim nie wiem jak wybrać metodę mój lekarz przyjmuje w dwóch klinikach - w jednej robią sono-HSG w drugiej robią SIS. Pani w rejestracji nie umiała mi odpowiedzieć na pytanie czy to to samo albo czym się różnią. Wyczytałam gdzieś w necie że SIS to inna nazwa badania sono-HSG - wiecie może coś na ten temat?
    Zastanawiam mnie też bo na sono-HSG mam całą listę badań do zrobienia łącznie z badaniami krwi w tym OB w dniu zabiegu lub dzień przed (po co im OB??), a na SIS mam tylko zrobić wymazy i nic więcej. Nie wiem co o tym myśleć.

    Czytałam też że HSG ma większą wartość diagnostyczną niż sono-HSG, z tym że nie znalazłam jeszcze żadnej kliniki w Krakowie która robiłaby HSG (pewnie dlatego że do tego trzeba anestezjologa i rentgen a to kosztuje).

    Doradzicie coś w temacie? Warto robić sono-HSG czy szukać HSG i czy SIS to jest to samo co sono-HSG?

    starania o 👶 od 1.2020 🍀

    08.2021 - 16 tc 💔 Marysia 👼

    MTHFR C677T (homo)
    PAI-1 4G/5G (hetero)

    W końcu będzie dobrze 💚 jeśli jeszcze nie jest dobrze to znaczy, że to jeszcze nie koniec 💪
  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 16 października 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaMaria wrote:
    Staramy się z mężem o drugie przeszło 2 lata, a od roku już na badaniach, i stymulacja od czerwca. Syn ma 7 lat... Strasznie chce rodzeństwo, i my chcemy... Ja już chwilami świruje, psychicznie popadam w depresję, kiedy dowiaduje się o kolejnych ciążach w bliskim otoczeniu... A tu niby co cykl wszystko super, działać, działać... A nic nie ma... Wkurza mnie to strasznie.
    Najgorsze sa te rozczarowania... my staramy się dopiero od tego roku ale na początku zupełnie na luzie, w maju przeszłam operację i zdecydowałam że warto sprawdzić czy przypadkiem nie pojawiły się zrosty, które utrudniają mi zajście w ciążę. Zbadaliśmy również nasienie męża tak dla świętego spokoju, mnie też dobija każda informacja o ciąży wśród znajomych :( przykro się robi ale nie poddajemy się, my dopiero o pierwsze się staramy dlatego chyba ta presja jakaś taka większą, nigdy nie pomyślała bym o tym, że będziemy mieli jakieś problemy :( postanowiłam że teraz odpuszczam sobie lekarzy i szukanie dziury w cały i działamy na luzie bo odkąd zaczęłam się badać czuje że świruje i robi się to trochę chore... Mam nadzieje, że niedługo ujrzymy wymarzone dwie kreseczki :)

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 17 października 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Z wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Na tym wątku jestem nowa, przymierzam się do zrobienia badania drożności, umówiłam się na termin na grudzień bo w listopadzie mam jeszcze histeroskopię. Szczerze mówiąc to jestem lekko (albo raczej bardzo) przerażona tym badaniem.

    Przede wszystkim nie wiem jak wybrać metodę mój lekarz przyjmuje w dwóch klinikach - w jednej robią sono-HSG w drugiej robią SIS. Pani w rejestracji nie umiała mi odpowiedzieć na pytanie czy to to samo albo czym się różnią. Wyczytałam gdzieś w necie że SIS to inna nazwa badania sono-HSG - wiecie może coś na ten temat?
    Zastanawiam mnie też bo na sono-HSG mam całą listę badań do zrobienia łącznie z badaniami krwi w tym OB w dniu zabiegu lub dzień przed (po co im OB??), a na SIS mam tylko zrobić wymazy i nic więcej. Nie wiem co o tym myśleć.

    Czytałam też że HSG ma większą wartość diagnostyczną niż sono-HSG, z tym że nie znalazłam jeszcze żadnej kliniki w Krakowie która robiłaby HSG (pewnie dlatego że do tego trzeba anestezjologa i rentgen a to kosztuje).

    Doradzicie coś w temacie? Warto robić sono-HSG czy szukać HSG i czy SIS to jest to samo co sono-HSG?


    Hej!
    Moja Gin mimo że sama prywatnie robi sono hsg u siebie w gabinecie, dała mi skierowanie na HSG do szpitala, tak jak sama napisałaś badanie HSG jest bardziej dokładne i wszystko widać. :)

    Miałam mieć badanie w piątek, niestety nie wyszło ponieważ na posiewie wyszła infekcja grzybiczna.. Zero objaw, a jednak jest. Aktualnie dostałam tabletki i walczymy, w poniedziałek kolejna wizyta u Gin. Dostałam też nowy termin w szpitalu na 13.11 też się bardzo boję.. Ale musimy dać radę gdyby miało pomoc 💪💪💪

    Magda_Z lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • AnaMaria Przyjaciółka
    Postów: 80 30

    Wysłany: 18 października 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_Z wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Na tym wątku jestem nowa, przymierzam się do zrobienia badania drożności, umówiłam się na termin na grudzień bo w listopadzie mam jeszcze histeroskopię. Szczerze mówiąc to jestem lekko (albo raczej bardzo) przerażona tym badaniem.

    Przede wszystkim nie wiem jak wybrać metodę mój lekarz przyjmuje w dwóch klinikach - w jednej robią sono-HSG w drugiej robią SIS. Pani w rejestracji nie umiała mi odpowiedzieć na pytanie czy to to samo albo czym się różnią. Wyczytałam gdzieś w necie że SIS to inna nazwa badania sono-HSG - wiecie może coś na ten temat?
    Zastanawiam mnie też bo na sono-HSG mam całą listę badań do zrobienia łącznie z badaniami krwi w tym OB w dniu zabiegu lub dzień przed (po co im OB??), a na SIS mam tylko zrobić wymazy i nic więcej. Nie wiem co o tym myśleć.

    Czytałam też że HSG ma większą wartość diagnostyczną niż sono-HSG, z tym że nie znalazłam jeszcze żadnej kliniki w Krakowie która robiłaby HSG (pewnie dlatego że do tego trzeba anestezjologa i rentgen a to kosztuje).

    Doradzicie coś w temacie? Warto robić sono-HSG czy szukać HSG i czy SIS to jest to samo co sono-HSG?

    Hej, ja miałam robione w szpitalu za free ten zabieg, pomimo że chodzę prywatnie do mojej gin. Dała mi skierowanie, badanie bez anestezjologa, podawała lekarka kontrast i robili zdjęcia rentgenowskie. Dostałam płytę ze zdjęciami ale jeszcze ich nie oglądałam, wystarczyło mi info ze jest wszystko ok.

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 23 października 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jestem po wizycie u swojej giniekolog z wynikami HSG. Plan wygląda następująco, przez 3 miesiace mam brać clostilbegyt od 2 do 5 dnia cyklu wraz z kontrolą cyklu. Jeżeli po 3 miesiącach mie wyjdzie to inseminacja. Trochę przeraża mnie ta inseminacja powiem szczerze, ale zobaczymy co dalej z tego wyjdzie :(

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 24 października 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no cóż.. Wszystkie zabiegi planowe zostały wstrzymane u mnie ze względu na czerwoną strefę.. Ale nie poddaję się, idę w środę do klinik i będę chciała zrobić sonoHSG zawsze to jakieś pole widzenia niż czekanie aż szpitale u nas rusza :( dodatkowo po antybiotykoterapii jeszcze większe infekcja na nowym posiewie wyszła.. Dostałam kolejne antybiotyki i nie wiem czy je przyjmować bo ten miesiąc też walczyliśmy, była potwierdzona owulacja i boję się czy nie zaszkodzi ehhh.. Z nerwów zapomniałam zapytać, przeraziłam się powiększeniem infekcji tym bardziej że nadal nie mam żadnych objaw 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Lusi24 Autorytet
    Postów: 678 496

    Wysłany: 27 października 2020, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim
    03.11 mam wizytę na HSG w szpitalu .
    Przed badaniem trzeba brać antybiotyk dwa dni ? Tez tak miałyście ? Bo co lekarza to opinia .. jeśli tak to jaki??

    U mnie wszystkie wyniki dobre owulacje są u męża wyniki dobre morfologia 4%( ostatnio lekarz od niepłodności stwierdził ze u nas tylko inseminacja ) ale mini wszystko chce jeszcze podejść do HSG i mieć pewność ze jest ok .

    Są tu dziewczyny który. HSG pomogło zajść w ciąże przy dobrych wynikach ?
    Staramy się od 1,5 roku o pierwsze dziecko jest już nam bardzo ciężko .. ( w tym miesiącu nagle opóźnienie miesiączki o 7 dni a ciąży brak .. )

    Starania od 07/2019

    03.11.20HSG - niedrożne oba jajowody ❌
    11.03 laparoskopia - odwołana
    Kwiecień - 12.04( laparoskopia ) ❌

    07.04 naturalny cud 🌸
    08.04 beta 829,39 mIU/ml
    12.04 beta 2376,31 mIU/ml progesteron 9,69 ng/ml
    12.04 jest pęcherzyk ❤️❤️
    16.04 1,24 cm pęcherzyk
    23.04 jest 0,47 człowieczka 🍀
    14.05 2,72 cm ❤️
    18.06 9 cm chłopaka 💙💙👶🏻👶🏻
    02.07 180 g 💙
    28.07 350 g💙
    17.09 1,1kg💙
    01.10 1,5 kg 💙
    05.11 2,6kg 💙
    19.11 2,9 kg 💙

    Nasz cudzie zostań z nami ❤️
    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsv2n0aaq7urca2.png[/link]
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3221 2182

    Wysłany: 27 października 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie brałam antybiotyku, ale wiem że dużo dziewczyn dostaje takie zalecenie :) Jak ci będzie kazał to oczywiście bierz :)

    Jeżeli u was wyniki OK to jak najbardziej pierwszy plan to HSG, a nie od razu IUI. Często ci z kliniki naciągają na IUI bo kasa, ale to i tak nie ma pewności że się uda. Więc ja bym polecała po HSG się starać naturalnie chociaż 3 miesiące :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • AnaMaria Przyjaciółka
    Postów: 80 30

    Wysłany: 27 października 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam antybiotyk przez 6 dni przed miesiączką.

  • Lusi24 Autorytet
    Postów: 678 496

    Wysłany: 28 października 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki Tobie kazali brać antybiotyk ?

    Starania od 07/2019

    03.11.20HSG - niedrożne oba jajowody ❌
    11.03 laparoskopia - odwołana
    Kwiecień - 12.04( laparoskopia ) ❌

    07.04 naturalny cud 🌸
    08.04 beta 829,39 mIU/ml
    12.04 beta 2376,31 mIU/ml progesteron 9,69 ng/ml
    12.04 jest pęcherzyk ❤️❤️
    16.04 1,24 cm pęcherzyk
    23.04 jest 0,47 człowieczka 🍀
    14.05 2,72 cm ❤️
    18.06 9 cm chłopaka 💙💙👶🏻👶🏻
    02.07 180 g 💙
    28.07 350 g💙
    17.09 1,1kg💙
    01.10 1,5 kg 💙
    05.11 2,6kg 💙
    19.11 2,9 kg 💙

    Nasz cudzie zostań z nami ❤️
    [link=https://www.suwaczki.com/]mhsv2n0aaq7urca2.png[/link]
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 29 października 2020, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusi24 wrote:
    Hej wszystkim
    03.11 mam wizytę na HSG w szpitalu .
    Przed badaniem trzeba brać antybiotyk dwa dni ? Tez tak miałyście ? Bo co lekarza to opinia .. jeśli tak to jaki??

    U mnie wszystkie wyniki dobre owulacje są u męża wyniki dobre morfologia 4%( ostatnio lekarz od niepłodności stwierdził ze u nas tylko inseminacja ) ale mini wszystko chce jeszcze podejść do HSG i mieć pewność ze jest ok .

    Są tu dziewczyny który. HSG pomogło zajść w ciąże przy dobrych wynikach ?
    Staramy się od 1,5 roku o pierwsze dziecko jest już nam bardzo ciężko .. ( w tym miesiącu nagle opóźnienie miesiączki o 7 dni a ciąży brak .. )


    Hej
    Ja również staram się 1. 5 roku miałam termin na 13.11 lecz szpital poinformował mnie ze w związku z czerwoną strefa zabiegi planowe zostały odwołane :(

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Desire87 Koleżanka
    Postów: 128 15

    Wysłany: 30 października 2020, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy spóźniał wam się okres w cyklu z Hsg?? W ciąży nie jestem bo Hsg miałam robione w 14 dniu cyklu i ani przed ani po nie przytulałam się.

  • Kostka123 Przyjaciółka
    Postów: 207 49

    Wysłany: 31 października 2020, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desire87 wrote:
    Hej dziewczyny, czy spóźniał wam się okres w cyklu z Hsg?? W ciąży nie jestem bo Hsg miałam robione w 14 dniu cyklu i ani przed ani po nie przytulałam się.
    Tak mi się już dosyć spóźnia. Mam zacząć pierwszy cykl z CLO i jak na złość kiedy go potrzebuję to go nie ma :(

    Desire87 lubi tę wiadomość

    🧒
    * 28 lat
    * lekko zaniżona ruchliwość plemników
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez
    * dieta
    👩
    *27
    * długie i nieregularne cykle
    * brak owulacji
    * hormony 👍
    * HSG 👍
    * 💊 cynk, selen, kwas foliowy, wit D, magnez, olej z wiesiołka
    * dieta
    * ruch 👉 7 kg do zrzucenia
    * drugi cykl z CLO-piękna owulacja
‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ