Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HSG

Oceń ten wątek:
  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam sono a i tak straszliwie mnie bolalo :(

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    ja miałam sono a i tak straszliwie mnie bolalo :(
    a drozne mialas? Ja mam nadzieje ze bedzie max te 20 minut, z wlozeniem cewnika itd to pewnie z max 10 :D

  • Piggy Autorytet
    Postów: 1528 1814

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam drożne. Ja chyba bylam z 10 minut ale dluzylo sie jak pol godziny :P

    2008 - ciąża biochemiczna,2013 - ciąża biochemiczna, 2014 - trzy IUI bez skutku, 2015.01 - pierwsze IVF bez ET, 13 mrozaczków
    26.03.2015 - crio 2 x 4AA :( 28.04.2015 - crio 4AA i 4BB :( 06.08.2015 - 2 x 4BB :( 08.09.2015 - 4BB i 3BC :( 06.10.2015 - 2BB i 1BB :( 11.12.2015 - 2X1BB :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    tak mam drożne. Ja chyba bylam z 10 minut ale dluzylo sie jak pol godziny :P
    grunt ze za soba, ja 10 minut to wytrzymam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piggy wrote:
    tak mam drożne. Ja chyba bylam z 10 minut ale dluzylo sie jak pol godziny :P
    grunt ze za soba, ja 10 minut to wytrzymam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samo badanie nawet chyba 10 min. nie trwa ze wszystkim razem. Bolesne (przynajmniej u mnie), ale bardzo krótko. Zaraz po badaniu, zanim płytę nagrali, to lekarz od razu omawiał co wyszło, pokazywał na monitorze - to dłużej trwało niż samo badanie.

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ! chciałam się poradzić..
    1 grudnia miałam hsg, po badaniu krwawiłam , potem plamiłam przez 4 dni. Przed okrsem równiez plamiłam 2 dni i wczoraj dostałam lekkie krwawienie, a dziś juz bardzo obfite z ogromnym bólem jajnika i bólem miesiaczkowym..
    Czy to prawda, że w cyklu w którym było badanie okres jest tak bolesny??
    Pozdrawiam

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam jakoś bardziej bolesnego po hsg - tak jak zwykle.

  • Marta28 Ekspertka
    Postów: 223 127

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie strasznie boli jajnik. Oba jajowody drożne. W tamtym roku w prawym miałam ciąże.

    2nn33e3kygfl7iaf.png

    7b13822a6ea8651351a8fcaa026c5d99.png
    Kalendarz

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Marta28 tak jak i u Ciebie miałam po badaniu plamienia. Przed miesiączka 2 dni wcześniej również pojawiły się plamienia , 3 dni mieś. i znowu plamienia. Tylko tym razem ból miesiączkowy nie był aż tak straszny jak kiedyś. Te plamienia przed i po mnie trochę zmartwiły, ale chyba już wszystko ok. Teraz czekam do owu. :-))

    A przy okazji : Zdrowych i Wesołych Świąt Wszystkim życzę i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta28 wrote:
    A mnie strasznie boli jajnik. Oba jajowody drożne. W tamtym roku w prawym miałam ciąże.
    wez nospe, pewnie moze tak ciezko przezyl Twoj organizm.


    Eltasz wzajemnie :)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile przysługuje zwolnienia po hsg (w dniu badania to jest oczywiste )a co dalej czy może lekarz dać L4 na następny dzień również

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Sylwiunia. Ja dostałam L4 na 4 dni:-) Dr chciał wypisać na 3 ale poprosiłam o jeden dzień więcej i się udało trochę pobyczyć .

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 31 grudnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za informacje,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    ile przysługuje zwolnienia po hsg (w dniu badania to jest oczywiste )a co dalej czy może lekarz dać L4 na następny dzień również

    Ja dostałam w szpitalu na dwa dni bo o tyle prosiłam. Ale spokojnie daliby mi nawet na 2 tyg ;). Aż się pielęgniarka dwa razy pytała czy na pewno nie chcę na dłużej. Ale niestety nie mogłam sobie pozwolić na dłuższą nieobecność w pracy.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za rady w sprawie hsg, miałam je zrobić w tym miesiącu ale już nie mogę :) życzę każdej z was takich wieści jakie ja otrzymałam w wigilię :) buziaki :*

    sylwiunia, Eltasz, Martoszka lubią tę wiadomość

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • falka Ekspertka
    Postów: 248 268

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! a powiedzcie czy do hsg trzeba mieć jakieś posiewy zrobione?

    0d1y43r877gkl2tf.png
    PCOs Starania od 2013
    2 ivf Novum 11 2016 transfer 17.12 i... ❤ :)))
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 320

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powinien być wymaz z pochwy

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    falka wrote:
    hej! a powiedzcie czy do hsg trzeba mieć jakieś posiewy zrobione?
    u mnie trzeba.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    falka wrote:
    hej! a powiedzcie czy do hsg trzeba mieć jakieś posiewy zrobione?

    Mnie i do hsg i do histeroskopii wystarczyla biocenoza pochwy.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ