X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • lusia1986 Ekspertka
    Postów: 165 54

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,Witajcie, dzisiaj otrzymałam wynik allo. Z mężem wyszło mi 39,8% a z obcym dawcą 21,6%. Jak myślicie czy to dobry wynik? Muszę się doszczepiać? Jak jest u Paśnika z takim wynikiem daje zielone światło? Czy zleca doszczepianie? Bo ja jestem u dr Sachy.

  • lusia1986 Ekspertka
    Postów: 165 54

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcówka86, witaj to jesteśmy w tej samej klinice. U jakiego dr jesteś?

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia ja teraz chodzę do Mirockiego, stymulacje przy procedurze prowadził mi Wyroba. A z tego co czytałam to Ty chyba do Przybycienia chodzisz??

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • lusia1986 Ekspertka
    Postów: 165 54

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zgadza się.

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2974 2033

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia żeby nie zaśmiecać wątku wysłałam Ci zaproszenie na priv :)

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • lusia1986 Ekspertka
    Postów: 165 54

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, przyjęłam.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia, wynik jest ok :)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Czekam na wynik mlr, czyli jesli bedzie ponizej 40% to czekaja mnie szczepienia. Justine uwazasz ze jak poronilam w 6tc to mlr mogl zdarzyc sie podniesc z 0% ( te kobiety ktore nie byly w ciazy maja mlr- 0%).
    A kiedy powinnas miec wynik?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czyli masz zielone światło kiedy ruszasz ?
    Często po tych szczepieniach zachodzą późno w ciążę bo wyniki polepszają się po dłuższym czasie niż to dr mówi.
    Trzymam mocno kciuki <3


    ja miałam szczepienia we wrześniu i październiku 2016- w ciążę zaszłam w czerwcu i niestety nie wyszło także...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któraś z Was robiła w Gamecie badanie "białko S"?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 26 czerwca 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    A kiedy powinnas miec wynik?
    U mnie brak hamowania. Wg dr.P szczepienia, decyzja nalezy do nas.

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • GorzataMał Ekspertka
    Postów: 277 67

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, najlepiej z Małopolski, proszę o namiary na immunologa lub ginekologa, który zna się na immunologii i zleciłby mi kompleksowe badania. U mnie niepłodność idiopatyczna od 2 lat :( jedno dziecko mamy (bez problemów). Żadnych poronień. Lekarz prowadzący zleca mi baardzo mało badań, nawet nie mam pojęcia co by było warto zrobić w mojej sytuacji.

    X 2010 - syn
    IX 2015 - początek starań o rodzeństwo
    HSG, histero, laparo - ok; IV 2017 - I IUI :(
    VII 2017 - II IUI :(
    XI 2017 - 31 dc beta 1240 :)
    ganns65gde9ketft.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzataMał wrote:
    Dziewczyny, najlepiej z Małopolski, proszę o namiary na immunologa lub ginekologa, który zna się na immunologii i zleciłby mi kompleksowe badania. U mnie niepłodność idiopatyczna od 2 lat :( jedno dziecko mamy (bez problemów). Żadnych poronień. Lekarz prowadzący zleca mi baardzo mało badań, nawet nie mam pojęcia co by było warto zrobić w mojej sytuacji.

    polecam z czystym sercem dr Przybycienia- przyjmował w zeszłym roku w Tarnowie i Krakowie.

    GorzataMał lubi tę wiadomość

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    dziewczyny czy któraś z Was robiła w Gamecie badanie "białko S"?
    Znajoma robila. Probke wysylaja chyba do APC

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • GorzataMał Ekspertka
    Postów: 277 67

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    polecam z czystym sercem dr Przybycienia- przyjmował w zeszłym roku w Tarnowie i Krakowie.
    dzięki za info. Leczysz się u niego? Jaką masz historię w tym temacie?

    X 2010 - syn
    IX 2015 - początek starań o rodzeństwo
    HSG, histero, laparo - ok; IV 2017 - I IUI :(
    VII 2017 - II IUI :(
    XI 2017 - 31 dc beta 1240 :)
    ganns65gde9ketft.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Znajoma robila. Probke wysylaja chyba do APC

    oooo.... to może jednak zrobię bezpośrednio w APC... będą szybciej wyniki.. własnie na terminie mi zależy bo w Gamecie powiedzieli 21 dni roboczych.. nie wiesz ile się czeka w APC?

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzataMał wrote:
    dzięki za info. Leczysz się u niego? Jaką masz historię w tym temacie?

    Gosiu trafiłam do niego po 2 poronieniach w zeszłym roku (w marcu 6tc i czerwcu 11tc-
    zarodek przestał się rozwijać w 6tc). Jestem tarnowianką choć już w Tarnowie od dawna nie mieszkam więc wybrałam się do cdk24.pl. Doktor zlecił kupę badań i kazał wrócić z wynikami. Wyszła ureaplasma (wyleczona antybiotykami) oraz problem z immunologią LCT ujemny, MLR - brak hamowania. Doktor skierował nas do Doc. Paśnika. we wrześniu i październiku podeszłam do szczepień, MLR - 30 % ale LCT po szczepieniach dodatnie. Nie udało mi się niestety zajść w ciążę. Potem kuracja immunosupresantami i LCT jeszcze bardziej dodatnie więc już więcej szczepić się raczej nie mogę. Tydzień temu poroniłam kolejną ciążę...

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 wrote:
    oooo.... to może jednak zrobię bezpośrednio w APC... będą szybciej wyniki.. własnie na terminie mi zależy bo w Gamecie powiedzieli 21 dni roboczych.. nie wiesz ile się czeka w APC?
    Na stronie APC sa podane dni wykonania, choc z tego co zauwazylam zazwyczaj sa szybciej.

    Edit: juz Ci sprawdzilam: 10-14dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2017, 11:21

    Fasolka77 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • GorzataMał Ekspertka
    Postów: 277 67

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasolka77 bardzo przykro mi to słyszeć. Co w ogóle w takiej sytuacji proponują? Wiesz co, ostatnio czytałam jakieś inne forum (konkurencja, he he) i tam ekspert pisał, że robienie badań immuno jest bez sensu, on takich nie zleca, bo to nic nie wnosi. Aż mnie wbiło w fotel. Z drugiej strony wielu dziewczynom to pomaga...Sama właśnie się zastanawiam nad sobą, wierzyć mi się nie chce, że bez powodu może nie być ciąży.

    X 2010 - syn
    IX 2015 - początek starań o rodzeństwo
    HSG, histero, laparo - ok; IV 2017 - I IUI :(
    VII 2017 - II IUI :(
    XI 2017 - 31 dc beta 1240 :)
    ganns65gde9ketft.png
  • Fasolka77 Autorytet
    Postów: 10394 6550

    Wysłany: 27 czerwca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzataMał wrote:
    Fasolka77 bardzo przykro mi to słyszeć. Co w ogóle w takiej sytuacji proponują? Wiesz co, ostatnio czytałam jakieś inne forum (konkurencja, he he) i tam ekspert pisał, że robienie badań immuno jest bez sensu, on takich nie zleca, bo to nic nie wnosi. Aż mnie wbiło w fotel. Z drugiej strony wielu dziewczynom to pomaga...Sama właśnie się zastanawiam nad sobą, wierzyć mi się nie chce, że bez powodu może nie być ciąży.

    wczoraj byłam na konsultacji u prof. Wilczyńskiego w Gamecie.. na kilku usg podejrzewali u mnie jednorożną macicę- myślałam, że może tu jest pies pogrzebany. Byłam nawet przygotowana na histeroskopię macicy za "jedyne" 1200 zł.... ale prof. zerknął na wydruki usg i powiedział, że tak.. moja macica jest jednorożna ale to nie jest problem i nic się z tym nie robi.. poza tym na tak wczesnym etapie na jakim tracę ciąże to na pewno nie z tego powodu. Mam też mutację MTHFR... Przybycień zapisał kwas foliowy 5mg. Ktoś się zdziwił, że nie biorę metylowanego więc zapytałam wczoraj profesora również o to- powiedział, że to ściema i nabijanie kasy koncernom farmacutycznym i że te 5mg wystarczą. Popatrzył na wyniki jakie miałam ze sobą i zlecił dodatkowo kilka badań, których nie miałam robione do tej pory- może one coś wyjaśnią....

    Fasolka77

    atdc9vvjype3clpf.png
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ