X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shooa kciuki zaciśniete!!!!&&&&& POWODZENIA :)

    My w poniedziałek na pierwsze szczepienia ....

    shooa, Evita, Justine lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 16 listopada 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już macie termin? Ale szybko Wam się udało: )

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś super że tak szybko! kciuki za szybki wzrost hamowania &&&&& :)

    sylvuś lubi tę wiadomość

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 16 listopada 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno termin się zwolnił i wskoczyliśmy :)
    Oby to był dobry początek <3

    natty85, Evita lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 16 listopada 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja za tydzień mam 2 szczepienie a siniaki na ręce mam jeszcze po pierwszym :/. U mnie rozkręca się @ i jakoś mam kiepski nastrój... I do tego niedawno minęły 3 lata od momentu kiedy zaczęliśmy się starać...i jeszcze niedługo święta....kolejne niestety kiedy jesteśmy sami..bez dziecka. Najchętniej przespalabym całe święta i nie wychodziła z domu. :(

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 16 listopada 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie dzisiaj wykupiliśmy wyjazd na święta i spędzimy je w górach :)
    Pierwszy raz w życiu tak uciekliśmy;) zawsze święta były z naszymi rodzinami.
    Mam nadzieję że to będą ostatnie święta w tym składzie:)

    W świątecznej ofercie Wigilia z kolędami w góralskim wykonaniu, może tam podczas Pasterki nasze pragnienia zostaną wysłuchane.
    Tego Wam Wszystkim i nam życzę!

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta są najgorsze...te życzenia przy których ciężko emocje opanować. niestety my nie możemy wyjechać bo się rodzina obrazi..poza tym teściowa zmarła parę miesięcy temu więc tak nie bardzo zostawiać teścia samego:(
    trzeba to jakoś przeżyć

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 17 listopada 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na samą myśl ...święta ..mam gęsią skórkę.....no ale trzeba jakoś je przeżyć.
    Dziewczyny kiedy jest ten moment, że trzeba odpuścić??? Czeka mnie transfer w styczniu po szczepieniach ale zastanawiam się co będzie, jeżeli się nie uda. Wszystko co mogłam zrobiłam.. badania, ivf, szczepienia. A jak to będzie koniec to jak się z tym pogodzić? :(

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natty85 wrote:
    Na samą myśl ...święta ..mam gęsią skórkę.....no ale trzeba jakoś je przeżyć.
    Dziewczyny kiedy jest ten moment, że trzeba odpuścić??? Czeka mnie transfer w styczniu po szczepieniach ale zastanawiam się co będzie, jeżeli się nie uda. Wszystko co mogłam zrobiłam.. badania, ivf, szczepienia. A jak to będzie koniec to jak się z tym pogodzić? :(

    natty85, chyba każda z nas ma inną granicę dotyczącą momentu aby odpuścić... Niektóre będą myśleć o adopcji już po 1 nieudanej procedurze, inne po 5 a niektóre wcale...To bardzo indywidualna sprawa. Myślę że bardzo wielu przypadkach kwestia finansowa ma na to ogromny wpływ i może być decydująca...

    Ja na dzień dzisiejszy mam ogromną siłę walki i wiem że będę walczyć do skutku. Z przerwami na wzmocnienie psychiczne bo nie wierzę że nie zaliczę momentów zwątpienia... ale jednocześnie wierzę że mi się nie uda!!! Wiem tylko że o moje szczęście muszę powalczyć i może jeszcze troszkę na nie poczekać.
    Siedząc tu na forum naprawdę widzę że my staraczki jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje.

    natty85 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • lenia Przyjaciółka
    Postów: 63 33

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z GynC gdzie robiłyście badania zlecone przez immunologa? Jest szansa by gdzieś na nich zaoszczędzić czy szkoda czasu na szukanie?

  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    My właśnie dzisiaj wykupiliśmy wyjazd na święta i spędzimy je w górach :)
    Pierwszy raz w życiu tak uciekliśmy;) zawsze święta były z naszymi rodzinami.
    Mam nadzieję że to będą ostatnie święta w tym składzie:)

    W świątecznej ofercie Wigilia z kolędami w góralskim wykonaniu, może tam podczas Pasterki nasze pragnienia zostaną wysłuchane.
    Tego Wam Wszystkim i nam życzę!

    sylvuś możesz napisać ile Was wyniesie taka świąteczna ucieczka? Ile nocy? I co w ofercie? Tak w wielkim skrócie oczywiście :)
    Też myślałam o takich świętach ale później temat upadł a może warto byłoby jednak to przemyśleć... :)

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam opcje za około tysiąc,4 dni,3 noclegi, od 23 grudnia, kolacja wigilijna wraz z oprawą muzyczną z kolędami,, 3 śniadania (2 świąteczne) plus 2 obiadokolacje.
    MoNaKo myślę że warto wrócić do tematu :)

    Jak chwilke się odpocznie,zresetuje to też jest inaczej

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenia wrote:
    Dziewczyny z GynC gdzie robiłyście badania zlecone przez immunologa? Jest szansa by gdzieś na nich zaoszczędzić czy szkoda czasu na szukanie?

    w bedzinie... u immunologa na NFZ... tam zrobisz nawet duzo badan za free...

    lenia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenia wrote:
    Dziewczyny z GynC gdzie robiłyście badania zlecone przez immunologa? Jest szansa by gdzieś na nich zaoszczędzić czy szkoda czasu na szukanie?

    Wszystkie badania napewno zrobisz w Prokocimiu i jedne są taniej, jedne drożej. Sprawdź w cenniku.
    Jeśli chodzi o allo MLR to nie opłaca sie jechać do KRK- jest taniej, ale paliwo i czas też kosztuje ;)

    lenia lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • lenia Przyjaciółka
    Postów: 63 33

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    w bedzinie... u immunologa na NFZ... tam zrobisz nawet duzo badan za free...
    A niech mnie... nie spróbowałam nawet powalczyć o wizytę na nfz :/
    Edit: Udało się umówić wizytę jeszcze na ten rok :) dzięki za rady! Zlecone badania wykonują w ten sam dzień czy trzeba będzie przyjechać ponownie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 18:46

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenia wrote:
    A niech mnie... nie spróbowałam nawet powalczyć o wizytę na nfz :/
    Edit: Udało się umówić wizytę jeszcze na ten rok :) dzięki za rady! Zlecone badania wykonują w ten sam dzień czy trzeba będzie przyjechać ponownie?

    Badania pobieraja tam do godziny 10 kazdego dnia..a wizyty mialam popoludniami wiec musialam gdzie indziej.. ja dostawalam skierowanie i pobieralam sobie w sosnowcu w diagnostyce :P i wynik mialam przez neta :)

    lenia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Wszystkie badania napewno zrobisz w Prokocimiu i jedne są taniej, jedne drożej. Sprawdź w cenniku.
    Jeśli chodzi o allo MLR to nie opłaca sie jechać do KRK- jest taniej, ale paliwo i czas też kosztuje ;)

    No ja musze powtorzyc allo Mlr, chcialam jechac osobiscie tam niz przez klinike, przy okazji na jakas wycieczke, pochodzic sobie po krakowie :P

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • lenia Przyjaciółka
    Postów: 63 33

    Wysłany: 20 listopada 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Badania pobieraja tam do godziny 10 kazdego dnia..a wizyty mialam popoludniami wiec musialam gdzie indziej.. ja dostawalam skierowanie i pobieralam sobie w sosnowcu w diagnostyce :P i wynik mialam przez neta :)
    Nie wiedziałam, że ze skierowaniem można sobie takie badania zrobić w Diagnostyce. To świetna wiadomość, nic mnie nie goni, przerzucę się na nfz i poczekam. Dzięki dziewczyny za wskazówki :)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lenia wrote:
    Nie wiedziałam, że ze skierowaniem można sobie takie badania zrobić w Diagnostyce. To świetna wiadomość, nic mnie nie goni, przerzucę się na nfz i poczekam. Dzięki dziewczyny za wskazówki :)

    Ona mi zaznaczala jakie badania i szlam do diagnostyki w sosnowcu.. wiec nie bylo problemu i kiedy..potem odbieralam wyniki przez neta :)wiec o tyle dobrze, ze wiedzialam wczesniej zanim bedzie wizyta...wiesz nie wiem czy w kazdej diagnostyce ale na pewno w sosnowcu w przychodni wawel

    lenia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 20 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Wszystkie badania napewno zrobisz w Prokocimiu i jedne są taniej, jedne drożej. Sprawdź w cenniku.
    Jeśli chodzi o allo MLR to nie opłaca sie jechać do KRK- jest taniej, ale paliwo i czas też kosztuje ;)

    A powiec mi czy mowil tobie dr Pasnik ze jak bedziesz miala jakies minimalne hamowanie to mozna jakies wlewki domaciczne brac? ze to ponoc ostatecznosc...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ