X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.
Odpowiedz

Immunologia. Leki i szczepienia limfocytami.

Oceń ten wątek:
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    Arletka co ja widzę, suwaczek!! udało Ci się gratuluję :)

    Dzięki kochana,widzisz jednak moja 1 stymulki z letrozolem pomogła..ale wiesz narazie na chłodno do tego podchodzę...wczoraj byłam na doszvzepianiu i oczywiście dużo badań do powtórki musiałam zrobić,wszystkie te CBA,imk itd.
    Mam nadzieje ze mlr znacząco nie spadł bo jak się nie uda to nie bede znać przyczyny..
    Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo psychicznie jest bardzo ciężko

    shooa, sylvuś, ooolccciaaa lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze zobaczysz! myśl pozytywnie, przykre historie już się nie powtórzą!
    a jak został Ci jeszcze letrozol to zamawiam na przyszłość! zbieram od ciężarówek wspomagacze do owulacji ze szczęśliwych cykli bo na moje criotransfery po szzczepieniach szykuję się z moimi owulkami lekko stunningowanymi :)

    Arleta lubi tę wiadomość

  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 10 marca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    shooa wrote:
    Arletka co ja widzę, suwaczek!! udało Ci się gratuluję :)

    Dzięki kochana,widzisz jednak moja 1 stymulki z letrozolem pomogła..ale wiesz narazie na chłodno do tego podchodzę...wczoraj byłam na doszvzepianiu i oczywiście dużo badań do powtórki musiałam zrobić,wszystkie te CBA,imk itd.
    Mam nadzieje ze mlr znacząco nie spadł bo jak się nie uda to nie bede znać przyczyny..
    Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo psychicznie jest bardzo ciężko
    Arletko trzymam najmocniej jak umiem &&&&&&&&&&&&&&&&&&
    Wierzę że będzie u Was ok <3

    Arleta lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • ooolccciaaa Koleżanka
    Postów: 94 18

    Wysłany: 10 marca 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arleta wrote:
    shooa wrote:
    Arletka co ja widzę, suwaczek!! udało Ci się gratuluję :)


    Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo psychicznie jest bardzo ciężko
    Oczywiście że się uda!!Całym sercem jestem z Tobą i mocnooooo trzymam kciuki.Powodzenia i rośnijcie zdrowo :*

    Arleta lubi tę wiadomość

  • Evita Autorytet
    Postów: 823 807

    Wysłany: 11 marca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakich lekarzy oprócz maliny i Paśnika polecacie? Jest jeszcze słynna proc Jerzak a tak to nie wiem
    Może znacie kogoś z Krakowa? Szukam nowego lekarza jeśli w środę malina nie zaproponuje nic sensownego bo nie mogę ronic co miesiąc... Znacie kogoś dobrego?

    Evita

    4 straty
    immunologia+ nieprawidłowy kariotyp
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 11 marca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evita wrote:
    Dziewczyny jakich lekarzy oprócz maliny i Paśnika polecacie? Jest jeszcze słynna proc Jerzak a tak to nie wiem
    Może znacie kogoś z Krakowa? Szukam nowego lekarza jeśli w środę malina nie zaproponuje nic sensownego bo nie mogę ronic co miesiąc... Znacie kogoś dobrego?
    A moze Sydor?
    On jest z Krakowa.Nie wiem na ile dobry bylby w Twoim temacie ale mozna sprobowac...

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evita wrote:
    Dziewczyny jakich lekarzy oprócz maliny i Paśnika polecacie? Jest jeszcze słynna proc Jerzak a tak to nie wiem
    Może znacie kogoś z Krakowa? Szukam nowego lekarza jeśli w środę malina nie zaproponuje nic sensownego bo nie mogę ronic co miesiąc... Znacie kogoś dobrego?

    Z Krakowa to jest dr Sacha. Również szczepi.

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 11 marca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    u mnie byl problem zeby zrobic biopsje, bo przyrzady wchodzily do pewnego momentu i koniec, myslalam ze umre z bolu na fotelu, lekarka probowala 3 razy i mowila ze jak sie nie uda to bede musiala przyjechac na nastepny dzien i mnie uspia, ale sie udalo w koncu. trwalo troszke no bo byly komplikacje, w ogole szyjka szla w inna strone i jakos nie chciala wspolpracowac.

    Żeby była jasność: biopsja na fotelu a histeroskopia z wycinkiem endometrium do badań to całkowicie dwa różne zabiegi!

    Ty miałaś biopsję inaczej pisząc stratching endometrium i robi się to na fotelu ginekologicznym.

    Histeroskopia jest robiona na bloku operacyjnym w znieczuleniu i przy okazji jest pozbierany wycinek.

    Nie strasz ludzi niepotrzebnie :)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 11 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Żeby była jasność: biopsja na fotelu a histeroskopia z wycinkiem endometrium do badań to całkowicie dwa różne zabiegi!

    Ty miałaś biopsję inaczej pisząc stratching endometrium i robi się to na fotelu ginekologicznym.

    Histeroskopia jest robiona na bloku operacyjnym w znieczuleniu i przy okazji jest pozbierany wycinek.

    Nie strasz ludzi niepotrzebnie :)

    ale ja nie pisalam o histeroskopii tylko o biopsji czyli moim zabiegu i to co pani doktor mi mowila...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Arleta Autorytet
    Postów: 1033 687

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evitka Przybycien,do niego tez trafiają trudne przypadki tylko długo się czeka na I wizyte

    Synek 2008
    [ * * * * ]
    leczenie Łódz, mlr 32,2%,trombofilia, nk, IO, p/c przeciwplemnikowe,hiperprolaktynemia
    zaczynam
    9a63a08b68.png
    u81xgmb.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Żeby była jasność: biopsja na fotelu a histeroskopia z wycinkiem endometrium do badań to całkowicie dwa różne zabiegi!

    Ty miałaś biopsję inaczej pisząc stratching endometrium i robi się to na fotelu ginekologicznym.

    Histeroskopia jest robiona na bloku operacyjnym w znieczuleniu i przy okazji jest pozbierany wycinek.

    Nie strasz ludzi niepotrzebnie :)
    ja miałam pobranie wycinka na fotelu bez znieczulenia. co prawda był to fotel w prywatnej klinice i typowo przystosowany pod histero z całym osprzętem ale jednak na żywca, na samym ketonalu i praktycznie bezboleśnie ;)




    Mag, odpisał dc Paśnik coś?

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 11 marca 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    ja miałam pobranie wycinka na fotelu bez znieczulenia. co prawda był to fotel w prywatnej klinice i typowo przystosowany pod histero z całym osprzętem ale jednak na żywca, na samym ketonalu i praktycznie bezboleśnie ;)




    Mag, odpisał dc Paśnik coś?

    No tak, ale to biopsja, a nie histero ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    No tak, ale to biopsja, a nie histero ;)
    No niebardzo :) miałam histero diagnostyczną z pobraniem wycinka do badania.

  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 12 marca 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy badanie na cytokiny th1/th2 trzeba robić na czczo, w jakimś dniu cyklu albo inne warunki muszą być zachowane? Chce pojechać jutro ok 16 i nie wiem czy tak może być:)

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 13 marca 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *SmoczycA* wrote:
    Dziewczyny czy badanie na cytokiny th1/th2 trzeba robić na czczo, w jakimś dniu cyklu albo inne warunki muszą być zachowane? Chce pojechać jutro ok 16 i nie wiem czy tak może być:)

    Możesz śmiało o 16 robić ;)
    Nie ma żadnych specjalnych warunków.
    Jedyne co to nie można być chorym, bo wtedy wyjdą wyniki z infekcji ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 13 marca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    No niebardzo :) miałam histero diagnostyczną z pobraniem wycinka do badania.

    Miałaś takiego szarlatana? :O Na nic bym się nie zgodziła bez usypiania, ale słyszałam że tak robią...
    Mnie uspali od razu z uwagi na hashi.

    edit: To żeby była jasność: w Provicie usypiają jeśli jest histeroskopia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 09:07

    sylvuś lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 13 marca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine zgadza się usypiaja przy histeroskopii, ale mnie Pani doktor chviala uśpić gdyby się nie udało wtedy ta biopsja na fotelu. Bo był problem ze zrobieniem badania. Ale na szczęście się udało.. Uffff

    Justine lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3238

    Wysłany: 13 marca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Justine zgadza się usypiaja przy histeroskopii, ale mnie Pani doktor chviala uśpić gdyby się nie udało wtedy ta biopsja na fotelu. Bo był problem ze zrobieniem badania. Ale na szczęście się udało.. Uffff

    Ja też miałam odlot i myślałam, że zejdę na drugi świat jak miałam biopsję na fotelu ;)

    Ale miałam już wszystkie wersje w Provi więc trzeba rozróżniać biopsję endo za 300pln na fotelu a histeroskopię za ponad 1000pln ;) (ceny orientacyjne, bo nie pamiętam).

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Miałaś takiego szarlatana? :O Na nic bym się nie zgodziła bez usypiania, ale słyszałam że tak robią...
    Mnie uspali od razu z uwagi na hashi.

    edit: To żeby była jasność: w Provicie usypiają jeśli jest histeroskopia ;)
    miałam dwa razy histero w tej samej klinice. za pierwszym razem wiadomo bałam się, ale 'ból' był porównywalny do tego przy cytologii (histero robiła pani dr). za drugim razem robił pan dr i ból był troszkę większy, ale dla mnie bardziej bolesne były szczepienia niż histero. w tej klinice jest tak, że dają ketonal w żyłę przed i każą nic nie jeść 5 godzin w razie jakby trzeba było coś działać. dlatego jak miałam iść do szpitala na histero bo w klinice nie było wolnego terminu i przypomniałam sobie swoje szpitalne HSG to od razu zrezygnowałam i czekałam na termin w klinice. a wszystko na NFZ :)
    więc nie ma zasady, warto pytać w różnych miejscach jak to się odbywa :)


    własnie wróciłam z labu - tsh, prl i aTPO. ciekawe czy szczepienia mi tu namieszały?

    Justine lubi tę wiadomość

  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    miałam dwa razy histero w tej samej klinice. za pierwszym razem wiadomo bałam się, ale 'ból' był porównywalny do tego przy cytologii (histero robiła pani dr). za drugim razem robił pan dr i ból był troszkę większy, ale dla mnie bardziej bolesne były szczepienia niż histero. w tej klinice jest tak, że dają ketonal w żyłę przed i każą nic nie jeść 5 godzin w razie jakby trzeba było coś działać. dlatego jak miałam iść do szpitala na histero bo w klinice nie było wolnego terminu i przypomniałam sobie swoje szpitalne HSG to od razu zrezygnowałam i czekałam na termin w klinice. a wszystko na NFZ :)
    więc nie ma zasady, warto pytać w różnych miejscach jak to się odbywa :)


    własnie wróciłam z labu - tsh, prl i aTPO. ciekawe czy szczepienia mi tu namieszały?

    Ile placilas za ten kompkecik?

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ