X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro Parens Rzeszów
Odpowiedz

In vitro Parens Rzeszów

Oceń ten wątek:
  • Marzeniem Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZosiaSamosia wrote:
    Widziałam ostatnio, że dużo pacjentek do niego chodzi bo on ma chyba gabinet obok Magonia... Tylko czy on miał coś wspólnego z leczeniem niepłodności, in vitro ?
    On mi robił laparoskopię , stymulację też u niego miałam i monitoring ale też on mnie przekierował do Parensa do Magonia, a szkoda, bo mogl mi powiedzieć żebym przeszła po prostu do jakiejś kliniki niepłodności, chyba że jest nieświadomy jak to tam wygląda. W każdym razie z leczeniem niepłodności ma doczynienia ale nie wiem jak z invitro.

  • Marzeniem Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 19 czerwca 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 wrote:
    Jeszcze ja się wtrącę... byłam w Parensie chwilę.... kilka IUI, podejście do Ifv z marnym rezultatem. Wybrałam kartę medyczną i pojechałam do Krk do Macierzyństwa. Tak jak któraś dziewczyna pisała, cała historia leczenia nadawała się do kosza. Nic w niej nie było konkretnego.
    W macierzyństwie inne podejście... począwszy na rejestracji przez pielęgniarki a na lekarzach kończąc. Już na pierwszej wizycie dostałam listę badań o których nikt nigdy wcześniej nawet nie wspomniał. Tel do lekarza tez miałam od razu. Z punktualnością wizyt nawet nie ma co porównywać. Jeśli któraś się wacha to zmieniajcie klinikę. Ja straciłam za dużo czasu w Rzeszowie o kasie nawet wspominać nie będę. Szkoda tylko, że tak późno do tego doszłam.
    A jakiegoś konkretnego lekarza polecasz, czy już obojętne tam, bo każdy ok?

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzeniem wrote:
    A jakiegoś konkretnego lekarza polecasz, czy już obojętne tam, bo każdy ok?
    Akurat ja byłam u Mirockiego i jak Wyroby na zastępstwie bo akurat trafiło na czas świąteczny. Obaj w porządku z tym, że już tam nie pracują. Ale z opinii bardzo dobra jest i Knafel i Przybycień, tylko nie wiem jak z terminami u nich.. polecany jest też Artvimed. Ciężki wybór ale każdy lepszy od Rzeszowa

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Dziewczyny pozwolicie, że też się wtrącę. Wprawdzie nie mam wielkiego doświadczenia z Parens, bo byłam u dr Magonia tylko na dwóch wizytach i podziękowałam, ale wiem jedno, że niejednokrotnie szkoda Waszego zdrowia i pieniędzy na te klinikę. Z dr zrezygnowałam bo nie słuchając w ogóle z czym do niego przychodzę od razu zaczął planować in vitro. Wybrałam Kraków i nie żałuję. My procedurę robiliśmy z Macierzyństwie u dr Przybicienia-w klinice nie ma już do niego miejsc, ale można się zapisać na wizyty w Tarnowie a w Krakowie zrobi tylko procedurę. Ale dziewczyny są tam również zadowolone z dr Knafel. Zastanawiałam się też nad dr Chrostowskim z Artvimedu lub nad dr Wyrobią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 07:38

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Dorii6 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super, że mówicie o tym, ja jeszcze zapytam o Lublin - ktoś miał do czynienia z którąś kliniką, lekarzem konkretnym??
    a co do wymienianych wcześniej lekarzy to do dr Przybycienia do Tarnowa zapisują teraz na pierwsze wizyty na sierpień, a do dr Chrostowskiego chyba dwa tygodnie temu dzwoniłam do Artivmed to są zapisy na październik.

  • Karolka_a Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, to mój pierwszy post tutaj na forum, piszę bo też chciałam odradzić klinikę Parens. Ja akurat zostałam tam "przeniesiona" przez moją panią ginekolog (dr Wojtowicz), gdy okazało się, że mam cykle bezowulacyjne. Niestety zmieniły się i ceny i podejście lekarza. Pani doktor w ogóle nie brała pod uwagę naszych potrzeb, a już po dwóch miesiącach leczenia zaproponowała in vitro. Nie było ani jednej porządnej stymulacji. Zmieniłam lekarza. Póki co przy wsparciu innej pani ginekolog (nie jest to klinika leczenia niepłodności) stymulujemy drugi cykl letrozolem i zastrzykami. Jeśli będzie taka potrzeba i zdecydujemy się na leczenie w klinice to na pewno od razu będę szukać poza Rzeszowem.

  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorii6 wrote:
    Dziewczyny super, że mówicie o tym, ja jeszcze zapytam o Lublin - ktoś miał do czynienia z którąś kliniką, lekarzem konkretnym??
    a co do wymienianych wcześniej lekarzy to do dr Przybycienia do Tarnowa zapisują teraz na pierwsze wizyty na sierpień, a do dr Chrostowskiego chyba dwa tygodnie temu dzwoniłam do Artivmed to są zapisy na październik.
    Tak. Terminy są odległe, ale do dobrego lekarza warto poczekać. Ja czekałam do dr Przybicienia na wizytę około 5 miesięcy, ale teraz pod sercem noszę córeczkę i to mi wynagradza całe czekanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2022, 19:13

    Karolka_a lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Marzeniem Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 20 czerwca 2022, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie invitro, bo inseminacje przerabiałam to wiem: badania, wyniki po 3 tygodniach i ważne 6 miesięcy jak się zacznie pierwszy zabieg, żeby przystąpić do inseminacji 3-4 wizyty z USG wcześniej a kolejna to już iui. A jak to wygląda z invitro?

  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 21 czerwca 2022, 04:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzeniem wrote:
    Dziewczyny mam pytanie odnośnie invitro, bo inseminacje przerabiałam to wiem: badania, wyniki po 3 tygodniach i ważne 6 miesięcy jak się zacznie pierwszy zabieg, żeby przystąpić do inseminacji 3-4 wizyty z USG wcześniej a kolejna to już iui. A jak to wygląda z invitro?
    Z badaniami jest podobnie. A co do ilości wizyt to jest różnie. Zazwyczaj najpierw jest pierwszą wizyta,na której lekarz zapoznaje się z wynikami dotychczasowych badań. Później zleca jakieś swoje. Decyduje o tym czy długi czy krótki protokół. Jak już się zacznie stymulacje to jest 3-4 wizyty z USG później punkcja. I w zależności czy transfer świeży czy odroczony to przed transferem od 2-4 wizyt. Ale to wszystko zależy od lekarza i od pacjentki czy po drodze coś nie wyjdzie.

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile trwa przygotowa do invitro?

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 15 sierpnia 2022, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z grupy zaczyna procedurę invitro?

  • natala72 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2022, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trafiłam tutaj szukając info o Parens z Krakowa, wybieram się do tej kliniki z polecenia mojej przyjaciółki ona pomimo PCOS jest w ciąży i leczyła się właśnie w klinice parens u dr Komendy i bardzo ją zachwalała. To była jej druga klinika, pierwsza była w Katowicach i mówiła że pod względem podejścia lekarzy personelu nawet Pań z labolatorium to niebo a ziemia, że mają bardzo zaangażowany personel, nowoczesny sprzęt do badań i nie ma problemu żeby dzwonić do lekarza o każdej porze jak coś się dzieje. Któraś z Was kochane może coś też mi powiedzieć na temat krakowskiego oddziału parens? :)

  • Dorii6 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 18 sierpnia 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Dziewczyny ile trwa przygotowa do invitro?

    To zależy jakim protokołem się idzie (długi albo krótki ;)) zależy też jakie badania będzie wymagał Twój lekarz.... zapytaj, powinni określić mniej więcej czasowo:) w Rzeszowie będziesz podchodzić ?

  • Gusiia Koleżanka
    Postów: 102 8

    Wysłany: 19 sierpnia 2022, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w Rzeszowie, badania ma pod IUI

  • Dorii6 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusiia wrote:
    Tak w Rzeszowie, badania ma pod IUI
    Najdłużej czeka się na genetyczne, masz coś zlecone oprócz kariotypu?? Jeśli chcesz możesz pisać do mnie na maila [email protected] , mam za sobą jedno podejście w Rzeszowie

  • Mał@86 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorii6 wrote:
    Najdłużej czeka się na genetyczne, masz coś zlecone oprócz kariotypu?? Jeśli chcesz możesz pisać do mnie na maila [email protected] , mam za sobą jedno podejście w Rzeszowie
    A udane to podejście ? I jak można wiedzieć u kogo się leczysz ?

  • calistas1 Koleżanka
    Postów: 264 5

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    przygotowuję pracę badawczą w dziedzinie Psychologii. W badaniach skupiam się na tym, co wpływa na kondycję emocjonalną kobiet przystępujących do procedury in vitro, aby ustalić jak najbardziej efektywnie wspierać emocjonalnie grupę kobiet leczących się z powodu niepłodności. Twój udział w badaniu jest bardzo cenny, zarówno z perspektywy badawczej, jak i tej praktycznej. Dzięki Twojemu zaangażowaniu dowiem się, jak lepiej pomagać innym ludziom.
    Twoją pomoc w tym badaniu będzie dla mnie bardzo cenna. Dziękuję Ci bardzo serdecznie.

    https://forms.gle/9Z2f2GCsugid9aCp6

  • Dorii6 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mał@86 wrote:
    A udane to podejście ? I jak można wiedzieć u kogo się leczysz ?
    Nie doszło do transferu, badania genetyczne zarodków to wykluczyły.

  • Mysiorek5555 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy jest tu ktoś,kto podchodził do in vitro w Parensie i się powiodło? Słyszałam już różne opinie i chciałabym dopytać jak to jest naprawdę.

  • Mysiorek5555 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 9 czerwca 2023, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy jest tu ktoś,kto podchodził do in vitro w Parensie i się powiodło? Słyszałam już różne opinie i chciałabym dopytać jak to jest naprawdę. Proszę o wiadomosci

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ