Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną In vitro start sierpień 2018
Odpowiedz

In vitro start sierpień 2018

Oceń ten wątek:
  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh między 9-12 mam dostać telefon z kliniki o ilości zapłodnionych. Czekam już jak na szpilkach i nie wiem czy to do rubryki znak, że jeszcze nie dzwonili...

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalade - trzymam kciuki!!!!!

  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff... Przed chwilą dzwonili. Poprawnie zapłodnilo się 5 komórek:)) w piątek transfer w 3 dobie, a pozostałe będą zamrożone w 5-6 dobie. Oby tylko dobrze się rozwijały teraz!

    nick nieaktualny, Veri, japonka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w ciąży - 5 dpt beta 10.31

    Marzenka85, Em11, nick nieaktualny, Izunia37, Veri, kalade, njut, japonka, nick nieaktualny, anciaa, Ewelka02 lubią tę wiadomość

  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po nieciekawym wtorku mamy udaną środę:)Oby więcej dobrych wiadomości

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • Em11 Autorytet
    Postów: 1004 418

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszła wyczekiwana @:) już dawno się tak nie cieszyłam że ją dostałam. Od piątku do gonapepttlu dodajemy gonal a w poniedziałek USG.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 2016. Laparoskopia w 2018-niedrożne jajowody. Partner nasienie ok. AMH-3,27.
    - 04.09-punkcja
    - 09.09- transfer (mamy jeszcze dwa mrozaczki)
    - 19.09 - beta :(
    - 09.11-II transfer(mamy jeszcze jednego mrozaczku)
    - 16.11. 2018 beta 83, 19.11 beta 407, 26.11 beta 4637
    - 2019 na świat przyszła nasza córka
    - czerwiec 2020 - ciąża pozamaciczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Jestem w ciąży - 5 dpt beta 10.31
    Ciacho no ja nie mogę, ale super wieści. Oby sie.Kochana wsZystko utrzymało! Dbaj o siebie i zakaz denerwowania się! Ja właśnie w drodze do kliniki a tu takie wieści!:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Uff... Przed chwilą dzwonili. Poprawnie zapłodnilo się 5 komórek:)) w piątek transfer w 3 dobie, a pozostałe będą zamrożone w 5-6 dobie. Oby tylko dobrze się rozwijały teraz!
    Też cudowne wiadomości ;)

    kalade lubi tę wiadomość

  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wspaniałe! Może w końcu uda się przełamać złą passę.

    Ciacho, ucieszyłam się, jakby to co najmniej moja beta była hehe

    Kalade, bardzo dobry wynik :)

    nick nieaktualny, kalade, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalade wrote:
    Uff... Przed chwilą dzwonili. Poprawnie zapłodnilo się 5 komórek:)) w piątek transfer w 3 dobie, a pozostałe będą zamrożone w 5-6 dobie. Oby tylko dobrze się rozwijały teraz!
    Super !!! Kalade - to teraz za rozwój kciuki !!!!

    Dziękuje Wam kochane - oby przyrost był i oby został ze mną !!
    Powtórzę w Pt choć dr mówi że za 5 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2018, 12:43

    kalade lubi tę wiadomość

  • kalade Autorytet
    Postów: 1983 1310

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Jestem w ciąży - 5 dpt beta 10.31
    Ciasteczko, wspaniale!! Bardzo się cieszę. Trzymam kciuki za przyrost:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Leoś (*)
    31.07 crio 4AB, 22dpt: serduszko 😍
    qb3c3e5e32vinlzd.png
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Jestem w ciąży - 5 dpt beta 10.31
    Cudownie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już gratulowałam na innym wątku, ale 2 razy nie zaszkodzi, Ciastko, podwójne kciuki && :)
    Ja się okresu doczekałam za wczesnie więc to już ten cykl z transferem, teraz niech tylko nic nie pójdzie źle... jakieś pechowe miałam ostatnie podejścia do krio :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Jestem w ciąży - 5 dpt beta 10.31
    Nieoficjalnie gratuluje,teraz niech rosnie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie cały czas boli jak na @... czy to normalne ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Brzuch mnie cały czas boli jak na @... czy to normalne ?
    Nie stresuj sie,beta drgnela i to 5 dpo wiec ja juz bym sie troche uspokoila,czytalam ze niektore dziewczyny mialy takie pobolewania i bylo wszystko dobrze,jaka blastke mialas podana?wiesz cos?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pragnaca dziecka wrote:
    Nie stresuj sie,beta drgnela i to 5 dpo wiec ja juz bym sie troche uspokoila,czytalam ze niektore dziewczyny mialy takie pobolewania i bylo wszystko dobrze,jaka blastke mialas podana?wiesz cos?
    Mam tylko jej zdjęcie :) nie mam pojęcia jaka jakość ... ale chyba wychodziła z otoczki lekko ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Mam tylko jej zdjęcie :) nie mam pojęcia jaka jakość ... ale chyba wychodziła z otoczki lekko ...
    A no to super :-) ja pewnie do crio podejde we wrzesniu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • japonka Autorytet
    Postów: 2234 2280

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko77 wrote:
    Brzuch mnie cały czas boli jak na @... czy to normalne ?
    Oj tak, pierwszy trymestr to coś miedzy ciężkim PMSem a niestrawnością ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    a5526252e0.png

    38 lat | 5,5 r starań, 1 strata 5.2017 (Adaś,LBWC,16t)| JA: MTHFR 677T homo, IO, NK 20%, INF ⬆️, KIR Bx, AMH 1,3; ON: 4%, fDNA 32% | 3x IUI, 3 x ICSI (6 transferów, 8 zarodków, 4*)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:23

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ